Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
egyszeri alkalom minden évben, 32 felhasználó belebújhat a GM-ek bőrébe és a saját csapatának húzva leszimuláljuk a teljes draftot (cserék nélkül, hogy azért ne tartson örökké). az ideiről így lemaradtál, de 2015-ben akár majd Te is húzhatsz a Texansnak ha időben jelentkezel 😊kristof
Köszi a választ! eddig erről nem tudtam! na majd jövőre 😊sevarafa
Még egy kérdés: A fanspeak-en kívül tudtok még draft szimulátort? Nem mock draftot, hanem szimulátort, ahol ki tudod választani, melyik csapatnak akarrsz draftolni, a többit meg csinálja a gép... én csak a fanspeak-et ismerem. Ti esetleg tudtok másikat 😊sevarafa
www.first-pick.com

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
egyszeri alkalom minden évben, 32 felhasználó belebújhat a GM-ek bőrébe és a saját csapatának húzva leszimuláljuk a teljes draftot (cserék nélkül, hogy azért ne tartson örökké). az ideiről így lemaradtál, de 2015-ben akár majd Te is húzhatsz a Texansnak ha időben jelentkezel 😊kristof
Köszi a választ! eddig erről nem tudtam! na majd jövőre 😊sevarafa
Még egy kérdés: A fanspeak-en kívül tudtok még draft szimulátort? Nem mock draftot, hanem szimulátort, ahol ki tudod választani, melyik csapatnak akarrsz draftolni, a többit meg csinálja a gép... én csak a fanspeak-et ismerem. Ti esetleg tudtok másikat 😊
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
egyszeri alkalom minden évben, 32 felhasználó belebújhat a GM-ek bőrébe és a saját csapatának húzva leszimuláljuk a teljes draftot (cserék nélkül, hogy azért ne tartson örökké). az ideiről így lemaradtál, de 2015-ben akár majd Te is húzhatsz a Texansnak ha időben jelentkezel 😊kristof
Köszi a választ! eddig erről nem tudtam! na majd jövőre 😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
egyszeri alkalom minden évben, 32 felhasználó belebújhat a GM-ek bőrébe és a saját csapatának húzva leszimuláljuk a teljes draftot (cserék nélkül, hogy azért ne tartson örökké). az ideiről így lemaradtál, de 2015-ben akár majd Te is húzhatsz a Texansnak ha időben jelentkezel 😊
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ez a hivatalos bowl.hu mock draft game, ott van az egyèb jàtèkokban vagy az egyèb nfl/mock-ban az egèsz, nem csak a Hou
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/mock_draft?oldal=0#1050363
 bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/mock_draft_game_tracker_2014
Cèl volt Crichton meg Kriski, Fiedorowicz de nem szànkàztak odàig ahol jó lett volna... Ja meg Skovot kihúztàk a pofàm elől a 49-be, dehogy oda minek???sutianap
Beavatna valaki, hogy mi az a játék? hogy lehet játszani? csak a pick-keket látom itt. Hogyan lehet pl nekem is neveznem? 😊 bocs a "hülye" kérdésért, de én ezt az a játékot így a bowlhu-n nem játszottam, csak fanspeaken szoktam csiálni 3-4 naponta
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez a hivatalos bowl.hu mock draft game, ott van az egyèb jàtèkokban vagy az egyèb nfl/mock-ban az egèsz, nem csak a Hou
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Mock draftok - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

 bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/mock_draft_game_tracker_2014
Cèl volt Crichton meg Kriski, Fiedorowicz de nem szànkàztak odàig ahol jó lett volna... Ja meg Skovot kihúztàk a pofàm elől a 49-be, dehogy oda minek???


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Na babàk ledraftoltam a Houstont, íme az eredmèny, vàrom a vèlemènyeket

1 1 1 Houston Texans Johnny Manziel, QB (Texas A&M)
2 2 1 Houston Texans Louis Nix III, NT (Notre Dame)
3 3 1 Houston Texans Trent Murphy, DE/OLB (Stanford)
4 4 1 Houston Texans Dri Archer, WR (Kent State)
5 4 35 Houston Texans Andre Williams, RB (Boston College)
6 5 1 Houston Texans Max Bullough, ILB (Michigan State)
7 6 1 Houston Texans Jon Don Duncan, TE (Dixie State)
8 6 5 Houston Texans Josh Mauro, DE (Stanford)
9 6 35 Houston Texans John Urschel, OG (Penn State)
10 7 1 Houston Texans Justin Britt, OT (Missouri)
11 7 41 Houston Texans Denicos Allen, ILB (Michigan State)sutianap
Melyik oldalon csináltad a mock darftot? fanspeak?
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Na babàk ledraftoltam a Houstont, íme az eredmèny, vàrom a vèlemènyeket

1 1 1 Houston Texans Johnny Manziel, QB (Texas A&M)
2 2 1 Houston Texans Louis Nix III, NT (Notre Dame)
3 3 1 Houston Texans Trent Murphy, DE/OLB (Stanford)
4 4 1 Houston Texans Dri Archer, WR (Kent State)
5 4 35 Houston Texans Andre Williams, RB (Boston College)
6 5 1 Houston Texans Max Bullough, ILB (Michigan State)
7 6 1 Houston Texans Jon Don Duncan, TE (Dixie State)
8 6 5 Houston Texans Josh Mauro, DE (Stanford)
9 6 35 Houston Texans John Urschel, OG (Penn State)
10 7 1 Houston Texans Justin Britt, OT (Missouri)
11 7 41 Houston Texans Denicos Allen, ILB (Michigan State)sutianap
Elsőre nem néz ki rosszul, bár nem néztem meg hogyan alakultak a húzások. Elsőre franchise QB. Ez teljesen rendben van. Én sem rajonganék 1 Bortles pickért. Nálam is Teddy lenne inkább a befutó, de ha nem ő akkor Manziel. Nyílván szubjektív döntést hoztál, én elfogadnám, mert ez a legnagyobb hiányposztunk. Másodikra Nix. Ahogy DC kolléga írta, nála a sérülése a legnagyobb gond, viszont ha ezzel minden rendben, akkor ő kezdő NT. Tegyük fel rendben van fizikálisan, akkor kiváló pick. Még harmadikra tudtál olyan playert húzni aki potenciális kezdő Trent Murphy személyében. Ő lehetne OLB, akkor Brooks Reed középre mozgatása megtörténhetne. Erről nagyon rég megy a beszélgetés és idén akár meg is történhet Crennelnél. Wade valami miatt nem vállalta fel ezt a döntést. A többiek már kiegészítő, illetve rosterhelyért harcoló peremembereknek tűnnek. Archer érdekes, de a tavaly húzott Bonner hasonló. Williams harcban volt a Heismanért, de ideális esetben kevés lehetőséget kéne kapnia, mert akkor Foster végig nyomta a szezont. Bullough max 3. ILB. Duncannek harcolnia kéne hogy 3. TE lehessen. Mauro backup DE. Urschel BOB embereként tuti, hogy tagja lenne a rosternek. Britt és D. Allen szerintem PS. DC-vel ellentétben biztos nem húznék magasabban OT-t, ott van tavalyról Williams és Quessenberry. Összességében jó szerintem, de lehetne kicsit jobb is. Ezt csak azért gondolom így mert 11 pickből, csak 3 embernél érzem hogy azonnal hozzá tudna tenni a játékhoz.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Hàt a terv a Manziel/Tuitt/DaquanJones/Archer volt de Nix lecsúszott 2/1-be, èn nem hagytam benn a legjobb Nose-t, Cody elmenetele óta szevedès van, Murphy renszerkompatibilis, nèmi fegyvert adtunk Johhnynak, de ezen a D-n lèzervàgóval se jönnek àt 😀 az O-fal prospecteknèl inkàbb jött Urcser őt ismeri BoB, meg húztam egy óriàst akin nehèz àtkeveredni, a TE szintèn ogre, hogy meglegyen blokkba


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Na babàk ledraftoltam a Houstont, íme az eredmèny, vàrom a vèlemènyeket

1 1 1 Houston Texans Johnny Manziel, QB (Texas A&M)
2 2 1 Houston Texans Louis Nix III, NT (Notre Dame)
3 3 1 Houston Texans Trent Murphy, DE/OLB (Stanford)
4 4 1 Houston Texans Dri Archer, WR (Kent State)
5 4 35 Houston Texans Andre Williams, RB (Boston College)
6 5 1 Houston Texans Max Bullough, ILB (Michigan State)
7 6 1 Houston Texans Jon Don Duncan, TE (Dixie State)
8 6 5 Houston Texans Josh Mauro, DE (Stanford)
9 6 35 Houston Texans John Urschel, OG (Penn State)
10 7 1 Houston Texans Justin Britt, OT (Missouri)
11 7 41 Houston Texans Denicos Allen, ILB (Michigan State)sutianap
Én már kifejtettem, hogy a 'nagy' hármasból Bridgewatert szeretném a legjobban, de ha Manzielre esne a választás, akkor se mennék a falnak. Bortlest én még mindig kerülném, valahogy úgy érzem belőle lehet a legkönnyebben bust.

Nix választás az nagyon rendben lenne, de aggasztó, hogy térdsérüléssel fejezte be a college pályafutását. Az ilyen nagy embereknél egy rossz térd karrier gyilkos lehet. Úgyhogy csak akkor húznám be, ha biztos lennék benne, hogy teljesen egészséges

A Texans mindig high effort, atletikus játékosokat keres. Előbbi az megvan Murphynél, nem kétséges, de kicsit lehetne atletikusabb, tavaly nagyon zuhantak az ilyen defensive endek (jó college statok, de nem elég atletikus). Azért persze 3. körben jöhetne.

Dri Archer a combineon bizonyította sebességét. Érdekes lenne látni BOB mit kezdene egy ilyen játékossal. Kérdés tud e slot recivert játszani, mert BOB szerint leginkább oda kell ember

Többieket annyira nem ismerem, pozíciók alapján jónak tűnnek, talán OT-t megpróbálnék magasabban behúzni, tavaly ott sok gondunk volt
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Na babàk ledraftoltam a Houstont, íme az eredmèny, vàrom a vèlemènyeket

1 1 1 Houston Texans Johnny Manziel, QB (Texas A&M)
2 2 1 Houston Texans Louis Nix III, NT (Notre Dame)
3 3 1 Houston Texans Trent Murphy, DE/OLB (Stanford)
4 4 1 Houston Texans Dri Archer, WR (Kent State)
5 4 35 Houston Texans Andre Williams, RB (Boston College)
6 5 1 Houston Texans Max Bullough, ILB (Michigan State)
7 6 1 Houston Texans Jon Don Duncan, TE (Dixie State)
8 6 5 Houston Texans Josh Mauro, DE (Stanford)
9 6 35 Houston Texans John Urschel, OG (Penn State)
10 7 1 Houston Texans Justin Britt, OT (Missouri)
11 7 41 Houston Texans Denicos Allen, ILB (Michigan State)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
jelenleg mercilus a ROLB...4.68-as volt a 40 yardja, Clowney-nak úgy, hogy nagyobb és nehezebb is, sokkal gyorsabb volt a 40-e szerintem a sebesség nem gond a kis Jadeveon-naksevarafa
A 40 yardos inline nem a gyorsaságról árulkodik, halló
hanem a futási sebesség-végsebesség kombinációjáról, és pl. egy WR/RB esetében kifejezetten fontos, de egy DL-nél nem!
ott a gyorsasági (quikness) és fordulékonysági drill gyakorlatokat érdemes figyelni pl. 3-cone drill ill. shuttle-run (10- yardos részidő esetleg)sapka
És persze az első 10 yard... ami Clowney esetében szintén elit volt...ugye? 😊
Jelenleg nem lehet belekötni Clowney drill-jeibe... mindben elit volt... Amúgy most arról beszélünk, hogy OLB lesz nálunk, nem DE... OLB-nél máris többet számít a gyorsaság...sevarafa
a sebesség és a gyorsaság nem ugyanaz, erről írtamsapka
Azt írtad h a de nel a gyorsasagi drilleket kell figyelni. Gyorsasagi=gyorsasag... Akkor most számít a gyorsasag vagy nem? Gyorsulasra gondoltal? Azt is jol mutatja a 40 yard dash elso 10 yardja. Plusz... Ki ne talaljuk mar hogy ha egy olb emberezik, akkor nem szamit a gyorsasag... Ha jol gyorsulsz, de nem vagy gyors, akkor sosem kapod el az embered, legyen az akarki az nfl-ben... Szerintem rohadtul fontos egy olb-nek a gyorsasaga is. Es a gyorsulasa is. Most clowney rol olb formaban kell beszelni, mert az lesz ha jon... Valszeg...
Amúgy nem tudom honnan pattant ki a vita. Annyit mondtam, hogy mercilusnal jobb clowney, mert minden adata jobb. Gyorsasaga... Gyorsulasa... Minden...

de az is lehet, hogy valamit én értek félre, és totálisan elbeszélünk egymás mellett... ez esetben elnézést
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
offseason workout program

First Day
April 7
OTA
May 27-29, June 2-3, June 5, June 9-10, June 12-13
Minicamp
May 6-8
June 17-19
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
jelenleg mercilus a ROLB...4.68-as volt a 40 yardja, Clowney-nak úgy, hogy nagyobb és nehezebb is, sokkal gyorsabb volt a 40-e szerintem a sebesség nem gond a kis Jadeveon-naksevarafa
A 40 yardos inline nem a gyorsaságról árulkodik, halló
hanem a futási sebesség-végsebesség kombinációjáról, és pl. egy WR/RB esetében kifejezetten fontos, de egy DL-nél nem!
ott a gyorsasági (quikness) és fordulékonysági drill gyakorlatokat érdemes figyelni pl. 3-cone drill ill. shuttle-run (10- yardos részidő esetleg)sapka
És persze az első 10 yard... ami Clowney esetében szintén elit volt...ugye? 😊
Jelenleg nem lehet belekötni Clowney drill-jeibe... mindben elit volt... Amúgy most arról beszélünk, hogy OLB lesz nálunk, nem DE... OLB-nél máris többet számít a gyorsaság...sevarafa
a sebesség és a gyorsaság nem ugyanaz, erről írtam

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
jelenleg mercilus a ROLB...4.68-as volt a 40 yardja, Clowney-nak úgy, hogy nagyobb és nehezebb is, sokkal gyorsabb volt a 40-e szerintem a sebesség nem gond a kis Jadeveon-naksevarafa
A 40 yardos inline nem a gyorsaságról árulkodik, halló
hanem a futási sebesség-végsebesség kombinációjáról, és pl. egy WR/RB esetében kifejezetten fontos, de egy DL-nél nem!
ott a gyorsasági (quikness) és fordulékonysági drill gyakorlatokat érdemes figyelni pl. 3-cone drill ill. shuttle-run (10- yardos részidő esetleg)sapka
És persze az első 10 yard... ami Clowney esetében szintén elit volt...ugye? 😊
Jelenleg nem lehet belekötni Clowney drill-jeibe... mindben elit volt... Amúgy most arról beszélünk, hogy OLB lesz nálunk, nem DE... OLB-nél máris többet számít a gyorsaság...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
jelenleg mercilus a ROLB...4.68-as volt a 40 yardja, Clowney-nak úgy, hogy nagyobb és nehezebb is, sokkal gyorsabb volt a 40-e szerintem a sebesség nem gond a kis Jadeveon-naksevarafa
A 40 yardos inline nem a gyorsaságról árulkodik, halló
hanem a futási sebesség-végsebesség kombinációjáról, és pl. egy WR/RB esetében kifejezetten fontos, de egy DL-nél nem!
ott a gyorsasági (quikness) és fordulékonysági drill gyakorlatokat érdemes figyelni pl. 3-cone drill ill. shuttle-run (10- yardos részidő esetleg)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Crennel szerintem már tudja hogy kit hol játszasson, én bízom az egész stáb munkájában, amúgy a tököm kivan hogy még fél évet kell várni.LanceVance
LanceVance teljesen egyetértek veled 😊 szívemből szólt minden szavad! 😊
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Crennel szerintem már tudja hogy kit hol játszasson, én bízom az egész stáb munkájában, amúgy a tököm kivan hogy még fél évet kell várni.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ha Clowney Watt mögé kerülne, akkor nem tudnák Wattot duplázni, mivel Clowneyra nem elég a RB-t vagy TE-t küldeni. Ezt valszeg jobban tudják Houstonban, de én így látom. Viszont az is kérdés hogy mennyire tud Clowney zónázni, mert ugye az is feladata az olb-nek. Nem hiszem higy elég gyors lenne egy Jimmy Graham levédekezésére.samu09
Szerintem a gyorsaságával nem lehet probléma 😛 a 40 yard-ja eléggé ott volt... Pár nekifutást zónázott a pro day-en crennel-lel.. meglátjuk... Én Clowney-ból bármit kinézek... a pro day-en a zónás mozgások nagyon mentek neki... Mindenki teljesen meg volt vele elégedve... Szerintem oké lesz a dolog... Ha őt húzzuk, akkor gyerekek... ultrabrutális védelem lesz Houston-ban 😊 😊

Ja és.. jelenleg mercilus a ROLB...4.68-as volt a 40 yardja, Clowney-nak úgy, hogy nagyobb és nehezebb is, sokkal gyorsabb volt a 40-e 😊 szerintem a sebesség nem gond a kis Jadeveon-nak 😉 😛
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Ha Clowney Watt mögé kerülne, akkor nem tudnák Wattot duplázni, mivel Clowneyra nem elég a RB-t vagy TE-t küldeni. Ezt valszeg jobban tudják Houstonban, de én így látom. Viszont az is kérdés hogy mennyire tud Clowney zónázni, mert ugye az is feladata az olb-nek. Nem hiszem higy elég gyors lenne egy Jimmy Graham levédekezésére.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Jadeveon ügy: A texans azt próbálja feltérképezni, hogy Clowney DE-ből át tud-e állni OLB-be, és akkor ő lenne Crennel 3-4-es rendszerében az egyik OLB. Pro day-en sokat dolgoztatták a LB drilleken, és Crennel többször is odament hozzá külön, hogy LB fogásokat, zónákat gyakoroljanak, és felmérje, jelenleg mit tud Clowney. Érdekes dolgok jöhetnek még itt. Hova lenne érdemes tenni az OLB Clowneyt? Watt oldalára? Akkor az egész bal oldal egy rémálom lenne minden csapatnak. Ebben az esetben a jobb oldalon próbálna meg mindenki "közlekedni", ahol azért van egy nem rossz Mercilus. Oda kell még egy megbízható RE a falba. Másik eset, hogy ROLB-ba teszik,akkor viszont Mercilus szerepe változik a csapatba. Lényeg a lényeg, ha OLB lesz Clowney, akkor Brooks Reed vagy Mercilus elveszti jelenlegi helyét. Nekem sokkal inkább Mercilus kellene, akit átzavarnék Watt mellé, és Clowney mehetne akkor ROLB-ba. Ha már valakinek "oldalt" kell váltania, akkor az legyen Mercilus szerintem, ne pedig Clowney... így kifejezetten ütős védelmünk lenne (ami eddig sem volt gyenge)...

Tudom unjátok, hogy mindig Jadeveon-nal jövök, elnézést is kérek érte. De nekem évek óta nem volt ekkora "szerelmem" a drafton... 😀sevarafa
Valószínűleg 3-4-es és 4-3-as felállásban is fogunk játszani egyaránt. Előbbiben lehet outside linebacker, míg utóbbiban defensive end. Azt meg, hogy ki melyik oldalt játszik, lehet cserélgetni, akár meccs közben isDC
Jogos, de azért általában mindenkinek megvan az a fix helye, amiben általában számítanak rá. Hát kiderül mi lesz nálunk. Már nagyon várom az új szezont. De ezzel gondolom nem vagyok egyedül 😊sevarafa
Brooks Reed akár mehetne be ILB-be, amit már többször több helyen is lehetett olvasni. Ugye egy pozíciós átmozgatás az utóbbi időben igen csak jól sikerült.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Jadeveon ügy: A texans azt próbálja feltérképezni, hogy Clowney DE-ből át tud-e állni OLB-be, és akkor ő lenne Crennel 3-4-es rendszerében az egyik OLB. Pro day-en sokat dolgoztatták a LB drilleken, és Crennel többször is odament hozzá külön, hogy LB fogásokat, zónákat gyakoroljanak, és felmérje, jelenleg mit tud Clowney. Érdekes dolgok jöhetnek még itt. Hova lenne érdemes tenni az OLB Clowneyt? Watt oldalára? Akkor az egész bal oldal egy rémálom lenne minden csapatnak. Ebben az esetben a jobb oldalon próbálna meg mindenki "közlekedni", ahol azért van egy nem rossz Mercilus. Oda kell még egy megbízható RE a falba. Másik eset, hogy ROLB-ba teszik,akkor viszont Mercilus szerepe változik a csapatba. Lényeg a lényeg, ha OLB lesz Clowney, akkor Brooks Reed vagy Mercilus elveszti jelenlegi helyét. Nekem sokkal inkább Mercilus kellene, akit átzavarnék Watt mellé, és Clowney mehetne akkor ROLB-ba. Ha már valakinek "oldalt" kell váltania, akkor az legyen Mercilus szerintem, ne pedig Clowney... így kifejezetten ütős védelmünk lenne (ami eddig sem volt gyenge)...

Tudom unjátok, hogy mindig Jadeveon-nal jövök, elnézést is kérek érte. De nekem évek óta nem volt ekkora "szerelmem" a drafton... 😀sevarafa
Valószínűleg 3-4-es és 4-3-as felállásban is fogunk játszani egyaránt. Előbbiben lehet outside linebacker, míg utóbbiban defensive end. Azt meg, hogy ki melyik oldalt játszik, lehet cserélgetni, akár meccs közben isDC
Jogos, de azért általában mindenkinek megvan az a fix helye, amiben általában számítanak rá. Hát kiderül mi lesz nálunk. Már nagyon várom az új szezont. De ezzel gondolom nem vagyok egyedül 😊
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Jadeveon ügy: A texans azt próbálja feltérképezni, hogy Clowney DE-ből át tud-e állni OLB-be, és akkor ő lenne Crennel 3-4-es rendszerében az egyik OLB. Pro day-en sokat dolgoztatták a LB drilleken, és Crennel többször is odament hozzá külön, hogy LB fogásokat, zónákat gyakoroljanak, és felmérje, jelenleg mit tud Clowney. Érdekes dolgok jöhetnek még itt. Hova lenne érdemes tenni az OLB Clowneyt? Watt oldalára? Akkor az egész bal oldal egy rémálom lenne minden csapatnak. Ebben az esetben a jobb oldalon próbálna meg mindenki "közlekedni", ahol azért van egy nem rossz Mercilus. Oda kell még egy megbízható RE a falba. Másik eset, hogy ROLB-ba teszik,akkor viszont Mercilus szerepe változik a csapatba. Lényeg a lényeg, ha OLB lesz Clowney, akkor Brooks Reed vagy Mercilus elveszti jelenlegi helyét. Nekem sokkal inkább Mercilus kellene, akit átzavarnék Watt mellé, és Clowney mehetne akkor ROLB-ba. Ha már valakinek "oldalt" kell váltania, akkor az legyen Mercilus szerintem, ne pedig Clowney... így kifejezetten ütős védelmünk lenne (ami eddig sem volt gyenge)...

Tudom unjátok, hogy mindig Jadeveon-nal jövök, elnézést is kérek érte. De nekem évek óta nem volt ekkora "szerelmem" a drafton... 😀sevarafa
Valószínűleg 3-4-es és 4-3-as felállásban is fogunk játszani egyaránt. Előbbiben lehet outside linebacker, míg utóbbiban defensive end. Azt meg, hogy ki melyik oldalt játszik, lehet cserélgetni, akár meccs közben is
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Jadeveon ügy: A texans azt próbálja feltérképezni, hogy Clowney DE-ből át tud-e állni OLB-be, és akkor ő lenne Crennel 3-4-es rendszerében az egyik OLB. Pro day-en sokat dolgoztatták a LB drilleken, és Crennel többször is odament hozzá külön, hogy LB fogásokat, zónákat gyakoroljanak, és felmérje, jelenleg mit tud Clowney. Érdekes dolgok jöhetnek még itt. Hova lenne érdemes tenni az OLB Clowneyt? Watt oldalára? Akkor az egész bal oldal egy rémálom lenne minden csapatnak. Ebben az esetben a jobb oldalon próbálna meg mindenki "közlekedni", ahol azért van egy nem rossz Mercilus. Oda kell még egy megbízható RE a falba. Másik eset, hogy ROLB-ba teszik,akkor viszont Mercilus szerepe változik a csapatba. Lényeg a lényeg, ha OLB lesz Clowney, akkor Brooks Reed vagy Mercilus elveszti jelenlegi helyét. Nekem sokkal inkább Mercilus kellene, akit átzavarnék Watt mellé, és Clowney mehetne akkor ROLB-ba. Ha már valakinek "oldalt" kell váltania, akkor az legyen Mercilus szerintem, ne pedig Clowney... így kifejezetten ütős védelmünk lenne (ami eddig sem volt gyenge)...

Tudom unjátok, hogy mindig Jadeveon-nal jövök, elnézést is kérek érte. De nekem évek óta nem volt ekkora "szerelmem" a drafton... 😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Elbert Mack kapott egy új szerződést. A szerepe nem fog változni, marad az egyik backup CB, ST feladatokkal