Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Smith még ok, de Leonardról fingom sincs, hogy ki 😀Farky
Segítek. 😊

Először is, elhangzott itt, hogy Leonard kifejezetten MLB, de valójában a 4-3 Mike poszthoz neki túl sok köze nincs, ő prototípus Will, MLB-nek amúgy is ott a Morrison-Walker duó. Leonard a mai "lightweight", atletikus, sideline-to-sideline NFL-linebacker prototípusa, igazi three-down LB, aki mindenre használható, és már college-ban is sokoldalú szerepkörben alkalmazták. Ha valaki belenéz a meccsfelvételeibe, láthatja, hogy a game tape abszolúte megvan ahhoz, hogy ennyire korai picknél számításba jöjjön. Annak, hogy kevésbé közismert név, nem volt akkor hype-ja a draft előtt (tehát amiért a "ki a tököm az a Darius Leonard?" jellegű kérdések jönnek 😊 ), két fő oka van. Egyrészt hogy FCS-programból jön, így nem volt szem előtt, meg az ilyen prospectekhez általánosságban akkor is visszafogottabban állnak hozzá, ha nagyon jól teljesítenek (Leonardot például tavaly és azelőtt is a MEAC legjobb védőjévé választották), mivel az egyetemi foci alacsonyabb szintjein teljesítenek nagyon jól. Másrészt az volt a probléma, hogy megsérült a combine-on a 40 yardos futásnál, ami miatt hiányoztak a mért eredményei, így bár a game tape megvolt a legitim borderline első körös buzzhoz (bár olyat se láttam leírva senkinél, hogy "a meccsfelvételek alapján ez a srác első körös is lehetne"...), viszont az ehhez szükséges pontos atlétikai mutatók hiányában - ergo mivel nem volt úgymond combine winner - értelemszerűen a draft médiában nem kezdték el hype-olni. Holott az a meccsfelvételekről is leszűrhető, hogy baromi atletikus (csak ha valaki erre rá akar kontrázni, vagy próbálja magát meggyőzni ennek ellenkezőjéről, akkor megint elő lehet venni az FCS faktort, mondván ott ilyen szempontból is könnyebb kitűnni a tömegből), a combine előtti hírekből arra lehetett számítani, hogy dominálni fog a tesztek során, csak hát ugye közbejött az a sérülés. Így aztán a médiában sokáig "fringe Day 2 prospect" státuszban maradt, de az idő előrehaladtával azért fokozatosan nőtt az ázsiója, igaz egy nappal a draft előtt is még csak azt írták róla, hogy "he could reportedly go as soon as the second round". Nem kevesebb, mint 20 privát workouton vett részt (sőt volt olyan csapat, amelyiknek nemet kellett mondania, annyira sűrű volt a programja), ezeken nyilván - mint a mellékelt ábra mutatja 😊 - bizonyította azt, amire a combine-on a nagyközönség előtt nem adatott lehetősége, azaz hogy atletikusság szempontjából is minden rendben van nála, így aztán draftolták is az első kör határán. Még egy kis adalé: a Senior Bowlon azért volt dolga top competitionnel, és mind az edzéseken, mind magán a meccsen kiemelkedőt nyújtott.

Egyetértek Hörivel, húztatok egy ultraproduktív, fun-to-watch játékost (azt még nem említettem, hogy állítólag nagyon jó karakter is), akiből jó esetben Lavonte David kaliberű WLB és a jövő Colts-védelmének egyik oszlopos tagja lehet. Szerintem egyébként már újoncként sem fog neki gondot okozni, hogy all-down linebackerré váljon. Szurkolni fogok neki, már csak azért is, mert GM játékban én húztam, ráadásul megelőlegezve neki a bizalmat, hogy a workoutokon mindenkit biztosít arról, hogy mennyire atletikus, bátorkodtam top 20-ba sorolni a BPA boardomon; a draft process végére nálam már Evanst is megelőzve negyedik legjobb off-ball linebackerként volt számon tartva (ezek után 2/27-nél ajándék volt 😊 ).
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na a 2. kör végén javítottátok az előtte lévő DE-húzást 😊

több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
A draft utáni menetre kíváncsi leszek, a Dez Bryant-es kérdésre a "we'll see" jött vissza mint válasz, ergo benne lehet a pakliban, hogy nálunk köt ki - ugye AP meg Bryant volt a példa a karakterre. Cap space van bőven, és 2-3 évre el tudnám képzelni, ha nem primadonnáskodik, és lenne egy újabb Red Zone target Lucknak.
coltman
Nekem a Bryant-es válasz úgy jött le, hogy az egyik pöcs újságíró benyögte, Ballard meg egy kis Bryant körbeszopás után "we'll see". Rohadtul nincs tervben az ő idehozatala.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ilyen mennyiségű picknél ez benne van, ez már majdnem statisztikailag értékelhető darabszám. 😊

Nekem még emészteni kell kicsit, mert az első kör utáni este úgy éreztem közel egy tucatnyi első körös képességű prospect lehet még bent, a második kör elején emiatt nagyott durranthatunk. De aztán azoknak akikre gondoltam, a többsége maradt, csúszott, nem volt értük roham Hurst ki se ment például. Landry igen, de ugye jöttek az egészségügyi hírek róla, Jackson / Oliver csúsztak nem csak nálunk, és nem értem miért. Szóval valószínűleg eleve rossz volt az "értékbecslésem". Ja, és volt néhány futó és elkapó is abban a közel tucatban. Az ő elszalasztásukat nem sajnálom.

A tegnapi nap fényében arra leszek kíváncsi, hogy Simonnak milyen szerepet szánunk. Éppen pár napja nyilatkozta Ballard, hogy DE-ként számítunk rá. Most viszont van Sheard, Basham és a két ifjonc is, akik mindegyike sokkal inkább 4-3 edge alkat. Sőt Lewis még beljebb is küldhető 3. downokban. Sajnálnám, ha pont Simon lenne az odd man out, mert egyébként remek kis játékos.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ez eléggé vintage 2. nap lett, szerintem a megszokott fele-fele lesz, aki bejön és aki nem...

Leonard az egyetlen, akinek nagyon tudok örülni. Ha annak idején, 18 évesen komolyabban veszik és nem temetik el az FCS-be, akkor sokkal ismertebb játékos lehetett volna, de a tudása így is bőven jó. Örökmozgó, ezer tackle-t várok tőle.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én a WR és RB hanyagolása miatt nem bánkódom. Most ugyan egy extra jó RB classból húzhattunk volna egy fiatalt aki sok évre megoldhatta volna a kérdést, de egyrészt én nem írnám le Matt Jones-t és Turbint (Ballard folyamatosan emlegeti Matt Jonest, szerintem nagyon kedveli), másrészt az RB az a poszt amit júliusban is simán meg lehet oldani. Pl. C.J. Anderson, hogy mondjak egy random nevet aki elérhető. A WR hasonló. Medolgható draft után is. Nem csak Dez jöhet szóba. Brandon Marshall, Eric Decker, Inman, Michael Floyd, stb. is elérhető. Aiken is visszahozható még vetminért ha arról van szó. Egyébként is az az érzésem, hogy idén annyi 2TE setet tolunk, hogy igen gyakran csak 2 WR lesz a pályán. Chester Rogers ha nem sérült van olyan jó mint Moncrief.

Én egyedül Josh Jacksont sajnálom. Én biztos, hogy őt vittem volna második guard helyett. Hozzátéve, hogy nem tudom Ballard mit gondol a Desir / Moore vonalról. Azt tudom, hogy Desirt nagyon kedveli (kb. annyiszor emlegeti név szerint mint Matt Jonest, kb állandóan), lehet, hogy nála a CB nem akkora need mint a második OL, de nálam ez amíg nem látom a pályán fordítva van/volt. A Mewhort/Haeg/Good/Slauson négyest gondoltam olyan jónek és mélynek, hogy ne kelljen melléjük egy first tier OG-t húzni Nelson után, a CB posztot meg úgy is vékonyoltam, hogy Desir is és Moore is kifejezetten tetszettek bemutatkozóként.

A reach/steal kérdéssel nem foglalkozom, amíg az nem valami ordas nagy reach. Amiből akadt egyébként nem is egy, de szerencsére nem nálunk. Ha pl. Leonardot reachnek veszem, akkor kb. a csapatok fele még nagyobbat reachelt, mert 25 játékost húztak aki Leonard mögött volt a konszenzusos board(ok)on. Semmi értelme ezzel foglalkozni. Leonard 4./5. legjobb off ball LB prospectje attól függően hogy Leonardot vagy Evanst teszem-e 4.-nek. (Ami attól is függ hogy kitől mit várok, milyen rendszerben kell játszania.) Az ötből négy kiment az első kör első két harmadában, csak Leonard maradt már bent. Nem lehetett halogatni, mert az első öt után elég nagy távolság van a következő tierhez képest. Igazság szerint ugyanez a helyzet Branden Smithnél is, ő is még az első tier inside OL-jében van, és ha őt nem húzza ki Ballard, a következő tier elég sokkal lejjebb van, szóval ha akartak még egy belső falembert (esetleg RT-t) akkor azt itt kellett kihúzni, ha nem developmental projectet akartak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 075
A draft utáni menetre kíváncsi leszek, a Dez Bryant-es kérdésre a "we'll see" jött vissza mint válasz, ergo benne lehet a pakliban, hogy nálunk köt ki - ugye AP meg Bryant volt a példa a karakterre. Cap space van bőven, és 2-3 évre el tudnám képzelni, ha nem primadonnáskodik, és lenne egy újabb Red Zone target Lucknak.
coltman
Lassan ott tartunk, hogy tényleg el kell hozni, mert eddig nem úgy tűnik, hogy a draft megoldja a wr posztot.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
A draft utáni menetre kíváncsi leszek, a Dez Bryant-es kérdésre a "we'll see" jött vissza mint válasz, ergo benne lehet a pakliban, hogy nálunk köt ki - ugye AP meg Bryant volt a példa a karakterre. Cap space van bőven, és 2-3 évre el tudnám képzelni, ha nem primadonnáskodik, és lenne egy újabb Red Zone target Lucknak.
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Tetszett ez a press conf. Szarrá töltjük az OL-t meg a DL-t részemről nincs ezzel probléma.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebbül rushing by committee lesz. Keep the legs fresh. Aztán közben lefocizzák.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/MathBomb/status/982277471893577728/photo/1


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/zkeefer/status/990029179482714118
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Na jó, még 1 DE. Akkor remélem Simon vissza LB be.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Turay tetszik, de kicsit aggaszt az injury historyja. De remélem rendesen kivizsgáltuk.

(Én most már nem várok inkább semmit. Ilyen ordas CB csúszásokat, ez nem véletlen.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Turay érdekes pick, kíváncsi vagyok mi lesz belőle

Braden Smith meg lehet RT-t fog tolni, akkor viszont meg is van a "kezdő" OL

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Azért itt CB-et jobban el tudtam volna képzelni...
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na hátrébb mentünk 3 helyet, az Eagles jött fel. 5.kört kaptunk érte (169.pick).
Kirk is kiment közben.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Twitteren mindkét picket imádják a szakik és utálják a fanok 😀
 twitter.com/CatoJune/status/990010306234605568
A fent említett úriemberek sem voltak rosszak a maguk idejében 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Smith még ok, de Leonardról fingom sincs, hogy ki 😀
Farky
A draft boardok OLB-nek írják, de ő inside LB. Sőt kifejezetten inkább MLB. Szerintem ő lesz az új Brackettünk. Legalábbis ezt reméljük.

Egyébként második napi prospect, a legtöbb boardon a #5 off ball LB Roquan, Edmunds, VDE és Rashan Evans mögött, kb. Evans-al megegyező gradinggel. Korábban lehetséges midround stealként olvastam róla, de az utóbbi hetekben az egyik komoly riser. Szerintem 40-re reach, de azt hiszem Ballard fosott hogy 3/9-re már nem lesz bent. Látva hogy kiket hol húznak, lehet, hogy joggal. Egyébként a mozgása olyan hogy simán össze lehet keverni Tremaine Edmunds-al a pályán. 😊 Ugyanaz a "lusta" macska mozgása van.

Egy biztos, a kevés film alapján amit láttam róla sokkal jobb mint bármelyik LB akit az utóbbi időben hátsó körökben bányásztunk. Ebből a srácból lehet jó játékos. Maga a pick tetszik, szerintem sokkal jobb játékos mint amennyire nem ismert (egy éven belül simán értékén érezhetjük), de baszki hogy miért nem Jackson azt nem értem. Ő olyan kézenfekvő lett volna mint tavaly Hooker. Viszont nem csak nekünk, senkinek nem kell eddig, ez kicsit gyanús...

A guardot nem ismerem. Ez nem tetszik, minek még egy guard? Ezek szerint Mewhortnak tényleg annyi és kell még ember. Vagy max protectet is tervezünk futtatni és kell 6 jó OL tudja a fene 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Christian Kirk pick hogy ízlene nektek? Bár továbbra is tartom, hogy ha lesz értelmes CB le kell csapni rá.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Úgy látom, nem a bulibárókat gyűjtjük:

 twitter.com/zkeefer/status/990013006082985984
Tony Adams
Ami nekem még feltűnt, h eddig mind3 pickünket eléggé csipázták a PFF-nél is (mmint a játékost magát, nem a picket) . Azt pedig tudjuk h kb mindenki használja.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Úgy látom, nem a bulibárókat gyűjtjük:

 twitter.com/zkeefer/status/990013006082985984
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Smith még ok, de Leonardról fingom sincs, hogy ki 😀
Farky
De most tényleg Leonard ki fia-borja?
szampi#33
3.körre várták. De hogy ez nem BPA az fix. Simán Ballard megijedt h nem marad LB.
Borbinho
Sok mindent eltudok képzelni, de hogy Ballard megijedjen azt valahogy nem.Szerintem egyszerűen csak beleszeretett a csókába. Mindegy bízok benne, szerintem tudja mit csinál, az offense fal mindenesetre kezd pofás lenni.
szampi#33
Azért mondom h lövésem nincs hogy nézhet ki pl Ballard boardja. Lehet a 4.legjobb LB volt

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
papa, Good, OT-t hoztunk most

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sutton kiment 😕 neki nagyon örültem volna.na mindegy, majd Chester Rogers meg Ebron lesz WR
Borbinho
Eugene Marquis is a 3. körben kelt el anno
Farky
Ja de Sutton volt sztem a legjobb WR 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."