Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trevor vs Bortles 2 hét múlva a bye week-ünk után?

iktriad
Bortles kezdőként AFC döntőt játszott, csereként Superbowlba jutott, most hogy csak 3. számú qb lesz, szinte biztosan gyűrűt nyer a Seahawks. Ne legyen meglepődés, én szóltam előre. 😊
Húsrágó
Vagy ő lesz ami Gabbert volt 4 éve, Kezd (és nyer) ellenünk egy NFC West csapat kezdő QB-ja ként. Akkor az nagy bravúr volt, ma kötelező W:
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Trevor vs Bortles 2 hét múlva a bye week-ünk után?

iktriad
Bortles kezdőként AFC döntőt játszott, csereként Superbowlba jutott, most hogy csak 3. számú qb lesz, szinte biztosan gyűrűt nyer a Seahawks. Ne legyen meglepődés, én szóltam előre. 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trevor vs Tua vasárnap?

Trevor vs Bortles 2 hét múlva a bye week-ünk után?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meg is van kit hoztunk Linder IR-re rakásával megüresedett keret helyre: a jó nevű OL Rashaad Coward-ot (Coward = gyáva). A Bearsben játszott és kezdett tavaly meg tavaly előtt 16 meccsen. Pár nappal ezelőttig pedig a Steelersben, ahol többnyire inaktív volt.

Logan Cooke meg apa lett.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Linder -> IR (4-6 hétnyi sérülésnél logikus lépés. Shatley time).

Nagy vándorlás volt ma a practice squadban:

Jöttek:
RB Kerrith Whyte Jr.
OL Jared Hocker
WR Josh Imatorbhebhe (Utóbbi visszatért, hisz nálunk volt az előszezonban)

Ment:
OL Austen Pleasants,
RB Wendell Smallwood
WR Devin Smith

Duke Johnson után Smallwood se kell ide... Érdekes.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Hogy lehetett ez az ember sikeres vezetőedző egyetemen???

Lassan őt is el kell dugni a média elől, mint anno Hendot. 😊

Megjegyzem ha így folytatja, és Shao szokott bölcsességével meghagyja HC-nek jövőre is, kb SENKI nem akar idejönni játszani, aki máshova is kell majd. Max óriási túlfizetés esetén, azt meg a másik Balfék, a smucig GM-ünk szinte sose csinálja.

Új szlogen - köszi Urban.

iktriad
Még egy izmos e-mailt sem írt az OSU-n.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy lehetett ez az ember sikeres vezetőedző egyetemen???

Lassan őt is el kell dugni a média elől, mint anno Hendot. 😊

Megjegyzem ha így folytatja, és Shao szokott bölcsességével meghagyja HC-nek jövőre is, kb SENKI nem akar idejönni játszani, aki máshova is kell majd. Max óriási túlfizetés esetén, azt meg a másik Balfék, a smucig GM-ünk szinte sose csinálja.

Új szlogen - köszi Urban/Shao


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chaissonnak a Titans a kedvenc ellenfele.

Week 2, 2020 vs. Tenn: 1. NFL sack
Week 14, 2020 vs. Tenn: Karrier csúcs 3 QB hits
Week 5, 2021 vs. Tenn: 2. NFL sack, 3 QB hits, karrier csúcs 2 TFL
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez nekem is feltűnt, bár már félig lent volt az egyik playnél Henry (ami nála nem feltétlen jelenti a play végét), Wingard fél méterről nézte az eseményeket, totál szemben állva Henryvel. Persze biztos azt nézte lehet-e labdát szerezni ha kiejti. Mondjuk az a turnover pont tőle van, de nem tudom elképzelni Cisco mit művelhet edzéseken, hogy nem kerül be kb egy playre sem.
winston
Úgy néz ki az edzői stábunk, mint aki jól tudja felmérni, hogy milyen játékerő van nálunk és hogyan kéne őket használni? Lásd még Myles Jack feladatköre idén.
Thornak 9 elrontott szerelése van, 2. Dan Sorensen mögött a safetyk között. De betonbiztos helye van a kezdőben.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
miközben Wingard látványosan nem akart Henryvel ütközni az egész meccsen (szemben Damien Wilsonnal). Mellesleg Cisco esetében egy turnover gyárról beszélünk, a Jagsnek meg van idén 1 db labdaszerzése...
iktriad
Ez nekem is feltűnt, bár már félig lent volt az egyik playnél Henry (ami nála nem feltétlen jelenti a play végét), Wingard fél méterről nézte az eseményeket, totál szemben állva Henryvel. Persze biztos azt nézte lehet-e labdát szerezni ha kiejti. Mondjuk az a turnover pont tőle van, de nem tudom elképzelni Cisco mit művelhet edzéseken, hogy nem kerül be kb egy playre sem.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meyernek újabb rossz hír, hogy nem Bevell-el van a baj. Vajon abból 3 vagy 4 playből mennyi volt Meyer ötlete és mennyi az OC-nk-é? Meyer kis kedvence, Hyde beküldése vasárnap pl. szvsz nem Bevellre vall...



Snap countok vasárnapról.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/jaguars-vs-titans-week-5-snap-analysis
"Most hogy Chark kidőlt, jobban be fogjuk vonni Tyron Johnsont a játékba." - Játszott is vagy 0 snapet. Ahogy Cisco is a védelemben, miközben Wingard látványosan nem akart Henryvel ütközni az egész meccsen (szemben Damien Wilsonnal). Mellesleg Cisco esetében egy turnover gyárról beszélünk, a Jagsnek meg van idén 1 db labdaszerzése... Ami még így is több, mint ahány W-nk vagy sikeres FG-nk van 5 meccs után.
Ha már rugók, a héten Wright és Lambo újra csatáznak egymással. Ha Wright nyer, be kell rakni az 53-ba, mert már nem lehet aktiválni a practice squadból zsinórban 3-szor..

That's my quaterback - 12345656. rész.




Brandon Linder minimum 4-5 hétig nem lesz.
Myles jack talán játszhat vasárnap.
Anthony Miller a practice squadba írt alá.
iktriad
Miller már Pittsburgh-ben.
Maka
Ja, azóta én is láttam hogy oda ír majd alá, mert üresedés van az ottani 53-ban, A DUVAL-os tweetjét ki is törölte. Nyomott egy Alualut. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Brandon Linder minimum 4-5 hétig nem lesz.
Myles jack talán játszhat vasárnap.
Anthony Miller a practice squadba írt alá.
iktriad
Miller már Pittsburgh-ben.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brandon Linder minimum 4-5 hétig nem lesz.
Myles jack talán játszhat vasárnap.
Anthony Miller a practice squadba írt alá.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Bobby Petrino eddig a világ suttyója nfl hc örökös cím nyertese. Attól lejjebb nincs. Szerintem nem Meyer fogja leütni a trónról. Z



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 602
Szoval ja, Meyer nagyon ugy tunik nem jott be, sok a hianyossaga, de ez mar a ha van sapka a nyuszin, bugyi a suncin, ha nincs tortenet lassan.
undisputedly
Javítva.

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jaguars coach Urban Meyer says he likes the team's offensive identity right now. Adds that he wants "250/250," meaning 250 yards rushing and 250 yards passing.

Sajnos fogalma sincsen, hogy milyen bajnokságban edző. (Idén két NFL meccsen jött össze csapatnak 250 futott yard.)

Szerintem ott fogjuk hagyni Londonban, mert közeledünk ahhoz a héthez (~Week 10?), ahol már lehet azt mondani, hogy maradjon év végéig. És annak semmi értelme.
Maka
Pont ezt néztem, ilyet sehol nem lehet mondani, college-ben is körberöhögik. Nem fog sokáig tartani ez a Meyer-éra.
Hulkeinstein
Elozo egyetemi csapataban allitolag 20x sikerult ez neki. Mindekozben az elmult 10 evben a profik kozott 7 ilyen meccs volt, ha minden igaz. 10 ev alatt 😀
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Jaguars coach Urban Meyer says he likes the team's offensive identity right now. Adds that he wants "250/250," meaning 250 yards rushing and 250 yards passing.

Sajnos fogalma sincsen, hogy milyen bajnokságban edző. (Idén két NFL meccsen jött össze csapatnak 250 futott yard.)

Szerintem ott fogjuk hagyni Londonban, mert közeledünk ahhoz a héthez (~Week 10?), ahol már lehet azt mondani, hogy maradjon év végéig. És annak semmi értelme.
Maka
Pont ezt néztem, ilyet sehol nem lehet mondani, college-ben is körberöhögik. Nem fog sokáig tartani ez a Meyer-éra.
több mint 2 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Jaguars coach Urban Meyer says he likes the team's offensive identity right now. Adds that he wants "250/250," meaning 250 yards rushing and 250 yards passing.

Sajnos fogalma sincsen, hogy milyen bajnokságban edző. (Idén két NFL meccsen jött össze csapatnak 250 futott yard.)

Szerintem ott fogjuk hagyni Londonban, mert közeledünk ahhoz a héthez (~Week 10?), ahol már lehet azt mondani, hogy maradjon év végéig. És annak semmi értelme.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Oke, hogy Meyer szar, nem volt kelloen felkeszulve az NFL adminisztracios keretrendszerebol es kijon, hogy foci strategiailag agy csapat management teren sem igazan nagy asz, de aert az is tulzas, hogy minden apro sz@rt a nyakaba varrnak mar.

Igen, vannak csapatok ahol a HC nem szol bele, hogy az OC milyen personnel-lel megy neki a jateknak, mert megbizik benne, es max abban dont,hogy 4. kiserletre is neki mennek-e stb. Ahogyan a Myles Jack sztori is buzlik. Gondolom megbeszeltek vele, mondta, hogy szeretne a pottyos sisakot, megkapta, nem jott be. 4 het alatt reagaltak ra, hogy csokkent a teljesitmenye. Minden csapatnal menet kozben gazitanak dolgokat.

Lehet, hogy meyernek tenyleg sok ez igy, nagy a valtas, lehet nem is alkalmas ra, de ezt a fajta szarzuhatagot se kellene. T-LAw nyilatkozat is olyan, hogy siman kinezem, nem akarta a busz ala dobni Meyer azzal, hogy elmondja "bazdmeg a gyerek sosem csinalta egyetemen, edzeseken is gyengen megy neki, plusz osszetoretni sem akarom az 1/1-et, a frencsajz jovojet egy tet nelkuli meccsen". Az, hogy T-Law meg azt mondja, ot nem zavarna, a semmit sem jelent. Mi mast mondjon?

Amugy meg ha Meyer behivja ra a QB sneaket, menne itt az anyazas, hogy ugyis kib@sszak, de meg osszetoreti a frencsajz QB-t is.

Szoval ja, Meyer nagyon ugy tunik nem jott be, sok a hianyossaga, de ez mar a ha van sapka a nyuszin, ha nincs tortenet lassan.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet én néztem túl sok filmet, de továbbra is fenn tartom: nem lehet, hogy Khan szándékosan szabotálja a csapatot?
Vagy tényleg mi más magyarázat lehet arra, hogy ennyire látványosan nem akarják, hogy beinduljon a szekér?
Nagy kedvencem a Jax de rossz nézni, hogy mi megy már évek óta a csapatnál 😕

Látni valami fényt az alagút végén? (ami nem a vonat?)
Snagal
Nem szándékos, csak ennyire inkompetens. A Fulhamnél ugyanez megy, csak ott ki is lehet esni, amit gyakran meg is tesznek... Plusz sehol sincs igazán jelen, csak papíron. A fiacskája meg papíron 60 doloot csinál egyszerre (Fulham , Jags, AEW), azt csodálkozik, hogy miért küldi el mindenki az anyjába twitteren.

Látni valami fényt az alagút végén? (ami nem a vonat?)
Snagal
Mindig van. Trevor, Robinson, Laviska, sok pénz a cap alatt. De mindig csak az alagút végén van.
winston
Jó neked, én még az alagutat se látom. 😊



Ami a bigcatcounty cikkben nagyon durva, az a QB sneak-es rész. Trevor ellentmond Meyernek..
winston
Az még egy gyönyörű epizód. És én inkább hiszek annak, akiről nem derült ki az utóbbi hetekben (is), hogy rögeszmés hazudozó...
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Látni valami fényt az alagút végén? (ami nem a vonat?)
Snagal
Mindig van. Trevor, Robinson, Laviska, sok pénz a cap alatt. De mindig csak az alagút végén van.
több mint 2 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
UrBaN MeYeR nAgYoN jÓ eDzŐ

MoSt mIéRt KeLl BaSzTaTnI?

Ekkora hazudozót. 3 hónapig azzal paraszt vakított mindenkit, hogy teljesen felkészülten jött az NFL-be, évek óta erre készült és hétről hétre hónapról hónapra kiderül, hogy alap dolgokkal nincs tisztában. Mindezt 8 számjegyű összegért évente. Kaphatok én is egy ilyen állást? Ennél rosszabbul bravúr lenne végezni ezt a munkát, és én legalább nem égetném le magam egy bárban mellé...
Ja és a meccs után megint kitette magáért Pervy Urby
 www.bigcatcountry.com/2021/10/10/22719850/5-takeaways-from-urban-meyers-bizarre-disjointed-postgame-press-conference
Miért kell nekünk mindig ekkora kapitális faszkalapokkal szenvedni 10 éve GM és HC fronton?

Ja tudom a választ.


Pedig ez a szurkolótábor nem egészen ezt érdemelné.


Frusztrált panaszáradat vége.
iktriad
Lehet én néztem túl sok filmet, de továbbra is fenn tartom: nem lehet, hogy Khan szándékosan szabotálja a csapatot?
Vagy tényleg mi más magyarázat lehet arra, hogy ennyire látványosan nem akarják, hogy beinduljon a szekér?
Nagy kedvencem a Jax de rossz nézni, hogy mi megy már évek óta a csapatnál 😕

Látni valami fényt az alagút végén? (ami nem a vonat?)
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nem láttam a meccset (pedig meg akartam nézni), de az eredmény alapján úgy tűnik, a szokásos módon kaptunk ki.
Néztem a meccs alakulását és ha jól láttam, akkor Henrynek megint nagy napja volt ellenünk. Vajon Meyer hogyan készült, mégis mire számított??

Én hittem abban, hogy Meyer jó lesz nálunk, de a múlt heti balhéja óta egy bohócnak gondolom a palit...
0-5-el állunk, miközben a mienk volt az 1/1 (és kb. az évtized legjobb egyetemi irányítóját lehetett érte kapni), mellé egy raklap pick (top 100-ban talán 4?) meg a 3. legtöbb pénz a sapka alatt. És ezt hozta ki belőle. Ezt akárki meg tudta volna csinálni (még én is, pedig annak a csapatnak nem sok babér teremne, amit én irányítok 😀 ).

Röviden összefoglalva: Meyer elhúzhat a picsába, Khan meg keresen maga mellé valakit, akit az eredmények is érdekelnek (vagy adja el a csapatot) 😀
dioadam
Egyébként Henryt egészen sikerült fogni sokáig, Jack kidőlése után volt pár hosszabb futása, de ezt most csak így érzésre/emlékezetből gondolom.


UrBaN MeYeR nAgYoN jÓ eDzŐ
iktriad
Ami a bigcatcounty cikkben nagyon durva, az a QB sneak-es rész. Trevor ellentmond Meyernek..
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 551
Nem láttam a meccset (pedig meg akartam nézni), de az eredmény alapján úgy tűnik, a szokásos módon kaptunk ki.
Néztem a meccs alakulását és ha jól láttam, akkor Henrynek megint nagy napja volt ellenünk. Vajon Meyer hogyan készült, mégis mire számított??

Én hittem abban, hogy Meyer jó lesz nálunk, de a múlt heti balhéja óta egy bohócnak gondolom a palit...
0-5-el állunk, miközben a mienk volt az 1/1 (és kb. az évtized legjobb egyetemi irányítóját lehetett érte kapni), mellé egy raklap pick (top 100-ban talán 4?) meg a 3. legtöbb pénz a sapka alatt. És ezt hozta ki belőle. Ezt akárki meg tudta volna csinálni (még én is, pedig annak a csapatnak nem sok babér teremne, amit én irányítok 😀 ).

Röviden összefoglalva: Meyer elhúzhat a picsába, Khan meg keresen maga mellé valakit, akit az eredmények is érdekelnek (vagy adja el a csapatot) 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
UrBaN MeYeR nAgYoN jÓ eDzŐ

MoSt mIéRt KeLl BaSzTaTnI?

Ekkora hazudozót. 3 hónapig azzal paraszt vakított mindenkit, hogy teljesen felkészülten jött az NFL-be, évek óta erre készült és hétről hétre hónapról hónapra kiderül, hogy alap dolgokkal nincs tisztában. Mindezt 8 számjegyű összegért évente. Kaphatok én is egy ilyen állást? Ennél rosszabbul bravúr lenne végezni ezt a munkát, és én legalább nem égetném le magam egy bárban mellé...
Ja és a meccs után megint kitette magáért Pervy Urby
 www.bigcatcountry.com/2021/10/10/22719850/5-takeaways-from-urban-meyers-bizarre-disjointed-postgame-press-conference
Miért kell nekünk mindig ekkora kapitális faszkalapokkal szenvedni 10 éve GM és HC fronton?

Ja tudom a választ.


Pedig ez a szurkolótábor nem egészen ezt érdemelné.


Frusztrált panaszáradat vége.

Szerkesztette: iktriad