Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
@DMooreNFL: Two #NFL sources gave me 3 names as possible #Colts HC cand: Spagnuolo (#Giants DC), Childress (#Chiefs asst), Morninhweg (#Ravens QB ch).

Hűha, ez kemény névsor.
Bazzani
Hát ha pisztolyt szorítanának a fejemhez se tudnék választani.
tenorx
És nem a jó értelemben, gondolom.
Bazzani
Na én ezért remélem, hogy nem akarjuk Paganot rögtön kicsapni, mert annak én nem látnám értelmét, hogy hozzunk helyette egy szarabbat, csak azért hogy elmondhassuk új lap.
coltman
Ezek az emberek közül akkor jöhetne valaki, ha Grigson maradna, velük ápol jó kapcsolatot a derék GM.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ettől féltem én, hogy Pagano fog menni, de a szar marad 😕 El nem tudom képzelni, hogy Grigson alá sikerülne Paganonál jobb HC-t találni....

Irsay-t sem értem egyébként. Oké, Paganonak is biztos voltak hibái, de egy füzet kéne ahhoz, hogy Grigson mára egyértelművé váló mellényúlásait összeírjuk, kezdve Trent Richardsonnal, a seregnyi túlfizetett átlagos játékossal, akik még ráadásul jól le is sérülnek mire ideérnek, a tavalyi veterán bevásárlással, amiből fele teljes bukás, meg a draftokkal, ésatöbbi. Erre kinek lóg ki a szekere? A főedzőnek, akinek hátrakötötték a kezét, még azt is megmondták olykor, hogy X vagy Y játsszon.

Úgy az egésszel tele van a tököm. Itt van az utóbbi évtized talán legtehetségesebb QB-ja, és ilyeneken megy el a lehetőség amit vele kapunk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
deleted account 1 758
@DMooreNFL: Two #NFL sources gave me 3 names as possible #Colts HC cand: Spagnuolo (#Giants DC), Childress (#Chiefs asst), Morninhweg (#Ravens QB ch).

Hűha, ez kemény névsor.
Bazzani
Hát ha pisztolyt szorítanának a fejemhez se tudnék választani.
tenorx
És nem a jó értelemben, gondolom.
Bazzani
Na én ezért remélem, hogy nem akarjuk Paganot rögtön kicsapni, mert annak én nem látnám értelmét, hogy hozzunk helyette egy szarabbat, csak azért hogy elmondhassuk új lap.

Így is már elbasztunk 4 évet egy zseni karrierjéből, és ha most új edző, akkor kezdődik megint az egész előről, roster takarítás, halom új ember, stb, és jó pár év mire megint egyáltalán SB közelébe kerülhetünk.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
@DMooreNFL: Two #NFL sources gave me 3 names as possible #Colts HC cand: Spagnuolo (#Giants DC), Childress (#Chiefs asst), Morninhweg (#Ravens QB ch).

Hűha, ez kemény névsor.
Bazzani
Bob Babich tök jó DC lenne majd itt bármelyik mellett. 😊
több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
@DMooreNFL: Two #NFL sources gave me 3 names as possible #Colts HC cand: Spagnuolo (#Giants DC), Childress (#Chiefs asst), Morninhweg (#Ravens QB ch).

Hűha, ez kemény névsor.
Bazzani
Nem volt vészes a Szilveszteri buli, de ehhez nem volt elég erős a gyomrom... broáf.
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
‪#‎Colts‬ waive Griff Whalen off the injured reserve list.

hatalmas csapás ez egy sorsdöntő meccs előtt, h fogunk így trükkös játékokat játszani

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
visszasírjuk mi még Caldwellt

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
@DMooreNFL: Two #NFL sources gave me 3 names as possible #Colts HC cand: Spagnuolo (#Giants DC), Childress (#Chiefs asst), Morninhweg (#Ravens QB ch).

Hűha, ez kemény névsor.
Bazzani
Szerintem a 32. passzvédelmet összerakó Spags illene a keretünkhöz.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@DMooreNFL: Two #NFL sources gave me 3 names as possible #Colts HC cand: Spagnuolo (#Giants DC), Childress (#Chiefs asst), Morninhweg (#Ravens QB ch).

Hűha, ez kemény névsor.
Bazzani
Hát ha pisztolyt szorítanának a fejemhez se tudnék választani.
tenorx
És nem a jó értelemben, gondolom.

több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
@DMooreNFL: Two #NFL sources gave me 3 names as possible #Colts HC cand: Spagnuolo (#Giants DC), Childress (#Chiefs asst), Morninhweg (#Ravens QB ch).

Hűha, ez kemény névsor.
Bazzani
Hát ha pisztolyt szorítanának a fejemhez se tudnék választani.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@DMooreNFL: Two #NFL sources gave me 3 names as possible #Colts HC cand: Spagnuolo (#Giants DC), Childress (#Chiefs asst), Morninhweg (#Ravens QB ch).

Hűha, ez kemény névsor.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az Új Év alkalmából elkezdték a felek egymásra dobálni a kakit. Attól tartok még nagyon sok kínos történet fog előbukkanni az elkövetkező hetekben a Griigson-Pagano kapcsolatról.
Remélem Irsay határozott lesz,és még időben takarít.
Remélem ez a 2 balfasz nem rontja meg a jó hírünket.
Tony Adams
A szar már kezd túlcsordulni a biliből. Itt nagy sárdobálások lesznek.
 www.wthr.com/story/30863550/kravitz-grigsons-meddling-helped-undermine-soon-to-be-fired-pagano

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Az Új Év alkalmából elkezdték a felek egymásra dobálni a kakit. Attól tartok még nagyon sok kínos történet fog előbukkanni az elkövetkező hetekben a Griigson-Pagano kapcsolatról.
Remélem Irsay határozott lesz,és még időben takarít.
Remélem ez a 2 balfasz nem rontja meg a jó hírünket.
több mint 8 éve
deleted account 1 758
Pagano: 'I'll fight my ass off to be the coach here'
peterk2005
Remélem, hogy Irsay csak pókerezés miatt hagyja a sok pletykát keringeni, mert ha csak a fele igaz, amit a Stampede Blue-n olvastam Grigsonról, akkor takarodjon a kurva anyjába de sürgősen. És akkor még a legtriviálisabb mondatáról, hogy "First priority is to protect our franchise QB" nem is beszélek - 4 év alatt oda volt képes eljutni, hogy 3 QB hal ki a fal mögött egy szezon alatt (és nem Jay Cutler típusúakról beszélünk), plusz a pass rushunkat a nullába betolja, stb, stb, stb.

Én helyében Paganonak adnék még 1-2 évet egy olyan GM-mel, aki értelmes, van tapasztalata, és Paganoval is együtt tud dolgozni, mert azért belegondolva, ennyi szarból Pagano szerintem kihozta a maximumot - és ha kirúgjuk, ő fog leghamarabb elkelni, oszt hozunk egy idióta HC-t, aki még a maradék jót is elbassza.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk
Report: Colts plan to fire Pagano, undecided on Grigson  wp.me/p14QSB-9X59
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pagano: 'I'll fight my ass off to be the coach here'


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
egyébként Painter nem FA? 😀
shady
Mondjuk volt pár 180-a Taylor ellen 😀

több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
egyébként Painter nem FA? 😀
shady
Akkor már tényleg inkább Tebow. 😀
uatu
Szeretném megjegyezni, hogy azzal csomagban együtt jár Sobri kolléga is és azzal nem tudod mit veszel a nyakadba....😊

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
egyébként Painter nem FA? 😀
shady
Akkor már tényleg inkább Tebow. 😀
uatu
Orlovsky FTW!
Borbinho
Miért kell ilyen mély sebeket feltépni? 😊
Amúgy tényleg tök mindegy ki jön az uccsó meccsre, akár végig is futhatnánk, az se lenne sokkal eredménytelenebb.
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
komolyan nem tökmindegy, hogy egy kb. tét nélküli meccsre kijön? akit hoztok a meccs után úgy is repül
fodi91
szerintem menni se tud majd, nemhogy repülni

egyébként Painter nem FA? 😀
shady
nem frencsájz qb kell nekünk csak beugró, a Mestert nem tudnánk megfizetni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
egyébként Painter nem FA? 😀
shady
Akkor már tényleg inkább Tebow. 😀
uatu
Orlovsky FTW!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
egyébként Painter nem FA? 😀
shady
Akkor már tényleg inkább Tebow. 😀
több mint 8 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
komolyan nem tökmindegy, hogy egy kb. tét nélküli meccsre kijön? akit hoztok a meccs után úgy is repül
fodi91
szerintem menni se tud majd, nemhogy repülni

egyébként Painter nem FA? 😀

Szerkesztette: shady
több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Freeman és Lindley édes istenem...
Farky
Nem értem. Megsérült Luck, a cseréje, a cseréjének a cseréje...Kit vártatok Tom Brady-t? Legalább nem Tebow-t hoztuk el, szerintem Freeman nem lesz szarabb jézusnál.
szampi#33
Na jó de Freeman és Lindley?? 😀
Farky
Őszintén érdekel, hogy kivel lennél elégedett a jelenlegi FA piacról.
szampi#33
felkészül magyar Brady

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Mondjuk a felsorolt nevek közül szerintem Freeman a legjobb. Sokkal szívesebben nézem őt mint jézust. Nem mintha nem lenne már tök mindegy.

Amúgy az, hogy Tebow feljött, mint még egy alternatíva, az csak jobban megerősít ebben 😀