Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
imádom amikor nekünk fórumozóknak gratulálnak... Olyan szépen megnyertük ezt a 3 meccset... 😊 😊Little Jarry
Az hogy magadra veszed, az sem kötelező. Gondold csak át.

De a Chiefsnek gratulálnak. Az nem fura, hogy valaki azt írja ,hogy "nyertünk", meg " játszunk jól" "igazltunk", stb.
A szurkoló együtt érez a csapattal. Nyilván senki nem gondolja komolyan ,hogy ezt neki írják személy szerint. Ezek szerint kivéve téged. 😛ulpianus
persze, tudom hogy nem nekünk írják! (mondjuk eléggé szokatlan, hogy gratulálnak a csapatnak 😊 )
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
imádom amikor nekünk fórumozóknak gratulálnak... Olyan szépen megnyertük ezt a 3 meccset... 😊 😊Little Jarry
Az hogy magadra veszed, az sem kötelező. Gondold csak át.

De a Chiefsnek gratulálnak. Az nem fura, hogy valaki azt írja ,hogy "nyertünk", meg " játszunk jól" "igazltunk", stb.
A szurkoló együtt érez a csapattal. Nyilván senki nem gondolja komolyan ,hogy ezt neki írják személy szerint. Ezek szerint kivéve téged. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
imádom amikor nekünk fórumozóknak gratulálnak... Olyan szépen megnyertük ezt a 3 meccset... 😊 😊
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 846 — !SuPeR6BoWL!
Le a kalappal előttetek!!!!!!Én megmondom őszintén 1 lyukas fabatkát sem adtam volna, hogy megveritek a 49erst és 3-0 fogtok állni.
Hatalmas gratula az eddigiekhez.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Itt folytatom inkabb.

Herm kiveteles edzo szerintem. A csapattagok imadtak, a jatekosokban jol latta meg a tehetseget es remek csapatot rakott es rakott volna ossze. Aminek most orultok az legalabb fele reszben az o munkaja is.
A csoportbol a kedvencemen kivul egyedul titeket nem fujollak, Herminator es Vermeil miatt.
Es mostmar Berry is itt van.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
nah

amúgy vajon shaun smith miket mondhat snap-nél az ellenfélnek?
ugye a brwons ellen is beszólt valamit mack-nak aki utána törlesztett egy unnecessary roughness-el, most davis volt az áldozat aki play után smith veséjét kezdte el ütni
😊
ehh
http://www.arrowheadpride.com/2010/9/26/1713827/chiefs-de-shaun-smith-again-accused-of-grabbing-someone-below-the-belt

ahogy olvasom, elsősorban nem a szavaival hergeli őket....😀Gyulus
hát végülis ha MÁS akkor MÁSpetey
óóó
hehe
😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
nah

amúgy vajon shaun smith miket mondhat snap-nél az ellenfélnek?
ugye a brwons ellen is beszólt valamit mack-nak aki utána törlesztett egy unnecessary roughness-el, most davis volt az áldozat aki play után smith veséjét kezdte el ütni
😊
ehh
http://www.arrowheadpride.com/2010/9/26/1713827/chiefs-de-shaun-smith-again-accused-of-grabbing-someone-below-the-belt

ahogy olvasom, elsősorban nem a szavaival hergeli őket....😀Gyulus
hát végülis ha MÁS akkor MÁS

több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
nah

amúgy vajon shaun smith miket mondhat snap-nél az ellenfélnek?
ugye a brwons ellen is beszólt valamit mack-nak aki utána törlesztett egy unnecessary roughness-el, most davis volt az áldozat aki play után smith veséjét kezdte el ütni
😊
ehh
http://www.arrowheadpride.com/2010/9/26/1713827/chiefs-de-shaun-smith-again-accused-of-grabbing-someone-below-the-belt

ahogy olvasom, elsősorban nem a szavaival hergeli őket....😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Dexter TDje is jó dobás volt így nézve, mert eltalálta a kisembert. Dexter mit ugrott az end zoneba, az nem volt akármi. Meg előtte mint egy angolna úgy cikázott, és csúszott át a védelmen. De eleve kezdett egy spin misstaklival. Nem ügyetlen gyerek az.

Cassel ITje az övé is volt meg nem is. De második félidőben már nem csak a screen ment, hanem dobált normálisakat is normálisan. Sztem is jól játszott, nem csak magához képest. De a két TD nem volt épp tökéletes, csak mint magábanvalót TD-t nézve. Mert 6 nál több pontot egy dobásból nem lehet szerezni. Csak ilyen dobásokból baj lesz továbbra is.

Thomas Jones a másik véglet. Róla én (is) mondogatom, hogy nem mennek pocsékba a Jamaaltól hozzá exportált futóplayek, most remélem mások is belátják ezt. A frisco védői belátták. 😛 Jones jó, nagyon jó. Ha fal is működik legalább közepes szinten (és ez így volt most), akkor jó társa Jamaalnak, Dexterrrel megkeverve halálos elegyet tudnak alkotni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
és cassel...hát...az első félidőben fos volt és finom voltam, de a második félidőért kalaplengetés,nagy játékok sora: bowe, moaki

most jön a bye week, ami egyrészt baj, mert lendületben a csapat, másrészt jó, mert a colts ellen 2 hetünk lesz felkészülniehh
Casselnél pont ez a kető nem volt szép sztem. 😛 Bowe esetrében igen, de ott a Jones direct snap aki McClusterhez továbbít, aki Casselnek passzol, és a safety azt se tudja hol van, meg úgy kábé senki (én sem), Bowe meg tök üresen maradt. Őt elég nagyjából letalálni ilyenkor, aláfut a passznak és behúzza. Még TD is lett.

Moeaki esetében meg megint túldobta. Csak Moeaki elképesztő ritmusérzékkel felugrik jó magasra, és így is csak vetődve szállva egy kézzel képes nyújtózkodva elérni. Alig esik le az end zone végéig így. Azért ez sem volt sebészi pontosságú.ulpianus
1. már annak is örülök, hogy eltalálta bowe-t
2. írtam is egyből az eredménykövetőben jó, hogy moeaki ekkora, mert felugorva egy kézzel nyújtozkodva érte csak el, itt is annak örülök, hogy a.) nem 3 méterrel dobta felül, b.) elvállalta a dobást

cassel eddig teljesitményéhez képest még ezek is nagy dolgok
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
és cassel...hát...az első félidőben fos volt és finom voltam, de a második félidőért kalaplengetés,nagy játékok sora: bowe, moaki

most jön a bye week, ami egyrészt baj, mert lendületben a csapat, másrészt jó, mert a colts ellen 2 hetünk lesz felkészülniehh
Casselnél pont ez a kető nem volt szép sztem. 😛 Bowe esetrében igen, de ott a Jones direct snap aki McClusterhez továbbít, aki Casselnek passzol, és a safety azt se tudja hol van, meg úgy kábé senki (én sem), Bowe meg tök üresen maradt. Őt elég nagyjából letalálni ilyenkor, aláfut a passznak és behúzza. Még TD is lett.

Moeaki esetében meg megint túldobta. Csak Moeaki elképesztő ritmusérzékkel felugrik jó magasra, és így is csak vetődve szállva egy kézzel képes nyújtózkodva elérni. Alig esik le az end zone végéig így. Azért ez sem volt sebészi pontosságú.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
nah
a tegnapi szép volt
a dline végig dominált (hohó!), dorsey, edwards (te jó ég..az a sack), smith végig jól voltak
amúgy vajon shaun smith miket mondhat snap-nél az ellenfélnek?
ugye a brwons ellen is beszólt valamit mack-nak aki utána törlesztett egy unnecessary roughness-el, most davis volt az áldozat aki play után smith veséjét kezdte el ütni
😊
DJ és belcher szinte hiba nélkül játszottak végig,mind futás ellen, mind coverben, hali 3 sack, vrabel hozta a szokásosat, futás ellen és coverben még mindig jó, pass rush-ban már nem, de ezt eddig is tudtuk.
secondary ugyanscak szolid volt, flowers nagyot játszott megint és berry nagyon durva futás ellen.
O-line többé-kevésbé jól blokkolt mind futás, mind passz ellen (amúgy eddig csak 2 sack, ha jól emlékszem egyik pope lelkén szárad, a másik richardson-ról, bár ott cassel is ludas volt, mert nagyon sokáig tartogatta a labdát és richardson addigra háromszor megkerülte a védő)
charles és jones is majdnem 100 yard fejenként
és cassel...hát...az első félidőben fos volt és finom voltam, de a második félidőért kalaplengetés,nagy játékok sora: bowe, moaki

most jön a bye week, ami egyrészt baj, mert lendületben a csapat, másrészt jó, mert a colts ellen 2 hetünk lesz felkészülni
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Meg hívnak atom durva playeket. Ma is volt egy, amikor Thomas Jones egy direct snap után adta vissza a labdát Casselnek, aki a pálya szélén állt föl és onnan jött vissza befelé, a védők azt sem tudták merre van az előre. ulpianus
http://www.nfl.com/gamecenter/2010092609/2010/REG3/49ers@chiefs#tab:watch
Ez tényleg hatalmas játék volt.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Sztem is jó Weis, de Haley is kiéli minden tehetségét a pass play rajzolásában.

Meg hívnak atom durva playeket. Ma is volt egy, amikor Thomas Jones egy direct snap után adta vissza a labdát Casselnek, aki a pálya szélén állt föl és onnan jött vissza befelé, a védők azt sem tudták merre van az előre. A volt Bowe TD-je.

Vagy volt egy onside kick Dexter TDje után, az sem volt pacifista szellemiségű. Csak pislogtam, mint hal a szatyorban. Kár hogy penalty lett, pedig sikeres volt, nagyjából a félpályáig jutottunk volna vele, ha nem sárgul be A frisco megette szépen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Charlie Weis nagy fogás volt 😊JJ Tiller
akárcsak a jó öreg romeo
😊
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 886 — No es importante
Charlie Weis nagy fogás volt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Thx!

Remélem lesz továbbiak. Succop pár inchel elhibázott egy FG-t, meg Cassel dobott egy IT-t, és volt pár szép támadó play a ninerstől, de igazából ettől eltekintve, mi uraltuk a meccset. És ez a meglepő. Nem szenvedve, görcsösen, vagy szerencsével nyertünk, hanem nyertünk. A Legvégén volt az egyetlen Frisco TD, de ott már nem koncentrált senki, teljesen mindegy volt 31-3-nál. ÉS így lett 31-10, az szép volt.

Még Cassel is jó volt a második félidőben. Jamaal és Jones húzták az offenset eleinte azért. De sok jó teljesítmény jut eszembe hál' Istennek. Moeaki egykezes TD volt a legszebb, de Flowers fura pickje is szép volt. McCluser ha felgyorsul, nehéz megállítani, ezt újra bemutatta.

Ahogy Hali 3 sackje, vagy a sokat szidott Ron Edwards sack is pazar volt. DJ egyszer hibázott, de az holding lett, egyébként ő is megint nagyot játszott. Belcher meg fantasztikus! Hogy honnan hozták ezt a gyereket. Nagy steal volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
3-0-val kezdtétek a szezont az nem semmi grat a csapatnak. Mccluster ismét nagyot játszhatott stat alapján.
megvertétek az SD-t, és SF-t is az teljesítmény a javából, csak így tovább! F.Ricsi örülni fog... 😀
Mikor kezdtétek ilyen jól a szezont utoljára?

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Urak, gratulálok, nagyot játszottatok ma! Sok sikert a továbbiakhoz!

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
és amit itt leírtál abban hol van Cassel? ( a végétől eltekintve)...
vagy rosszul értelmeztem, de én azt hittem casselről írsz vmit amit mi nem tudunk 😊eaglesmcnabb
Cassel nagy titka, hogy fos, de jó pénzt kért érte. De többre még nem jöttem rá. Dexterről akartam írni, és sikerült is. 😊 Mert hogy Dexter ma jól is játszik, elmúlt a betegsége is. Elnzézést, hogy ott állandóan szerkesztek, és rosszul összeszerkesztettem Casselhez MClustert ezek szerint. De lényeg, hogy leírtam, aztán lehet érteni aki esetleg akarja. 😊
Cassel meg még ennek ellenére sem tud olvasni semmit a védelemről, külön néztem a megfelelő playben is, de semmi. Szal ez nem dicséret róla megint.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Igen , én is úgy értettem, hogy azt bizonyítja ulpianus , hogy Cassel-lel tulajdonképpen jól járt a Chiefs.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Szóval Cassel kapott még egy esélyt a sorstól, és láss csodát.

Meccs szünetében leírom a KC topicba hogy miért nagy fegyver is ő taktikai szinten.ulpianus
és amit itt leírtál abban hol van Cassel? ( a végétől eltekintve)...
vagy rosszul értelmeztem, de én azt hittem casselről írsz vmit amit mi nem tudunk 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Dexter a csodafegyver

Megígértem, hogy Dexter kiemelkedő játékára tekintettel leírom a véleményem Dexterről, mint taktikai fegyver.

Szóval ő WR és HB is egyben. Mert villámgyors, irányváltása halálos, labdabiztos, és vajból van a keze, midnent elkap, ami elkapható. Eddig mindenki tudta gondolom. Ilyen van, hogy egy HB elkapni is tud, meg hogy WR tud futni a labdával. De hogy valaki elit HB és elit WR egyszerre, azért olyan már kevésbé szokás, még vidéken is. De lehetséges.

Tehát a titok sztem bonyolultabb. Mert arról van szó, hogy a védelem a támadók alapján megy ki a gyepre. Tehát 5 OL ember+ a QB megy ki és 5 érvényes elkapó, akik lehetnek TE, HB és WR-ek. És akkor ennek megfelelően fut ki 4-5-6 akármennyi DB játékos. de 2 safety leginkább (utóbbitól nagyon ritkán térnek el).

Tehát mondjuk az eccerűség kedvéért, hogy 3 WR=3CB. És ha egyik WR (McCluster) HB lesz mégis? Akkor futás ellen CB fogja? Nem, de át kell adnia egy LBnek, vagy zónára hagyni, és ő keres mást.
Ez fordítva is igaz, ha Pro setben Jamaal és Dexter fut ki, akkor őket fogja két LB, de ha Dexter beáll slot WRnek? Akkor deep route-onfogja egy LB? nevetséges, Dexter sebességével. Át kell adin valakinek, és így tovább. 5 WR ben is beáll Dexter HB nek és lesz 4 WR, stb, stb, határok vannak de tágak.

És amíg átállnak védők lehet nem jó lesz a váltás, meg Dexter vissza is áll néha. Továbbá lehet olvasni a védelmet is így könnyebben. (Casselnek).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Tulajdonképpen kisebb csoda volna a 3-0, sztem a 2-0 is az. A 2-1 sem rossz ám, senki ne várt ilyet, és ehhez elég bukni ma, és megvan. 😀
AZ offense muszáj lesz valamit alkosson. A ST a mi kis reményünk, meg a defense kezdő majd felét alkotó első körös tehetségek. Bár TJ nem lesz, ahogy vártuk, de a többiek igen. Ha érdemi ponthátrányba kerülünk, akkor kábé vége is, az offense nem fog fordítani sztem. Másik gond, ha nem így lesz, csak a defense lesz a pályán sokat. A Browns ellen vittük a második félidőben az órát, de azért megint a def munkájának köszönhetően főként.

A legfontosabb, hogy ne legyen turnover és sack is minimális. Inkább legyen állóháború kevés ponttal, sok punttal, mert STben jól is kijöhet a lépés, bár nem erre kéne alapozni a yardszerzést, de ez lehet a valóság. Patrick Willisre nem érdemes külön figyelni, úgyis jól szokott játszani. Hívni kel a playt és koncentrálni, ő sem szuperman, át lehet játszani. Ha nem így volna a San Francisco örökké nyerne, de ez nincs így. Különösebben sztem nem érdemes ráállni, Van elég célpontunk, meg villámléptű futóink, bízni kell bennük, Willis teszi a maga dolgát, mi tegyük a miénket.

Védelemben igazából Mr Smith ugyanúgy képes picket dobni, mint Cassel, nincs különbség, meg kell fogni, ha ilyet dob. Előző meccsen Berry vetődve, bokamagasságában majdnem fogott egyet (Flowers pick6-e mellett), de Carr is és Lewis is IT érzékeny. De még DJ is. Persze nekem jó Belcher is.

A Góré megállítása már komolyabb falat. Kéne TJ, de nem lesz, viszont ettől még meg lehet oldani. Én szezon előtt nagyon rossz run stopot vártam, annál sokkal jobbak voltunk eddig, pár hibával. Ha ezt megoldják, akkor az már fél siker.
___________________________________________________



A lényeg, hogy ha a csapat normális játékot tud nyújtani az nekem elég. Ha kikapunk, akkor is. Csak ne essenek pánikba. Mert van pár fiatal, és nem kéne fejben szétesni, játszani kell, és kész, nem mi vagyunk az esélyesek, de ez így lesz inkább ezentúl is. Fel kell dolgozni, és nyerni, amikor az ellenfél nem játszik jól. Mint eddig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Herminator azt mondta egy műsorban, hogy A jó QB ismérvei, hogy jó pár dologban, nevesítve:
Red zone, offense, 3rd down, 2 minute.

Nos, e-mérce szerint Cassel nem jó QB. Milyen meglepő. De igazából érdekes elmélet.


Szerk: (Mielőtt valaki beleköt, nem az a lényeg, hogy offense is ott van, hanem hogy az csak 25%. (Hogy mennyi a yard. Meg mennyi a TD, mert az lehet 50 yardos, amiből van 42 YAC stb))ulpianus
na igen cassel-nak ideje mutatnia végre valamit
eddig kihúzta a csapatot a szarból néha a védelem, néha az ST, néha a futójáték, de ennyi.
ugye eddig nem is voltunk nagy hátrányban sem, ez is szerencse, mert ott a passzjátékra kellett volna hagyatkozni (brr...)
TJ doubtful, szóval nagy vakószínűséggel nem játszik a frisco ellen, ez pedig nem jelent sajnos jót.
ha a bye week-ig nem mutat életjeleket remélem lesz annyira tökös az edzői stáb, hogy becseréli croyle-t, rosszabb nem lehet vele a játék
😊