Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 032 — Jaguars fan
Ez az első meccs, amin esélyesnek hoznak ki minket nagyjából minden fórumon. Ez nem tudom jó vagy rossz.
Annyiban mindenképpen jó, hogy végre tényleg nem csak megnyugtatásból a Chiefs fórumokon írogatják a szurkolók maguknak. Hogy aszongya így nyerünk, hogy izé, meg úgy hogy XY nagyot játszik, és akkor Z is feljavul, ettől aztán hozé is lesz meg izébigyó főleg. Egyéb csodás elméletek, amiknek köze nem lesz aztán a valósághoz. Szóval azért, ez így már valami, és sztem valós alapja van. Függetlenül attól, hogy ki a QB a Jaxben. De annyiban mégsem független ,hogy így aztán meg pláne illene nyerni.ulpianus
elnézve a jags fórumban bemásolt arrowheadpride linket
nagyon durva, hogy kb. kétszer többet fut a jags középen
mint az összes többi helyen együttvéve
a két belső ILB-nek kemény estje lesz
és gyanítom most berry is sokkal többet lesz a box-ban, mint az utolsó két meccsen
😊ehh
Nincs irányító, sérülten játszó MJD, reménytelen secondary. Több mint reménykeltő előjelek a Chiefs szempontjából.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Ez az első meccs, amin esélyesnek hoznak ki minket nagyjából minden fórumon. Ez nem tudom jó vagy rossz.
Annyiban mindenképpen jó, hogy végre tényleg nem csak megnyugtatásból a Chiefs fórumokon írogatják a szurkolók maguknak. Hogy aszongya így nyerünk, hogy izé, meg úgy hogy XY nagyot játszik, és akkor Z is feljavul, ettől aztán hozé is lesz meg izébigyó főleg. Egyéb csodás elméletek, amiknek köze nem lesz aztán a valósághoz. Szóval azért, ez így már valami, és sztem valós alapja van. Függetlenül attól, hogy ki a QB a Jaxben. De annyiban mégsem független ,hogy így aztán meg pláne illene nyerni.ulpianus
elnézve a jags fórumban bemásolt arrowheadpride linket
nagyon durva, hogy kb. kétszer többet fut a jags középen
mint az összes többi helyen együttvéve
a két belső ILB-nek kemény estje lesz
és gyanítom most berry is sokkal többet lesz a box-ban, mint az utolsó két meccsen
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ez az első meccs, amin esélyesnek hoznak ki minket nagyjából minden fórumon. Ez nem tudom jó vagy rossz.
Annyiban mindenképpen jó, hogy végre tényleg nem csak megnyugtatásból a Chiefs fórumokon írogatják a szurkolók maguknak. Hogy aszongya így nyerünk, hogy izé, meg úgy hogy XY nagyot játszik, és akkor Z is feljavul, ettől aztán hozé is lesz meg izébigyó főleg. Egyéb csodás elméletek, amiknek köze nem lesz aztán a valósághoz. Szóval azért, ez így már valami, és sztem valós alapja van. Függetlenül attól, hogy ki a QB a Jaxben. De annyiban mégsem független ,hogy így aztán meg pláne illene nyerni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A megszokott Front7 elemzés. Week 6:
http://www.arrowheadpride.com/2010/10/21/1764618/kansas-city-chiefs-front-seven-evaluation-nfl-week-six


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
egy kis statisztik aa spec. team-ről:

Category Rank Stat Note
Opp, KOR Avg. 1st 16.2 6.5-yard decrease from 2009
Opp. Field Position 1st 25.8 Finished 20th in 2009 (30.7)
20+ Punt Returns T1st 4 46.0 avg. of 20+ returns
Punt Return Yards 2nd 259 1 TD return
Opp. Net Punting Avg. 2nd 33.8 Second-most return yards
Opp. Punt Return Avg. 2nd 3.8 Third-fewest yards allowed
Punt Return Avg. 3rd 14.4 94-yard TD return
Opp. KOR Yards 4th 291 Fewest returns of 20+ yards
Net Punting Avg. 7th 40.1 52.0 net avg. at IND (10/10)ehh
Nagyon impresszív. Az egyetlen nem TOP 5ös lehetne "rosszabb" de ez van. Mert ugye a punt átlag olyankor jó magas, ha a csapat rossz. És mindig a búbánatból kell átrúgni a pályát, mert az offense impotens. Van aki persze erre büszke, hogy a csapata puntere mekkorákat rúg. Nekem inkább ne rúgjon. Tudom hogy Colqiutt képes rá, és ebben maradjunk. 😛 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
A Hall of Fame hivatalos oldalán fut egy sorozat Behind the Bronze címmel, amely a Halhatatlanokat próbálja közelebb hozni a nagyközönséghez. A legutóbbi cikk Willie Lanierről szól.

Willie Lanier



Linebacker Willie Lanier was the Kansas City Chiefs second-round pick in 1967. He starred for the Chiefs for 11 seasons in which time he picked off 27 passes. Known as a devastating tackler, perhaps his greatest performance came in the Chiefs' Super Bowl IV victory. He was named to two AFL All-Star Games, six Pro Bowls and was elected to the Hall of Fame in 1986.

Hobbies: I really don't have a lot of hobbies. I would say it's probably reading newspapers, periodicals, and different types of magazines.

What are some of the publications you read? As far as magazines I look on a regular basis at the The Economist, and Fortune. I also spend a lot of time each day going through three of four of the national newspapers – the Wall Street Journal, Washington Post, New York Times – and some local ones also just to keep refreshed on a lot of local, national, and international points of view.

Favorite Music: My favorite piece of music is the 1812 Overture by Tchaikovsky. My family had that in the home when I was growing up. And, I've always enjoyed the Fourth of July because that's the one that finishes many of the Fourth of July activities. I had always hoped to hear it performed by the Boston Pops. About nine years ago, I was in Boston and was able to hear the 1812 Overture performed by the Boston Symphony. It was one of the most joyous moments of my life to be able to appreciate a song that I'd enjoyed all of my life and to be in Boston on the Fourth of July and feel the essence of patriotism and quality of the presentation.

Favorite Movie: I wouldn't say movie, but movies. The Ian Fleming's James Bond movies. I've been watching them since my days in college and even up to today.

Favorite Food: Sweet potato pie.

Favorite Current NFL Player: I'll say Ray Lewis because he plays the same position I did.

Favorite Athlete in Another Sport: He's no longer playing but it's Rafer Johson. In my lifetime, Rafer won the 1960 decathlon. He epitomized a broad swath of athletic skill.

Favorite NFL Team as a Child: I didn't really have one as a child. I really started watching the pro game as I was finishing high school and when I went to college in Baltimore so I started to focus on the Colts.

First Job: Selling newspapers in Richmond, Virginia. The thing I remember is that there was a sales contest when I was 14. I won a trip to Miami, Florida for a week by selling new subscriptions to the newspaper.

Favorite NFL Stadium During Your Career (other than your own): My favorite stadium was Mile High in Denver. It wasn't as much the stadium as it was located in Denver. I enjoyed Denver and the time of year that we played there. A lot of times when we played the Broncos there would be these wonderful, big snowfalls that would occur.
Watch: Willie Lanier recalls his most memorable game.

One Person Who Influenced You Most: My father.

Did you have any pre-game rituals/superstitions? Jim Lynch and I played together for 11 years and after the national anthem was played we'd hit each other on the shoulder pads four or five times, hit each other left hand, right hand, left hand, right hand on the helmet to get ready for the games. Also when Bobby Bell was with us for the first eight years, if we were wearing red slacks, we wore contrasting shoe strings tied to our belt. And, if we wore white slacks, we'd wear red strings. And we made sure that each game everyone had the string. The feeling of the superstition was that in Bobby's 12 years and I played 11 with Jim, and collectively we missed just three games. And, so that's maybe why we were superstitious.

Was there a reason for choosing No. 63? I didn't pick it; it was given to me when I arrived in Kansas City.

Toughest Opponent you ever faced: The Oakland Raiders. The joy was that either they or us would win the Western Division and would have the chance to go on from there. So, the great thing was playing them made you better.

What about the single toughest player you faced? I don't really have one player I faced. The one I paid the most attention to also played for the Oakland Raiders. The interesting thing is that it wasn't the one most people would think. It wasn't (Gene) Upshaw, it wasn't (Art) Shell, it wasn't (Jim) Otto, all of who were Hall of Fame players. It was a guy who only played there for three years named Bob Brown. He's in the Hall of Fame also. I just watched the way Bob physically and aggressively attacked defensive players. He didn't really ever hit me but I paid more attention to him because I saw his skill as being so highly elevated that it needed a little bit more respect.

Most Influential Coach: Hank Stram. He had a responsibility of making a decision about a draft in 1967. Other teams in the NFL, as well as the AFL, had not had minorities playing the middle linebacker position. So, if he doesn't have the character and the confidence to make a decision that others weren't making at that time then whatever my career might have been, may not have happened.

How would you spend time during the offseason? I was a business major at Morgan State so I did business related things from being licensed in real estate to being licensed in securities. Everything was always a constant business related involvement.

What makes you most proud about your Hall of Fame career? The fact that I was the so-called first black middle linebacker to play full-time in pro football and the expansion of opportunity so that my skills went from being accepted to all the way to being inducted into the Hall of Fame.

How did you learn of your Hall of Fame election? I was at Morgan State College. But, it was nowhere like it is today where you're waiting around the phone with friends and family. I really couldn't tell you exactly where I was except I was in Baltimore on Morgan State's campus.

Was it difficult to pick your presenter? It's always difficult because it's a very singular and very important decision that you have the opportunity to make. And, looking over my pro career I selected Lamar Hunt because of the impact not only that he had on sport but the reality is that if he didn't have the inclination to form a league to allow young men of color a chance to play, we wouldn't have an opportunity. We came to know each other as individuals rather than just owner-player.

If you could do your Enshrinement Speech over today, what would you change? I really wouldn't change anything. I think the reality of the speech is that I'm not one to write one, I speak extemporaneously. So, mine came as the pure document of the moment so whatever was there that day is the imprint that is there for the ages.

Your greatest accomplishment outside of football: My greatest accomplishment is to have three children and three grandchildren.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
egy kis statisztik aa spec. team-ről:

Category Rank Stat Note
Opp, KOR Avg. 1st 16.2 6.5-yard decrease from 2009
Opp. Field Position 1st 25.8 Finished 20th in 2009 (30.7)
20+ Punt Returns T1st 4 46.0 avg. of 20+ returns
Punt Return Yards 2nd 259 1 TD return
Opp. Net Punting Avg. 2nd 33.8 Second-most return yards
Opp. Punt Return Avg. 2nd 3.8 Third-fewest yards allowed
Punt Return Avg. 3rd 14.4 94-yard TD return
Opp. KOR Yards 4th 291 Fewest returns of 20+ yards
Net Punting Avg. 7th 40.1 52.0 net avg. at IND (10/10)
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ellison nem rossz-backup játékos. 1-2 playre beküldeni ideális lesz.

Nem tudom olvassátok-e a jags csapattopikot; de elég jó sansz van rá; hogy Todd Bouman lesz a kezdő Jags QB. Garrardnak agyrázkódása van; Edwards hüvelykujja sérült. Lehet két olyan QB lesz aktiv nálunk; akik kedden még nem voltak a csapatnál....
Bouman amúgy 2005 óta nem játszott egy play-t se regular meccsen...iktriad
Idézném magamat:

"Mindenesetre a jaguárok lehet a szertáros előtti utolsó vésztartalék QBval állnak ki ellenünk. Remélem nem, mert Garrardal együtt is elkapjuk őket véleményem szerint. De akkor talán jobb meccset láthatunk. Persze nem biztos semmi, majd meglátjuk ki győz. Ha Bouman vagy/és Ramsey áll oda, akkor őket kell legyőzni, nem tehetünk mást. Ha leigazolnak, átképeznek akárkit, akkor meg őt. Az az ő dolguk. A mienk legyőzni."

Ez kettővel fölötte volt, mint amikor beírtál. Egyébként olvassuk. De ami olyan csapat, hogy totál nem érdekel, azt is ha velünk játszanak ,akkor mindenképp azt is. Nekem egy-két ilyen csapat van, ami teljesen hidegen hagy. Csak ha valami érdekes van ,vagy nagyon ráérek, akkor olvasom.

Ellison meglátjuk milyen lesz. De mindenesetre nagyon nem kell, csak vésztartalék.
Mert így néz ki a DL:

LDE T. Jackson-S. Smith
NT: Edwards-S. Smith
RDE: Dorsey-Gilberry

TJ sérült, ezért kell egy cseretartalék. Ez volt eddig Magee. Mos meg Ellison. De Nickelt mi sokat játszunk, ott már nem is kell. Mert Gilberry Nickelben király. És TJ-Dorsey-Edwards-S. Smith is mind nagyon nagyot játszanak idén, bár TJ sérült, de most fog visszatérni lassan. Akkor lehet Ellison megy a PSbe vagy ki tudja hova. Meg van egy NT tartalék, mert most így akkor S. Smith LDE leginkább kiesik NT poszton Edwards mögül, bizonyos (mittomén milyen keresztnevű) Toribio, de ő alig jó valamire, erős, ott áll középen azt ennyi. NT tartalék tartalékja, nincs benne több.

Sztem Ellison azt jelenti, hogy TJ még nem gyógyult meg vagy nem teljesen. De igazából ha jövőre is itt lesz, akkor használható játékos, mert itt most nem könnyű beférni a DLbe. Hál' Istennek! 😊 Viszont Kansas Cityben egész jól megy a DL emberek képzése. Lehet megláttak benne valamit, ez a legjobb forgatókönyv amit el tudok képzelni. Akkor megragadhat.

Maga a Magee csere egyébként így néz ki: mi adtunk egy hatodikat+Magee és a Tampa adott egy ötödikest cserébe. Nem az év üzlete, de előző drafton ugye két ember jött ötödik körben. Kendrick Lewis (FS), és Tony Moeaki (TE). Papíron egyikük sem kezdő, meg rookiek, de igazából ők a starterek gyakorlatban playszám, meg akármi (elkapott passz például Moeakinál, meg felé dobott labda stb). Meg lehet őket tekinteni 7végén. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Ellison nem rossz-backup játékos. 1-2 playre beküldeni ideális lesz.

Nem tudom olvassátok-e a jags csapattopikot; de elég jó sansz van rá; hogy Todd Bouman lesz a kezdő Jags QB. Garrardnak agyrázkódása van; Edwards hüvelykujja sérült. Lehet két olyan QB lesz aktiv nálunk; akik kedden még nem voltak a csapatnál....
Bouman amúgy 2005 óta nem játszott egy play-t se regular meccsen...iktriad
általában olvasom a többi csapat topikját is, tehát megvan a dolog
reméljük ő lesz a a kezdő
😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ellison nem rossz-backup játékos. 1-2 playre beküldeni ideális lesz.

Nem tudom olvassátok-e a jags csapattopikot; de elég jó sansz van rá; hogy Todd Bouman lesz a kezdő Jags QB. Garrardnak agyrázkódása van; Edwards hüvelykujja sérült. Lehet két olyan QB lesz aktiv nálunk; akik kedden még nem voltak a csapatnál....
Bouman amúgy 2005 óta nem játszott egy play-t se regular meccsen...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Trade

Alex Magee megy Tampába.
+ valami pickcsereHöri
Mageenek ez jó lehet. Igazából sztem neki nem klappol a 3-4. Bár én bírtam a leveskockát, de nála itt mindenki jobb DE.
A draft taktikára nem akarok mondani okosakat. Amilyen zseniális volt a mostani, csináljanak amit akarnak, senki nem szólhat egyelőre egy rossz szót sem.ulpianus
nah igen
ő nem vált be
ez van
tavaly még dorsey mögött volt a depth charton
most átkerült erős oldalra
de ott sem volt jó
gyenge futás ellen
majd máshol
helyette jött atiyyah ellison
a jags-ban játszott utoljára
de megfordult a friscoban és a ravensben is
szóval nem újdonság neki a 3-4
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Most olvasom amit pont a minap írtam én is. Hogy Casselnek nem lehet kifogás az elsietett dobásokra az OL. Mert azt írják,hogy a legkevesebb sacket kapta a ligában. Persze ő is kimozog. De minden jobb iráító kénytelen ezt enni és meg is teszi, vagy eldobja időben, ugye Matt? 😛

A mostan meccsen is egy sacket kapott, de a meccs legeslegeslegeslegvégén muszájpassz helyzetben, ahol vári kel fél percig, mire dobhatod a Hail Mary-t és óra lejárt vége. Ilyenkor benne van egy sack. De hát nincs más taktika.

Mindenesetre a jaguárok lehet a szertáros előtti utolsó vésztartalék QBval állnak ki ellenünk. Remélem nem, mert Garrardal együtt is elkapjuk őket véleményem szerint. De akkor talán jobb meccset láthatunk. Persze nem biztos semmi, majd meglátjuk ki győz. Ha Bouman vagy/és Ramsey áll oda, akkor őket kell legyőzni, nem tehetünk mást. Ha leigazolnak, átképeznek akárkit, akkor meg őt. Az az ő dolguk. A mienk legyőzni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Trade

Alex Magee megy Tampába.
+ valami pickcsereHöri
Mageenek ez jó lehet. Igazából sztem neki nem klappol a 3-4. Bár én bírtam a leveskockát, de nála itt mindenki jobb DE.
A draft taktikára nem akarok mondani okosakat. Amilyen zseniális volt a mostani, csináljanak amit akarnak, senki nem szólhat egyelőre egy rossz szót sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Trade

Alex Magee megy Tampába.
+ valami pickcsere

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A Jax. Az első félidőt néztem meg hajnalban. Nme akarom bántani a Jaguár fanokat, de annyit írtam első negyedben, hogy nem vagyok befosva tőlük. És a második negyedben ez romlott. aztán a hszeket most olvasva meg a statokat látva a 2. félidőben még egy kicsit. Tehát én a legjobb formájukat láttam az elején.

A futásunk ha menni fog, akkor itt a világon semmi gond nem lehet. Márpedig a Texans ellen is ment a futás, pedig ők jók ez ellen elvileg.

A védelem a Jaguár harcosok ellen sztem hozza magát, nem a Houtoni formát láthatjuk. Egyrészt ez az offense gyengébb jóval. Másrészt a bírók kizárt hogy kétszer egymás után minket szopassanak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Meccsenkénti futott yard átlagban elsők vagyunk a ligában (164.6). Nem rossz tehát a "Rush Brothers". :cool: Persze aki látta a meccseinket, nagyjából ez nekünk muszáj, hogy menjen. Cassel e-mögött magára tud találni gyengébb védelmek ellen annyira, hogy legyenek TD-k. M

Egyébként meg carry/yard átlagban 3. helyen állunk (4.9), amiből Jones 4.3 és Charles 6.4 átlagban. Egyik sem rossz, de Jamaal életveszélyes.ulpianus
az afc west-ben ha jól tudsz futni akkor az már félsiker az utóbbi évek tendenciái alapján
a raiders-nek szokás szerint szar a futás elleni védelme
bár a broncos-nak megerősödött bannan és jammal érkezésével(volt honnan), de azért az is elég sebezhető, középen nem lesz leányálom
😊
reméljük a legjobbakat
ezt a jaguars-t meg illene vernünk
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Kiheverve a vereség miatti csalódást (hülye bírók), el kell ismerni, tényleg jó a Chiefs 😊 . Sőt, ami igazán fontos, egymás után 5 meccsen is jó volt, tehát nem egy felfújt lufiról van szó. Hibák persze vannak, ahogy azt tanult kollégáim fentebb alaposan kielemezték, de 7 szűk esztendő után ezek egyelőre nem nagyon zavarnak, kivéve persze meccs közben 😊 .
De ha nem lesz meg a PO, akkor bizony nagyon csalódott leszek, előrelépés ide vagy oda. Szóval várok Casseltől egy kijelentést, aminek valahogy így kell hangoznia (angol jól tudók kijavíthatják): "We're gonna play the PO. I guarantee it." Ez nagyon megnyugtatna 😀 😀 😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Meccsenkénti futott yard átlagban elsők vagyunk a ligában (164.6). Nem rossz tehát a "Rush Brothers". :cool: Persze aki látta a meccseinket, nagyjából ez nekünk muszáj, hogy menjen. Cassel e-mögött magára tud találni gyengébb védelmek ellen annyira, hogy legyenek TD-k. Most az utolsó playünk Cassel 4th down sackje volt. Az csak Okoye statját teszi szebbé, ez könnyű meló, idővel illik is odaérni, ezen kívűl nem sikerült nekik. És ez a lényeg. Jó az OL is Casselnek. Itt ezt már nem lehet tartani, olyan fal a világon nincs, az a DL szégyene, ha nem jut közel sem a QBhez ilyenkor sem. Odaértek ez benne van. Mindenki előre rohan, túl sokáig KELL várni.

De ott már ezt kell és lehet csak tenni. pár másodperc van, vársz vársz vársz és belevágod a nagy mélységbe, imádkozol Szűz Máriához (Hail Mary), ha van rá időd. Mattnek nem adatott meg.
Nem erre gondolok. Eddigre már nyerő helyzetben kellett volna lenni. Ha nem hoznak össze 21 pontot utolsó negyedben a Houstoni játékosok, akkor nem lett volna miért kockáztatni.

Ezen a futás már nem segíthet. De amit lehet és amit egyáltalán el lehet várni a futószekciótól azt megteszik. De Cassel igazából alig nyújt segítséget. Nem kéne túl sok pedig, és jönnek a pontok.

Egyébként meg carry/yard átlagban 3. helyen állunk (4.9), amiből Jones 4.3 és Charles 6.4 átlagban. Egyik sem rossz, de Jamaal életveszélyes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Majd VJ a Boltsból jön és legalább meglesz a balhés arcunk. 😛

A védelemmel én is egyetértek, hogy nem volt szupcsi. Persze egy szurkolónak minden ami 4 yard fölött van az botrány! 😀 Mert ott élő időben azt mondogatod magadban, hogy "ezt most ki KELL védekezni" és aztán nem.
De a lényeg, hogy dejavu volt a meccsen Bowe is, de ez is. Mert Lewis sérült (tavaly Page), cseréje McGraw is sérült, de valakinek játszani kell. dobálnak középre, és nyeljük. De az is benne volt, hogy megint dupláztunk sokat, és néha ez visszaüt. Meg az is, hogy túl fiatal egység ez. Manning is bohócot csinált belőlük előző meccsen, és Schaubot sem szabad lenézni. Elit irányító. Néha kicsi határozatlanok, vagy nem elég agresszívek, egy kis lökés itt, egykis lábra taposás ott, és meg is van a complete. Meg egy kicsit elrontott zóna és az ilyyyen szintű QBnek csemege.
Olyan ez, mint a DL munka. TJ vagy Dorsey is zsenik. Erősek minta bivaly, gyorsak is, első naptól. De egy rookie az rookie. Sok apró trükk van amivel megetetik őket. Berry is rookie. Nem lehet azért safety poszton rutin nélkül folyamatosan nagyot játszani. Kielemzik őket, és ennyi. De jó lesz ez. Sztem a Houston ellen hogy nyeltük a yardot az előre benne volt. ÉS a Colts ellen is nyeltük, az is. Az volt a csoda, amit ott RZben műveltünk.
Sztem nem fáradtak el hamar tehát, én így látom. De ez NEM szakvélemény.

35-31, bírói segédlettel. A nevünket lenyúló Texans ellen. Ki gondolta volna ezt tavaly? Max burelszkparádé mákszéria esetén lehetett volna. Most meg realitás! Meg TUDJUK verni őket. ÉS igazából bárkit. Van akit nehezen, van akit könnyen, de ez már egy csapat. Már nem úgy ülök le a képernyő lé, hogy jókat röhögve konstatáljam, nem találtunk magunknál is röhejesebb gárdát, ergo megint kikaptunk. Hanem úgy, hogy ha ezek nem játszanak jól, elkapjuk őket is.
__________________________________________________________


WR1 need volt eddig is, de amilyen draft volt most én egy qrva szót nem szólok Piolira meg Haleyre. Amit akarnak az legyen. Nem csodálkoznék ha egy WR lenne, vagy egy QB első körben (és bazzeg nem TOP5ben húzunk, ez sem lesz akármi változás).

Bowe látható, hogy tud elkapni többet egymás után is. Méghozzá csodás dolgokra is képes. DE aztán mindig a legegyszerűbb laszit ejti el, a legfontosabbnak tűnő pillanatban. Most is a TD YAC crazy amit leművelt, az elképesztő volt. Meg elkapott mindent, még bokamagasságban is. Aztán a meccs végén meg drop megint. Ki érti ezt? Akkor már azért kiemelten fogták, de annyira nem volt az szoros.
_____________________________________________________


Cassel most egy pocsék secondary ellen tudott jól játszani. És nem is volt rossz ,de jó sem. Csak hagyták a többieket, és könnyű dolguk volt néha nagyon. Azonban nem minden defense ennyire kétarcú. És akkor finoman fogalmaztam. Tehát nem számítok arra, hogy majd az offense is helyrebillent, és jó leszünk. Most mentek a 3rd downok Casselnek, ment is a drive. Meg RZban is dobálhattunk kedvünkre, jöttek a TD-k. Ez nem lesz ennyire önnyű ezentúl mindig.
Bár most pont kap Cassel megint pár "megjátszható" sec-et, meglátjuk. Ami nekem tetszett Casselben, hogy nem adta el a lasztit. Neki ez a dolga. Ne dobáljon rainbowt, ne hagyja magát sackelni sokat, ne ejtse el, ne adja el. Ha a 3rd downokat meg tudná dobni, meg RZban tehát tisztán passzhelyzetekben képes volna átlagos produkcióra (nem fosra), akkor tökéletes QB lenne a cheifsnek. Nem ennyi pénzért, de tökéletes. Nem kell ide franchise QB. franchise HB kell és az van. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
OPI volt
ez nem kétséges
tisztán kivehető, hogy a könyökléssel flowers-t kimozdította a mozgásából
flowers meg a DEF MVP címe miatt is hisztizhetett (egész meccsen óriásit játszott megint)
😊
mindegy
nem (csak) ezen ment el a meccs
5 TD, az 5 TD, nagyon sok
a safety páros helyett coverben nagyjából a takarító is játszhatott volna, hozta volna ezt a teljesítményt
sok apró hiba volt amin elment a meccs
hab a tortán 3&10-nél a végén arenas tackle-ja volt
ahol az elkapó még csinált pár yardot magával húzva arenast és meglett a 1. down
amúgy sima fg és hosszabítás a legrosszabb esetben
az offense ha hozza ezt a formát akkor nem kell izgulnunk a későbbiekben
a végén 3&2-nél inkább futottam volna már csak az óra miatt is, de annyiszor bejött ilyen helyzetekben a passz is a meccs alatt, hogy meg lehetett próbálni
ez van
a futók,oline,moeaki,edwards,dorsey,flowers és bowe előtt le a kalappal
valahogy ez az egész meccs a vermeil érára hasonlított
jó offense, ratyi defenfse (pár kivételtől eltekeintve)
de a tegnapi teljesítmény simán elég a csoportunkhoz (még a védelem részéről is)ehh
Abban mondjuk nem értek egyet, hogy a D# ratyi volt. Jó volt az, de hamar elfáradtak, akkor kezdtek el jönni az André Johnson elkapások, no meg a néha benyelt futások..
De amit például eredménykövetőben is írtam, hogy öröm volt nézni Dorsey-t ahogy dolgozik, amikor leduplázták futásnál, de még a két embert is lazán hátratolta és megcsinálta Fosteren a tacklet, gyönyörű volt. Nem ártana egy egészséges Tyson Jackson a másik oldalra, apropó, vele mi a helyzet, még hány hétig lesz harcképtelen?
És szintén öröm volt nézni az OL és a futók munkáját minden egyes futásnál, nagyon jó kis fal lett ez, Albert is hatalmasat javult, mindjárt más a leányzó fekvése, ráadásul azért Mario Williams volt vele szemben, ami a pass rush-t illeti.
Összességében azért ha így folytatja a KC, simán meglehet a csoport, csak a védelemnek kell továbbra is ilyen szinten tartania magát, mert mint láthatjuk, mikre nem elég egy brutál D#..Stez
ne fáradjanak el hamar
😊
igazából az eddigiek miatt volt kicsit csalódás a defense
nem voltak elitek a korábbi meccseken sem
de amikor kellett megállították a támadásokat (azaz a red zone-ban)
ezért is volt aránylag sok yard ellenünk
de nagyon kevés pont
most ez nem jött össze
és ez nagyon nem tetszett
4-ből 4 TD ott és a 38 yardos ward futás amin vagy 4-5 misstackle volt
mindegy
az O-line tényleg nagyon jó eddig ebben az évben
tyson jackson a héten már edzett
a jags ellen szerintem biztos játszik
akkor lesz a dline igazán brutális

amúgy ebből a meccsből is nagyon látszik mennyire kell egy elkapó még ide
chambers ugye out volt
maradt bowe
és a másik oldalon cooper, nah ez egy vicc, persze ne várjunk sokat tőle, de így nem jó
nem lepődnék meg egy első körös wr-en jövőre
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
OPI volt
ez nem kétséges
tisztán kivehető, hogy a könyökléssel flowers-t kimozdította a mozgásából
flowers meg a DEF MVP címe miatt is hisztizhetett (egész meccsen óriásit játszott megint)
😊
mindegy
nem (csak) ezen ment el a meccs
5 TD, az 5 TD, nagyon sok
a safety páros helyett coverben nagyjából a takarító is játszhatott volna, hozta volna ezt a teljesítményt
sok apró hiba volt amin elment a meccs
hab a tortán 3&10-nél a végén arenas tackle-ja volt
ahol az elkapó még csinált pár yardot magával húzva arenast és meglett a 1. down
amúgy sima fg és hosszabítás a legrosszabb esetben
az offense ha hozza ezt a formát akkor nem kell izgulnunk a későbbiekben
a végén 3&2-nél inkább futottam volna már csak az óra miatt is, de annyiszor bejött ilyen helyzetekben a passz is a meccs alatt, hogy meg lehetett próbálni
ez van
a futók,oline,moeaki,edwards,dorsey,flowers és bowe előtt le a kalappal
valahogy ez az egész meccs a vermeil érára hasonlított
jó offense, ratyi defenfse (pár kivételtől eltekeintve)
de a tegnapi teljesítmény simán elég a csoportunkhoz (még a védelem részéről is)ehh
Abban mondjuk nem értek egyet, hogy a D# ratyi volt. Jó volt az, de hamar elfáradtak, akkor kezdtek el jönni az André Johnson elkapások, no meg a néha benyelt futások..
De amit például eredménykövetőben is írtam, hogy öröm volt nézni Dorsey-t ahogy dolgozik, amikor leduplázták futásnál, de még a két embert is lazán hátratolta és megcsinálta Fosteren a tacklet, gyönyörű volt. Nem ártana egy egészséges Tyson Jackson a másik oldalra, apropó, vele mi a helyzet, még hány hétig lesz harcképtelen?
És szintén öröm volt nézni az OL és a futók munkáját minden egyes futásnál, nagyon jó kis fal lett ez, Albert is hatalmasat javult, mindjárt más a leányzó fekvése, ráadásul azért Mario Williams volt vele szemben, ami a pass rush-t illeti.
Összességében azért ha így folytatja a KC, simán meglehet a csoport, csak a védelemnek kell továbbra is ilyen szinten tartania magát, mert mint láthatjuk, mikre nem elég egy brutál D#..

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
jön két hazai meccs a jaguars és a bills ellen
mindkettőt hozni kell simán
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
OPI volt
ez nem kétséges
tisztán kivehető, hogy a könyökléssel flowers-t kimozdította a mozgásából
flowers meg a DEF MVP címe miatt is hisztizhetett (egész meccsen óriásit játszott megint)
😊
mindegy
nem (csak) ezen ment el a meccs
5 TD, az 5 TD, nagyon sok
a safety páros helyett coverben nagyjából a takarító is játszhatott volna, hozta volna ezt a teljesítményt
sok apró hiba volt amin elment a meccs
hab a tortán 3&10-nél a végén arenas tackle-ja volt
ahol az elkapó még csinált pár yardot magával húzva arenast és meglett a 1. down
amúgy sima fg és hosszabítás a legrosszabb esetben
az offense ha hozza ezt a formát akkor nem kell izgulnunk a későbbiekben
a végén 3&2-nél inkább futottam volna már csak az óra miatt is, de annyiszor bejött ilyen helyzetekben a passz is a meccs alatt, hogy meg lehetett próbálni
ez van
a futók,oline,moeaki,edwards,dorsey,flowers és bowe előtt le a kalappal
valahogy ez az egész meccs a vermeil érára hasonlított
jó offense, ratyi defenfse (pár kivételtől eltekeintve)
de a tegnapi teljesítmény simán elég a csoportunkhoz (még a védelem részéről is)
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
ulpi. itt bőven elég lesz a 8-8, legjobb div mérleg a POhoz 😛haromt
Igen. Én is ezt mondom, hogy PO is lehet és akkor senkit nem fog érdekelni, hogy kiesünk egyből vagy akármi.

De ha lesz 6 győzelmünk vagy 7 ,nekem az is jó. A Bolts sztem meg tud csinálni 10-et még és nyer. Nem tudom ,mert ellene dolgoznak, de sztem igen. Nagyon kis dolgokon buknak mindig. Az pech, nem rossz csapat vagy taktika. És az visszafordul idővel.

Nekem a draft meg hogy alig van sérült, és MŰKÖDIK a csapat, sokkal fontosabb. Mert nem mázlink van, tudunk focizni. Bár ma szétdobáltak minket gyönyörűen. Ezen buktunk el, csak a bírók rásegítettek. Meglátszott hogy fiatal a sec nagyon. De ahhoz képest, ami itt volt évekig ez egy csoda sztem ami most folyik a pályán.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
a DPI valóban vicces, de erre nem is kellett volna zászló. Akkora óriási OPI nem volt, Flowers is inkább játszotta volna meg az emberét nem pedig egyből integetni.petey
Ígyy van. Én is ezt mondom. Hogy vagy OPI vagy semmi ezen lehet vitázni, ki melyik csapatnak szurkol. De hogy DPI? És ugye ez nem rövid DPI volt. Flowers meg megjátszotta az emberét, mert szabálytalanul sem lett jó igazából. Nem egyből integetett. CSak amikor dobták a zászlót, mindenki azt hitte (kommentátorok is), hogy az OPIra dobták, és ezért örült ő is, mert jogosnak érezte. Erre DPI. Hát hogy? Ez abszolút rossz ítélet. Ilyet azért nem kéne profi szinten.

Talán arra tudok gondolni, hogy azt gondolta a bíró, úgyis mindig van védőszabálytalanság is, bedobom azt jóvan, csak lesz valami ami igazol. Holdingot is mindig lehet dobni. De most nem volt. És ezzel bejöttek FG távra.

De tényleg nem vagyok szomorú azért mert veszettünk egy olyan meccsen ,ahol ez volt a papírforma. Mert nyertünk a Bolts ellen meg ellenetek is, a Browns ellen is, meg fogun kis (sztem), egyszer hopp másszor kopp.

Csak nehogy már azt legyen, hogy egy ide egy oda volt téves ítélet. Mert kettő nagyon durva ilyen hiba volt ellenünk, két TD-t kaptunk belőle. Én csak ezen vitázom. De másik esetet le i ismerik ,mert ott bemozdult egy védő, de nagyon. És erre mi kaptunk büntit (Waters). Az is hihetetlen volt, annyira egyértelműen téves ítélet volt, hogy tényleg a Texans szurkerek sem tiltakoztak (azóta sem).


Állat vagyok, ami enni kér...