Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Én alapvetően egyetértek, de az biztos, h az edzői stábban kell vérfrissítélés. DC és OL edzőt mindenképpen cserélnék.
uatu
hiába hozol új OL edzőt, ha nincs hozzá falembered

szvsz Pagano tuti megy, Grigson meg Irsay véralkohol szintjétől függ

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
jah hát igen, Manuskyt se felejtsük ki a
több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Én alapvetően egyetértek, de az biztos, h az edzői stábban kell vérfrissítélés. DC és OL edzőt mindenképpen cserélnék.
több mint 8 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
én legelőször grigsont basznám ki
Paganot csak akkor ha tutira le tudjuk váltani jobbra. Olyanra aki nem zsákbamacska. Ha jól emlékszem voltak anno hírek, hogy nem is Pagano állítja össze a csapatot. Ha ez igaz, akkor hiba lenne mindent rákenni. A játékosok szeretik, motiválni sztem tud. Mindenáron nem küldeném el. Előbb Grigsont.
több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Köszöntsük a legnagyobb sztárjátékosunkat. Boldog 43. születésnapot Vinatieri! Még legalább 20 évet az NFL-ben!
uatu
Úgy legyen. Persze maradjon Hassie is letenni a labdát.
több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Amúgy 1 hét múlva ki mi vár? Nagytakarítás, vagy csak Pagano megy?
több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Köszöntsük a legnagyobb sztárjátékosunkat. Boldog 43. születésnapot Vinatieri! Még legalább 20 évet az NFL-ben!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pont úgy mint egy 7-8. számú linebacker, nulla kezdőpotenciállal

több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 054
A Jags offense meg csak egy Luck nélküli Colts ellen jobb, főleg ha kapna maga mellé Bandi egy Gronk szerű TE-t, aki nem droppol minden második passzt az fasza lenne.
mukijoe
Azért a Bortles-Hurns-ARob-Julius-Yeldon ötös elég veretes, nem sokkal gyengébb (már ha gyengébb) mint a Luck-TY-Moncrief-Fleener/Allen-Gore ötös. Andre Johnson nem váltotta meg a világot, Dorsettet meg egy ilyen év után nem lehet még reálisan értékelni. Az OL-jük nem jó de a mienknél jobb (LOL az nem nehéz mondjuk).

Más:
Kellene két megbízható jó OL játékos Castonzo + Mewhort mellé és akkor már pofás lenne a fal, Gore talán még jövőre is hozhat egy mostanihoz hasonló szezont (~ 1000 yard 6-8 TD). Az elkapókkal megvagyunk, viszont én lehet elengedném mind a két TE-t, vagy egyiket meghagyni cserének (ketten együtt termeltek idén 3 TD-t, annyit Doyle is tud...). Fleener-Luck tandem amennyire működött a Stanfordnál annyira besült nálunk...

A védelemben szerintem az emberanyag nem rossz, Langford-Parry-Anderson DL jövőre jó lehet, McGill jó depthnek, Jones tőlem mehet amerre láthat. Az LB sor közepe rendben, Mathis-Cole jó lehet jövőre is (bár egyik sem full time-ra), Newsome snapszámát kellene növelni, őt nagyon bírnám kezdőben. Vontae-Toler-Adams-Lóveri-Butler sztem messze nem olyan rossz névsor mint sokan mondjuk/mondtuk, de oda is kellene depth, főleg hogy Adams öreg mint az országút. Kellene egy fasza run stopper safety, de összességében én az edzőkben látom a hibát. Ebből az emberanyagból simán liga első felébe tartozó defet lehetne faragni.
Borbinho
Sio Moore h tolta nálatok idên?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szarok én Powers-Redding-Freeneyre, Arianst adják vissza pls

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Szerintem nem kell sok változtatás a védelemben, elég egy. Leigazoljuk egyben a Cards egységét, aztán meg van oldva a dolog.
Stez
Pont fordítva, az a gyenge Cards D# csak a tőlünk elvitt emberekkel tud TD-ket szerezni, mint Powers és Redding
Höri
+ Freeney 3 sack (+ safety)

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem nem kell sok változtatás a védelemben, elég egy. Leigazoljuk egyben a Cards egységét, aztán meg van oldva a dolog.
Stez
Pont fordítva, az a gyenge Cards D# csak a tőlünk elvitt emberekkel tud TD-ket szerezni, mint Powers és Redding

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


nagyon szép dolog (még ha magunkat is akarjuk védeni vele részben)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szerintem nem kell sok változtatás a védelemben, elég egy. Leigazoljuk egyben a Cards egységét, aztán meg van oldva a dolog.
Stez
ennyi erővel Pepe-t meg De Jongot is workoutolhatnánk strong safetynek...😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem nem kell sok változtatás a védelemben, elég egy. Leigazoljuk egyben a Cards egységét, aztán meg van oldva a dolog.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Most elmondom, PO-ba jutunk!
Csak TÍZ eredménynek kell összejönnie ahhoz, hogy nyerjük a csoportot, ez baromira sima.
Stez
 cdn2.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/4335363/image.0.png

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Jags offense meg csak egy Luck nélküli Colts ellen jobb, főleg ha kapna maga mellé Bandi egy Gronk szerű TE-t, aki nem droppol minden második passzt az fasza lenne.
mukijoe
Azért a Bortles-Hurns-ARob-Julius-Yeldon ötös elég veretes, nem sokkal gyengébb (már ha gyengébb) mint a Luck-TY-Moncrief-Fleener/Allen-Gore ötös. Andre Johnson nem váltotta meg a világot, Dorsettet meg egy ilyen év után nem lehet még reálisan értékelni. Az OL-jük nem jó de a mienknél jobb (LOL az nem nehéz mondjuk).

Más:
Kellene két megbízható jó OL játékos Castonzo + Mewhort mellé és akkor már pofás lenne a fal, Gore talán még jövőre is hozhat egy mostanihoz hasonló szezont (~ 1000 yard 6-8 TD). Az elkapókkal megvagyunk, viszont én lehet elengedném mind a két TE-t, vagy egyiket meghagyni cserének (ketten együtt termeltek idén 3 TD-t, annyit Doyle is tud...). Fleener-Luck tandem amennyire működött a Stanfordnál annyira besült nálunk...

A védelemben szerintem az emberanyag nem rossz, Langford-Parry-Anderson DL jövőre jó lehet, McGill jó depthnek, Jones tőlem mehet amerre láthat. Az LB sor közepe rendben, Mathis-Cole jó lehet jövőre is (bár egyik sem full time-ra), Newsome snapszámát kellene növelni, őt nagyon bírnám kezdőben. Vontae-Toler-Adams-Lóveri-Butler sztem messze nem olyan rossz névsor mint sokan mondjuk/mondtuk, de oda is kellene depth, főleg hogy Adams öreg mint az országút. Kellene egy fasza run stopper safety, de összességében én az edzőkben látom a hibát. Ebből az emberanyagból simán liga első felébe tartozó defet lehetne faragni.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most elmondom, PO-ba jutunk!
Csak TÍZ eredménynek kell összejönnie ahhoz, hogy nyerjük a csoportot, ez baromira sima.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én a csoporttól nem félek. Nem gondolom ugyan, hogy az NFL pofozógépe ez a csoport, de a Colts - ha nem sérült az irányítója és hozza ami benne van, akkor - az NFL-ben kb minden csoportból playoffba jutna. Ha nem div győztesen, akkor wild card helyen. Szóval mindegy. Ez egy feje tetejére állt év volt, az FO-n belüli balhékkal, ami jól megalapozta az edzői kar mentális állapotát. Ez lett megspékelve Luck átmeneti visszaesésével, majd kiesésével, stb. Lényegében minden összejött ami összejöhetett. És még ez az idei pocsék, edzői/GM válsággal küzdő Colts is playoffban lenne Lütyővel. Még ezzel az átmenetileg szenvedővel is.

Nekünk az SB esély a kérdés minden évben. Ebben viszont nem látom, hogy hogyan és mikor fogunk előrébb lépni...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
5 óra múlva ismét superbowl contenderek leszünk!
Miska84
Az 51.-re?
uatu
Lucknak még érnie kell, inkább az 55.-re.
Stez
idén is azok voltunk. jövőre is azok leszünk... októberig.
uatu
Októberig? De optimista vagy
peterk2005
addig lesz matematikai esélyünk a PO-ra 😀

Amúgy én kezdek fosni a Jaxtől jövőre. Ha Fowler jó lesz akkor lesz pass rushuk is, az offensük meg már jobb mint a mienk. Egy jó edzői stábra vannak szvsz a csoportgyőzelemtől. A titans tavalyi 1/2 után idén is top3ban van, ott nem álltak még össze a dolgok. A Texansnál meg reméljük, hogy jövőre se találnak QB-t és Bandi vezérletével elgyepálunk majd mindenkit.

1.körösünket meg cseréljük el amíg lehet, nem hiányzik se egy slot WR se egy rendszeridegen fehér (!!!) pass rusher. (Bár Bosa-t adnám 😀, igazán lebukhatna vmivel draftig)
Borbinho
Már a mock draft írók is trollkodnak velünk. Van aki futót(elliot) jövendöl nekünk első körben.
Én már egy jó O-fal edzőnek is nagyon tudnék örülni, majd korán egy-két fasza játékost a falba.
Amúgy nem is gond hogy a Texans megy a playoffba, így megint nem tudnak értelmes QB-t húzni, hacsak nem Weeden képzelik a franchise arcának.
A Jags offense meg csak egy Luck nélküli Colts ellen jobb, főleg ha kapna maga mellé Bandi egy Gronk szerű TE-t, aki nem droppol minden második passzt az fasza lenne.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
5 óra múlva ismét superbowl contenderek leszünk!
Miska84
Az 51.-re?
uatu
Lucknak még érnie kell, inkább az 55.-re.
Stez
idén is azok voltunk. jövőre is azok leszünk... októberig.
uatu
Októberig? De optimista vagy
peterk2005
addig lesz matematikai esélyünk a PO-ra 😀

Amúgy én kezdek fosni a Jaxtől jövőre. Ha Fowler jó lesz akkor lesz pass rushuk is, az offensük meg már jobb mint a mienk. Egy jó edzői stábra vannak szvsz a csoportgyőzelemtől. A titans tavalyi 1/2 után idén is top3ban van, ott nem álltak még össze a dolgok. A Texansnál meg reméljük, hogy jövőre se találnak QB-t és Bandi vezérletével elgyepálunk majd mindenkit.

1.körösünket meg cseréljük el amíg lehet, nem hiányzik se egy slot WR se egy rendszeridegen fehér (!!!) pass rusher. (Bár Bosa-t adnám 😀, igazán lebukhatna vmivel draftig)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
5 óra múlva ismét superbowl contenderek leszünk!
Miska84
Az 51.-re?
uatu
Lucknak még érnie kell, inkább az 55.-re.
Stez
idén is azok voltunk. jövőre is azok leszünk... októberig.
uatu
Októberig? De optimista vagy


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
5 óra múlva ismét superbowl contenderek leszünk!
Miska84
Az 51.-re?
uatu
Lucknak még érnie kell, inkább az 55.-re.
Stez
idén is azok voltunk. jövőre is azok leszünk... októberig.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
5 óra múlva ismét superbowl contenderek leszünk!
Miska84
Az 51.-re?
uatu
Lucknak még érnie kell, inkább az 55.-re.

több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
5 óra múlva ismét superbowl contenderek leszünk!
Miska84
Az 51.-re?