Jacksonville Jaguars
LOL
More Jaguars moves: Jacksonville and Brandon Scherff reached agreement on a deal that will fully guarantee the All-Pro guard’s salary this season, add three voidable years to his contract, and save the Jaguars roughly $5 million against the salary cap this season, per sources. pic.twitter.com/PsMIcUFdT5
— Adam Schefter (@AdamSchefter) March 10, 2024
Azért lehet kavarni a szart pályán kívül is. De jöjjenek a W-k Trevorral és akkor nem kell mással foglalkozni.Ha jönnek a W-k nehéz megfúrni valakit, ha nem akkor meg tökmindegy!Remélem csontra benyal balféknek és megfúrja Trevort. Aki trade-et fog kérni és az új csapatában megmutatja, hogy ki a fasza gyerek.Begyűjtöttétek az egesz NFL legnagyobb tahóját, gratula 😊Nekem is ez a legnagyobb gondom, hogy egy tahó paraszt hírében áll. a csapattársai körében is (lásd még Zappe inkább a WR szobában nézett filmet, mint vele), Ilyet nem hozok ide. Főleg, ha a csere QB (aki nagy spanja a kezdőnek) megy miatta.
gabokocka
iktriad
dioadam
Stoki
NBII-es futballisták a f@szomat már
Ha jönnek a W-k nehéz megfúrni valakit, ha nem akkor meg tökmindegy!Remélem csontra benyal balféknek és megfúrja Trevort. Aki trade-et fog kérni és az új csapatában megmutatja, hogy ki a fasza gyerek.Begyűjtöttétek az egesz NFL legnagyobb tahóját, gratula 😊Nekem is ez a legnagyobb gondom, hogy egy tahó paraszt hírében áll. a csapattársai körében is (lásd még Zappe inkább a WR szobában nézett filmet, mint vele), Ilyet nem hozok ide. Főleg, ha a csere QB (aki nagy spanja a kezdőnek) megy miatta.
gabokocka
iktriad
dioadam
Remélem csontra benyal balféknek és megfúrja Trevort. Aki trade-et fog kérni és az új csapatában megmutatja, hogy ki a fasza gyerek.Begyűjtöttétek az egesz NFL legnagyobb tahóját, gratula 😊Nekem is ez a legnagyobb gondom, hogy egy tahó paraszt hírében áll. a csapattársai körében is (lásd még Zappe inkább a WR szobában nézett filmet, mint vele), Ilyet nem hozok ide. Főleg, ha a csere QB (aki nagy spanja a kezdőnek) megy miatta.
gabokocka
iktriad
NBII-es futballisták a f@szomat már
Begyűjtöttétek az egesz NFL legnagyobb tahóját, gratula 😊Nekem is ez a legnagyobb gondom, hogy egy tahó paraszt hírében áll. a csapattársai körében is (lásd még Zappe inkább a WR szobában nézett filmet, mint vele), Ilyet nem hozok ide. Főleg, ha a csere QB (aki nagy spanja a kezdőnek) megy miatta.
gabokocka
Mac Jones in the house 😁😁😁Na erről a trade-ről ez a véleményem...
dande2
youtu.be/lBWo0BwqR5o?si=STeLUbsPvTeeswzF
| bocsi dande, ez nem személyesen neked szól |
NBII-es futballisták a f@szomat már
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
Mivel 6-dik körért ment így a boldom.Ezt már láttam egyszer.. nem versz át 😂
Lawrenc 3 meccs után megsérül , de nem season ending utána MJ beszáll 13-4-es mérleg a vége PO majd AFC döntőn megsérül bejön Lawrence vele bementek a döntőbe és ott MJ sziporkáz a elhozza az SB-t Jacksonvillebe....
Ennyi
Azért erre házat asszonyt ne rakjatok
ThundersNFL a Paraszt
Lawrenc 3 meccs után megsérül , de nem season ending utána MJ beszáll 13-4-es mérleg a vége PO majd AFC döntőn megsérül bejön Lawrence vele bementek a döntőbe és ott MJ sziporkáz a elhozza az SB-t Jacksonvillebe....
Ennyi
Azért erre házat asszonyt ne rakjatok
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
Azt se tudjuk mi az. Mi Jags szurkolók vagyunk.Mac Jones in the house 😁😁😁Super Bowl!
dande2
ThundersNFL a Paraszt
Teljesen érthető, 2 hét múlva meccs lesz. Ahol a csere QB játszik. Ja egyik sem.
Miért vagyunk ennyire hülyék (és még hirdetjük is)? Már megint.
Part of #Jaguars' motivation for the Mac Jones deal, I'm told, is that C.J. Beathard has been banged up. This gives Jacksonville a healthy backup QB option.
— Jeremy Fowler (@JFowlerESPN) March 10, 2024
Az új csere QB-nk
Haven’t been a fan since this and he continued to do dirty things.
— Taylor Doll (@TayDoll1010xl) March 10, 2024
Brisky got him back though. pic.twitter.com/aF4I1x1uPp
Szerkesztette: iktriad
Mac Jones in the house 😁😁😁Super Bowl!
dande2
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
És mi is balfaszok vagyunk. Még mindig.
The Jaguars had the best — and only — offer for Mac Jones as of yesterday, source says. A sixth-round pick for the former No. 15 overall selection. Jones returns to his hometown to backup Trevor Lawrence. ESPN first on the trade.
— Jonathan Jones (@jjones9) March 10, 2024
Trade: Patriots are finalizing a deal to send QB Mac Jones to the Jacksonville Jaguars, sources tell ESPN. The trade cannot be processed until the new league year begins Wednesday and he passes a physical. The two sides were discussing a 6th-round pick, per sources.
— Adam Schefter (@AdamSchefter) March 10, 2024
Jones was… pic.twitter.com/dOceAGDDTm
Szerkesztette: iktriad
Fowler: Expect the Patriots to swing big on receiver Calvin Ridley. The Jaguars are very interested in keeping Ridley but haven't been able to close the deal.
www.espn.com/nfl/insider/insider/story/_/id/39691968/2024-nfl-free-agency-latest-buzz-news-rumors-signings-contracts-trades
Jöhetne WR. csak Balfékból kinézem, hogy rábök a lehető legrosszabbra. A csávó elkapót különösen szarul draftol.Jó hát ha ő annyit kap akkor Davisnek jut vagy évi 15 misiÉn nekem sem a szívem csücske Davis de azért ne csináljunk úgy mintha Ridley valami high end WR1 lenne 😀Ezt annak mondd, aki jövő héten hozzávág évi kb. 22 milliót. 😀
ThySoul
iktriad
Nekem annyi bajom lenne Jags szurkolóként hogy bármelyik jönne kellene magasan egy WR, mert szerintem mindkettő egy WR2 szint (csak Ridley a teteje, Gabe meg az alja). Nem hiába vannak mockok mostanság ahogy Brian Thomas az első körös pick a Jagsnél
ThySoul
Ridley amúgy nem rossz, senki nem kreált annyi DPI-t, mint ő tavaly. A második kilométerekre volt leszakadva tőle ebben. Benne jobban bíznék, mint bármelyik elkapóban, akire a GM-ünk rábök az első két körben. Annyira rosszul draftol, hogy inkább állapodjon meg Ridleyvel és menjen a 2. körös Atlantába, mint hogy jöjjön egy újabb Brenton Strange tipusú WTF? választás a 2. körben tőle...
Jó hát ha ő annyit kap akkor Davisnek jut vagy évi 15 misiÉn nekem sem a szívem csücske Davis de azért ne csináljunk úgy mintha Ridley valami high end WR1 lenne 😀Ezt annak mondd, aki jövő héten hozzávág évi kb. 22 milliót. 😀
ThySoul
iktriad
Nekem annyi bajom lenne Jags szurkolóként hogy bármelyik jönne kellene magasan egy WR, mert szerintem mindkettő egy WR2 szint (csak Ridley a teteje, Gabe meg az alja). Nem hiába vannak mockok mostanság ahogy Brian Thomas az első körös pick a Jagsnél
2010: Scotty McGee (6th)
2009: Rashad Jennings (7th)
2009: Tiquan Underwood (7th)
2007: Chad Nkang (7th)
2007: Andrew Carnahan (7th)
2004: Bobby McCray (7th)
Balfék egy átlagos NFL kezdővel kvázi felülmúlhatná mindegyiket, bár Jennings remek csere RB volt itt, mielőtt átment a Giantsbe karriert csinálni, McCraynek meg egyszer volt 10 sackje egy olyan időben, amikor évi 7-8 sackkel rendszerint valaki megnyerte a házi versenyt Jacksonfalván ebben a számban...
Konkrétan ez a lista tök olyan, mint egy átlagos Balfék draft 3. napos pickjei. Jó sok bust, 1-2 értékelhető játékos. RB draft is van benne, csak egy LB hiányzik valahonnan. 😀
Pl. a WR draftjai legendásak szarok.A csávó nem ér 22 milliót, így tuti 25-öt fog kapni.Én nekem sem a szívem csücske Davis de azért ne csináljunk úgy mintha Ridley valami high end WR1 lenne 😀Ezt annak mondd, aki jövő héten hozzávág évi kb. 22 milliót. 😀
ThySoul
iktriad
Én mondjuk inkább húznék valakit a 2. körös cetlivel és nem szórnám el ezt a sok pénzt Ridley-re.
De mivel balfék draftol, így ez sem jó megoldás.
Még a Brooklyn kályha jutott eszembe, mint lehetőség, ahová lehetne tenni azt a sok pénzt 😀
dioadam
Szerkesztette: iktriad
A csávó nem ér 22 milliót, így tuti 25-öt fog kapni.Én nekem sem a szívem csücske Davis de azért ne csináljunk úgy mintha Ridley valami high end WR1 lenne 😀Ezt annak mondd, aki jövő héten hozzávág évi kb. 22 milliót. 😀
ThySoul
iktriad
Én mondjuk inkább húznék valakit a 2. körös cetlivel és nem szórnám el ezt a sok pénzt Ridley-re.
De mivel balfék draftol, így ez sem jó megoldás.
Még a Brooklyn kályha jutott eszembe, mint lehetőség, ahová lehetne tenni azt a sok pénzt 😀
NBII-es futballisták a f@szomat már
Én nekem sem a szívem csücske Davis de azért ne csináljunk úgy mintha Ridley valami high end WR1 lenne 😀Ezt annak mondd, aki jövő héten hozzávág évi kb. 22 milliót. 😀
ThySoul