Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
Gratulálok Farky 😊

Mi akkor beszólhatunk steznek... ajjaj. Épp egyetértek vele. Ilyenkor mi van?

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
“I think we see now the importance of the entire O-line, not just tackles," Ballard said. “You can see it in the way they’re being paid. The last few years, they’re making upwards of tackle money. We saw a couple of guards here this year, one in the $13 million range and the other in the $11.5 million range. So I think people are realizing… offensive linemen in general are hard to find. Big men are hard to find, so we are seeing more of a premium put on them. Protecting the quarterback is important."

Egyebkent igaza van. A guardok penze kezd veszesen kozeledni az LT-k penzehez, egyre tobb csapatnal tunik ki, hogy egy brutalis OG mekkora pluszt adhat.

több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Gratulálok @szg2-nek és magamnak

mára pedig egy Guice & Landry duót kérek a 2. körben + egy BPA-t

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Shaquem Griffinnel befoltozzuk az LB-sort.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tetszett a lepes Ballardtol, es nem feltetlenul azert, mert Nelson kimagasloan a kedvencem (Roquan SMith mellett) ebbol a classbol, hanem azert, mert Ballard most megmutatta, hogy igenis van toke, ot hidegen hagyja, hogy itt a kurva okos Mayockok szerint a guard ratyi pick, reach es hasonlok az 1/5-on, o kovette azt, amit megtanult az evek soran. Elhozta azt a tehetseget, aki Barkley mellett kimagaslott a mezonybol.Stez
Azért valljuk be egyelőre nincs is olyan nehéz dolga, mert szinte bárhová húzhat. 😊

Én először is annak nagyon örülök, hogy nem Barkley lett. Köszönjük meg Gettleman-nek. 😊 Magáért a Nelson pickért annyira nem vagyok oda hogy plafonig ugrálja. Szó nincs arról, hogy elégedetlen lennék, de nekem ez akárhogy is erőltetem egy kis reach. Igazából majd az dönti el, hogy mit gondolok ha látom az egész draftot. Nelson kihúzása a további draftunknak is pályát szabott, mert nem kell OL-t draftolni 2. (3.) körben. Így másra mehet a pick, mintha pl. Chubb lecsúszott volna, vagy LB-t húztunk volna. Ennek is megvan az előnye. Ordas sok OL jelölt van még bent és szerintem továbbra is viszik majd őket rendesen, mert szinte minden falat foltozni kell. Ergó más posztok csúszhatnak, ami nekünk jó. De megfordítva is igaz. Ha 1/6-ra mondjuk Roquan jött volna, most még mindig válogathatnánk a nagyon jó OG jelöltekből és mellette még mindig elvihetnénk az egyik top cornert is.

Szóval én megvárom a vasárnapot mielőtt véleményt mondanék. Az biztos, hogy így se leszek elégedetlen, de ezt el is vártam ilyen komoly draft capitalnál.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Browns kettőt is húz, Wardot vitték, ők nem fognak CB-t húzni. Viszont Landry-t elvihetik, és ha nekik kell, akkor fel sem lehet menni érte, mert nem fogják eladni a picket.

Az egyik pickünk így CB lehet. Én nekm mondok favoritot, mert még mindig nem tudom milyen sémát is akarunk fogunk játszani. Érzésre Jackson passzol jobban, ő a többet zónázó, cover 2 félét játszó csapatba valóbb. Ha tényleg ezt játsszuk majd. Oliver meg az elsősorban emberező cover 3 (pl. Seattle)-ba ideális. De mindkettő szerintem első körös tehetség, Ballard úgyis tudja hogy mit akarunk, majd ő kiválasztja. Viszont. Én lehet, hogy felmennék 1 helyet ha Landry kimegy 2/1-re, nehogy valaki feljöjjön a kiszemeltünkért 2/3-ra és elvigye előlünk. Egy helyet itt hátsób körös swapért meg lehet lépni, ennyit megér hogy az jöjjön akit igazán akarunk.

A másik pickkel jöhet WR, RB, mindegy. Van bőven kiből válogatni. Sutton majdnem TE méretű, neki is megvannak az előnyei de több másik WR is tetszik aki még elérhető. Nekünk nem kell egy #1 "mindenttudó" elkapó, szerepkörre húzhatunk. Majd Reich megmondja milyen típust keres. De én elégedett lennék pl. Maurice Hurst-el is itt, és később jöhetne mondjuk Sam Hubbard, elkapóban Equanimeous St. Brown, stb. Rengeteg a variációs lehetőség. A cornert viszont most be kéne húzni mert itt első körös tehetséget tudunk húzni belőlük.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Álomforgatókönyvem folytatásra:
2/4: Josh Jackson CB
2/5: Harold Landry Edge
2/17: Courtland Sutton WR

3/3: vmeik RB aki marad 😀
Borbinho
Ugyanezt gondoltam, annyi, hogy szerintem 2/5-ön nem lesz már Landry, szóval érte fel kéne menni, egy negyedik/ötödik kört szerintem megérne, hogy 2/1-re felhúzzunk.

Az egyik elozo irasod hibas, mert Slauson nem LG lesz, Nelson leaz az. O jatszik majd Castonzo mellett. Es itt hangsulyozom, hogy Nelson brutalisan feljavithatja a tarsait, Castonzot es Kellyt.
Stez
Igen azt írtam is, hogy fejből nem tudom ki melyik oldalon nyomná, de gyakorlatilag a tavalyi "Kelly mellett senki" scenariohoz képest a Nelson/Slauson kettős embertelen javulás.
coltman
Foleg, hogy Slauson tulajdonkeppen egesz karrierje soran burzalmasan alulertekelt volt, kozben igazabol barmikor barhol jatszott, igazabol ligaszinten is abszolut korrekt volt, de guardban peldaul nem korrekt, talan meg annal jobb szintet is hozott. A fal barmely pontjan szinte bevetheto, ugyhogy o tenyleg fu alatti remek huzas, kar, hogy nem a jovo jatekosa.

Nelson kibanyaszasa igazabol megmutatta, hogy Ballard mit gondol a Mewhort-projektrol, emberunk ugyanis ezzel kb. megkapta az utmutatast: a fal bal oldalan keresnivaloja nincs, Slausonnal kuzdhet meg az RG-posztert, de az sem lepne meg, ha Ballardek a TC-ben megneznek RT-ben, elvegre Mewhort igazabol tackle-kent lett draftolva. Kap egy utolso eselyt, de en mar nem veszem komolyan a palit.

Tetszett a lepes Ballardtol, es nem feltetlenul azert, mert Nelson kimagasloan a kedvencem (Roquan SMith mellett) ebbol a classbol, hanem azert, mert Ballard most megmutatta, hogy igenis van toke, ot hidegen hagyja, hogy itt a kurva okos Mayockok szerint a guard ratyi pick, reach es hasonlok az 1/5-on, o kovette azt, amit megtanult az evek soran. Elhozta azt a tehetseget, aki Barkley mellett kimagaslott a mezonybol. Es nem a pofaja jart (a'la Grigson), hogy akkor meg kell vedeni a csavot, aki a center segget fogdossa, nem „probalkozik” ezzel csupan, hanem olannyira komolyan vette ezt a dolgot, hogy konkretan egy top6-os cetlit raaldozott valakire, aki nem is egy vakoldali tackle.

Ez a lepes azert mutatja, hogy a Luck korul kialakult mizeria utan Ballard mindent felresoport, nem erdekelte a kiraly corner, a kiraly pass rusher, a nulla LB-sort is hatterbe helyezte, kakalt a secondaryre, mert a leges legfontosabb dolog: meg kell vedeni vegre az iranyitot, egy minosegi tamadofalat kell neki adni, mert az segiteni fogja az egesz tamadojatekot is, a futast is, nem csak az iranyitot.

Kellett tok ahhoz, hogy ennyi lyukkal es egeto needdel kirantson egy guardot.

Azt sem gondolom hu de nagy talanynak, hogy Ballardot Nelson mentalitasa fogta meg, ami miatt nem tudta otthagyni. Mert a csavo guard letere igazabol egy totalis „alfahim”. Ha kell, beledoglik, de a ra kiszabott feladatot barmi aron meg akarja csinalni. Nem csupan blokkol, hanem a foldbe beledongoli az ellenfelet. Olyan dominanciat, magabiztossagot mutat a gyerek, ami azert ritka ebben a korban, Nelson pedig emellett nem csak egy hentes, hanem intelligens, esze van a jatekhoz, jobb es jobb akar lenni, nem elegszik meg azzal, ami van.

Es egyebkent engem is ez fogott meg benne. Ez a faszi egy vadallat, beall a falba, es verre megy. Ki akarja nyirni, barki is jon vele szembe, de az agresszivitasa es felfogasa abszolut hatarokon belul van, nem ut vissza felesleges zaszlokkal es dirty playekkel. Egyszeruen csak minden playben ugy all oda, mint aki vert ivott, es ki kell vegeznie az ellenfelet.

Alapbol van egy elvem, hogy belso falembert es futot sosem huznek top10-ben, talan meg top15-ben sem, de Nelsont meg a GM-jatekban is kivittem 1/5-re Allen, Barkley, Ward, SMith es Edmunds elott, annyira kiemelkedo egyenisegnek velem.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Érdekesség, hogy Ballard a Barkley/Chubb/Nelson hármasról beszélt, hogy tudták a hátsó infókból, hogy valamelyikőjük elérhető lesz 1/6-on. Ergo, ha Barkley csorgott volna, akkor őt is behúztuk volna - aminek azért örülök, hogy nem következett be.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Álomforgatókönyvem folytatásra:
2/4: Josh Jackson CB
2/5: Harold Landry Edge
2/17: Courtland Sutton WR

3/3: vmeik RB aki marad 😀
Borbinho
Ugyanezt gondoltam, annyi, hogy szerintem 2/5-ön nem lesz már Landry, szóval érte fel kéne menni, egy negyedik/ötödik kört szerintem megérne, hogy 2/1-re felhúzzunk.

Az egyik elozo irasod hibas, mert Slauson nem LG lesz, Nelson leaz az. O jatszik majd Castonzo mellett. Es itt hangsulyozom, hogy Nelson brutalisan feljavithatja a tarsait, Castonzot es Kellyt.
Stez
Igen azt írtam is, hogy fejből nem tudom ki melyik oldalon nyomná, de gyakorlatilag a tavalyi "Kelly mellett senki" scenariohoz képest a Nelson/Slauson kettős embertelen javulás.
több mint 6 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
 www.cbssports.com/nfl/draft/news/2018-nfl-draft-trade-tracker-ravens-cap-wild-night-of-trades-with-lamar-jackson-at-no-32/
peterk2005
Köszi 😊

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.cbssports.com/nfl/draft/news/2018-nfl-draft-trade-tracker-ravens-cap-wild-night-of-trades-with-lamar-jackson-at-no-32/


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
Éljen Stez! Eltalálta! Nelson jó húzás. Ballard olyan, mint az üveg, megmondta 1 éve, mit fog csinálni: falakat erősít, draftról épít. Landryért én is feltrédelnék, de ő szerintem nem fog.

Valaki meg tudná írni, hol találom a day 1 trédeket, érdekelne ki mit adott miért, de nfl.com csak elemezget. Köszi

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Össz jobban örültem volna vmeik LB-nek, vagy egy kisebb lemozgásnak. Will Hernandez még elérhető is lehetne 2.kör elején. De úgy tűnik tényleg magasan volt Nelson a boardunkon, és a cserét se mertük bepróbálni miatta.
Álomforgatókönyvem folytatásra:
2/4: Josh Jackson CB
2/5: Harold Landry Edge
2/17: Courtland Sutton WR
3/3: vmeik RB aki marad 😀

1.+3. pick a Brownsé, 2. a Giantsé, meglepne ha ők vinnének CB-t. Max ha valaki feljönne, de mivel több elérhető is van, ezért sztem max Landryért jönnének. Ő mehetne mondjuk a Giantshez meg a Brownshoz is, mindkét védelembe beférne.
Több jó CB/Edge és OL játékos is bent van még, abban bízok, hogy nem reachelünk LB-t csak mert üres a poszt. Húzzunk egy projekt játékost akkor a 3-4.körben, most meg maxoljuk ki a lehetőséget, hogy első körben kiment 5 QB, 2 center, meg 3 futó, és mehet a BPA/need kombó megint, igazából QB-n kívül minden posztra jöhetne erősítés.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Valaki ébresszen fel. Stez életében először elégedett a day1en történtekkel. Ez valami trükk? Vagy irónia?

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem izgulós típus Nelson, kb mintha álmából verték volna fel a Coltos videon, és az lenne kiírva arcára, hogy a faszomba ezzel az egésszel. Azért remélem ennél jobban érdekli majd a dolog 😉
coltman
Hova izguljon, valoszinuleg mar orakkal, talan napokkal ezelott tudta, hogy legkesobb 1/6, es nem jut el a mindenki altal szamolt Bearsig.

Irtam par hete, hogy Ballard szemmel lathatoan odaig van erte, csak a Notre Dame pro dayen volt kint asszem orakat, vitte a fel stabot, ugy felterkepezte a szerelmet, hogy csak na. Az egyik elozo irasod hibas, mert Slauson nem LG lesz, Nelson leaz az. O jatszik majd Castonzo mellett. Es itt hangsulyozom, hogy Nelson brutalisan feljavithatja a tarsait, Castonzot es Kellyt. Roppant kivancsi leszek. Imadom Nelsont, igy a picket is, most Guice kellene masodik korbol, az LB-sort es a secondaryt turbozni, mindenesetre mostmar vegkepp varom, hogy Luck valla rendben legyen. Nelson oriasit dobhat a vedelmen, es a futojatekon is.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez, nyertél!!!!
coltman
Mint mindig. Xd
En mondtam, beszeltem Ballarddal, nem hittetek el.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Nem izgulós típus Nelson, kb mintha álmából verték volna fel a Coltos videon, és az lenne kiírva arcára, hogy a faszomba ezzel az egésszel. Azért remélem ennél jobban érdekli majd a dolog 😉
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ballard mondta, hogy lesz "jó" ILB 3.-4. körben. Szerintem ott fogunk egyet legalább húzni. Scales, Kiser, Jewell, hasonlót.

A holnapi napba találjunk bele, van annyi lehetőség, hogy nem szabad elb*szarintani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Landry-ért fel kéne menni azt a pár helyet, hogy behúzzuk, cornert meg simán tudunk behúzni, mert annyi maradt, mint a szemét, és akkor nagyon fain kis első hármas húzás lenne ez így.

Mondjuk ami nekem nagyon nem látszik ebben a draftban az az LB poszt, hogy abból hol és mit fogunk behúzni, pedig oda kurvára kéne :/
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bent maradt Harold Landry, Connor Williams, Will Hernandez, Courtland Sutton, Derrius Guice, Ronald Jones II, Joshua Jackson, Isaiah Oliver, Maurice Hurst, stb.

Te jó ég. Három kvázi első körös pickünk is lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
1/18 és a CB-ket eddig nem nagyon viszik. Kettő ment eddig ki és ahogy nézem inkább WR, OL, DL, LB pickek várhatóak. Kis szerencsével válogathatunk is majd a 2. kör elején első kör körüli prospectekből.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/zkeefer/status/989679558923358209
több mint 6 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/zkeefer/status/989669437556117504
Tony Adams
Azért tavaly 1/15-ön elhoztunk 1/5-öt, most 1/6-on elhoztunk 1/2-t, szóval mindkétszer nagyobb értéket húztunk be...

btw, azért jegyzem meg, bill/cards dolgot ha nem is számszerűsítve, de csak eltaláltam 😀
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/zkeefer/status/989669437556117504
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Túl gyorsan tolták be Ballardék ezt a választ, nem volt 1 perc sem, szóval szerintem nem is igazán volt bennük az, hogy tradelni akarnak, szerintem alapvetően Nelson volt a kiszemelt, csak benne volt, hogy elviszi valaki előttünk, akkor lehet matekozás, így viszont hogy bent volt, nem szaroztak.

Igazából ahogy volt róla szó, ennek is ugyanúgy örül kb minden Colts fan, mert azért a falunk most már úgy fog kinézni : Castonzo - Slauson - Kelly - Nelson - valaki oldalakat nem tudom, hogy most ki bal meg jobb oldali guard, de gyakorlatilag nem is emlékszem, hogy így nevek alapján mikor volt egyáltalán hasonló falunk utoljára, de kurva rég.