Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ja tényleg, én már el is felejtettem, hogy a mi hibánk Brady-pere.
Na akkor ez eldőlt: durván kikapunk.Höri
bizony tavalyi sztori, így jár aki megnyeri az AFC South-ot, a többi csapat ezért is nem csinálja olyan gyakran

több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 003 — Patriots fan
Én ezt az elmúlt 15 évre általában értettem és nem speciálisan a Pagano erara,de az tény, hogy Pagano nem tud meccselni BB-vel szemben. Ha meg azt ìrom,hogy 50 ponttal agyonverünk Titeket (amit Ti ìrtok) akkor meg az lett volna baj,hogy mit arcoskodik itt egy Pats drukker a Colts topikban.
kolok1972
Én nem tekintek rivalizálásként erre a meccsre, mivel a játékosaink sem. A Manning-Brady versengés még él, de abba mi már irrelevánsak vagyunk. Amiért jó lenne nyerni végre, mert a New England élcsapat, azokat meg mindet elkaptuk az előző években őket leszámítva.
Höri
Háát lehet, hogy a ti játékosaitok nem tekintenek rivalizálásként erre a meccsre, s a belső sajtó alapján a mi játékosaink sem "bosszúszomjasak" , de biztos vagyok benne, hogy nagyon keményen oda fogja nálunk rakni magát mindenki, hogy minél nagyobb győzelem legyen..Főleg Brady... Az biztos, hogy idén még többet készül rátok BB és JMD.. A Brady-Manning versengés pedig nem él már szerintem.... Meglátjuk mi lesz hétfő hajnalban..
kyobalu
Ja tényleg, én már el is felejtettem, hogy a mi hibánk Brady-pere.
Na akkor ez eldőlt: durván kikapunk.
Höri
Áámen 😄😄

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én ezt az elmúlt 15 évre általában értettem és nem speciálisan a Pagano erara,de az tény, hogy Pagano nem tud meccselni BB-vel szemben. Ha meg azt ìrom,hogy 50 ponttal agyonverünk Titeket (amit Ti ìrtok) akkor meg az lett volna baj,hogy mit arcoskodik itt egy Pats drukker a Colts topikban.
kolok1972
Én nem tekintek rivalizálásként erre a meccsre, mivel a játékosaink sem. A Manning-Brady versengés még él, de abba mi már irrelevánsak vagyunk. Amiért jó lenne nyerni végre, mert a New England élcsapat, azokat meg mindet elkaptuk az előző években őket leszámítva.
Höri
Háát lehet, hogy a ti játékosaitok nem tekintenek rivalizálásként erre a meccsre, s a belső sajtó alapján a mi játékosaink sem "bosszúszomjasak" , de biztos vagyok benne, hogy nagyon keményen oda fogja nálunk rakni magát mindenki, hogy minél nagyobb győzelem legyen..Főleg Brady... Az biztos, hogy idén még többet készül rátok BB és JMD.. A Brady-Manning versengés pedig nem él már szerintem.... Meglátjuk mi lesz hétfő hajnalban..
kyobalu
Ja tényleg, én már el is felejtettem, hogy a mi hibánk Brady-pere.
Na akkor ez eldőlt: durván kikapunk.

több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Én ezt az elmúlt 15 évre általában értettem és nem speciálisan a Pagano erara,de az tény, hogy Pagano nem tud meccselni BB-vel szemben. Ha meg azt ìrom,hogy 50 ponttal agyonverünk Titeket (amit Ti ìrtok) akkor meg az lett volna baj,hogy mit arcoskodik itt egy Pats drukker a Colts topikban.
kolok1972
Én nem tekintek rivalizálásként erre a meccsre, mivel a játékosaink sem. A Manning-Brady versengés még él, de abba mi már irrelevánsak vagyunk. Amiért jó lenne nyerni végre, mert a New England élcsapat, azokat meg mindet elkaptuk az előző években őket leszámítva.
Höri
Háát lehet, hogy a ti játékosaitok nem tekintenek rivalizálásként erre a meccsre, s a belső sajtó alapján a mi játékosaink sem "bosszúszomjasak" , de biztos vagyok benne, hogy nagyon keményen oda fogja nálunk rakni magát mindenki, hogy minél nagyobb győzelem legyen..Főleg Brady... Az biztos, hogy idén még többet készül rátok BB és JMD.. A Brady-Manning versengés pedig nem él már szerintem.... Meglátjuk mi lesz hétfő hajnalban..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Yale diploma -> Nagy agy -> nagy rázkódási felület.

A Grambling State-ről kellett volna ember.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindenki kedvence, Tyler Varga IR-re került agyrázkódás miatt.
Nagyon biztato, ha valaki ilyen hamar sérültlistán végzi emiatt.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ebben a szezonban nem is lehet más a cél, minthogy Luck megborotválkozzon végre.
A többi csak másodlagos.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én ezt az elmúlt 15 évre általában értettem és nem speciálisan a Pagano erara,de az tény, hogy Pagano nem tud meccselni BB-vel szemben. Ha meg azt ìrom,hogy 50 ponttal agyonverünk Titeket (amit Ti ìrtok) akkor meg az lett volna baj,hogy mit arcoskodik itt egy Pats drukker a Colts topikban.
kolok1972
Én nem tekintek rivalizálásként erre a meccsre, mivel a játékosaink sem. A Manning-Brady versengés még él, de abba mi már irrelevánsak vagyunk. Amiért jó lenne nyerni végre, mert a New England élcsapat, azokat meg mindet elkaptuk az előző években őket leszámítva.

több mint 8 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Bradshaw újra a fedélzeten 😊

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Áh, csak altatunk. A game planning nem mecs Belichick ellen, idén azt csináljuk, hogy hagyjuk hadd készüljön egész héten Luckra, aztán bedobjuk Hassie-t.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Hát a bukik nagyon optimisták.A pron 6,5 hendi van kettes szorzóért.Egy tízest megér.Legalább keressek már,ha élvezni nem is fogom a meccset.
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Pagano idén beáldozta az első 5 meccset, hogy mindenki elhiggye, szarok vagyok. 😀 Minden lőport BB ellen tartogat.

Hab a tortán a pozitív mérleg.

több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 434 — Pats fan
Ennek a két csapatnak a meccse az aktuális formától teljesen függetlenül sztem mindig óriási presztízsmeccs,aminek a végkimenetele kiszámíthatatlan
kolok1972
Majd ha lesz egy olyan széria, hogy kikaptok egymás után négyszer 3-5 TD különbséggel, akkor majd én is beírom ezt hozzátok.

A világon semmi okunk elhinni, hogy pont idén lesz másként.
Höri
Én ezt az elmúlt 15 évre általában értettem és nem speciálisan a Pagano erara,de az tény, hogy Pagano nem tud meccselni BB-vel szemben. Ha meg azt ìrom,hogy 50 ponttal agyonverünk Titeket (amit Ti ìrtok) akkor meg az lett volna baj,hogy mit arcoskodik itt egy Pats drukker a Colts topikban. Btw az egészből csak azt akartam kihozni, hogy tökmindegy,hogy eddig hogy játszottak, egy meccsen egy motivált csapattal Luckkal az élen bmi lehet. Persze abban igazad van,hogy ebben a képletben a Pagano BB meccs egy elég jelentős faktor.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ez csak akkor lesz blowout meccs,ha valamilyen húzással BB megint feltörli a padlót Paganoval kolok1972
vagyis az lesz 😀

több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
ha már bold: nyerünk 2-0-ra 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Ennek a két csapatnak a meccse az aktuális formától teljesen függetlenül sztem mindig óriási presztízsmeccs,aminek a végkimenetele kiszámíthatatlan,pont a jellege miatt.Luck is pont felszívhatja magát erre a meccsre,akkor meg bármi lehet.Ez csak akkor lesz blowout meccs,ha valamilyen húzással BB megint feltörli a padlót Paganoval.
kolok1972
Nem kell nagy jóstehetsèg megmondani mi lesz a meccsen 😊 Gronk minimum 150 yard 2 td, edelmanus is 100yard fölè megy majd, közben azèrt Dion Lewis is èlete meccsèt fogja játszani, ès TERMÈSZETESEN Blount megint boldot csinál a komplett front7-ből : ) Jags szintü 50 pontos zakó lesz. Bocs srácok pesszimistára ebèdeltem magam..

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ennek a két csapatnak a meccse az aktuális formától teljesen függetlenül sztem mindig óriási presztízsmeccs,aminek a végkimenetele kiszámíthatatlan
kolok1972
Majd ha lesz egy olyan széria, hogy kikaptok egymás után négyszer 3-5 TD különbséggel, akkor majd én is beírom ezt hozzátok.

A világon semmi okunk elhinni, hogy pont idén lesz másként.

több mint 8 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Ez csak akkor lesz blowout meccs,ha valamilyen húzással BB megint feltörli a padlót Paganoval.
kolok1972
35,21,22,38 (189-73 összességében): A pontkülönbségek Pagano éra óta... Nem tudom, hogy BB készül-e különösebben ellenünk, mint a regular season maradék 15 meccsére, de valami félelmetes, hogy mennyire padlófelmosás van mostanában a Pats - Colts meccseken, miközben állítom a hasonlóan erős Packers ellen mondjuk nem csodálkoznék ha szoros meccs lenne.

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 434 — Pats fan
Ennek a két csapatnak a meccse az aktuális formától teljesen függetlenül sztem mindig óriási presztízsmeccs,aminek a végkimenetele kiszámíthatatlan,pont a jellege miatt.Luck is pont felszívhatja magát erre a meccsre,akkor meg bármi lehet.Ez csak akkor lesz blowout meccs,ha valamilyen húzással BB megint feltörli a padlót Paganoval.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Akiket érdekel:
Kijött a szorzó a vasárnapi meccsünkre (Hendikep -7,5 egyébként), 3.45 hogy mi nyerünk, 1.22 (1.30 rendes játékidőben) hogy ők, nagyjából ilyenre lehetett számítani, a Cowboys ellen 1.18 (1.22) volt nekik ugyanez.

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 905 — uatu@freemail.hu
Cincy sosem nyer a playoffban 😊
nagytomy
A magyar válogatott meg sose jut ki sehová. Vad időket élünk tisztelt hölgyeim és uraim.
Höri
Höri, szerintem most egy darabig ne nagyon menj be a Bengals topicba...
több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Freeney aláírt a Cardinalshoz, azt hittem már visszavonult :/
Farky
Meglepne ha faktor lenne, de gondolom gyűrűt szagol.
Fájdalmas lesz kikapnia a Super Bowlban ellenünk.
nem mindegy. úgyis megveri őket előttünk valaki. mondjuk a cincy. vagy manning (broncosD)
Miska84
Cincy sosem nyer a playoffban 😊
nagytomy
A magyar válogatott meg sose jut ki sehová. Vad időket élünk tisztelt hölgyeim és uraim.
Höri
Go Cincy, go Latvia

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Freeney aláírt a Cardinalshoz, azt hittem már visszavonult :/
Farky
Meglepne ha faktor lenne, de gondolom gyűrűt szagol.
Fájdalmas lesz kikapnia a Super Bowlban ellenünk.
nem mindegy. úgyis megveri őket előttünk valaki. mondjuk a cincy. vagy manning (broncosD)
Miska84
Cincy sosem nyer a playoffban 😊
nagytomy
A magyar válogatott meg sose jut ki sehová. Vad időket élünk tisztelt hölgyeim és uraim.

több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Freeney aláírt a Cardinalshoz, azt hittem már visszavonult :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
nem mindegy. úgyis megveri őket előttünk valaki. mondjuk a cincy. vagy manning (broncosD)
Miska84
Cincy sosem nyer a playoffban 😊