Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-iden-a-bengals-volt-a-legkivalobb-valaszto-2139875

8. hely

Az elmúlt évekhez képest nagy előrelépés 😀dugo1993
remekül megírt cikk, riszpekt

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 119
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-iden-a-bengals-volt-a-legkivalobb-valaszto-2139875

8. hely

Az elmúlt évekhez képest nagy előrelépés 😀

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A lényeg, hogy ezekkel az agyrázkodásokkal neki rendre ki kellett hagynia, akár heteket is.Stez
Érdekes, én úgy emlékszem, hogy a szezon kb. feléig egyszerűen pályára sem lépett, majd utána fokozatosan kapott szerepet, és az utolsó meccseken már folyamatosan játszott. Szóval, mintha rehabról jönne vissza fokozatosan. Ennyire f*s lenne a memóriám? (Benne van a kalapban. 😊)peterk2005
nagyjából stimmel, előtte is volt pályán, csak elenyésző mennyiségben http://www.nfl.com/player/austincollie/81282/gamelogs

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A lényeg, hogy ezekkel az agyrázkodásokkal neki rendre ki kellett hagynia, akár heteket is.Stez
Érdekes, én úgy emlékszem, hogy a szezon kb. feléig egyszerűen pályára sem lépett, majd utána fokozatosan kapott szerepet, és az utolsó meccseken már folyamatosan játszott. Szóval, mintha rehabról jönne vissza fokozatosan. Ennyire f*s lenne a memóriám? (Benne van a kalapban. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mint például a Lionsosok Bestre.Stez
tehát ha Collie beáll, akkor az a Best Case Scenario.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát én nálam az sem sokkal jobb, amikor szezon közben hetekig a pálya közelébe sem küldik, mert féltik, vagy éppen lehet attól fostak csak, hogy a suck for Luck kampányba belerondít. 😀
A lényeg, hogy ezekkel az agyrázkodásokkal neki rendre ki kellett hagynia, akár heteket is.
Egyelőre sajnos, amíg meg nem cáfol, én nem alapozok rá sokkal jobban, mint például a Lionsosok Bestre.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 119
Tavaly Collienak az uccsó meccsen volt az egyetlen TD-je nem?
Arra már ugyan nem emlékszek, hogy év közben volt-e sérült, de végül is nem végzett IR-en, mint a csapat fele.
Szóval azért nem kell egyből szerintem odatennie mindenkinek

majd Avery megsérül helyette is 😊Farky
Meg fog Ő is. Főleg, mivel tőle is el voltak ájulva eddig, hogy a régi formájában kezd játszani, és kibaszott nagy lasztikat kapdos el. De ugye mindenki meg is mondta, hogy nála a sérülésekkel lesz elsősorban probléma, nem pedig az elkapásokkal.
Bár a karriert ismerve mindkettő IR-en köt majd ki, aztán ha van eszünk, visszaigazoljuk Gonzot. 😂Stez

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
majd Avery megsérül helyette is 😊Farky
Meg fog Ő is. Főleg, mivel tőle is el voltak ájulva eddig, hogy a régi formájában kezd játszani, és kibaszott nagy lasztikat kapdos el. De ugye mindenki meg is mondta, hogy nála a sérülésekkel lesz elsősorban probléma, nem pedig az elkapásokkal.
Bár a karriert ismerve mindkettő IR-en köt majd ki, aztán ha van eszünk, visszaigazoljuk Gonzot. 😂

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 301 — ℧
majd Avery megsérül helyette is 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
csak hogy jöjjön a hype, mindenki el van ájulva Lucktól 😀
a 11-11 elleni játék során 16-ból 15 jó átadása volt, Pagano azt mondta, hogy csodálatos football IQ-val rendelkezik Lucky fiú
Collieval már most nagyon megértik egymást, Ő a kedvenc célpont
mondjuk ez egy kibaszott jó kapcsolat lehet az első hétig, amíg Collie agyrázkódást nem kap ismét 😀Stez
Kérlek ne fesd az ördögöt a falra 😕 Egyébként kijárna Collienak egy sérülésmentes szezon. Ha véletlenül össze jönne, szerintem tuti probowl meghívós lesz(ne)

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
csak hogy jöjjön a hype, mindenki el van ájulva Lucktól 😀
a 11-11 elleni játék során 16-ból 15 jó átadása volt, Pagano azt mondta, hogy csodálatos football IQ-val rendelkezik Lucky fiú
Collieval már most nagyon megértik egymást, Ő a kedvenc célpont
mondjuk ez egy kibaszott jó kapcsolat lehet az első hétig, amíg Collie agyrázkódást nem kap ismét 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
már 8 napja nálunk van Kris AdamsHöri
ki az?wmitty
tavaly volt undrafted újonc El-Pasóból. Tipikus big play receiver, a hosszú elkapások voltak mindig a jellemzői, ezért is lett kedvencem collegeban, pedig mérete alapján többre is lehetne használni. 6'3 magas.

miután eléggé hypeoltam az idényben, a BYU ellen ők játszottak 2010 első bowl meccsét és asszem 5 elkapás, 130 yard, 3 TD-vel zárt vagy valami ilyesmi. Sajna csúnya dropja is volt a félidő előtt.

Sok csapatot megjárt eddig, Bears, Vikings és asszem Titans, hozzánk gondolom Vittatoe ajánlotta be. Preszezonban én szurkolok neki, bár Hilton és Brazill érkezésével nem túl esélyes, hogy még egy rutintalan arc keretbe kerüljön, hacsak nem ad elő Cruz-jellegű számokat.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
már 8 napja nálunk van Kris AdamsHöri
ki az?

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
OMG

már 8 napja nálunk van Kris Adams, én meg észre se vettem!!!!!! Bajnok Lesz A Csapatunk!

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Leigazoltuk Justin Kinget.
Teljesen egyértelmű volt, hiszen a Gm csapatomban is ott van, Irsay meg engem koppint.
Először még Avery, aztán Luck, most pedig King.
Hát elfér.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Asszondják, már most McGlynn az új OL-ünk vezére, igazi leader. 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
vajon ki írhatta 😀Farky
Az NSO-ba szinte csak Coltsosok írnak, ők az igazán igényesek. 😛Stez
Most, ha nagyon geci lennék, azt mondanám, hogy ők azok, akik az első forduló után nyugodtan foglalkozhatnak mással is 😀
Fleener-vidi tetszetős 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
vajon ki írhatta 😀Farky
Az NSO-ba szinte csak Coltsosok írnak, ők az igazán igényesek. 😛

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 301 — ℧
vajon ki írhatta 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
😂 😂

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
NSO elemzése szerint top8-ban van a draftunk, mert még mindig nem voltunk benne és már csak 8 csapat van.dugo1993
nem hülye ember írja, az biztos

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 119
NSO elemzése szerint top8-ban van a draftunk, mert még mindig nem voltunk benne és már csak 8 csapat van.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.youtube.com/watch?v=HJXIf9fEO2s

Kurváraremélem, nem lesz nagyobb a füstje, mint a lángja. 😀Stez
és ha a haja is kinő, még keményebb leszHöri
Kik ezek a tizedosztályú szumósok, akiket aláznak minden adásban? 😀Schleck
megélhetési sportszájensz szumó statiszták (röviden SSzSzS). Problem? 😛

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.youtube.com/watch?v=HJXIf9fEO2s

Kurváraremélem, nem lesz nagyobb a füstje, mint a lángja. 😀Stez
és ha a haja is kinő, még keményebb leszHöri
Kik ezek a tizedosztályú szumósok, akiket aláznak minden adásban? 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.youtube.com/watch?v=HJXIf9fEO2s

Kurváraremélem, nem lesz nagyobb a füstje, mint a lángja. 😀Stez
és ha a haja is kinő, még keményebb lesz