Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Most olvasom, hogy a 3 benyelt sack milyen szuper liga szinten. Nos igen, sokkal jobb a fal, mint volt. Az jutott eszembe a Colts meccsről, mikor Cassel fontos pillanatban a végén senkitől nem zavartatva, áll teljes védelemben, felemeli a kezét, hogy majd dobjon, a célpontok már kezdenek elszakadni, és Cassel .... elejti. Csak így. Egészen meghökkentő volt. Valamelyik Colts szurker be is írta, hogy önfumble, mert valóban úgy ejtette el, mint akinek a kezére ütöttek, csak nem volt ott senki.ulpianus
már 3?én csak kettőre emlékeztem
romlunk
😊
ráadásul a colts ellen elég sokat mentek a 7 lépéses dobások és azért egy freeney/mathis páros ellen a 0 sack igen jó
bár albertet párszor megverte freeney, de sack nem lett belőle
ellenben futás ellen nem tudom mit keres freeney a pályán
😊
a texans ellen össze kell kapnia magát a falnak, super mario, a. smith, cushing...brrr
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Most olvasom, hogy a 3 benyelt sack milyen szuper liga szinten. Nos igen, sokkal jobb a fal, mint volt. Az jutott eszembe a Colts meccsről, mikor Cassel fontos pillanatban a végén senkitől nem zavartatva, áll teljes védelemben, felemeli a kezét, hogy majd dobjon, a célpontok már kezdenek elszakadni, és Cassel .... elejti. Csak így. Egészen meghökkentő volt. Valamelyik Colts szurker be is írta, hogy önfumble, mert valóban úgy ejtette el, mint akinek a kezére ütöttek, csak nem volt ott senki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Megnéztem most külön Bowe TD dropját. Az ő hibája. Én arra emlékeztem ,hogy befelé fordul, mert a vonal mellet fut az end zoneban, és a háta mögé jön a labda, úgy kell megfordulnia. Ez így is van, de nem ezért nem kapta el, ezt rosszul gondoltam tehát. Mert elkapta, csak el is ejtette. A védőt megverte, meg is fordult időben épp a gyengus dobásra, de elejtette. (Akkor volt ugye 6-9.)

Arra viszont nem is emlékeztem, hogy Bowe ezután közvetlen még egy (ez esetben tökéletes) passzt is elejtett. Az nagyon csúnya volt, sima labda, álló helyzetben szinte, kézbe jön, sehol a védő, és drop.

Ezen kéne dolgozni. Egy vörösben játszó csapat ennyire nem tudja megszelídíteni vörös zónát, az kellemetlen. Odáig szépen eljutottunk, és ott valahogy mindig volt vmi gond.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Azt olvastátok, hogy mindenki milyen jókat nyilatkozik a Chiefsről? Peyton Manning is, de például R. Moss is, csak hogy bulváros legyen eléggé.
És igazából midnenhol úgy állunk a Power Rankingokban 12-15 közt (ez mondjuk nem önmagában érdekes sztem), hogy két dolgot emelnek ki:
+ defense
- QB

Végül is a szezon negyede lement, már lehet mérlegelni.

Nekem most a meccsen legjobb defense play az votl, amikor 1&goalról indult a Colts olyan 4 yardon ,és nem bírtak bejutni. Az első esetnél. Szóval ott Derrick Johnson akkorát kiosztott TFL monster hitben Addainak, mint atom. Az nagyon nagy játék volt sztem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
"The Season Webisode 2 takes a look at Arrowhead stadium, home to some of the league's most passionate fans. This 12-part series will take a unique look at the NFL, following stories that represent all facets of the game."

http://www.nfl.com/videos/nfl-the-season/09000d5d81b46c4b/The-Season-Chief-among-fans?module=HP_cp2Szabler
Kösz. Az első meccset azért is nyertk meg többek közt, mert Riverst nem hallota a center, és delay lett. 😊 Ettől volt ám frusztrált. Nem kicsit. Ez elő fog még fordulni másokkal is. Állítólag 104 decibelt is mértek már a vörös tengernek is becézett Arrowheadben. Azért az nagyon magas szám.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
"The Season Webisode 2 takes a look at Arrowhead stadium, home to some of the league's most passionate fans. This 12-part series will take a unique look at the NFL, following stories that represent all facets of the game."

http://www.nfl.com/videos/nfl-the-season/09000d5d81b46c4b/The-Season-Chief-among-fans?module=HP_cp2

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Crennel 3 különböző védekezést mutatott be aznap. Szóval van ötlete, és van mit gyakorolni a srácoknak. De a végtelenségig sem lehet ezt fokozni persze.
Gates ellen valóban érdekesen védekeztünk. Volt amikor bejött, volt amikor nem. Mert vagy ő vagy más szabad maradt. De az utolsó Bolts TD esélynél például az volt a kulsc, hogy elindult 3 védő Gates-re, mintha dupla emberfogás mellett lenne egy zóna is. Aztán Rivers ránézett, majd elfordult, és akkor két védő levált Gatesről és berohant középre. Óriási playhívás volt az is. Gates aztán integetett már egy védővel, de Riversnek eszébe sem jutott odanézni, meg addigra kergették is, volt más gondja, nem tudott visszanézni. Ez volt előtte is látszólagos duplázással, és volt, hogy nagyon benéztünk egy TD-t más sémában. Ott is Gates fogása volt a kulcs, egyszerűen olyan route-ot futott (TE out-ot), amire az pont nagyon rossz volt amit játszottunk. Elég látványosan beszívtuk. Erről már volt szó anno. Ez ilyen rablópandúr játék. És itt is a rabló van előnyben, nem aki el akarja kapni. Ő nem tudja mi jön.

De a védelem jó. Ha a Texans ellen is jó lesz, akkor már sztem el lehet gondolkozni, hogy mi is lesz a Denver ellen? Nekik ha megöljük a passzt, akkor nagyjából csöngettek. A Raiders ellen is elég lehet a védelem. Mert nekik az OL nagyon lyukas. Konkrétan nincs megfelelő LOT, C, RG, ROT. Ez elég lehet nekünk. Sok pontot nem szabad kapni és meglehet két győzelem is. a SD elleni győzelmük volt eddig jó játék, ahol kezdtek 12 pontnyi SD ST bénázással. Aztán két jó SD drive is röhejes körülmények közt fulladt kudarcba. És onnantól volt meccs. Mi nem vagyunk ST balfaszok, és fumblio is most volt egy peches Jamaalnál, de ennyi. Tavaly meg előtte Cassel tolt olyan hand off fumble átadást, hogy elképesztő, de most ha ezt kinőtte, akkor nem lesz gond. A futás menni fog, ez 90%, a passz meg menjen csak Game manager szinten, az jó. De futással is lesz FG meg talán egy hosszú TD, és kész is, a védelem meg a ST megoldja a többit. Azért kell hosszú run TD ,hogy a red zone-t így "kerüljük ki", mert ha ott passzolnunk kell, az FG.

És úgy vagyok vele, hogy egy jó meccse lesz Casselnek, nekünk az elég a győzelemhez, ha nem a legkomolyabb ellenfél ellen lesz pont. Aztán jöhet már Croyle is a szezon végén, ez reálisan megtörténhet. Ha Cassel jó meccse elmarad. Coryle meg vagy IT-t dob, vagy jól játszik, nem bátortalan az tény. 😀 Szóval vele is lehet egy meccs,ahol a 3rd down végre nem a punt előkészítése csupán.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Gondolom már sokan leírtátok, de szerintem a védelem mindenképp dícséretes volt. A redzone védekezés Manningék ellen kutya nehéz feladat, de Crennel elég jól megoldotta. Flowers és Carr profin védekeztek, és Clarkot is sikerült kivonni a forgalomból. Ha nem bénázott volna Cassell és nem dropol Bowe akkor bizony akármi is lehetett volna. Sztem ha felpörög az o akkor verhető a Chargers.TyR
valószínűleg még egyszer nem játszhatjuk el a bolts ellen azt amit az első fordulóban, gates-t nem foghatjuk úgy, ahogy, ők is kitalálnak majd valamit, nem hülyék ülnek ott sem pozicíóban
meglátjuk
😊
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Gondolom már sokan leírtátok, de szerintem a védelem mindenképp dícséretes volt. A redzone védekezés Manningék ellen kutya nehéz feladat, de Crennel elég jól megoldotta. Flowers és Carr profin védekeztek, és Clarkot is sikerült kivonni a forgalomból. Ha nem bénázott volna Cassell és nem dropol Bowe akkor bizony akármi is lehetett volna. Sztem ha felpörög az o akkor verhető a Chargers.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
wild card hely sztem nem lesz AFCWben. Akkor meg csoportgyőzelem kell. Na mármost, a Oakland ellen gondolom biztos győzelmet számolsz, én nem. a Denver ellen sem. A Bolts ha kétszer kikapna tőlünk az már csodaszámba menne. Elvertük őket mi is meg az Oakland egyszer, de nekünk ehhez Rivers hisztije kellett, az Oaklandnek meg mákszéria az elején, amit épphogy meg tudtak tartani, pedig 12 pont már komoly előny. És mi is épphogy nem kaptuk be az egyenlítő TD-t. Szóval nem hiszek a csoportgyőzelemben. És a körbeverések miatt meg másik út nem lesz.ulpianus
a boltstól biztos kikapunk idegenben
a többi négy meccs meg egy óriási lutri
lehet 4-0
és lehet 0-4 is
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Sőt! A Houston ellen nehezebb lesz. PO nekem is irtó nagy örömforrás lenne. Ha kiesünk kapásból, akkor is. Nem lehetetlen. A csapat ,mint aírtam, nem tartalmaz liagelit csapatrészt, mondjuk hogy védelem ultra brutál vagy bármi. DE nagyon kiegyensúlyozott. Minden működik. Kivéve a passzt ,és ez nagy nagy gond ,egy passz orientált játékban. Mert ha futás elakad, ami megesik, akkr 3rd down. És egy QB ha nem jó 3rd downban akkor nem jó QB. És Cassel nem jó. Aki nem jó red zoneban, az nem jó QB. És Cassel nem jó. Ezért fogunk veszteni még párat. Ezzel nem az agnod, hogy nem leszünk csoportelsők, és nem lesz PO. Hanem az, hogy a többiek az öltözőben is tudják ezt, és nem fognak hajtani azért ,hogy Cassel elbassza folyton. Egy fiatal gárdánál ez komly visszaesést hozhat, ha elkezdődik a klikkesedés. Most még mindenki lelkes, de Matten sokkal több múlik most, mint a PO.ulpianus
hajjaj
a colts ellen látszott, hogy kicsit feladtuk a futás elleni védekezést, a passzok miatt
de ezt nem tehetjük meg a texans ellen
amúgy azért csúnya lenne ha nem találnánk ki valamit a zbs ellen, ha már mi is azt nyomjuk(hajrá blitzek)
ezt a csapatot egyelőre crennel tartja úgy-ahogy, amit ő végzett a védelemmel az nagyon jó, remélem marad még egy ideig
cassel meg cseréljük le és jöjjön croyle
nem látok más lehetőséget
rémálom amit cassel csinál (nem mintha nem tudtuk volna ezt eddig már a a szezon előtt is)
de minimum pedagógiai célzattal le lehetne szedni egy időre
croyle úgyis rommá töreti magát előbb-utóbb
😊
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Biztos győzelmekkel nem számolok, bár ha számolnék, a Raiders rajta lenne a listán 😀 . Igazából hullámzó teljesítményre számítok, de nemcsak a Chiefsnél, hanem az egész csoportban, sőt az AFC-ben is. De amíg nálunk a hullámzó teljesítmény nem számítana katasztrófának a szezon eleji várakozásokhoz képest, addig a Bolts-nál, de még a Broncos-nál is ez kifejezetten csalódás lenne. Ez persze még nem garantál semmit, de pszichológiai előny jelent. 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
wild card hely sztem nem lesz AFCWben. Akkor meg csoportgyőzelem kell. Na mármost, a Oakland ellen gondolom biztos győzelmet számolsz, én nem. a Denver ellen sem. A Bolts ha kétszer kikapna tőlünk az már csodaszámba menne. Elvertük őket mi is meg az Oakland egyszer, de nekünk ehhez Rivers hisztije kellett, az Oaklandnek meg mákszéria az elején, amit épphogy meg tudtak tartani, pedig 12 pont már komoly előny. És mi is épphogy nem kaptuk be az egyenlítő TD-t. Szóval nem hiszek a csoportgyőzelemben. És a körbeverések miatt meg másik út nem lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Hát klikkesedés remélhetőleg nem lesz, de a lelkesedés biztos, hogy csökken majd. Meg persze formaingadozás a fiataloknál törvényszerű, meg sajnos sérülések is lesznek, DE mindezek ellenére, ha nem zuhanunk össze valamiért (ez lenne a legrosszabb, de előfordulhat), a PO mint cél szerintem reális. Amit szezon előtt nem reméltem...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Sőt! A Houston ellen nehezebb lesz. PO nekem is irtó nagy örömforrás lenne. Ha kiesünk kapásból, akkor is. Nem lehetetlen. A csapat ,mint aírtam, nem tartalmaz liagelit csapatrészt, mondjuk hogy védelem ultra brutál vagy bármi. DE nagyon kiegyensúlyozott. Minden működik. Kivéve a passzt ,és ez nagy nagy gond ,egy passz orientált játékban. Mert ha futás elakad, ami megesik, akkr 3rd down. És egy QB ha nem jó 3rd downban akkor nem jó QB. És Cassel nem jó. Aki nem jó red zoneban, az nem jó QB. És Cassel nem jó. Ezért fogunk veszteni még párat. Ezzel nem az agnod, hogy nem leszünk csoportelsők, és nem lesz PO. Hanem az, hogy a többiek az öltözőben is tudják ezt, és nem fognak hajtani azért ,hogy Cassel elbassza folyton. Egy fiatal gárdánál ez komly visszaesést hozhat, ha elkezdődik a klikkesedés. Most még mindenki lelkes, de Matten sokkal több múlik most, mint a PO.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Bölcsen szóltál, ulpianus 😊 . De ebben az évben szeretnék karácsonyra egy PO-t. Ehhez viszont nem kellenének extra bénázások a wr-ektől( béna Cassel ide vagy oda), meg a playhívásoknál. Mert ha ezek nem lettek volna, hozhattuk volna a meccset. A hozható meccseket pedig hozni kell , mert még nálunk gyengébb csapatok ellen sem mehetünk biztosra a fiatal és éppen mostanra összerakott csapatunkkal. Most hétvégén a Houston ellen sem lesz könnyebb a meccs, mint a Colts ellen.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
ehh!

Arenas sérült volt, ezért nem akarták lezúzatni. Csodálkoztam is, hogy beállt returnbe. nickelnek még okés, annyira nem súlyos, mert ott ő osztja a tacklit. De returnben kapja. McCluster is jó returner. Csak az nem olyan, mint aki jó QB (mert olyat is lehet 😛 ), és akkor jó. Mert dob 30-50 passzt és abból úgyis kiderül hogy jó. returnben ez úgy néz ki, hogy minden ötödik meccsen aki nagy playre képes, az jó returner. Hajszálon lehet csak átjutni, sőt elvileg nem is lenne szabad átjutni. 😀
De lényeg, hogy a világ legjobbja sem fog minden meccsen bohócot csinálni egy ellenfél STből. Azért annyira jó senkio nincs nflben. Collegeben lehet többet, de ott sem állandóan. Ott azért lehet játszani 3x egymásután gyenge ST ellen, ahol mindenkinél gyorsabb vagy lényegesen. De nflben már nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Cassel és egyben QB kérdés érdekes. Bár sztem sincs itt igazi kérdés. Annak ellenére vagyunk jó középcsapat, hogy nincs irányítónk. Nem egy közepes van, hanem egy gyenge, ponttatlan, bátortalan, döntésképtelen fos. Alig dobja el, akkor is késôn, és szinte mindig rosszul. Vagy erôs, vagy gyenge, vagy jobbra vagy balra, de ezzel együtt többnyire magasan is.

De nézzük a fô érvet. Védelem van. Jó a run stop, jó a pass rush is nagyjából, nem rosszabb, mint az átlag. De jó nagyon a sec, így elég bôven. Akár a sec kis pass rushhal is elvolna, így meg fôleg jó. Mélység is ILB, NT poszton, DE poszton is, FS is, SSnek meg Berry mögé akár egy jobb csere de ne legyünk maximalisták. Nickel is van már jó, szóval sztem, hogy csere SS középszerľ, meg kellene egy OLB (Vrabel helyére majd) az egy komplett védelemben kiváló felhozatal.

ST jó ahogy van. Jó a Kicker, jó a punter. Ligaszinten is meg lehet nézni akármelyiket. Nagyon jók. Returner van két zsenink, ennél jobb sem kell.

Offenseben már kell ember. QB kell nagyon. Egy WR, Center, meg egy ROT kellene. ÉS ENNYI. Mióta az NT poszt rendbe jött tényleg ennyi. Van két jó HB, egy jó tartalék (Battle) meg Dexter, mint szituációs HB. G van 2 jó, meg Lilja gyógyulgat, ô sem rossz már igazából. WRben vannak jó emberek, de kéne egy húzónév, egy WR 1. De ez is olyan, hogy van remek TE (Moeaki), van elkapó HB elkapó FB is, meg jó Bowe+Chambers, csak nem elég önmagában. Bár jó irányítóval, aki nem melléjük dob kizárólag meg föléjük, talán nem dropolnának. (Mert a mostani drop sem volt épp pontos labda. Az sem mindegy). OT Albert jó, ROT van átlagos, lehetne jobb is. Fôleg futáshoz jók az ROT-ink, passzhoz átlagosak. Center kell viszont, Weigmann több évet sztem már nem képes vinni. Idén elvan még, de kell egy center.

Azonban ezek olyan dolgok, hogy pár középszerľ poszt van meg kettô jövôre kiöregszik (C+LOLB) az nehogy már rosszabb legyen, mint a ligaátlag. És LOLB is van már, de mondjuk, hogy kéne, mert Studi jó, csak pass rushban vannak jobbak draft elején, és valakit csak igazolni kell. És sztem az egy OLB lesz, mert egy védô csak lesz.

Szóval ha egy QB lenne, semmi gondunk nem akadna évekig. Mert ez egy NAGYON fiatal csapat. Ezt nem lehet eleget mondani. Ezért katasztröfi amit Cassel mľvel. Botrányos. Pedig van ideje, van célpontja, jók a playek, és SEMMI. Néha egy tök üres célpontot eltalál a snap után 8 másodperccel, ez a maximum. Minden más esetben rossz. Még tegnap egy jó rollout QB futásnál is volt helye, erre telibe nekimegy az OL embernek talán Albertnek! Hát vak ez? Albert nem olyan kicsi azért meg a védô asszem tán Freeney volt sem láthatatlan. És jobbra balra méterek, de ô nekik fut. Hihetetlen volt.

Tehát ha ezt mindenki látja, aki szurkoló, meg aki másik csapatnak szurkol is. Minden meccsen, mindegy melyiket nézed. Akkor feltľnik az edzôknek is. Ebben bízunk, és mivel alig kell más, mint QB, sztem számíthatunk is rá, hogy Croyle majd betanítja, Cassel meg a giga bónusza helyett egy giga picsán rúgás keretében távozik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
amúgy elég vékony jégen táncolunk tackle dologban
albert sérülése után (mivel o'callaghan sérült és a helyén barry richardson játszik) nem volt backup
vicces volt waters-t látni tackle-nak
😊
szerencsére albert visszajött a szünet után
de mi van ha egyszer lesérül ő vagy richardson súlyosabban (ne így legyen)?
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Azért nagy show lett volna ha úgy veritek meg a Colts-ot hogy nem szereznek TD-t,ha jól láttam a kiírásban utoljára ilyen 2003-ban fordult elő a Browns ellen alapszakasz meccsen.

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Néztem tegnap a meccseteket,tényleg dühítő hogy ha csak kicsivel jobb QB van a csapatnál szerintem is hozható lett volna a meccs,de ahhoz képest tényleg nagyon szép a 3-1 amit idény előtt lehetett várni.
Casselnek amúgy hány év van még a szerződéséből?Nem volt valami túl jó üzlet a részetekről elnézve a teljesítményét,vagy rosszul ítélem meg?Joco
ha így folytatja év végén sima cut, akkor lenne neki nagy bónusza
de most azért bowe is droppolt egy sima labdát az endzone-ban, meg chambers és charles is kulcsszituációkban
ettől függetlenűl vállalhatatlan cassel játéka
ott tartunk, hogy 3. és hosszúnál kisérleteknél is inkább fussunk(futunk), nagyobb az esély a sikerre
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Néztem tegnap a meccseteket,tényleg dühítő hogy ha csak kicsivel jobb QB van a csapatnál szerintem is hozható lett volna a meccs,de ahhoz képest tényleg nagyon szép a 3-1 amit idény előtt lehetett várni.
Casselnek amúgy hány év van még a szerződéséből?Nem volt valami túl jó üzlet a részetekről elnézve a teljesítményét,vagy rosszul ítélem meg?

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Bobby Bellről aki ismeri csak jókat mond. Annyit érdemes róla tudni játékosként, hogy a valaha volt egyik legsokoldalúbb, legjobb LB volt az NFLben. Bárhova tették jó volt. Bármilyen feladata volt, jól csinálta. Blitzben király volt, emberfogásban is, zónázásban is ,picket is jól tudott fogni, erőfutók ellen is jó volt egyedül, elusiove back ellen is. És intelligens volt, totálisan értette a játékot.
A Chiefs SB győzelméhez vezető asszem utolsó lépcsőt jelentő meccsen volt, hogy mindenki benyalt egy fake-et ez end zone előtt, de Bobby nem. És nyertünk. Ő ilyen volt. Zseni. Ez benne is van a róla készült TOp100 videón.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
Kicsit off.

Korábban említettem a fórumon, hogy a Chiefs hajdani Hall of Famer külső linebackere, Bobby Bell Facebook-ismerősének "fogadott". Akkor írtam neki egy rövid levelet, amire most sikerült válaszolnia. Mondanom sem kell mennyire megtisztelőnek érzem!

Íme az üzenete:

"Mr Dorko:

Thank you for your gracious message and my apologies for the late response. I was traveling the past two weeks and have been trying to catch up all week.

Last week I had the good fortune to spend a day and a half in New York at Joe Namath's charity event. Joe is as popular as ever and a great friend. I told the 70 hall of fame players about your message and your excitement for American football. It is always exciting to meet new people and introduce them to the game!

I spend a fair amount of time with the Chiefs and attend NFL meetings with the commissioner and the owners. I have never grown tired of the good wishes from the fans. To say I have been blessed is not saying enough.

I will be seeing former Chief Hall of Fame players Willie Lanier, Jan Stenerud, Emmitt Thomas and Len Dawson this weekend.

At the college I attended, they retired my number 78 jersey. A big moment for me and I was happy my kids and grandchildren could attend. Minnesota did not win, but it was close.

Thank you again for saying hello and my best to you, your friends and your families.

You are welcome to write anytime and I will do my best to answer you as fast as possible.

Bobby"

Egyébként Mr. Bellnek több ezer FB-ismerőse van, így nyilván nem nagyon válogat 😊, de igazán nagy emberre vall, hogy időt szakított a válaszra. A közösségi oldalon nagyon aktív és szívélyes, és ha aktuális, minden FB-ismerősének boldog születésnapot kíván.Szabler
Ez azért tényleg nem semmi, jó érzés ilyet látni, ember az embertelenségben...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Kicsit off.

Korábban említettem a fórumon, hogy a Chiefs hajdani Hall of Famer külső linebackere, Bobby Bell Facebook-ismerősének "fogadott". Akkor írtam neki egy rövid levelet, amire most sikerült válaszolnia. Mondanom sem kell mennyire megtisztelőnek érzem!

Íme az üzenete:

"Mr Dorko:

Thank you for your gracious message and my apologies for the late response. I was traveling the past two weeks and have been trying to catch up all week.

Last week I had the good fortune to spend a day and a half in New York at Joe Namath's charity event. Joe is as popular as ever and a great friend. I told the 70 hall of fame players about your message and your excitement for American football. It is always exciting to meet new people and introduce them to the game!

I spend a fair amount of time with the Chiefs and attend NFL meetings with the commissioner and the owners. I have never grown tired of the good wishes from the fans. To say I have been blessed is not saying enough.

I will be seeing former Chief Hall of Fame players Willie Lanier, Jan Stenerud, Emmitt Thomas and Len Dawson this weekend.

At the college I attended, they retired my number 78 jersey. A big moment for me and I was happy my kids and grandchildren could attend. Minnesota did not win, but it was close.

Thank you again for saying hello and my best to you, your friends and your families.

You are welcome to write anytime and I will do my best to answer you as fast as possible.

Bobby"

Egyébként Mr. Bellnek több ezer FB-ismerőse van, így nyilván nem nagyon válogat 😊, de igazán nagy emberre vall, hogy időt szakított a válaszra. A közösségi oldalon nagyon aktív és szívélyes, és ha aktuális, minden FB-ismerősének boldog születésnapot kíván.

Report all obscene mail to your Potsmaster!