Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Itt van a Borbinho által linkelt Ballard beszélgetés hosszabb, részletes verziója. Ballard tényleg tudja, hogy hogyan állítsa maga mellá a helyi médiát.

 www.colts.com/news/article-1/Go-Inside-The-Colts%E2%80%99-Draft-Room-With-Chris-Ballard/6533061e-471d-4bcc-a640-5285b34d25a6

Egyébként van azért néhány olyan mondata is, hogy időnként azt hiszem ő más meccseket nézett tavaly, mint én. 😊 Pl. a Mack-el kapcsolatos mondatai. Az egy dolog, hogy értékesnek tartja a srácot, mert én is. De hogy azt képes mondani, hogy tavaly jó volt a boxon, két tackle közötti futásokban? Hát én ebből semmit nem láttam. A "vén kecske" Gore-hoz képest kiszúrta a szemet, hogy Mack mennyire kínlódott a rések megtalálásával. Persze az OL se sokat segített, de hát Gore-nak se. Ha tényleg úgy tudná megtalálni azokat a réseket ahogy Gore tudta, akkor részemről nem lenne kérdés, hogy ő az első számú futó, mert ezen kívül minden amit csinál azt öröm nézni (kivéve a blokkolást 😊, de azt tanulni kell, az érthető).

Wilkins egyébként pont ezért volt kellemes meglepetés a college felvételek alapján, mert nála azt láttam, hogy éppen ezeket a réseket tudja ösztönösen jól megtalálni. Az egy dolog, hogy college-ben ebből 8-10 yardokat, nfl-ben meg 4-5 yardokat lehet futni, a rés az rés. Mack a college felvételeken is sokat "táncikált" és ment szélre az én ízlésemhez képest.

Persze Ballard nyilván jobban tudja, ez csak az én benyomásom.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Ballard a kezéből eteti a helyi médiát, ez a draftroom-os/ filmroom-os dolog is milyen szépen bejött neki.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Olyan sok régi arc már nincs is. A védelmet lényegében kicserélte, Green maradt, aki amúgy is cut esélyes lenne. Geathers ha egészséges marad akkor maradni is fog mert jó. És még Ridgeway, aki hasznosan, jól játszott. Tőle csak azért mert nem ő draftolta, nem fog megválni szerintem Ballard.

Az offense-ben meg már csak T.Y., Castonzo, Doyle és Kelly (és persze Luck) van. Ők maradni is fognak. A falunk meg hirtelen olyan mély lett, hogy onnan bárki kikerülhet, nem lesz nagy meglepetés. (Bár szerintem Haeg és Good maradnak.)

A falra visszatérve, igen kíváncsi leszek, hogy mit tudunk idén művelni. Castonzo, Nelson, Kelly, jobb guardban Slauson/Haeg/Mewhort/Smith, 4 bevethető ember is van, RT-ben meg Good/Haeg, mindketten szerintem korrekt játékosok, ha nem valami utcatöltelék guard van mellettük. Még Mewhort is beálhat jobb szélre ha kell, valamikor tackle volt. Még sérülés esetére is megvan a pótlás, mert Slauson centerben okés (és ott van még Bond is aki jól játszott), guardból hirtelen lett 6 ember is. Még Castonzo kiesését is meg tudnánk oldani, mert Nelson olyan állat, hogy szükség esetén kiküldhető bal szélre. (A szakik szerint ha tackleként jön ki a draftra, akkor is első számú OL és top 5 prospect lett volna.)

Ha emögött a fal mögött nem tudunk rendesen - de úgy igazán rendesen - futni, akkor Indyben sose lesz jó futójáték.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ennyit számít, ha Ballard valakit rendszeresen emleget pozitív példaként. 😀

Összesen 8 játékost tettünk ki, Mbu is ment. 88-as volt a roster, 10 játékosnak van hely, ahova a tryoutosokat nem számolva 7 UDFA érkezett. Nincs köztük Barrett, aki inkább elment a Saintshez ... talán mert Brissett miatt itt nem látott esélyt, hogy backupként rostert foghasson.

Még 3 hely szabad, ha jól számoltam.
peterk2005
+ Kaaya is még itt van, szóval a 3.helyért küzdhetett vna max

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Talán a legnagyobb előnye ennek a perpill állapotnak az, hogy kb 15-20 játékos veheti tutira, hogy velünk lesz jövőre is. A többiek nem lazsálhatnak nyáron sem, nem zabálhatják a gyorskaját ( TY nagy étrendváltását is ennek tudom be, belátta, hogy be kell állnia a sorba, ás leállni a hülyeségekkel, vagy el fogja takarítani Ballard), nem lazsálhatnak, mert ha nem 100%on kezdik a TC-t, szívfájdalom nélkül kikerülnek tőlünk. És lehet hogy számukra volt üzenet ez az Anderson trade.( Mert biztos nem az ellenérték számított, ennyit bármikor megkaphattunk volna érte...)
Eltelt 1 év tavalyról is van pár embere Ballardnak, idén is hozott neki tetsző arcokat, nagyon éles TC-re számítok, és számunkra meglepő távozókat.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ennyit számít, ha Ballard valakit rendszeresen emleget pozitív példaként. 😀

Összesen 8 játékost tettünk ki, Mbu is ment. 88-as volt a roster, 10 játékosnak van hely, ahova a tryoutosokat nem számolva 7 UDFA érkezett. Nincs köztük Barrett, aki inkább elment a Saintshez ... talán mert Brissett miatt itt nem látott esélyt, hogy backupként rostert foghasson.

Még 3 hely szabad, ha jól számoltam.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/gmbremer/status/991330195431919616

Ennyit a nagy Matt Jones loveról. Turbin rövid yardosra, a rookiek meg megküzdenek Mackkel a kezdő helyért. Bár nem lennék meglepve ha 3-4 futónk is 10-15 snapeket kapna majd, és nem lesz kimondottan elsőszámú.

Holder kezdőjében amit tippelt nekem a Goode kezdő ILB nem tetszik, régóta a ligában van és soha nem volt király. Akkor már inkább az újoncok, van két hetedik körös meg egy pár udfa.
Az tetszik h kb csak olyan védőket hoztunk, aki az egysége leadere volt collegeben. Több évi team captainok, tacklegyárak, jó motivátorok, igazi vezéralkatok. Mindezt 7körben meg udfaról. A skillsetjük lehet nem elit, de csapatjátékosok akik megdöglenek a pályán inkább mint h cserben hagyják a társaikat. Lehet fele nem lesz itt TC végére, de továbbra is hasonló igazolásokat várok. Ha ezek közül válna be vmeik, akkor nem csak egy jó játékos, hanem egy remek (csapat)ember is lenne a rosteren.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Matt Jones cut. Soha nem voltam elájulva tőle.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
 amp.indystar.com/amp/567609002?__twitter_impression=true

Ballardék beengedtek pár insidert a war roomba, illetve elmondták h miért azok jöttek akik. Illetve a TJ Green projekt: Ballard ötlete volt tavaly, hogy próbáljuk meg CB-ben, hátha kisebb területért felel akkor jobb lehet. De csak mint safety számolnak vele már--> cut
Borbinho
Nelson was asked to do free-standing squats. A side profile showed him placing his rear end below his knee level – remember, he’s a guard who weighs 325 pounds – while keeping his lower legs mostly straight. This is an insanely difficult task for a man of his size.

He then was shown, in a seated position with his legs extended, touching his toes the way a gymnast might during warmups. His upper torso extended so far it was, essentially, parallel with the ground.


Nice 😀

Kíváncsi lettem volna amúgy, hogy Ballardnak KC-ben hol volt a boardon TJG, ha ott is számoltak vele.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 amp.indystar.com/amp/567609002?__twitter_impression=true

Ballardék beengedtek pár insidert a war roomba, illetve elmondták h miért azok jöttek akik. Illetve a TJ Green projekt: Ballard ötlete volt tavaly, hogy próbáljuk meg CB-ben, hátha kisebb területért felel akkor jobb lehet. De csak mint safety számolnak vele már--> cut

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hmm, belebotlottam ebbe a viszonylag hosszú írásba, aminek a szerzője Zaire Franklin, az egyik hetedik körös LB választottunk. A Syracuse Clemson felett aratott meglepetés győzelméről ír a srác. Ha ezt a cikket tényleg ő írta és nem a nevében valami profi, akkor a) egy nagyon értelmes kölyökkel bővült a keret, b) nem lesz elveszett a srác akkor sem, ha nem jön neki össze az NFL karrier. Sport zsurnalisztaként ilyen írókával lehet érvényesülni arrafelé.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
The Colts’ defensive line room at the moment: Jabaal Sheard, John Simon, Al Woods, Hassan Ridgeway, Henry Anderson, Tarell Basham, Denico Autry, Margus Hunt, Grover Stewart, Joey Mbu, Caraun Reid, Anthony Johnson, Johnathan Calvin, Kemoko Turay, Tyquan Lewis. That’s 15 players. Likely only eight or nine will make the 53-man roster after the preseason concludes, but when Ballard said he’s serious about adding depth and competition along the fronts, he wasn’t kidding.

Henry Anderson már hullott azóta, de még így is 10-es a lista, akikre elsőre 53-as rostert lehetne mondani. Tetszik!
coltman
Ez már 4 emberes front lesz, 2 edge rusherrel, szóval kellhet is az a 10, ha komolyan gondolják a rotációt. Ez az egység nagyjából szerintem megvan. DE-ben Sheard, Simon, Basham, Kemoko Turay, belül Woods, Ridgeway, Autry, Hunt, Stewart és Tyquan Lewis aki mozgatható DE/DI között. Ez már 9. Talán még Mbu beférhet 10-nek, vagy kiszoríthat valakit.

Egyébként jövőre várhatóan baromi erős dline (és OT) class jön, úgyhogy Ballard szerintem nem is fog leállni. Edge rusherekben is gazdas lesz a draft, jön pl. Bosa öccse is, aki a legtöbb elemző szerint jobb lesz/lehet mint a bátyja. Mondjuk ha Luck játszik, akkor rá aligha lesz esélyünk jövőre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Azért azon jót röhögtem, hogy 14 évesen Nelson már nagyobb volt a 6 évvel idősebb bátyjánál, aki LB-t játszott 😀 De tényleg nevetségesek a méretei, mintha Ballard valami MJD lenne mellette 😀



The Colts’ defensive line room at the moment: Jabaal Sheard, John Simon, Al Woods, Hassan Ridgeway, Henry Anderson, Tarell Basham, Denico Autry, Margus Hunt, Grover Stewart, Joey Mbu, Caraun Reid, Anthony Johnson, Johnathan Calvin, Kemoko Turay, Tyquan Lewis. That’s 15 players. Likely only eight or nine will make the 53-man roster after the preseason concludes, but when Ballard said he’s serious about adding depth and competition along the fronts, he wasn’t kidding.

Henry Anderson már hullott azóta, de még így is 10-es a lista, akikre elsőre 53-as rostert lehetne mondani. Tetszik!
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Fun fact
The Colts released Peyton Manning and drafted Andrew Luck in the spring of 2012.

Since then, Manning has won more games and thrown for more TDs than Luck.
Janek
Mivel kb ha fél szezonnal játszott több meccset Luck mint Manning ez nem annyira meglepő.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Fun fact
The Colts released Peyton Manning and drafted Andrew Luck in the spring of 2012.

Since then, Manning has won more games and thrown for more TDs than Luck.

több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
 twitter.com/Colts/status/991019211777626112
Tony Adams
Azért ez sok mindent elmond, hogy volt college edzője alá (még ha DB coach is volt, és nem őt edzette) nem ment oda edzősködni, de Reich alá meg jön. Kíváncsi leszek mit tudnak felszívni az újak tőle.
coltman
Hiltonnak bejött, hátrányuk nem fog származni az újoncoknak belőle.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/Colts/status/991019211777626112
Tony Adams
Azért ez sok mindent elmond, hogy volt college edzője alá (még ha DB coach is volt, és nem őt edzette) nem ment oda edzősködni, de Reich alá meg jön. Kíváncsi leszek mit tudnak felszívni az újak tőle.
coltman
Elso blikkre kokaint, heroint es speedet mondanek, de ki tudja, hogy mi szep es jot talalnak meg ki az amik.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/Colts/status/991019211777626112
Tony Adams
Azért ez sok mindent elmond, hogy volt college edzője alá (még ha DB coach is volt, és nem őt edzette) nem ment oda edzősködni, de Reich alá meg jön. Kíváncsi leszek mit tudnak felszívni az újak tőle.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Közben ismerkedek a (számomra eddig) kevésbé ismert draftoltjainkkal. A két RB college meccseit nézegetve kezdem mindkettőt megkedvelni. Wilkins kellemes meglepetés. Futóhoz képest viszonylag magas (6.0), és ehhez képest a tömege átlagos 220 körüli. Mégse látszik vékonynak, inkább "skinny". Olyan, mint Jamaal Charles. Eszemben sincs vele összevetni, csak alkatra nagyon hasonlít hozzá. A mozgása is hasonló hozzá. Vagy Matt Forte-hez. Gondolom az alkatukból adódik. Nem az az erőteljes, "átüti a rést", hanem inkább az a kígyó-szerű "átbújik a kulcslyukon is". És egész jók a kezei is. A futóknak tart a legrövidebb ideig akklimatizálódni. Ha meg tudja csinálni NFL védők ellen is amit college-ben, akkor nem zárom ki még idén ő legyen az első számú futó. Nagyon jó a "vision"-je. Sok múlhat azon, hogy mennyre lesz képes megtanulni blokkolni.

A másik srác - Hines - pedig afféle Jolly Joker lehet. Slot receiverként, scat back-ként is bevethető, és én már most lefogadom, hogy ő lesz a punt és kick returnerünk. A gyerek valami piszok gyors. De úgy igazán. A combine legjobb idejét futotta, és bosszús volt, mert szerinte 1 tizeddel is tudott már jobbat. Szerintem erre a srácra egy csomó trükkös playt, reverse-t, double reverse-t, stb. lehet majd felrajzolni. Csak Reich-ék kreativitásán fog múlni.

(A GM játékban kezdhetek elgondolkodni, hogy kitegyem Matt Jonest, mert látva a két srácot nem tudom képes lesz-e rostert fogni, akármennyire is kedveli Ballard. Az mentheti meg, hogy 1-el több RB-t és 1-el kevesebb WR-t viszünk, mert Hines lesz a returner.)
peterk2005
Futásban én inkább ott várom a jelentős javulást, hogy a fal képes lesz futásnak blokkolni. Tavaly már néha-néha lehetett látni jeleit annak, mintha középen is tudnánk lyukat nyitni, bár szerintem az inkább csak a véletlennek tudható be, mint tudatos fejlődésnek.

Hines pedig szerintem Tyreek Hill mintára lett hozva, annyi plusszal, hogy ő volt RB is, Hill ha jól tudom nem.

Amúgy idén lehetne tesztelgetni a trick-playeket, na persze nem a leghíresebb Pagano félét, hanem a használhatóakat, elvárás alapvetően úgy sincs, így legalább hosszú távra lehetne lőni, hogy mi működik közülük, komolyabb kockázat nélkül.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Valaki közületek nem tudja mi történt Jt Barett-el,hogy hogy hozzánk jön dolgozni a rookie minie campben,tudom nektek nem nagy veszteség
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/991019211777626112
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Skai Moore hogy a viharba lett UDFA? 😮
r.baggio
Nem tudom, de nálunk helyből kb. 4. lett a depth charton. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha nem szélre raknád akkor hova raknád? Egész karrierjében szélen játszott, nálunk is csak a Niners elleni meccsen volt slotban, szükségből, amikor Hairston kihagyta a meccset.

Egyébként engem nem lepne meg, ha Moore nyerné el a #2 kezdő posztot (ha nem jön valami tapasztalt veterán). Ő a fiatalabb és a rookie évében már volt olyan jó, mint Desir. Szerintem benne több van.
peterk2005
Safetyben vagy slotban.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Skai Moore hogy a viharba lett UDFA? 😮


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben ismerkedek a (számomra eddig) kevésbé ismert draftoltjainkkal. A két RB college meccseit nézegetve kezdem mindkettőt megkedvelni. Wilkins kellemes meglepetés. Futóhoz képest viszonylag magas (6.0), és ehhez képest a tömege átlagos 220 körüli. Mégse látszik vékonynak, inkább "skinny". Olyan, mint Jamaal Charles. Eszemben sincs vele összevetni, csak alkatra nagyon hasonlít hozzá. A mozgása is hasonló hozzá. Vagy Matt Forte-hez. Gondolom az alkatukból adódik. Nem az az erőteljes, "átüti a rést", hanem inkább az a kígyó-szerű "átbújik a kulcslyukon is". És egész jók a kezei is. A futóknak tart a legrövidebb ideig akklimatizálódni. Ha meg tudja csinálni NFL védők ellen is amit college-ben, akkor nem zárom ki még idén ő legyen az első számú futó. Nagyon jó a "vision"-je. Sok múlhat azon, hogy mennyre lesz képes megtanulni blokkolni.

A másik srác - Hines - pedig afféle Jolly Joker lehet. Slot receiverként, scat back-ként is bevethető, és én már most lefogadom, hogy ő lesz a punt és kick returnerünk. A gyerek valami piszok gyors. De úgy igazán. A combine legjobb idejét futotta, és bosszús volt, mert szerinte 1 tizeddel is tudott már jobbat. Szerintem erre a srácra egy csomó trükkös playt, reverse-t, double reverse-t, stb. lehet majd felrajzolni. Csak Reich-ék kreativitásán fog múlni.

(A GM játékban kezdhetek elgondolkodni, hogy kitegyem Matt Jonest, mert látva a két srácot nem tudom képes lesz-e rostert fogni, akármennyire is kedveli Ballard. Az mentheti meg, hogy 1-el több RB-t és 1-el kevesebb WR-t viszünk, mert Hines lesz a returner.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)