Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.instagram.com/p/CVI1QiyA4JV/
winston
Itt a game winner tőle.
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/245963539_626580292057844_1214246322200877741_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=9kKTJp4e30EQ7kNvgHFxdcV&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBtOSBIA2T6p3uT9EjM-I17TuXe9M6EB8G3p1Nr2Rq73w&oe=66497670
Jacksonville Jaguars on Instagram: "The Man of the Hour #DUUUVAL"
25K likes, 271 comments - jaguars on October 17, 2021: "The Man of the Hour #DUUUVAL".
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ball Game



Jaguars beat the Dolphins on a FG by Matthew Wright ... who was released by the Lions in the preseason, leaving the Lions as the only winless team in the NFL

Ezt is megoldottuk.
A Lionsé az 1/1.

Ja és így már a miénk a leghosszabb vereségsorozat.
Bazzani
Sok sikert mára a Cincy ellen..
Most így hiretelen nem tudom már mit kell írni egy W után.
winston
Az hagyján, de Shipley se.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Angliában a jobbak így csinálják

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Most így hiretelen nem tudom már mit kell írni egy W után.
winston
W-inston?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 459 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Azt hiszem Lambonak lefőtt a kv!
Nem volt szép játék, de egy W már nagyon kellett!
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Most így hiretelen nem tudom már mit kell írni egy W után.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jaguars beat the Dolphins on a FG by Matthew Wright ... who was released by the Lions in the preseason, leaving the Lions as the only winless team in the NFL

Ezt is megoldottuk.
A Lionsé az 1/1.

Ja és így már a miénk a leghosszabb vereségsorozat.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó az öreg a háznál. Meg hogy van egy ilyen QB-ja. És sikeres mezőnygólunk is van már? W lesz? | Sajna szerintem nem. |


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Se Taven, Se Tyron Johnson nem lesz(miért is tettük akkor ki Collin Johnsont? Senki se tudja...), ahogy Lambo és Jordan Kovács (bár ő még nem volt aktív, megérte feltradelni érte). Tyson Campbell se játszik, hátul megint nagyon sebezhetőek leszünk, Ja meg középen is, mert nincs Myles se...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem jó jel Lambonak, hogy a Jags leigazolta a K Matthew Wrightot az aktív keretbe. (Vajon mi lesz előbb idén, győzelmünk vagy sikeres mezőnygólunk?....)
Az OL KC McDermott és Laquon Treadwell szintén bevetésre kerül holnap a practice squadból.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
AP-s cikk Meyerrel és Trevorról. Meyer megint feltette magára a bohócmaszkot benne azzal, hogy nem tudta, hogy nagy dolog, hogy nem utazott vissza együtt a csapattal (de megígérte hogy nem forgul elő többet vele - ja, lehet hogy már nem sok alkalmad lesz visszautazni a csapattal Urban...)
 apnews.com/article/nfl-sports-ohio-england-urban-meyer-d9835628d0fe0c8be66ee8c8943cb428

Nagyon érdekes eszmefutattás Shipleytől, miszerint a Jags szerint sokkal jobban járt Dan Arnolddal TE poszton, mintha Zach Ertzért tradelt volna. Arnold nagyon jól illeszkedik az offensbe 2 hét után, láthatóan Trevor bízik benne.
"In two games with the Jaguars, Arnold has caught eight passes for 93 yards (11.63 yards per catch) on 10 targets -- a whopping 9.30 yards per target, a better mark than any Jaguars tight end has had in some time.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/will-dan-arnold-prove-to-be-a-wiser-te-acquisition-for-the-jaguars-than-zach-ertz-would-have-been
Megjegyzem FA volt tavasszal ,tehát éecsaphattunk volna rá már akkor, de "nagy bölcsen" természetesen nem tettük...

Szintén ő arról, hogy mennyit fejlödött és miben Trevor 5 hét alatt.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/just-how-much-has-trevor-lawrence-improved-since-week-1

Gus Logue Shaq Griffintől. Szerinte egyelőre úgy tűnik vele jó boltot vsinált a Jags, csak nincsenek igazán társai hátul-
 www.si.com/nfl/jaguars/duval-insider-plus/friday-night-logue-shaquill-griffin-is-a-1-man-show

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
amugy velem kicsit kibasztak ezzel a Londonozással, mert valószínű nem érek haza időben.
winston
Szerencsédre arena4 online lesz a közvetítés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Idén nálam van Fantasyben, szóval már nem is tudok igazán neheztelni rá.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Leonard Fournett most már látom miért draftoltátok annak idején
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
myles jack nem utazik el a csapattal, szóval a védelem talán legjobbja kihagyja a meccset. De legalább kiderül, hogy a helyi srác, Shaq Quarterman mennyit fejlödőtt, mióta nálunk van.
iktriad
Jack ha akar még délelőtt is utánuk tud menni, államon belül csak van pár járat 😊

Amúgy Shaqnek volt már néhány jó pillanata idén, nekem a Broncos ellen rémlik szép szerelése, márpedig nem különösebben figyelem ezt, főleg akkor vagyok ébren, amikor Trevor a pályán van. 😊
Húsrágó
Londonba lesz a menet
winston
Oda meg jetski-vel...
peach
A Jets amúgy mivel utazik Londonba? Jet-tel vagy jet-skivel? New York Jetskies
Willie Parker
Jumbo Jettel (austin powers hangon)

amugy velem kicsit kibasztak ezzel a Londonozással, mert valószínű nem érek haza időben.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
myles jack nem utazik el a csapattal, szóval a védelem talán legjobbja kihagyja a meccset. De legalább kiderül, hogy a helyi srác, Shaq Quarterman mennyit fejlödőtt, mióta nálunk van.
iktriad
Jack ha akar még délelőtt is utánuk tud menni, államon belül csak van pár járat 😊

Amúgy Shaqnek volt már néhány jó pillanata idén, nekem a Broncos ellen rémlik szép szerelése, márpedig nem különösebben figyelem ezt, főleg akkor vagyok ébren, amikor Trevor a pályán van. 😊
Húsrágó
Londonba lesz a menet
winston
Oda meg jetski-vel...
peach
A Jets amúgy mivel utazik Londonba? Jet-tel vagy jet-skivel? New York Jetskies
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
myles jack nem utazik el a csapattal, szóval a védelem talán legjobbja kihagyja a meccset. De legalább kiderül, hogy a helyi srác, Shaq Quarterman mennyit fejlödőtt, mióta nálunk van.
iktriad
Jack ha akar még délelőtt is utánuk tud menni, államon belül csak van pár járat 😊

Amúgy Shaqnek volt már néhány jó pillanata idén, nekem a Broncos ellen rémlik szép szerelése, márpedig nem különösebben figyelem ezt, főleg akkor vagyok ébren, amikor Trevor a pályán van. 😊
Húsrágó
Londonba lesz a menet
winston
jah, tényleg 😊
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
myles jack nem utazik el a csapattal, szóval a védelem talán legjobbja kihagyja a meccset. De legalább kiderül, hogy a helyi srác, Shaq Quarterman mennyit fejlödőtt, mióta nálunk van.
iktriad
Jack ha akar még délelőtt is utánuk tud menni, államon belül csak van pár járat 😊

Amúgy Shaqnek volt már néhány jó pillanata idén, nekem a Broncos ellen rémlik szép szerelése, márpedig nem különösebben figyelem ezt, főleg akkor vagyok ébren, amikor Trevor a pályán van. 😊
Húsrágó
Londonba lesz a menet
winston
Oda meg jetski-vel...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
myles jack nem utazik el a csapattal, szóval a védelem talán legjobbja kihagyja a meccset. De legalább kiderül, hogy a helyi srác, Shaq Quarterman mennyit fejlödőtt, mióta nálunk van.
iktriad
Jack ha akar még délelőtt is utánuk tud menni, államon belül csak van pár járat 😊

Amúgy Shaqnek volt már néhány jó pillanata idén, nekem a Broncos ellen rémlik szép szerelése, márpedig nem különösebben figyelem ezt, főleg akkor vagyok ébren, amikor Trevor a pályán van. 😊
Húsrágó
Londonba lesz a menet
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
myles jack nem utazik el a csapattal, szóval a védelem talán legjobbja kihagyja a meccset. De legalább kiderül, hogy a helyi srác, Shaq Quarterman mennyit fejlödőtt, mióta nálunk van.
iktriad
Jack ha akar még délelőtt is utánuk tud menni, államon belül csak van pár járat 😊

Amúgy Shaqnek volt már néhány jó pillanata idén, nekem a Broncos ellen rémlik szép szerelése, márpedig nem különösebben figyelem ezt, főleg akkor vagyok ébren, amikor Trevor a pályán van. 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az OL érdekes lesz, ha Shatley és Bartch (a kényszer kezdő C és LG) valamint a héten igazolt Coward se 100%-os...


Minden Meyer faszságra itt egy bíztató jelenet Trevortól.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
myles jack nem utazik el a csapattal, szóval a védelem talán legjobbja kihagyja a meccset. De legalább kiderül, hogy a helyi srác, Shaq Quarterman mennyit fejlödőtt, mióta nálunk van.