Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Cushingnak sípcsonttörése és szalagszakadása volt ugye?
Ma jelentették hogy 100%-os.
 www.battleredblog.com/2014/3/25/5548074/brian-cushing-is-healthy-and-still-totally-jackedsamu09
Szurkolói szemmel élvezetes nézni a játékát, egyszer maradhatna egészséges.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Cushingnak sípcsonttörése és szalagszakadása volt ugye?
Ma jelentették hogy 100%-os.
 www.battleredblog.com/2014/3/25/5548074/brian-cushing-is-healthy-and-still-totally-jacked
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
 www.battleredblog.com/2014/3/24/5542906/2014-nfl-draft-bill-obrien-eludes-to-drafting-qb-after-first-round

Abszolút ugyanezt érzem, amit a cikk ír. Szerintem NEM QB-t draftolunk az 1/1-el...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Egyébként ez a 11 pick elgondolkodtató. Egyrészt oké, gyakorlatilag minden csapatrészt mélyíthetünk. DE, NT, OLB, ILB, CB, S a védelembe 6 pick. QB, RB, WR, TE, és 1 O-lineman. Ez lehet OT, vagy OG. Ez függ attól marad-e Wade Smith, és hogy áll Williams és Quessenberry.
DE lehet 1/1 mondjuk Seva kedvence Clowney, majd feltrade még QB-ért? Érdekes helyzet.Gabriel
Hát igazad van. A drafton a lehetőségek tárháza szinte végtelen. Kíváncsi vagyok mi lesz... Quessenberry-től én sokat vártam, nagyon sajánltam, hogy tavaly kiesett. Tényleg elképzelésem nincs mi lesz itt, de talán még a vezetőségnek sincs 😀 ... Jól kellene bánni ezzel a sok cédulával...Egyik nap azt álmodtam, hogy feltradeltünk az 1/2-re... 😀 adtunk érte egy idei második és negyedik kört, meg egy jövő évi 1. kört... 😀sevarafa
az nem érné meg 😀samu09
Hát kinek mi... én álmomban nagyon örültem neki, mert elhoztuk Clowney-t és Bortles-t is 😀 Többre nem emlékszem 😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Egyébként ez a 11 pick elgondolkodtató. Egyrészt oké, gyakorlatilag minden csapatrészt mélyíthetünk. DE, NT, OLB, ILB, CB, S a védelembe 6 pick. QB, RB, WR, TE, és 1 O-lineman. Ez lehet OT, vagy OG. Ez függ attól marad-e Wade Smith, és hogy áll Williams és Quessenberry.
DE lehet 1/1 mondjuk Seva kedvence Clowney, majd feltrade még QB-ért? Érdekes helyzet.Gabriel
Hát igazad van. A drafton a lehetőségek tárháza szinte végtelen. Kíváncsi vagyok mi lesz... Quessenberry-től én sokat vártam, nagyon sajánltam, hogy tavaly kiesett. Tényleg elképzelésem nincs mi lesz itt, de talán még a vezetőségnek sincs 😀 ... Jól kellene bánni ezzel a sok cédulával...Egyik nap azt álmodtam, hogy feltradeltünk az 1/2-re... 😀 adtunk érte egy idei második és negyedik kört, meg egy jövő évi 1. kört... 😀sevarafa
az nem érné meg 😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Egyébként ez a 11 pick elgondolkodtató. Egyrészt oké, gyakorlatilag minden csapatrészt mélyíthetünk. DE, NT, OLB, ILB, CB, S a védelembe 6 pick. QB, RB, WR, TE, és 1 O-lineman. Ez lehet OT, vagy OG. Ez függ attól marad-e Wade Smith, és hogy áll Williams és Quessenberry.
DE lehet 1/1 mondjuk Seva kedvence Clowney, majd feltrade még QB-ért? Érdekes helyzet.Gabriel
Hát igazad van. A drafton a lehetőségek tárháza szinte végtelen. Kíváncsi vagyok mi lesz... Quessenberry-től én sokat vártam, nagyon sajánltam, hogy tavaly kiesett. Tényleg elképzelésem nincs mi lesz itt, de talán még a vezetőségnek sincs 😀 ... Jól kellene bánni ezzel a sok cédulával...Egyik nap azt álmodtam, hogy feltradeltünk az 1/2-re... 😀 adtunk érte egy idei második és negyedik kört, meg egy jövő évi 1. kört... 😀
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Egyébként ez a 11 pick elgondolkodtató. Egyrészt oké, gyakorlatilag minden csapatrészt mélyíthetünk. DE, NT, OLB, ILB, CB, S a védelembe 6 pick. QB, RB, WR, TE, és 1 O-lineman. Ez lehet OT, vagy OG. Ez függ attól marad-e Wade Smith, és hogy áll Williams és Quessenberry.
DE lehet 1/1 mondjuk Seva kedvence Clowney, majd feltrade még QB-ért? Érdekes helyzet.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
valószínüleg számításba veszik őt is. a kintiek szerint előrébb jár mint McArron vagy Mattenberger, de elég rossz ómen lenne "ugyanazzal" kezdeni a második érát mint akivel az elsőt 😀samu09
Ez még csak a 2. éra lesz, nem a 3.? Azt hittem a 2. volt Kubiaké. 😀😀iktriad
Kubiak volt az első meghatározó edző illetve Schaub az első nagy irányító a csapatnál ezért számoltam tőlük 😀samu09
Én nem voltam még Texans szurkoló a Capers időszakban, de azért lehetnek szurkolók akiknek elég meghatározó volt az a pár év vergődés a franchise elején 😀
Most szebb idők jönnek talán. Nagyon örülök BOB-nak, végre egy karizmatikus erős személyiságű edző (nem egy olyan, aki fontos FG-nál nem meri nézni a rúgást...bocs Kubiak)...
Nagyon sokat várok BOB-tól, csak jót tudok mondani az ő munkásságáról. Az elműlt pár hétben többször is arra szenteltem órákat, hogy leelemezzem magamban BOB-ot...
GO TEXANS!!! (without Carr and Manziel) 😀sevarafa
Nem akarom védeni Kubiakot, de tedd a kezed a szívedre! Te merted nézni Bullock rúgásait? Mert ha igen akkor
a; Te nem meséken, hanem horrorfilmeken szocializálódtál
b; Nem ismerek nálad perverzebb mazochistátxDGabriel
Ezt aláírom, de én nem vagyok a head coach 😊 ha ő ennyire nem bízik benne, akkor ne ő rúgjon. Olyan legyen a kicker akiben bízik az edző...de jogos a felvetésed 😀 én sem mertem nézni 😀
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
valószínüleg számításba veszik őt is. a kintiek szerint előrébb jár mint McArron vagy Mattenberger, de elég rossz ómen lenne "ugyanazzal" kezdeni a második érát mint akivel az elsőt 😀samu09
Ez még csak a 2. éra lesz, nem a 3.? Azt hittem a 2. volt Kubiaké. 😀😀iktriad
Kubiak volt az első meghatározó edző illetve Schaub az első nagy irányító a csapatnál ezért számoltam tőlük 😀samu09
Én nem voltam még Texans szurkoló a Capers időszakban, de azért lehetnek szurkolók akiknek elég meghatározó volt az a pár év vergődés a franchise elején 😀
Most szebb idők jönnek talán. Nagyon örülök BOB-nak, végre egy karizmatikus erős személyiságű edző (nem egy olyan, aki fontos FG-nál nem meri nézni a rúgást...bocs Kubiak)...
Nagyon sokat várok BOB-tól, csak jót tudok mondani az ő munkásságáról. Az elműlt pár hétben többször is arra szenteltem órákat, hogy leelemezzem magamban BOB-ot...
GO TEXANS!!! (without Carr and Manziel) 😀sevarafa
Nem akarom védeni Kubiakot, de tedd a kezed a szívedre! Te merted nézni Bullock rúgásait? Mert ha igen akkor
a; Te nem meséken, hanem horrorfilmeken szocializálódtál
b; Nem ismerek nálad perverzebb mazochistátxD
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Kaptunk 3 kompenzációs pick-et!
4th (135th), 6th (211th) and 7th (256th)
a 4. körös különösen tetszik a szívemnek 😊 a 6. körben idén 3 szor húzunk
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
valószínüleg számításba veszik őt is. a kintiek szerint előrébb jár mint McArron vagy Mattenberger, de elég rossz ómen lenne "ugyanazzal" kezdeni a második érát mint akivel az elsőt 😀samu09
Ez még csak a 2. éra lesz, nem a 3.? Azt hittem a 2. volt Kubiaké. 😀😀iktriad
Kubiak volt az első meghatározó edző illetve Schaub az első nagy irányító a csapatnál ezért számoltam tőlük 😀samu09
Én nem voltam még Texans szurkoló a Capers időszakban, de azért lehetnek szurkolók akiknek elég meghatározó volt az a pár év vergődés a franchise elején 😀
Most szebb idők jönnek talán. Nagyon örülök BOB-nak, végre egy karizmatikus erős személyiságű edző (nem egy olyan, aki fontos FG-nál nem meri nézni a rúgást...bocs Kubiak)...
Nagyon sokat várok BOB-tól, csak jót tudok mondani az ő munkásságáról. Az elműlt pár hétben többször is arra szenteltem órákat, hogy leelemezzem magamban BOB-ot...
GO TEXANS!!! (without Carr and Manziel) 😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
valószínüleg számításba veszik őt is. a kintiek szerint előrébb jár mint McArron vagy Mattenberger, de elég rossz ómen lenne "ugyanazzal" kezdeni a második érát mint akivel az elsőt 😀samu09
Ez még csak a 2. éra lesz, nem a 3.? Azt hittem a 2. volt Kubiaké. 😀😀iktriad
Kubiak volt az első meghatározó edző illetve Schaub az első nagy irányító a csapatnál ezért számoltam tőlük 😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
valószínüleg számításba veszik őt is. a kintiek szerint előrébb jár mint McArron vagy Mattenberger, de elég rossz ómen lenne "ugyanazzal" kezdeni a második érát mint akivel az elsőt 😀samu09
Ez még csak a 2. éra lesz, nem a 3.? Azt hittem a 2. volt Kubiaké. 😀😀iktriad
Szerintem nem kezdenek bele még egy Carr projektbe...pláne, hogy elméletileg a fiatal mindenben kikéri bátyja véleményét, és ő segíti mindenben. Nem kell Carr #2 😊 szerintem
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 092 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
valószínüleg számításba veszik őt is. a kintiek szerint előrébb jár mint McArron vagy Mattenberger, de elég rossz ómen lenne "ugyanazzal" kezdeni a második érát mint akivel az elsőt 😀samu09
Ez még csak a 2. éra lesz, nem a 3.? Azt hittem a 2. volt Kubiaké. 😀😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
nfl.comon van egy interjú BoB-al. Azt mondta, teljesen nyílvánvaló, hogy irányítót kell draftolniuk, szóval szerintem nem az öreg Fitziben látják a megoldást. De nem mondta melyik körben húznák, úgyhogy lehet bereknak a kezdőbe egy 2. körös irányítót is.samu09
Ezt be tudod linkelni? megköszönném 😊 nem találom valamiértsevarafa
Ja megtaláltam 😊 fogunk draftolni QB-t, de nem mondta mikor. És nem lát nagy különbséget a QB-k között... nem csak 3 irányítót emel ki, hanem mondja h több jó is van.
😊 hajrá clowney 😊

(nekem ebből az jönle hogy 2/1-es irányító lesz 😊 )sevarafa
lehet berántják Garoppolot 😀 vagy szólt Teddy-nek hogy direkt rontsa el a pro day-ét hogy lecsússzon a 2. körig 😀samu09
Vagy megint beruháztok egy Carr-ra. Kíváncsi vagyok, hogy a front officeotoknál komolyan számításba veszik-e David öccsét.iktriad
valószínüleg számításba veszik őt is. a kintiek szerint előrébb jár mint McArron vagy Mattenberger, de elég rossz ómen lenne "ugyanazzal" kezdeni a második érát mint akivel az elsőt 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 092 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nfl.comon van egy interjú BoB-al. Azt mondta, teljesen nyílvánvaló, hogy irányítót kell draftolniuk, szóval szerintem nem az öreg Fitziben látják a megoldást. De nem mondta melyik körben húznák, úgyhogy lehet bereknak a kezdőbe egy 2. körös irányítót is.samu09
Ezt be tudod linkelni? megköszönném 😊 nem találom valamiértsevarafa
Ja megtaláltam 😊 fogunk draftolni QB-t, de nem mondta mikor. És nem lát nagy különbséget a QB-k között... nem csak 3 irányítót emel ki, hanem mondja h több jó is van.
😊 hajrá clowney 😊

(nekem ebből az jönle hogy 2/1-es irányító lesz 😊 )sevarafa
lehet berántják Garoppolot 😀 vagy szólt Teddy-nek hogy direkt rontsa el a pro day-ét hogy lecsússzon a 2. körig 😀samu09
Vagy megint beruháztok egy Carr-ra. Kíváncsi vagyok, hogy a front officeotoknál komolyan számításba veszik-e David öccsét.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
nfl.comon van egy interjú BoB-al. Azt mondta, teljesen nyílvánvaló, hogy irányítót kell draftolniuk, szóval szerintem nem az öreg Fitziben látják a megoldást. De nem mondta melyik körben húznák, úgyhogy lehet bereknak a kezdőbe egy 2. körös irányítót is.samu09
Ezt be tudod linkelni? megköszönném 😊 nem találom valamiértsevarafa
Ja megtaláltam 😊 fogunk draftolni QB-t, de nem mondta mikor. És nem lát nagy különbséget a QB-k között... nem csak 3 irányítót emel ki, hanem mondja h több jó is van.
😊 hajrá clowney 😊

(nekem ebből az jönle hogy 2/1-es irányító lesz 😊 )sevarafa
lehet berántják Garoppolot 😀 vagy szólt Teddy-nek hogy direkt rontsa el a pro day-ét hogy lecsússzon a 2. körig 😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
nfl.comon van egy interjú BoB-al. Azt mondta, teljesen nyílvánvaló, hogy irányítót kell draftolniuk, szóval szerintem nem az öreg Fitziben látják a megoldást. De nem mondta melyik körben húznák, úgyhogy lehet bereknak a kezdőbe egy 2. körös irányítót is.samu09
Ezt be tudod linkelni? megköszönném 😊 nem találom valamiértsevarafa
Ja megtaláltam 😊 fogunk draftolni QB-t, de nem mondta mikor. És nem lát nagy különbséget a QB-k között... nem csak 3 irányítót emel ki, hanem mondja h több jó is van.
😊 hajrá clowney 😊

(nekem ebből az jönle hogy 2/1-es irányító lesz 😊 )
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
nfl.comon van egy interjú BoB-al. Azt mondta, teljesen nyílvánvaló, hogy irányítót kell draftolniuk, szóval szerintem nem az öreg Fitziben látják a megoldást. De nem mondta melyik körben húznák, úgyhogy lehet bereknak a kezdőbe egy 2. körös irányítót is.samu09
Ezt be tudod linkelni? megköszönném 😊 nem találom valamiért
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
nfl.comon van egy interjú BoB-al. Azt mondta, teljesen nyílvánvaló, hogy irányítót kell draftolniuk, szóval szerintem nem az öreg Fitziben látják a megoldást. De nem mondta melyik körben húznák, úgyhogy lehet bereknak a kezdőbe egy 2. körös irányítót is.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Van a sportac es az over the cap-nel jobb oldal ahol reszletezik a jatekosok fizeteseit, de nem csak evenkent hanem azt is hogy kinek milyen osztonzoje van melyik evre stb? Altalaban mindenhol annyi van h bonus vagy workout bonus stb.. De nincs ott hogy miert kapja pontosan...
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Komolyan, annyira nyomjátok ezt a Clowney- Bortles vonalat, hogy a végén tuti Manzielt fogjuk húzni.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Akkor meghozom a kedved Bortles-höz 😀
 www.youtube.com/watch?v=AsHSYdNv2C4
Teddy házában 3 perc van hátra, Bortles végig viszi ütempasszokkal az oldalvonalhoz, pontos lézerekkel, beugrasztja a védőt. Jó dob pár homályt de gondolom az edző hamar meg akarta szerezni a vezetést.samu09
Láttam már ennek a meccsnek az összefoglalóját, jól nyomta a srác ez egyértelmű 😊
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Akkor meghozom a kedved Bortles-höz 😀

Teddy házában 3 perc van hátra, Bortles végig viszi ütempasszokkal az oldalvonalhoz, pontos lézerekkel, beugrasztja a védőt. Jó dob pár homályt de gondolom az edző hamar meg akarta szerezni a vezetést.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Azért Lawrence Taylor óta volt egy Raggie Bush vagy Luck akik szintén tízéventevanilyenjátékos kategória volt. Annak idején Stafford nfl kész volt? Nem, de behúzták 1/1-re mert need volt. Benga védő falembert akármelyik körben lehet húzni, de ide most egy higgadt nagy potenciállal rendelkező irányító kell. Lehet jövőre lesz egy olyan QB akire rátolják az évszázad prospect-je címet, és az utánna következő irányítók használhatatlanok. Mi majd ott állunk Clowney-val aki lehet tényleg hatalmas játékos lesz vagy szezon felénél betolja hogy neki pihenés kell mert elfáradtak az izmai (hogy várhatnak valakit első körbe aki ilyet mer mondani?). És akkor megéri majd a következő 3 év első körét odaadni az 1/1-ért? A Redskins meglépte anno és bele is buktak.
Nem a védelmen ment el a szezon, sőt, top10es védelmünk van. Hülyeség lenne az első választással védőt húzni mikor nincs egy rendes támadósorunk.samu09
Hát srácok ezt nagyon máshogy látjuk, de mindegy. Tipikusan a szokásos "vita": need vs value...De ha ennyien mondjátok, lehet nektek van igazatok. Én egyszerűen csak azt érzem, hogy Clowney-ba beleszerettem, míg a QB-k közül egyiksem hatott rám semmi extrát. Talán Bortles egy kicsit, de fel sem ér Clowney-hez...
De legyen igazatok, ha az a legjobb a franchise-nak, akkor legyen QB... 😊
GO TEXANS