Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
Breestől nem sajnálom a pénzt, de ezek az öt éves 100 millás szerződések már a lutri kategóriába tartoznak szerintem.
Ki a bánat tudja - ebben a sportban meg pláne - ,hogy mi lesz vele 5 múlva.
Peytonnal is pont ez volt a baj.
Lesérült (megbetegedett) és mikor a nagy lét ki kellett volna fizetni inkább elküldték.
A Brees szerződésben is a 2012-es garantált 40 milla a lényeg.
Hogy utána mi lesz azt ki tudja.
Mivel ebből a 40-ből csak 10,4 terheli a sapkát ha Brees egészséges marad akkor megoldották jól, ha valami baj lesz a szopják a dead cap-ot mint állat.
szf61
Pont Brees volt az a játékos, aki az elmúlt években nem volt top 10-ben a QB-k átlagkeresetét tekintve, több évben is közel feleannyi cap hit volt a neve mellett, mint itt Manningnek, és nem azért, mert agyon volt trükközve a szerződése. A következő 3 évben annyi pénzt fog keresni, mint az elmúlt hatban.
Persze egy ilyen kontaktsportban rizikós ekkora szerződést adni bárkinek, de egyszer már kockáztattunk Brees leigazolásával és akkor bejött (2006-ban egyes orvosok 25%-nyi esélyt adtak a felépülésére a vállsérüléséből).

Ez már egy ilyen liga, egy poszt egy játékosa megfordíthatja egy franchise szerencséjét, ha Brees-nek "lőnek", akkor néhány évig úgyse lesz semmi New Orleans-ban, ahogy Brees előtt se nagyon volt.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 815 — SuperLOL
Most látom csak, hogy érkezett az UDFA Larry Lumpkin.Farky
Sok csapat szemezett vele Supp. drafton, végül nem kelt el.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Most látom csak, hogy érkezett az UDFA Larry Lumpkin.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mivel szerintem az a tény, hogy egy játékos (QB) elviszi az összes rendelkezésre álló pénz 30%-át, elég nehézzé teszi, hogy a maradék 52 ember szintén "minőségi" legyen.
szf61
ez az egyes franchiseok gondja kell, hogy legyen, nem a ligáé. ha a Saintsnek megérte akkor nem hiszem, hogy innen van jogunk megítélni ennek helyességét (plána nem a Colts topikban 😀)
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Brees rekord szerződésével kapcsolatban olvasom:
Ha a Saints támad, akkor a pályán levő játékosok közül Brees többet keres, mint a többi 10 együttvéve.
Nálunk nem így lesz 😊szf61
És az jó vagy rossz, hogy van egy ligaelit QB? Mármint Peyton esetében is lehetne számolgatni, ha maradt volna.
ulpianus
Breestől nem sajnálom a pénzt, de ezek az öt éves 100 millás szerződések már a lutri kategóriába tartoznak szerintem.
Ki a bánat tudja - ebben a sportban meg pláne - ,hogy mi lesz vele 5 múlva.
Peytonnal is pont ez volt a baj.
Lesérült (megbetegedett) és mikor a nagy lét ki kellett volna fizetni inkább elküldték.
A Brees szerződésben is a 2012-es garantált 40 milla a lényeg.
Hogy utána mi lesz azt ki tudja.
Mivel ebből a 40-ből csak 10,4 terheli a sapkát ha Brees egészséges marad akkor megoldották jól, ha valami baj lesz a szopják a dead cap-ot mint állat.
De hát manapság ennyi az ára egy elit QB-nek úgy látszik.
Mindenesetre nem csodálkoznék, ha hamarosan a rookie salary maximum-hoz hasonlóan bevezetnének valami plafont az egyes játékosok fizetésében is.
Mivel szerintem az a tény, hogy egy játékos (QB) elviszi az összes rendelkezésre álló pénz 30%-át, elég nehézzé teszi, hogy a maradék 52 ember szintén "minőségi" legyen.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 815 — SuperLOL
Brees rekord szerződésével kapcsolatban olvasom:
Ha a Saints támad, akkor a pályán levő játékosok közül Brees többet keres, mint a többi 10 együttvéve.
Nálunk nem így lesz 😊szf61
És az jó vagy rossz, hogy van egy ligaelit QB? Mármint Peyton esetében is lehetne számolgatni, ha maradt volna.

Én úgy vagyok vele, felőlem Ricky Stanzi kereshet rookie szerződése után 100 milliót 5 évre, vagy 120at is. Csak ne úgy mint Cassel, a semmire. Hanem úgy, mint Brees, hogy már nyert SBt + top 3 QB éveken át.
Egyáltalán nem zavarna, hogy erre költi a Chiefs tulaja (Hunt) a pénzét.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brees rekord szerződésével kapcsolatban olvasom:
Ha a Saints támad, akkor a pályán levő játékosok közül Brees többet keres, mint a többi 10 együttvéve.
Nálunk nem így lesz 😊szf61
meg 30 másik csapatnál se

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Brees rekord szerződésével kapcsolatban olvasom:
Ha a Saints támad, akkor a pályán levő játékosok közül Brees többet keres, mint a többi 10 együttvéve.
Nálunk nem így lesz 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 605
hát a biztosan az erős túlzás.

amit országos tv ad, ahhoz van stream, az nfl networköt kérdőjellel kell kezelni, amit meg csak helyi tv ad, az igen ritkán nézhető a neten.Höri
Emlékeim szerint tavaly Firstrow-n minden preseason-meccshez volt stream.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A PreW1 -et és W3-at az NFL Network adja a W2-t az NBCFarky
A 4. heti pedig úgysem számít, mert azzal egyidőben már NCAA-meccsek is lesznek. 😉 Amúgy biztosan lesz stream ahhoz is.vassadi
hát a biztosan az erős túlzás.

amit országos tv ad, ahhoz van stream, az nfl networköt kérdőjellel kell kezelni, amit meg csak helyi tv ad, az igen ritkán nézhető a neten.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 605
A PreW1 -et és W3-at az NFL Network adja a W2-t az NBCFarky
A 4. heti pedig úgysem számít, mert azzal egyidőben már NCAA-meccsek is lesznek. 😉 Amúgy biztosan lesz stream ahhoz is.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az új fórumra visszatérve, az első blikkes borzalom jelzőm mostanra a szörnyűre enyhült. Még pár év és meg is fogom szokni. 😀

Azt viszont kimondottan lájokolom, hogy Peyton monogramjára kattintva lehet privit küldeni. 😊 A Pats, Steelers topickban különösen jól mutat. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
A PreW1 -et és W3-at az NFL Network adja a W2-t az NBC

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Köszi Farky!

Höri, a neten néznéd? Vagy szokta ezeket közvetíteni valamelyik adó?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az a kemény, hogy 2 meccs van az egész preszezonban ami éjfél előtt kezdődik, és mindkettőn érintettek vagyunk 😊 sajna ez így nyáron annyira nem jó, fél8-kor még ritkán vagyok itthon.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Magyar idő szerint:

Pre W1. vs. St. Louis Rams (08.12. Vasárnap, 19:30)
Pre W2. @ Pittsburgh Steelers (08.20. Hétfő, 02:00)
Pre W3. @ Washington Redskins (08.25. Szombat, 22:00)
Pre W4. vs. Cincinnati Bengals (08.31. Péntek, 01:00)Farky
Vicces lesz, augusztus 21-re már a fél csapat IR-en lesz.
ÍGy csak 11-5-ös alapszakaszt tolunk majd. 😛

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Magyar idő szerint:

Pre W1. vs. St. Louis Rams (08.12. Vasárnap, 19:30)
Pre W2. @ Pittsburgh Steelers (08.20. Hétfő, 02:00)
Pre W3. @ Washington Redskins (08.25. Szombat, 22:00)
Pre W4. vs. Cincinnati Bengals (08.31. Péntek, 01:00)

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mikor lesznek az első preseason meccsek az idén? Asszem idén megnézem ezeket is. 😊

u.i.:
Mi ez az új fórumforma? Alig találtam ide. Borzalom. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Chris Galippo LB-t elküldtük.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
'Dré elment Cantonba foglalni magának egy üres polcot http://www.facebook.com/photo.php?v=10100724692018388

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
http://amerikaboljottem.blog.nepsport.hu/archives/2012/07/05/Mr_Irrelevant_avagy_a_borze_utolsokent_kivalasztott_jatekosa/
Harnishról felcsigázó videówmitty
Vannak benne fejvakarós dolgok. Nem mondom, hogy hülyeség mert lehet ismered a szerzőt 😀 Höri
Persze, hogy igazad van, meg minden, nyilván ha sose látjuk az életben a srácot, az se baj, sőt. Csak egyszerűen örültem, hogy egy új emberünkről olvasok, méghozzá sokat és kedvezőt.
Szerzőt egyébként nem ismerem, meg se néztem, ki az.

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
én már csak akkor hiszem el, ha hivatalos lesz

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pont írni akartam, hogy a Balfasz kapitány ismét kitweetelte, hogy megegyeztek a szerződésről, remélem ezúttal ez igaz is és 1-2 napon belül alá is firkantja Luck.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
"@JimIrsay
1)We r close on#12's deal,it'll get done2)We've revamped Strength program,more power/explosive lifting;guys moving heavy iron,BULK MONSTERS!"

Épp itt lenne már az ideje.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Dorseynál annyit fűznék hozzá, hogy őt a liga sztem legjobb 3-4es DL guruja, Romeo Crennel edzegeti mióta 3-4 van KCben. Ez sem mindegy. (Meg lehet nézni kiket edzett és milyen szintre ért el velük. Nem harmadik körből az is tény.)ulpianus
leginkabb ez a nem mindegy. hogy milyen rendszerben jatszatjak, milyen feladatot biznak ra es ki a pozicios edzoje. csak konyorgom hagyjuk mar ezt a 3-4; 4-3 mantra hajtogatast, mert ez az a reszlet ami hozzavetolegesen pont semmit nem mond el a lenyegrol, plane manapsag, amikor van olyan csapat (erdekesmod pont az, ahol a legjobban ravannak a szurkolok erre a dologra porogve), amely 15 v 17 fajta (nem emlekszem pontosan csak a nagysagrendre) sub felallast alkalmazott tavaly, es a snapek kevesebb mint otodet voltak ugynevezett base defenseben. es ha azt hiszi barki, hogy ez teljesen extrem pelda, akkor tessek vegigszamolgatni a kedvenc csapat aktualis meccsen, hogy eppen ki van a frontban, hanyas technikaban van es -deplane, bar ez mar nem tartozik szorosan ide- mit csinal play utan. csak azt akarom ezzel mondani h attol meg h 3-4 lesz a baseD, attol meg egy jo pozicios edzo mentoralasa es egy joszemu coordinator mellett nevisbol is siman kijohet az allat.