NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Igazából van egy olyan érzésem, ha valami hihetetlen csoda folytán nyernénk akkor a PO-ban ez nem ismétlődhetne meg, szóval tartogassunk ezt a nagybetűs MIRACLE-t januárra...
bobi0092
gondolod bejutnak ?

több mint 8 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Amilyen meccseket a Pagano éra óta játszunk a Pats ellen, valahogy mindig olyan JAX-es verést kapunk (50+ pont, elnézést a JAX fanoktól a hasonlatért), amikor nagyjából az első puntig van esélyünk... Igazából van egy olyan érzésem, ha valami hihetetlen csoda folytán nyernénk akkor a PO-ban ez nem ismétlődhetne meg, szóval tartogassunk ezt a nagybetűs MIRACLE-t januárra...

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Az 50 sima. Elvegre megmondtak a szezon elott hogy az O# vilagvero. A 100at mar en is neccesnek erzem.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem kapunk százat, nem vagyunk annyira rosszak.
Csak ötvenet.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem valahogy az az erzesem, hogy megverjuk a Peccet.

#csakhogytudjatokjovohetenoltani
dugo93
százat kapunk.
|
de így is nyerünk!?
|

több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Nekem valahogy az az erzesem, hogy megverjuk a Peccet.

#csakhogytudjatokjovohetenoltani

több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 904 — uatu@freemail.hu
Kb 3 hete mondtam ezt a Sean Payton scenáriót a barátnőmnek. Bárcsak azt az 5 számot tudnám ilyen magabiztossággal megmondani...
több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
csak mi nyertünk a csoportban. még két ilyen nap és megvan a PO 😀

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
sztem lesz még pár ilyen nap 😀
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Titans és Jaguars bukta, ez egy jò nap volt.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Wow, a nagyon kevés név közül akit szó nélkül elfogadnék Pagano helyett, az egyik éppen Payton. Mint főedző, jobb nem is jöhetne. De azért tartanék is kicsit tőle, mert azért NO-ban a roster építés még a miénknél is nagyobb bukdácsolással folyik. Pénzügyileg teljesen elúsztak, az igazsolásaik is elég kérdőjelesek, stb. Ráadásul Brees azért majdnem Manning, Brady, Rodgers kategória nálam, kicsit aggasztó, hogy vele sem tudnak évek óta tisztességes szezonokat összerakni, pedig a csoportjuk gyenge (volt?).

De azért ha váltani kell, akkor neki kifejezetten örülnék.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Allitolag tobb csapat is megkereste a New Orleanst Payton miatt, akinek valoszinuleg ez lesz az utolso szezonja a Saintsnel, legalabbis nagyon ezt pletykaljak.

Remelem, a csapatok kozott vagyunk mi is. 😀 Adunk egy masodik kort, es visszahozzuk Trentet, hogy ot is odaadhassuk Paytonert.
Törölt felhasználó
Ott vagytok.
 bleacherreport.com/articles/2578006-sean-payton-latest-news-rumors-and-speculation-on-saints-coachs-futureague
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Allitolag tobb csapat is megkereste a New Orleanst Payton miatt, akinek valoszinuleg ez lesz az utolso szezonja a Saintsnel, legalabbis nagyon ezt pletykaljak.

Remelem, a csapatok kozott vagyunk mi is. 😀 Adunk egy masodik kort, es visszahozzuk Trentet, hogy ot is odaadhassuk Paytonert.

több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Kemény öt meccs jön, a következő 5 ellenfélből 4 jelenleg 4:0-val áll.
peterk2005
ez így nem néz ki jól, de pont ezért jó, hogy a csoportot lerendeztük 3-0-val, mert eközben ők se nyerik agyon magukat várhatóan.

Abba szerintem már beletörődtünk 0-2 után, hogy idén a top kiemelésre nem nagyon fogunk rámenni.
Höri
meg kell ütni a peccet meg a vadlovakat és bárki lehet 😉 vagy annak épp az ellenkezője

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Panthers és a Falcons verhető, a többiek ellen esélyünk sem lesz szvsz. De ezek is kétesélyes meccsek lesznek. A Pats elleni meccsre visszahozzuk Redzsit, és nem lesz gáz.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kemény öt meccs jön, a következő 5 ellenfélből 4 jelenleg 4:0-val áll.
peterk2005
ez így nem néz ki jól, de pont ezért jó, hogy a csoportot lerendeztük 3-0-val, mert eközben ők se nyerik agyon magukat várhatóan.

Abba szerintem már beletörődtünk 0-2 után, hogy idén a top kiemelésre nem nagyon fogunk rámenni.

több mint 8 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Kicsit off: mikor volt utoljára 100yardos futónk egy meccsen? 😀

Tegnap nagyon szurkoltam az öregnek, de csak nem jött össze.
dugo93
Ha nem tévedek nagyot:

2012 Week 15 Houston (az utolsó AFC Southos vereségünk)
Vick Ballard 18 carries 105 yards 5.8 avg 23 long

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Kicsit off: mikor volt utoljára 100yardos futónk egy meccsen? 😀

Tegnap nagyon szurkoltam az öregnek, de csak nem jött össze.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha jól emlékszem, ez volt az első meccsünk idén, amikor offense oldalon nem követtünk el turnovert.A secondary elég rendesen megégett, nyaltunk a yardokat, mint kacsa a nokedlit, de pontot tulajdonképpen nem sokat kaptunk belőle. Ha az az elcseszett hail mary nincs, akkor 13 ponton maradt volna a a Houston. Ez, így nyalva a yardokat, kifejezetten jó, még úgy is, hogy azért az első INT elég szerencsés volt.

Ami feltűnt, hogy tavaly a nem elit QB-k ellen ontottuk a blitzeket, hajlanban viszont semmi, csak a klasszikus 3-4 men rush. Ez biztos, hogy szándékos, csak kérdés, hogy miért? Talán a secondary állapota miatt, esetleg féltünk Fostertől, nem tudom. De lehet, hogy egyszerűen csak úgy védekeztünk, hogy csak tartsuk magunk előtt a támadókat, előbb-utóbb elrontják. A feltűnően laza passz elleni védekezés is lehet ezért volt. Ennél azért még a cserékkel is sokkal szorosabban szoktunk embert fogni.

Kemény öt meccs jön, a következő 5 ellenfélből 4 jelenleg 4:0-val áll. Ebbből kemény negatívban is kijöhetünk a 10. meccs végére, ha marad az év eleji forma. Viszont, ha folytatódik a fokozatos feljavulás, akkor azért jópár csapat ellen lesznek esélyek. A Carolina a 4:0 ellenére sem egy Packers, a Saints verhető, de én még a Broncosra és az Atlanta-ra is azt mondom, helyes gameplannel és hiba nélküli játékkal megfogható. A Pats meccs túl korán jön, jövő héten szerintem csak a különbség lesz a kérdés.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Aki olvasottabb közülünk, szerintetek várható, hogy a Patriots ellen pályára lép már Luck?
bobi0092
Ugy tudom, hogy gyakorlatilag biztos, hogy jatszik.

több mint 8 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Aki olvasottabb közülünk, szerintetek várható, hogy a Patriots ellen pályára lép már Luck?

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na ez mar tetszett. Btw, honnan szereztunk OL-t? 😀
dugo93
csak lestem, hogy mi folyik ott, sehol egy hit vagy egy hurry, nem hogy sack! Valami nagyon bekattant most, jó is, hogy ki tudjuk élvezni 10 napig, mielőtt 55 pontot ránk ír a patriots.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem lett volna rossz Toler, csak ha éppen beégetik, akkor az nagyon hangosat szól mindig.
Hajnalban is volt két-három nagy hibája, sokba is került. Mondjuk az, hogy Hopkins alázza, nem meglepő, a Strong félpályás elkapás volt nagyon tré.

De Davis mellett azért ne lepődjünk meg, ha Toler felé dobálnak egész nap.
Elit mindenki és kész.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na ez mar tetszett. Btw, honnan szereztunk OL-t? 😀
dugo93
Szerintem a secondaryből. Az ugyanis eltűnt hajnalban. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
azért Toler is elhúzhatna majd év végén

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning