Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Tényleg érdekesek ezek a nevek. Moore-n és Cooperen kívül a többi simán elmehetne egy Game of Thrones spinoff karakterneveinek. 😊
peterk2005
"A Toliver always pays his debts. "

Ja, és ami pedig Moore-t illeti, pénz ide- vagy oda, számára the Skai is the limit.
peterk2005
Baszki Peterk, van humoros oldalad is? 😀
ment is a like
Borbinho
Valami nincs rendben..minimum egy két oldalas elemzést várok ezekről a poénokról 😀

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tényleg érdekesek ezek a nevek. Moore-n és Cooperen kívül a többi simán elmehetne egy Game of Thrones spinoff karakterneveinek. 😊
peterk2005
"A Toliver always pays his debts. "

Ja, és ami pedig Moore-t illeti, pénz ide- vagy oda, számára the Skai is the limit.
peterk2005
Baszki Peterk, van humoros oldalad is? 😀
ment is a like

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, és ami pedig Moore-t illeti, pénz ide- vagy oda, számára the Skai is the limit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tényleg érdekesek ezek a nevek. Moore-n és Cooperen kívül a többi simán elmehetne egy Game of Thrones spinoff karakterneveinek. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Durr. Azt mondja Durr. Ez a faszi ajanlom, hogy mindenkit ultessen seggre. Legenda.
Stez
180 fontjával max vmeik cheerleadert 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Durr. Azt mondja Durr. Ez a faszi ajanlom, hogy mindenkit ultessen seggre. Legenda.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elsődleges pozícióként nem. Egyébként nem olyan kicsi Simon ám. Kicsit alacsonyabb Mathisnál, de tömegre kb. megegyeznek, sőt, Simon pár kilóval még nehezebb is. Szóval a méreten nem fog múlni hogy tud-e teljesíteni vagy sem.

Más. Itt van a lista, hogy melyik UDFA-nak mennyi garantáltat adtunk. Ez valamennyire jelzi, hogy kik a prioritásosak és kik nem. Kiugró talentnek úgy néz ki egyiket se gondoljuk (azoknak 50k-t is meg szokás adni):

Skai Moore - $20k
Henre Toliver - $15k
George Odum - $13k
Tomasi Laulile - $12k
Chris Cooper - $10k
Steve Ishmael - $10k
Lashard Durr - $8k


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 798
Arra lát valaki esélyt hogy Simonból erős oldali linebackert faragjanak? 4-3 defensive end-ből van egy pár rostereen, és ott lehet hogy ott nem is karcolna úgy, mint 3-4 OLB-ként.
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 798
Freeman visszavonult:  profootballtalk.nbcsports.com/2018/05/02/jerrell-freeman-announces-retirement/ Mióta elment nem volt épkézláb ILB-nk (na de majd most!).
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pontosan errol van szo. Ne csak nezz, lass is. A sracnak oriasi „mentesei” vannak, hatalmasakat kuzd, es azert nem egy minosegi vedelem ellen futkarozott, sok esetben erezheto/lathato, hogy brutalis ero van a gyerekben, baromira nehezen viszik le es mindezt nem maddenben mutogatja a harmadosztalyu szarok ellen, hanem azert itt minosegi jatekosok allnak a masik oldalon.

Az pedig megint mas, amit Borbinho emleget, a turelem. Ez is nagyon fontos ereny, a futonal pedig az egyik legfontosabb tulajdonsag szerintem, hogy ki mennyire tud varni, vagy inkabb fogja magat es berobban a kisebb lyukba, turelmetlenul a rosszabb opciot valasztja.

Furcsa, de en szerintem ez a srac ugyesebb, mint Hines. Noha elkapasban kerdes, mennyire lesz eros, illetve blokkolni meg kell tanitani, de sokkal tobbet latok benne, mert egyszeruen sokoldalubbnak velem, mint a foleg sebessegbol dolgozo Hinesot. Persze nyilvan nem veletlen, hogy Ballardek igy draftoltak, ne hasonlo stilusu jatekosok erkezzenek a posztra, kulonfele fegyvereink legyenek, aztan mikor melyiket hasznaljuk jobban, es ellenfel fuggo is lesz.

De mint futo, en tokre lazan Wilkinst favorizalom. 8-)

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megismétlem amit írtam a meccsről: "Az egyik leggyengébb meccse az Alabama elleni volt, az ellen a defense ellen nem volt sok highlight reel-je, de éppen az tetszett, hogy nem azt láttam amit Macknél (de még Barkleynál is), hogy egyből visszatáncol és próbál kívül futkorászni, mert ez college-ben megy, de NFL-ben biztos negatív yard. Ő inkább ahogy írod is, inkább várt a blokkra, aztán ha megjött akkor belerongyolt, ha nem jött meg, akko is inkább megpróbálta menteni a playt és kihozni 1-2 yardot pluszban."


Szerintem ugyanazt mondjuk. És pozitív, hogy két (négy) szem is így látta. 😊

Más. A Colts draftok analitikus szemszögből értékelve:



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudott?
1. play: halott játék a play előtt, mínusz 3 yard. Helyett +1, kihozott 4 yardot egy döglött játékból.
2. play: ott sem volt sok hely, +1 lett viszont ebből is (talán, ha ki tud váltani balra, akkor lett volna +2-3 is)
3. play: azért ott van a szeren
4. play: ha jobbra indul, 2 yardon stop, visszavág középre, próbál kicsit lejjebb menni, 5 yard
5. play: lehet, hogy jobban jár, ha hagyja kiröpülni a labdát, de ez milyen playhívás volt?
6. play: itt valszeg jobb lett volna végül középen menni, de azért ebből is hozott plusz néhány yardot (mentek vissza utána)
7. play: 3 és 22-re ki passz oldalra a LoS mentén az RB-nek egy, a csak passzra figyelő védelem ellen. Hmm
8. play: pocsék fal, mínusz 4 yardon két védő, egyik vissza is löki mínusz 6 yardra, ebből hozott még 8.5 yardot, így 2.5-re hozta ki.
Idő hiányában most eddig jutottam, majd lehet, megnézem még, de

Ez csak az első nyolc játék, amit megnéztem, és nincs még benne a 44 yardos, de azért már ebben is vannak óriási játékok, nem feltétlenül azt kell nézni, hogy az utolsó play 3 yard sem lett. Ez inkább csak megerősített benne, hogy pöpec

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A yardok nagy többségét 2 nagy futásból hozta össze, azon kívül sok mindent nem tudott csinálni. Az LSU elleni meccsen (második clip), jobban látszik, hogy mit tud és milyen stílusban fut.

 www.youtube.com/watch?v=MhMr9E5vdBk

 www.youtube.com/watch?v=h0sbBbfgiQk

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk azért a 12/101/8.4 mutató az Alabama védelme ellen azért annyira nem rossz, ha ez „az egyik leggyengébb meccse”, akkor azért szép dolgokat csinálhat majd itt 😊

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Draft előtt semmit nem tudtam Wilkinsről, a nevét sem ismertem. 😀 A draft után néztem meg pár felvételt ill. pár rövidített meccsét. Az egyik leggyengébb meccse az Alabama elleni volt, az ellen a defense ellen nem volt sok highlight reel-je, de éppen az tetszett, hogy nem azt láttam amit Macknél (de még Barkleynál is), hogy egyből visszatáncol és próbál kívül futkorászni, mert ez college-ben megy, de NFL-ben biztos negatív yard. Ő inkább ahogy írod is, inkább várt a blokkra, aztán ha megjött akkor belerongyolt, ha nem jött meg, akko is inkább megpróbálta menteni a playt és kihozni 1-2 yardot pluszban.

Hogy ez mennyire fordítható le NFL-ben, azt nem tudom, majd meglátjuk. Nekem mindenesetre nagyon tetszik a futó stílusa. Egyébként is szeretem a - nem tudom a jó jelzőt - "kigyó-szerű", könnyű léptű, magasabb futókat. Jamaal Charles volt az abszolút kedvencem, ő szinte nem is nézett ki futónak, de olyan réseken is 5 yardot hozott, amik nem is voltak. Tényleg a kulcslyukon is át tudott futni. De hasonló futó stílusa volt Forte-nek, vagy pl. Arian Fosternek, vagy Demarco Murraynek Dallasban. Mindegyik kicsit más, de mindegyiknek a testfelépítése miatt magasan van a súlypontja, ezért "légiesen", "síkosan" kell futnia, hogy ne vigyék le. És ez baromi jól néz ki a pályán. 😊

Én egyébként nagyon primitíven döntöm el, hogy ki az aki tetszik és ki az aki nem. 😊 A preseason meccseken aki a két tackle között futva a blokk után rendszeresen pozitív yardon zár, abból lehet valami, aki nem, abból nem lesz semmi. Primitív módszer, de nekem eddig bejött. 😊 Annak idején Fosternél is ez tűnt fel, aztán C.J. Andersonba ifjú UDFA-ként ezért szerettem bele. Faltól, réstől, blokktól függetlenül mindig előre dőlve ért földet, mindig pozitív yardon. Ezért tetszett pl. Delone Carter, Kerwyn Williams és Vick Ballard is. Mind más féle, végül mindegyik failure lett, de mindegyikben ugyanezt láttam. Josh Robinsonban soha. És Mack-el kapcsolatban is van némi fenntartásom, hiába szereti mindenki (én is). Nekem a tavalyi preseasonja eléggé up and down volt, remek megmozdulások után nulla/negatív yardos szenvedés. Az első idényében maradt is ilyen.

Ha WIlkins augusztusban a vanilla, teszt preseason meccseken a futásokban előre dőlve ér földet, pozitív yardokat hoz, nincs fönnakadás a falon nulla/nagatív yardon, akkor kilóra megvett. Ha nem, akkor kétségeim lesznek. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor nezz meg nehany meccsfelvetelt tole, hogy top vedelmek ellen is milyen belso futasai voltak, es sokszor halott helyzetbol hozott plusz 2-3 yardokat, valamint hogy szinte sosem tudtak levinni elso szerelesre.

Es en ezt nem olvastam, hanem lattam. Az meg teljesen mas teszta, hogy college-ban mindenki jobb, ez igy van kb. a jatekosok 90 szazalekanal. Azt pedig nem mondtam, hogy Turbin nem hasznos, en azt mondtam, hogy szerintem annyira viszont nem hasznos, hogy elvegye a fiatalok a cipeleseit, illetve azt, hogy szerintem Wilkins is tudni fogja azt, amit o, valamint azt irtam, hogy szerintem Turbint valamelyik fiatal kijatssza majd a TC-n.

Nagyon nem ugyanaz. Es en eppen Wilkinsben latom azt, hogy arra, amire Turbin, o is jo lesz, de o benne meg tobb is van, siman kezdo is lehet akar. Tetszik a stilusa, jol lat a palyan, birja az uteseket. Benne en nagy fantaziat latok.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Wilkinsről egyre nehezebben hiszem el h bármelyikőtök is nézett tape-et (Peterk és Stez) 😀😀😀 épp azt róják fel neki, hogy mint Mack jobbra balra meg hátra is táncol. Collegeben Mack is jó volt, a ligában meg mindig próbál kiiszkolni szélre h ne üssék agyon és majd lábon kihordja. Nem mondom, volt.is belőle home runja, de - yardos futása több.
Wilkinsről nekem picit Bell jut eszembe, hogy nem azonnal belerongyol a közepére hanem türelmes. Csak nem kap el jól, nem blokkol úgy mint Bell, és sebességre se jó, max gyorsulása átlag közeli, ezért nem lett 2-3.körös prospect.

Lehet menni fog Turbin, de vaknak kellett lenni ahhoz h őt ne lássa valaki hasznosnak. A fos keretünkben kb végig megcsinálta a harmadik és rövidet, mást meg nem nagyon kértek tőle. Erre most senki nincs a keretben. Majd ha visszahozzuk Vargát short yardage szitukra akkor el lehet küldeni.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg fejezd be Turbin szopkodasat, mert epp emiatt lesz o a kovetkezo aldozata Ballardnak. x-D
Okosan, kire mit mondasz, a nagy teso mindig figyel. b-D

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Turbin pont annyira hasznos, amennyire a szerepét leírtam. Valóban bármelyik erőfutó megcsinálja, tőlem hozhatunk egyet helyette és legyen ő. A lényeg, hogy kell valaki aki a rövid yardokat és a goal line-t megoldja. Ha ez Wilkins lesz, annak fogok örülni, de előbb legyen néhány NFL snapje és mutassa meg, hogy tényleg meg tudja oldani. Pár napja írtam, hogy kellemesen csalódtam benne a college tape alapján, és azt is el tudom róla képzelni, hogy ő lesz az első számú nem pedig Mack. De ezt ősszel majd bizonyítania is kell. Addig ő a 4. számú futó. És 4 RB-t meg szokás tartani az 53-as keretben, főleg ha running by committee a cél és abból a 4-ből az egyik egy Woodhead/Tavon Austin hibrid, szóval Turbinnak jelenleg helye van a rosteren.

Tőlem persze lehet az a 4. valaki más is, de akkor az a futó még nincs a rosteren. 😊 Josh Robinsont és Christine Michaelt engedd meg, hogy ne számoljam bele. Ha valakik, ők tényleg megérettek a bye-bye-ra.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jaj, ne farassz mar ezzel a „de kurva hasznos” dumaval. x-D Pont annyira hasznos, hogy barmelyik erofuto megcsinalja ugyanazt a minimumot, amit o is, egyaltalan semmi extra sincs benne, semmi olyasmi, amire egybol azt mondhatnank, hogy „na, a csavo ebben nagyon kiraly, emiatt muszaj megtartani”.

A ket negyedik es ket hatodik listadrol pedig annyit, hogy Wilkins peldaul otodik koros volt, szoval sehogy sem talalt. b-D

A teledraftoltuk pedig pontosan igaz, mert most hoztunk ket futot, es a tavaly konkretan legjobb esetben is elmegy Mack jelenleg papiron az elso szamu, ami azert Turbint pont be is arazza.

Az, amire Turbint tartjuk, pontosan az a szerepkor, amit Wilkins a stilusa alapjan tud jatszani, a csavo abszolut jol futkoraszik kozepen, nem fel az utesektol es gyakran nem is kerul a foldre az elso utesnel.

Es mar most megvan az eros tippem, hogy akar o, akar Hines lenyomja TC-ben Turbint, es joggal, mert ok sokkal sokoldalubbak, fiatalabbak, nagyobb bennuk a potencial es egyszeruen tobb hasznuk is lesz szvsz.

Turbin mindig is megmarad annak a 2-3 yardos futonak, akinek kozepen at kell gyomoszolnie a labdat, de pont ennyit tud. Szerintem ezt Wilkins is tudja, es nem lesz ertelme rosteren tartani az egysiku Turbint, mar csak azert sem, mert igenis epitkezunk a nullarol, szerezzen csak tapasztalatot a fiatal, pallerozodjon, vigyek el ok a snapeket, ne a 28 eves veteran, aki meg kozepesnek sem mondhato.

En a TC utan kivagnam, hacsak itt az RB-sorban le nem serul valaki, vagy Mack nem ter vissza idoben.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az "elmebetegül teledraftoltuk" konkrétan két negyedik körös és két hatodik körös picket jelent az elmúlt négy évben. 😀

Ebből a háromból egyébként egy várhatóan inkább lesz slot receiver és punt / kick returner, mint heveny rotációs futó, szóval ha elküldjük Turbint akkor ki is lesz az a 4 RB az elmebetegül teledraftolt rosterről aki maradni for az 53-ban?

Turbin egyébként kell, rövid yardos és goal line szitukban nagyon hasznos. Ha talán még elmebetegebbül teledraftoltuk volna a posztot, mondjuk egy Howard-al, Gordonnal, Cook-al, Fournette-el, Zeke-vel, akkor nem lenne rá szükség, de Mack nem fog 9 emberes goal line boxon keresztül rongyolni.

Apropó. Mack. Az offseasonban megműtötték a vállát - nem mondták meg, hogy pontosan mikor -, ugyanazzal amivel Luck vállát is meg kellett műteni: torn labrum. Még nem dobál, de állítólag tenisz labdákkal már gyakorol és a training campre már rendben lesz. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem meg egyaltalan nem lepne meg, ha a korbenyalizott Turbin nem elne meg az 53-as rostert.
Es nem is zavarna. Abszolut semmit sem tud felmutatni, siralmas atlaggal fut, erofutasban, oldalra, semerre sem lehet normalisan hasznalni, nem jo a lyukak megtalalasaban, annyit meg szerintem nem er az egesz, hogy goal line-ra felkuldjuk. Ha nagyon akarunk, akkor tiz, meg jobb futot is talalunk a piacon, akit meg sokoldalubban is lehet hasznalni, de igazabol nem latom azt sem, hogy muszaj ide a piac, hoztunk ket futot a draftrol, van villamgyors, van, aki kozepen inkabb jobban szaladgal.

Nem kell ide az evek ota semmi extra Turbin, csak elveszi a snapet es a lehetoseget a fiataloktol. Most meg ez a csapat pont ott van, hogy itt mindent feladtunk az ujjaepitesre, annak egy korai szakaban vagyunk, vesziteni nem veszithetunk, szvsz teljesen folosleges ilyen Turbineket a rosteren tartani, amikor elmebetegul teledraftoltuk a posztot, a mar ittlevo Mackbe pedig szerelmes a stab.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Itt van a Borbinho által linkelt Ballard beszélgetés hosszabb, részletes verziója. Ballard tényleg tudja, hogy hogyan állítsa maga mellá a helyi médiát.

 www.colts.com/news/article-1/Go-Inside-The-Colts%E2%80%99-Draft-Room-With-Chris-Ballard/6533061e-471d-4bcc-a640-5285b34d25a6

Egyébként van azért néhány olyan mondata is, hogy időnként azt hiszem ő más meccseket nézett tavaly, mint én. 😊 Pl. a Mack-el kapcsolatos mondatai. Az egy dolog, hogy értékesnek tartja a srácot, mert én is. De hogy azt képes mondani, hogy tavaly jó volt a boxon, két tackle közötti futásokban? Hát én ebből semmit nem láttam. A "vén kecske" Gore-hoz képest kiszúrta a szemet, hogy Mack mennyire kínlódott a rések megtalálásával. Persze az OL se sokat segített, de hát Gore-nak se. Ha tényleg úgy tudná megtalálni azokat a réseket ahogy Gore tudta, akkor részemről nem lenne kérdés, hogy ő az első számú futó, mert ezen kívül minden amit csinál azt öröm nézni (kivéve a blokkolást 😊, de azt tanulni kell, az érthető).

Wilkins egyébként pont ezért volt kellemes meglepetés a college felvételek alapján, mert nála azt láttam, hogy éppen ezeket a réseket tudja ösztönösen jól megtalálni. Az egy dolog, hogy college-ben ebből 8-10 yardokat, nfl-ben meg 4-5 yardokat lehet futni, a rés az rés. Mack a college felvételeken is sokat "táncikált" és ment szélre az én ízlésemhez képest.

Persze Ballard nyilván jobban tudja, ez csak az én benyomásom.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Ballard a kezéből eteti a helyi médiát, ez a draftroom-os/ filmroom-os dolog is milyen szépen bejött neki.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Olyan sok régi arc már nincs is. A védelmet lényegében kicserélte, Green maradt, aki amúgy is cut esélyes lenne. Geathers ha egészséges marad akkor maradni is fog mert jó. És még Ridgeway, aki hasznosan, jól játszott. Tőle csak azért mert nem ő draftolta, nem fog megválni szerintem Ballard.

Az offense-ben meg már csak T.Y., Castonzo, Doyle és Kelly (és persze Luck) van. Ők maradni is fognak. A falunk meg hirtelen olyan mély lett, hogy onnan bárki kikerülhet, nem lesz nagy meglepetés. (Bár szerintem Haeg és Good maradnak.)

A falra visszatérve, igen kíváncsi leszek, hogy mit tudunk idén művelni. Castonzo, Nelson, Kelly, jobb guardban Slauson/Haeg/Mewhort/Smith, 4 bevethető ember is van, RT-ben meg Good/Haeg, mindketten szerintem korrekt játékosok, ha nem valami utcatöltelék guard van mellettük. Még Mewhort is beálhat jobb szélre ha kell, valamikor tackle volt. Még sérülés esetére is megvan a pótlás, mert Slauson centerben okés (és ott van még Bond is aki jól játszott), guardból hirtelen lett 6 ember is. Még Castonzo kiesését is meg tudnánk oldani, mert Nelson olyan állat, hogy szükség esetén kiküldhető bal szélre. (A szakik szerint ha tackleként jön ki a draftra, akkor is első számú OL és top 5 prospect lett volna.)

Ha emögött a fal mögött nem tudunk rendesen - de úgy igazán rendesen - futni, akkor Indyben sose lesz jó futójáték.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)