Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az FTU cikke a Darren McFadden-Michael Bush RB tandem jelentette kihívásról; Cutrera IR-t jelentő komoly agyrázkodásáról; és MSW állapotáról:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-12-08/story/jaguars-notebook-defense-prepares-raiders-versatile-running
A cikk is kiemeli; hogy mikor 1 domináns futót kellett kordában tartani a Jags run D remekül működött; de a Giants meccsen a Bradshaw-Jacobs duó hatásosnak bizonyult; és ez a mostani kettős is hasonló stilusú duót alkot...
Jeff Lageman a szerda esti Jaguars This Week-ben azt mondta; szerinte ez lesz az egyik legszorosabb mecccse a Jagsnek; és nem lepné meg ha 1-2 pont döntene a győztes javára. Nagyon veszélyes és erős csapatként jellemezte az elmúlt pár meccs felvételei alapján a Raiders-t(leszámítva Quentin Groves-t aknek a játékát 1 szóban foglalta össze: "Terrible"-borzalmas).


És beszélgetés Kirk Morrisonnal Oaklandi kötödéséről és arról milyen érzés lesz volt csapata ellen játszani:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-12-08/story/raiders-roots-run-deep-jaguars-lb-kirk-morrison
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Courtney Greene and Terrence Wheatley kihagyta az edzést. Alualu; Durant; Sims-Walker; és Manuwai limitálva volt.

Rick Gosselin cikke és elemzése szerint megérte a Jagsnek a 10. pickkel Alualu-t drafttolni; itt lehet egy olvasni egy idei mutatott játék alapján készült "újradraftot".
http://www.dallasnews.com/s/dws/nwsltr/sports/fromthe50/stories/120910dnspoinsidenfl.2cb2465.html
A szerző óriási dicséretben részesíti a Jags-t hogy bevállalta Tyson-t. Mit is kezdtem el mondani pár nappal a draft után?(Addig nekem is sokk volt; bár Vic draft előtt 1 nappal emlitette a nevét a lehetséges jelőltek közt anno) Hogy majd a szezon dönti el GM Gene ostoba volt-e vagy sem? Nos eddig ő áll nyerésre....(Mellesleg e szerző Vince Manuwairól is ir pár kedves sort e cikkben- e héten nem egyedüliként...)
(ma egyébként Peter King év twitteren Tyson-t 6. helyre rangsorolta mint az ő "év védőújonca" listáján: http://twitter.com/SI_PeterKing/statuses/12516284168151040)

Mai interjúk: JDR http://www.jaguars.com/multimedia/?id=3920 David http://www.jaguars.com/multimedia/?id=3918 MJD http://www.jaguars.com/multimedia/?id=3919

Jack ma végig felsőfokban beszélt a Raidersről; azt mondta a két csapat sok mindenben egymás tükörképe jelenleg:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9609

Kuharsky listáján Jennings és Greg Jones játékának szintje is emelkedőben van: http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/18958/how-i-see-it-afc-south-stock-watch-36

Morrison és Henderson is megszólalt ma.
Morrison azt mondta; lassan vette fel a tempót a csapatnál; de most már beilleszkedett a Jaguars szisztémájába. Azt mondta apukája még mindig Raiders fan; de vasárnap nekünk szurkol. 😊
Big John viszont az mondta; nagyon rosszul viselte; ahogy el lett küldve a csapattól. Ezt a jelzőt használta az esetre: "unprofessional" 😕

És végre feltűnt 1 Jaguár a Pro bowl szavazás AFC Top 5-jében. Nem; nem MJD; vagy Marcedes; vagy Greg Jones; vagy Vinnie Manuwai volt az (akik mostanában nagyon jól játszanak) hanem Josh Scobee- akinek nem volt éppen jó vasárnapja a Titans ellen...
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2010-12-08/josh-scobee-creeps-top-five-pro-bowl-fan-voting-other
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ha valaki... akkor én vagyok az aki egy szót se szólhat a többi szürkésfekete fanpajtársaimmal egyetemben! 😐 😊 😀 😂
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudjátok az a vicces, hogy itt meg egy páran a jó öreg Big John-t "gyászoltuk" meg, ráadásul TST a felvetésedre reagálva, ha McClain-t nem viszitek el, szerintem őt hoztuk volna el első körösként a drafton, nem Alualu-t.
Amin meg szintén csak mosolygok, hogy Morrison hozzánk kerülésekor örvendezett annak, végre esélye lehet rá, hogy eljusson a csapata a PO-ba... erre tessék, ha maradt volna akkor is lenne rá esélye!
Ja és persze a Jags fanokat leszámítva, gondolom jót röhögtek rajta, hogy a Jaguars szerinte eljuthat PO közelébe 😂N-Drew
Ezek milyen remek meglátások; főleg a draftos rész. Tényleg így van.
Mondjuk volt még egy terv a draft idején McClain után is MLB-re. Fel akartunk tradelni a 2. körbe Sean Lee-ért; de a Phily a Dallas ajánlatát fogadta akkor el.... Igy lett nyélbe ütve a Morrison üzlet Crazy/Undead Al Davis-el a 3. napon.
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Hát ennek örülök, hogy Kirk kapitány itt is kedvenccé vált! Szimpatikus fickó tényleg, én is nagyon szerettem őt! Sajnos, mivel én nagyon nem követtem a pályafutását, de mivel most aktuálissá vált, így azért örömmel hallom, hogy jól teljesít! Mondjuk meglep hogy pont a futás ellen jó és a passz ellen nem! Mert nálunk fordítva csinálta a dolgot. 😊Bruce
Nálunk azért jó a futás ellen, passz ellen meg nem Bruce, mert beilleszkedett a csapatba 😀

több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Igen, ezt csak Ik írta bele a hsz-ébe, de vitán felül baromi szimpi a csóka, mondjuk le se tagadhatná, még képernyőn keresztül is átjön, hogy laza californiai srác. Azt hiszem még Rolni kérdezett minket először róla it a topikban, ami mondjuk nem csoda, tekintve hogy Kirk fekete öves harcművész, Rolni meg elég aktív volt emlékeim szerint a küzdősportok topikban... gondolom mondjuk nem feltétlenül ezért kedvelte 😉
Tudjátok az a vicces, hogy itt meg egy páran a jó öreg Big John-t "gyászoltuk" meg, ráadásul TST a felvetésedre reagálva, ha McClain-t nem viszitek el, szerintem őt hoztuk volna el első körösként a drafton, nem Alualu-t.
Amin meg szintén csak mosolygok, hogy Morrison hozzánk kerülésekor örvendezett annak, végre esélye lehet rá, hogy eljusson a csapata a PO-ba... erre tessék, ha maradt volna akkor is lenne rá esélye!
Ja és persze a Jags fanokat leszámítva, gondolom jót röhögtek rajta, hogy a Jaguars szerinte eljuthat PO közelébe 😂

több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát ennek örülök, hogy Kirk kapitány itt is kedvenccé vált! Szimpatikus fickó tényleg, én is nagyon szerettem őt! Sajnos, mivel én nagyon nem követtem a pályafutását, de mivel most aktuálissá vált, így azért örömmel hallom, hogy jól teljesít! Mondjuk meglep hogy pont a futás ellen jó és a passz ellen nem! Mert nálunk fordítva csinálta a dolgot. 😊Bruce
Nem véletlenül volt szar futás ellen Bruce koma! 😊 Napjainkban lehet nálunk is jobb volna...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Hát ennek örülök, hogy Kirk kapitány itt is kedvenccé vált! Szimpatikus fickó tényleg, én is nagyon szerettem őt! Sajnos, mivel én nagyon nem követtem a pályafutását, de mivel most aktuálissá vált, így azért örömmel hallom, hogy jól teljesít! Mondjuk meglep hogy pont a futás ellen jó és a passz ellen nem! Mert nálunk fordítva csinálta a dolgot. 😊
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Olá Srácok! Ha már Hendo-ról meg Groves-ról volt érdeklődés... 😊 Nem tudom volt-e írva, ha igen akkor sorry, de Morrison-ról tudtok mondani valamit? Hogy tolja itten?TST
Üdv!

Szeressük... most hétvégén a Titans ellen tetszett eddig a legjobban, vastagon benne volt, hogy Chris Johnson nem tudott fickándozni. Tudom, hogy a Raiders fanbase is csípte, gondolom így, hogy eddig McClain nem igazán hozza azt, amit vártak tőle - bár rookie évben ez olyan sokat még nem jelent - sokan sajnáljátok is, hogy eljött Oakland-ből. Igazi csapatember, élvezi amit csinál, hasznos és úgy egyáltalán előrelépett vele a LB-sorunk!N-Drew
Igazából nekem személy szerint nagy kedvencem volt, és sajnálom, hogy elküldtük... A draft előtt mindenre gondoltam csak arra nem, hogy MLB-t húzunk... :/ 😀 Mindenki azt rótta fel neki, hogy hiába a sok tackle-je, csak messze a LOS-től teszi ezt! Egy szar fal mögött naná, hogy nem tud az ember úgy gyalázni...
Örömmel hallom, hogy itt vitézkedik a dzsimbó! 😀 Remélem legalább sokáig itt marad akkor, ha itt ilyen véleménnyel vannak róla... 😊
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Olá Srácok! Ha már Hendo-ról meg Groves-ról volt érdeklődés... 😊 Nem tudom volt-e írva, ha igen akkor sorry, de Morrison-ról tudtok mondani valamit? Hogy tolja itten?TST
Üdv!

Szeressük... most hétvégén a Titans ellen tetszett eddig a legjobban, vastagon benne volt, hogy Chris Johnson nem tudott fickándozni. Tudom, hogy a Raiders fanbase is csípte, gondolom így, hogy eddig McClain nem igazán hozza azt, amit vártak tőle - bár rookie évben ez olyan sokat még nem jelent - sokan sajnáljátok is, hogy eljött Oakland-ből. Igazi csapatember, élvezi amit csinál, hasznos és úgy egyáltalán előrelépett vele a LB-sorunk!

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Olá Srácok! Ha már Hendo-ról meg Groves-ról volt érdeklődés... 😊 Nem tudom volt-e írva, ha igen akkor sorry, de Morrison-ról tudtok mondani valamit? Hogy tolja itten?TST
Nincs panasz rá; de semmi extra. Ő a leginterjú-képesebb LB-nk ez biztos(Daryl Smith nem beszél annyit egész év alatt; mint Kirk 1 hét alatt az újságírókkal; és Durantet sem hallom túl sokat megszólalni; szemben Morissonnal). 😀
A D-line (főleg Knighton-Alualu) nagyon sokat segit neki abban; hogy futás ellen viszonylag hatékony legyen egész évben. Passz elleni védekezésben neki is problémái vannak persze. De ahhoz képest; hogy gyakorlatilag ingyen jött (Kaptunk draftpicket is mellé a 4. körös pickünkért.) nagyon jó bolt volt az ő idehozatala.

Azt hiszem év végén lejár a szerződése; kiváncsi vagyok meghosszabítjuk-e. Ha mondjuk Gene tud találni egy remek MLB-t az első 2-3 körben ez nem biztos (Mark Herzlich draft esetén nem tudom maradna-e pl...). Amúgy remek fickónak tűnik pályán kivűl; én kedvelem.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Olá Srácok! Ha már Hendo-ról meg Groves-ról volt érdeklődés... 😊 Nem tudom volt-e írva, ha igen akkor sorry, de Morrison-ról tudtok mondani valamit? Hogy tolja itten?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
inkább le kéne igazolniHúsrágó
Inkább ne...- DT különben is az egyik legerősebb poszt (ne feledkezzünk meg D'Anthony Smithről se; aki jövőre ott lesz Knighton és Alualu mögött!)iktriad
És a két premier ember mögött kik is vannak? (Smith nélkül, aki azért még nem bizonyított igazán), hát kb... Ha Knighton vagy Alualu kidől, még csak közelítőleg sincs hasonló kaliberű pótlás mögöttük. Albert herceg pedig nagyot tol, ellene izzadnak az O-falak rendesen, és ha kegyvesztett lesz, akkor a fizetési igénye is csökkenhet...Húsrágó
Douzable-ből nem rossz kis backup lett mögöttük.
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
inkább le kéne igazolniHúsrágó
Inkább ne...- DT különben is az egyik legerősebb poszt (ne feledkezzünk meg D'Anthony Smithről se; aki jövőre ott lesz Knighton és Alualu mögött!)iktriad
És a két premier ember mögött kik is vannak? (Smith nélkül, aki azért még nem bizonyított igazán), hát kb... Ha Knighton vagy Alualu kidől, még csak közelítőleg sincs hasonló kaliberű pótlás mögöttük. Albert herceg pedig nagyot tol, ellene izzadnak az O-falak rendesen, és ha kegyvesztett lesz, akkor a fizetési igénye is csökkenhet...Húsrágó
Öööööö...izé, ezt a csökkenést ennek a jelenlegi contract-nak a függvényében nézd:

Albert Haynesworth:

2/27/2009: Signed a seven-year, $100 million contract. The deal contains $41 million guaranteed, including a $5 million signing bonus and his 2009-2011 base salaries. Haynesworth is due a $29 million "poison pill" in 2013, effectively making it a four-year, $48.2 million deal. Another $15 million is available through incentives. 2010: $3.6 million (+ $21 million guaranteed option bonus due 4/1), 2011: $5.4 million, 2012: $6.7 million (+ $500,000 workout bonus), 2013: $8.5 million (+ $20 million "discretionary signing bonus" + $500,000 roster bonus due 8/31 = Poison Pill Year), 2014: $10.3 million (+ $500,000 roster bonus due 8/31), 2015: $11.5 million (+ $500,000 roster bonus due 8/31), 2016: Free Agent

ÖSSZEHASONLÍTÁS & ELRETTENTÉS:

Maurice Jones-Drew:

4/15/2009: Signed a five-year, $30.95 million contract. The deal contains $17.5 million guaranteed, including a $9 million signing bonus and Jones-Drew's base salaries in years one and two. Another $1.8 million is available through incentives. 2009: $4.1 million, 2010: $4.4 million, 2011: $4.05 million, 2012: $4.45 million, 2013: $4.95 million, 2014: Free Agent

Szerinted? 😉

Inkább feltenném azt a zsetont Jamon Serrano-ra...


+ bónusz alapfokú népművelődés:

http://www.spencerhill.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=86:jamonserrano&catid=40:erdekessegek&Itemid=96

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
És Albert Haynesworth-t eltiltotta szezon végéig a Redskins; vele se fogunk találkozni a 16. héten.iktriad
inkább le kéne igazolniHúsrágó
Inkább ne...- DT különben is az egyik legerősebb poszt (ne feledkezzünk meg D'Anthony Smithről se; aki jövőre ott lesz Knighton és Alualu mögött!)iktriad
És a két premier ember mögött kik is vannak? (Smith nélkül, aki azért még nem bizonyított igazán), hát kb... Ha Knighton vagy Alualu kidől, még csak közelítőleg sincs hasonló kaliberű pótlás mögöttük. Albert herceg pedig nagyot tol, ellene izzadnak az O-falak rendesen, és ha kegyvesztett lesz, akkor a fizetési igénye is csökkenhet...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És Albert Haynesworth-t eltiltotta szezon végéig a Redskins; vele se fogunk találkozni a 16. héten.iktriad
inkább le kéne igazolniHúsrágó
Inkább ne...- DT különben is az egyik legerősebb poszt (ne feledkezzünk meg D'Anthony Smithről se; aki jövőre ott lesz Knighton és Alualu mögött!)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
nagyon tuti!!! 😀 😀 😀 😀 😀Húsrágó
Te mondd hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb.Delonso_
A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!Húsrágó
Erre az jutott eszembe, hogy
Ettore, hát mégis szeretsz, de mivel abban csak BS van így legyen.
Kalitkában tálalják vagy az ablakpárkányról kell felcsipegetni?
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Csatlakozom Húsrágó barátomhoz,a halhatatlan kettős rám jellemző tagjával.A legkedvesebb filmek amiket láttam,tőlük való!!armando83
nagyon tuti!!! 😀 😀 😀 😀 😀Húsrágó
Te mondd hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb.Delonso_
A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Csatlakozom Húsrágó barátomhoz,a halhatatlan kettős rám jellemző tagjával.A legkedvesebb filmek amiket láttam,tőlük való!!armando83
nagyon tuti!!! 😀 😀 😀 😀 😀Húsrágó
Te mondd hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Csatlakozom Húsrágó barátomhoz,a halhatatlan kettős rám jellemző tagjával.A legkedvesebb filmek amiket láttam,tőlük való!!armando83
nagyon tuti!!! 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
És Albert Haynesworth-t eltiltotta szezon végéig a Redskins; vele se fogunk találkozni a 16. héten.iktriad
inkább le kéne igazolni
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ime a legbiztatóbb adat a hátralévő 4 ellenfélről- a futás eleni védelem sehol sem kimagasló....
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-12-07/story/starting-raiders-jaguar-facing-teams-struggle-stop-run
Texans azért viszonylagjó; mert ott meg mindenki a secondary célozza=olyan a D-jük mint a miénk.....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
gyűjtitek a Clemson DB-ket

jövőre 1. kör McDaniel draftHöri
Csak practice squadba gyűjtjük őket- szóval nem valószinű-bár GM Gene draftjai kifürkészhetetlenek. (Az más kérdés; hogy onnan begyűrűzhetnek az 53-as keretbe).

Kuharsky is észlelete; hogy MJD hatalmas javulásában Vince Manuwainak milyen kulcsszerepe van:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/18923/page/player-of-the-week/afc-south-high-energy-player-of-the-week-12
MJD véléményét Vinnieről a cikkben érdemes elolvasni! Emlékszem szezon előtt félő volt; hogy Vinnie és Greg Jones el lesz küldve kerethirdetéskor(a viszonylag magas fizetésük miatt). Most látjuk mennyit jelent a Jagsnek hogy mindketten maradtak!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
gyűjtitek a Clemson DB-ket

jövőre 1. kör McDaniel draft

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Chancellor érkezett Hamlin megüresedő practice squados helyére. UDFA rookie; a Clevelandnél töltötte el az edzőtábort; és a végső kerethirdetésnél tették ki.
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9605

2921 jegyet kell még eladni a Raiders meccsre. Ez megint majdnem 1000 eladott jegy (965) elkelt jegyet jelent az elmúlt 24 órában. A Redskins meccsre is csak 5800 jegy maradt; hogy a helyi TV-k is adhassák a meccset; és még addig van 2 és fél hét!
http://www.jaguars.com/fuel/2010Season.aspx
Azt hiszem nagyon közel állunk ahhoz; hogy idén NE LEGYEN BLACKOUT Jacksonvilleben; ami a múltkori 9 blackoutos szezon tekintetében óriási dolog!!!!!