Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Hétvégére ki mit vár? Watsonnal eléggé pass heavy a Texans, mekkora hendikeppel érdemes megrakni a Houstont szerintetek? A sima W 1,12-t fizet, az olyan kicsi, hogy nem éri meg rizikózni, de Houston -12,5-re már 1.85-öt ad, ami simán bejöhet, tekintve, hogy eddig mindkét csoportmeccsen nagyot nyaltunk (14 és 27 ponttal... 😀).
bobi0092
Ennyiért lehet én is megpakolom. Ha pedig én megteszem még nyerhetünk is! 😀

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem nagy zakó lesz, mert Watson fiatal, lendületben van, dobáltatják, nem igazán fogják vissza. Én úgy gondolom, 20-21 pontos előnyben sem fogják elkezdeni futtatni a labdát, 30+ fölött maximum.

Ami baj, hogy Watson a kezdeti döcögés után mindkét elkapójára nagyon ráérzett, nincs olyan, mint az eddigi irányítóknál, hogy Hopkinsot például nem sikerült tavaly annyit megjátszani. Tüzel mindenfelé. Mondjuk sima gunslinger, dob 3-4 TD-t, de el is adja 2-3-szor a labdákat, de ez nem az a Colts, aminek elég lenne, hogy kihasználja azt a 2-3 hibát.

Manning ezeket mindig kihasználta, fos védelemmel is, általában Luck is, Brissett nem fogja, nem is tudja.

Én minimum 24 pontos verést várok.

több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Hétvégére ki mit vár? Watsonnal eléggé pass heavy a Texans, mekkora hendikeppel érdemes megrakni a Houstont szerintetek? A sima W 1,12-t fizet, az olyan kicsi, hogy nem éri meg rizikózni, de Houston -12,5-re már 1.85-öt ad, ami simán bejöhet, tekintve, hogy eddig mindkét csoportmeccsen nagyot nyaltunk (14 és 27 ponttal... 😀).

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Landry-t én is kedvelem, de contract year-ben levő játékos, akit nem tudunk kipróbálni igazán mert nincs Luck. Néhány Brissettes meccs alapján nem lenne megalapozottabb a döntés annál mintha simán free agentként hoznánk el, jövő márciusban. Akkor meg nem éri meg picket is adni érte most. Nekem egyébként Moncrief-el sincs gondom, ha nem sérült, akkor Luck-al jó. Nem fog egyedül meccset nyerni de Landry se fog, egyik se Julio Jones. Én egyébként játékrendszeri problémát látok Moncrief relative alulhasználatában, nincs elég számára jól megírt játék. Még Luck-al sem. Az RB passzjátékot is keveslem, és annak sem az elkapni nem tudó RB-k az okai.

Castonzo-t pedig legalább mi értékeljük, ha már kb. az egyetlen első körösünk az utóbbi évtizedben, aki bevált, és MINDIG pályán is van. Hooker IR, Kelly is le-le sérülget már, Luck másfél évet hagyott ki az utóbbi három évből, és ezzel el is fogytak a sikeres első köröseink. Castonzo meg hét éve egy percet se hiányzott. És mellé egy jó, átlag fölötti játékosról van szó. Nem gondolom, hogy a PFF lenne a vonalmérték, de még a legrosszabb évében sem értékelte Castonzo-t top15-ön kívül. Idén eddig 5. legjobb run blocker az összes tackle (LT+RT) között és top15 pass blockban szerintük. Ha ez talán túl hízelgő is, nagyjából rendben van, nem tudnék 8 LT-t felsorolni most a ligából aki nála lényegesen jobb. Nem nevet - név alapján lehet mondani többet is -, hanem olyant aki TÉNYLEG jobban is játszik nála, right now. Nem nagyon van 6-8-nál több belőlük. (Nem árt azt is figyelembe venni, hogy ki mellett ki játszik guardban. Castonzo mellett csak nagyanyám öreg macskája nem kezdett még az utóbbi másfél évben. 😊 )

És ehhez van egy 10 millás átlagú contractja, amit nem úgy kell nézni, hogy ez több, mint Joe Thomasé. Egyrészt mert nem is több (Thomas átlaga 1 millával magasabb), másrészt Thomas contractja 2011-es, egy másik világban született. A mai LT contractok 12-13 millásak - lást Okung, Fisher -, és folyamatosan nőnek. Ráadásul a Taylor Lewan, Tylon Smith, David Bakhtiari félék nem is érhetőek el FA-n, úgyhogy nekünk Okung féléknek kéne ennyit kicsengetni, ha Castonzo-t akarnánk pótolni. Vagy pedig draftolni kellene egy utódot, ami egy első kör + rizikó, hogy beválik-e az utód. Ki adna első kört Castonzoért? Senki. Namost ha sem draft pickben, sem pénzben nem tudnánk jobban kijönni - ellenberger van rá esély, hogy rosszabbul -, akkor minek eltradelni valakit?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Moncriefert ki adna egy hasznalt jegkrempalcikanal tobbet?
ulpianus
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/925392880319057920

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Moncriefert ki adna egy hasznalt jegkrempalcikanal tobbet?
ulpianus
Dorsettet is elnyomtuk, szóval who knows 😀
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Moncriefert ki adna egy hasznalt jegkrempalcikanal tobbet?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként én már egy-két hónapja pedzegettem, hogy szívesen látnám Landryt. Ő az, akit meg is fizetnék igazából. Annyira sokoldalú játékos, hogy belőle Luck rengeteget tudna profitálni, a másik oldalon meg Hiltonnal ez a liga egyik legjobb WR-párosa lenne szvsz.

A Miami pedig elpasszolta a tavaly repesztő Ajayit, láthatóan ott is eléggé tankoláson gondolkoznak, és egyébként hónapok óta arról megy a vita, hogy nem fogják megfizetni Landryt, többször is megpróbálták állítólag elpasszolni, most is.

25 éves lesz, ő közepes irányítók mellett is bizonyított, szvsz egy hozzá hasonlóan precíz, jó kezű route runner elképesztően sokat tudna segíteni Luckon és a támadósoron. Ha ilyen 4. körnél olcsóbban meg tudnánk szerezni (márpedig tutira meg lehetne, mivel contract yearben van), akkor simán megérné szerintem.

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Colts worked out free agent QBs Matt Barkley, Matt McGloin, Josh Johnson, and Connor Shaw on Monday.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
És ha megfordítjuk a kérdést?
Kit hoznátok, vagy éppen melyik posztra, akik hosszabb távon erősítést jelentenének?

Tony Adams
Bill Belichicket, a teljes sleppjével, Megatront reaktiválnám, Macket és Von Millert, Patrick Willist reaktiválnám, PP és Ramsey eljátszhatnának hátul. Lucknak vennék a feketepiacon új vállat, vesét, Hiltont kicserélhetnénk Evansre. Safety nem kell, mert ezzel a védelemmel nem jutna el a labda a fronthét mögé. Ha igen, klónozzuk Ramseyt, ő safetyként is eljátszana.

De Belichick mellett úgysem kellene DB-sor, egyszerűen meg kell venni az ellenfelet.

Viccen kívül, Moncrief elpaterolásának viszont örülnék. A Hilton-rinyáról esett sok szó, de Moncrief emlékeim szerint már tavaly is hisztizett egyes esetekben, és szerintem most is ott lehet a balhé körül. Szabadügynök lesz és ő az, akit aztán tényleg nem éri meg kifizetni, annyira nulla egy ideje. Ha meg nem az, akkor legalább sérült.

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
A Davis tradet kint szinte biztosra veszik, de a legújabb pletyka h Moncrief is mehet

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Egyébként Paganoról mit gondolunk (ki-mit gondol)?
bobi0092
Azt, hogy egy segg. Miért kérded? 😀

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
És ha megfordítjuk a kérdést?
Kit hoznátok, vagy éppen melyik posztra, akik hosszabb távon erősítést jelentenének?

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Továbbra sem értek egyet Davis elcserélésével, akkor sem, ha azzal számol a vezetőség, hogy nem tud vele bizonyos összeg alatt hosszabbítani. Viszont egy ilyen csapatnál, ami tátong az óriási lyukaktól, tehetséges fiataloktól és jó veteránoktól, szerintem pont, hogy muszáj lenne megtartani azt a kevés már bizonyított palit, aki van.

Davisért kapnánk legjobb esetben egy negyedik kört, de szerintem annyit sem. Azon meg kit húzol, milyen játékosokból válogathatsz? A második körös Quincy Wilson teljesen kakának tűnik, akkor hol az érték egy late round pickben? Ez nem érték. Nem érték, főleg, hogyha nem cseréljük el Davist, hanem hagyjuk kimenni a piacra, akkor ott legalább bidwar lesz érte, és nagyon eséllyel lesz egy csapat, aki legalább ezt az évi 10 milliót kipengeti neki, az ő szerződéséért pedig jó eséllyel kapunk kompenzációs picket, és nem hatodik vagy hetedik kört.

Egyszerűen nincsen értelme eladni, ha az értékeket nézzük, hogy mit kapunk most, mit kapnánk majd, meg hogy nélküle ez a secondary hol volt az elmúlt években, és hogy ő hogyan játszott az elmúlt években.

Davis ráadásul sosem sebességből játszott, szóval bőven bőven lehet még benne akár 4-5 korrekt év, közel sincs ahhoz, hogy azt mondjuk, leáldozóban van neki.

Én Castonzót sem cserélném el.

A hétvége nem izgat, nem láttam a meccset, de hidegen hagy, jelenleg a franchise jövőjét nézve még örülök is, ha nem tudunk nyerni, mert egyszerűen elit tehetségekre van szüksége ennek a csapatnak.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Egyébként Paganoról mit gondolunk (ki-mit gondol)?
Mekkora az esélye, hogy repül a pi*ába év végén ? Elég lehet magyarázatnak a szar szezonra (2-14 - 4-12-nél nem látok jobb mutatót), hogy Luck nem tudott a pályára lépni?
bobi0092
Én már inkább nem szólalok meg, mert akkor megint le leszek szólva egyesek által 😀
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Egyébként Paganoról mit gondolunk (ki-mit gondol)?
Mekkora az esélye, hogy repül a pi*ába év végén ? Elég lehet magyarázatnak a szar szezonra (2-14 - 4-12-nél nem látok jobb mutatót), hogy Luck nem tudott a pályára lépni?
bobi0092
Heh? Szerinten nem kérdés, hogy megy. Teljesen elfogyott már körülötte a levegő. Ballard valoszinüleg már az utódlással van leginkább elfoglalva, de az is lehet, hogy már az is megvan.
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Egyébként Paganoról mit gondolunk (ki-mit gondol)?
Mekkora az esélye, hogy repül a pi*ába év végén ? Elég lehet magyarázatnak a szar szezonra (2-14 - 4-12-nél nem látok jobb mutatót), hogy Luck nem tudott a pályára lépni?
bobi0092
Ballard nem hülye, Pagano nem marad. Itt már rég nem a mérleggel van a legnagyobb probléma, hanem, hogy Pagano alkalmatlan a HC feladatokra és ezt többször bebizonyította.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Egyébként Paganoról mit gondolunk (ki-mit gondol)?
Mekkora az esélye, hogy repül a pi*ába év végén ? Elég lehet magyarázatnak a szar szezonra (2-14 - 4-12-nél nem látok jobb mutatót), hogy Luck nem tudott a pályára lépni?

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Gondolom valamelyik streamen indult el valami félinfo alapján, hogy akkor akit nem Ballard hozott annak mennie kell - BS. És mint ahogy már múltkor mondtam, 3 év alatt lett egy olyan D felépítve Denverben, amiből 1 ember maradt, a többi mind új volt. Szóval ez a klasszikus magyar savanykodás, hogy jaj mi szegények - hagyjuk már, kurva unalmas. OK, ha poén, szarkazmus, vagy ilyesmi, de komolyan ne.

De nem kell ilyen messze menni, 2012-ben 35 új ember jött a rosterre, és 2-14-->11-5, úgy hogy a QB is cserélve lett (13év-->rookie), ami a legérzékenyebb pontja egy csapatnak. Ez a szépsége az NFL-nek, ha tolsz egy jó offseasont, akkor nagyon meg lehet fordítani a trendet. De mondhatnék még vagy egy tucat példát, ahol 1-2 év alatt komoly fordulás jött. És most már nem Grigson orosz rulettezik.

TY amúgy a stampedeblue faszsága, nem is értem mi a csöcsért raknak ki ilyen baromságot, hogy miért érné meg eltradelni TY-t. Semmiért. Csinált egy faszságot, mindenki feszült, ettől nem tradeled el, mindenki hibázhat. Ha emiatt lenne egy játékos eltradelve, akkor kurva sok trade lenne az NFL-ben - pl a Seahawks fele minden évben 😀

Castonzoval mondjuk én már nem értek egyet, mármint a teljesítmény arányos contract terén, mert tavaly értékelhetetlen fos szezonja volt, és idén is hozza ezt, és azért top5 fizuért ez kurva karcsú. Értem, hogy idén megint lehet azzal takarózni, hogy Brisett és ezért nehezebb, szarabbak az értékek, de ezekből valahogy már tele van a padlás. És konkrétan 2016-2018 szakaszban Castonzo többe kerül, mint Joe Thomas - muhahaha. OK, most Joe Thomas IR, de attól még értékben nem egy univerzum a két csávó, szóval én nem hullajtanék könnyeket Castonzoért már, ha kapnánk érte valami használható picket.

Gore-t meg ahogy már tavaly is mondtam, emberileg sajnálom, mehetett volna más használható csapatba is helyettünk, nem a pénz érdekelte őt már, de 34 évesen nem hiszem hogy bárki is már be meri vállalni - így is már orvosi csoda számban megy hogy ebben a korban még gyakorlatilag sérülésmentesen tolja az ipart.

Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Új rezsim, gyűjti a pickeket. Ezek nem nekem tetsző döntések, de szerintem eladunk, de nagyon. Ebből sajnos nem lesz PO egy darabig,
(Gore-t elengedném ingyen, ha menne 1 contenderhez, ő gyűrűért jött ide, nagyon megszívta)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És mi lenne a logika Castonzo, Gore vagy T.Y. eltradelésében? T.Y.-nak 2020-ig, Castonzonak 2019-ig van szerződésük, teljesítmény arányosan jó a contractjuk, többet hoznak mint amibe kerülnek. Ilyen játékosokat nem cserél el egy tankoló csapat sem. Gore pedig nem bír nagyobb trade értékkel, mint valami kondíciós hatodik-hetedik kör, amire megint csak nincs értelme tankolni, abból nem fogunk semmit építeni.

Davis lehet az egyetlen aki szerintem trade célpont lehet. Kérdés, hogy ő érte adna-e valaki értelmesebb picket (mondjuk negyedik kör vagy jobb) ebben az állapotban. Necces, inkább nem, mint igen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Ha Duane Brown 2+5-öt ér, akkor a 29 éves Castonzoért min 1 első kört várok.
Szerintem nagy tankolás lesz a következő órákban, TY, Davis és Gore is le fog lépni.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Minden évben ezen a hétvégén szoktam a legtöbb meccset megnézni, ki is vettem a családtól a "szabit" vasárnapra. Persze, hogy ilyenkor megy el villany meg a net ... Délután kettőtől este 11-ig maradt a teló, és a
 www.youtube.com/watch?v=XtuGXO6d4l8

Nekünk az eredmény már úgysem oszt vagy szoroz, úgyhogy ha egy jó, izgalmas meccset kapok, én már elégedett vagyok. Ezt megkaptam legalább, még, ha sikerült megint elbalfaszkodni a végét. Henry Anderson végre nagyon tetszett, mintha kezdené elkapni a ritmust az utóbbi hetekben. Végre Basham is feltűnt, nem csak a mezszáma, de csinált is valamit. Gore az pedig Gore. Brissett is relative jól nyomta. A többiekből nem láttam sokat, sajna sokszor megszakadt a meccs. Azt sem tudom eldönteni, hogy a helyzethez mért kifejezetten tisztességes védekezés vajon a Bengals gyengeségének köszönhető-e, vagy volt valami amit nálunk is kicsit jobban működött, mint eddig.

Aggasztó viszont, hogy Quincy Wilson még a keretben se volt. Ismét. Nem tudom mi lehet vele, de ha Desirt kezdetik inkább, és még rotációban sem kerül pályára, akkor valami komoly dologról lehet szó. Remélem kiegyenesedik az ügy, mert nagyon kéne, hogy ne legyen egy újabb 2. körös CB bustunk...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már tényleg csak az a kérdés, hogy ki az első körös célpont. Ezt nem most kell megválaszolni, csak ennyire érdekel az idei szezon.
uatu
Suck for Saquon.
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Mostmár tényleg kicsit olyan érzésem kezd lenni, mintha Pagano playbookjában külön fejezet lenne a "Hogyan b@sszunk el egy nyerhető meccset" playeknek, és Brissettel most inkább erre gyúrnak a pressure kezelés helyett.

Már tényleg csak az a kérdés, hogy ki az első körös célpont. Ezt nem most kell megválaszolni, csak ennyire érdekel az idei szezon.

Szerkesztette: uatu