Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Herminator azt mondta egy műsorban, hogy A jó QB ismérvei, hogy jó pár dologban, nevesítve:
Red zone, offense, 3rd down, 2 minute.

Nos, e-mérce szerint Cassel nem jó QB. Milyen meglepő. De igazából érdekes elmélet.


Szerk: (Mielőtt valaki beleköt, nem az a lényeg, hogy offense is ott van, hanem hogy az csak 25%. (Hogy mennyi a yard. Meg mennyi a TD, mert az lehet 50 yardos, amiből van 42 YAC stb))


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Haleyt támadják szépen mostanság ezzel a Jamaal kontra Jones üggyel. Én már elmondtam a véleményem itt, ami lehet persze hülyeség. De Haley scak kell valamit lépjen majd. Egylőre nyertünk, úgyhogy kivárhat, de ha majd nem így lesz, akkor fog kapni még keményebben, és muszáj lesz igazolnia a dolgot. Igazából pár napja néztem, és futott yardban ötödikek voltunk, passzolt yardban harmincadikak, és összesített yardban is 30. Tehát a futással nincs gond az offenseben. Bár ha már kigyűjtöd, hogy Jones és a 3rd&short, akkor annyira nem fényes. És Jonesnak lenne a "dolga" ezt megoldani. Tehát lehet így is, úgyis értékelni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Például Jamaal fut többetulpianus
Haley, if you really want to convince everyone that Thomas Jones is better than Jamaal Charles, what you could do is set up that weird sprinkler system that they have in the Buffalo Wild Wings commercials. Then, when it looks like Charles is about to break another long gainer, you could have one of your minions turn on the sprinklers to ruin his potential touchdown.

It's a brilliant, fool-proof plan, Todd. If you follow through with it, please give me credit.

Innen: http://walterfootball.com/nflpowerrankings.php

Aki nem ismerné, melyik reklámról van szó: http://www.youtube.com/watch?v=Snehqve-l3MDoM
Walter tud ilyen beteg dolgokat írni. De a kedvencem az, hogy a Seahawks 2006 óta nem nyert idegenben nem csoportellenfél ellen 😀
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Például Jamaal fut többetulpianus
Haley, if you really want to convince everyone that Thomas Jones is better than Jamaal Charles, what you could do is set up that weird sprinkler system that they have in the Buffalo Wild Wings commercials. Then, when it looks like Charles is about to break another long gainer, you could have one of your minions turn on the sprinklers to ruin his potential touchdown.

It's a brilliant, fool-proof plan, Todd. If you follow through with it, please give me credit.

Innen: http://walterfootball.com/nflpowerrankings.php

Aki nem ismerné, melyik reklámról van szó: http://www.youtube.com/watch?v=Snehqve-l3M
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Úgy néz ki, hogy Tyson Jackson (LDE) és O'Callaghan (ROT) sem fog pályára lépni a Frisco kids ellen. Nem is edzenek.
Limitált edzésen volt a méltán ismeretlen (S) Reshard Langford.
Akik kisebb sérüléssel, de játszani fognak szinte tutira: Wallace Gilberry (DE), Jon McGraw (FS) and Tamba Hali (WOLB)

Szóval semmi változás egyelőre. Előresejthetően TJ fog hiányozni a Góré ellen. Meg persze a pontok fognak hiányozni, ha valamit nem változtatunk hirtelenjében. Például Jamaal fut többet, vagy még meglepőbben bűnbak Matt jól játszik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Na, ennyi információt emésztenem kell egy darabig. A hétvégi meccs után majd megmondom igazad van vagy nincs 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A Gyakorlás ezen nem segít. Eddig sem segített.
A Bizalom már nm lehet nagyobb. Olyan szerződést kapott, hogy Brees és Peyton Manning szerződése volt csak erősebb. És azonnal franchise QBként hivatkoztak rá, azóta is ő a megkérdőjelezhetetlen starter QB. Akármilyen rossz néha, akkor is. Passz centrikus játék van ,hiába Jamaal jól fut, meg előtte Larry Johnson is itt volt, aki addig ligaelit futónak számított. De passzolunk és passzolunk. Mit nem kapott meg, hogy azt gondolhatná, nem bíznak benne?

A pszihomókusról annyit, hogy ez nem olyan mentális probléma mait kezelésekkel vagy gyógyszerrel orvosolni lehet. (azt már csak zárójelben és nagyon halkan teszem hozzá, hogy itt a fórumon is, meg mindenhol kábé helytelenül pszichológust írnak, amikor a pszichiáter a megfelelő, csak érdekességkép néha szoktam kötözködni, és már sok mindent átnyomtam így a fejekbe 😛 😀. Szal ez nem neked szól, csak most te írtad le. De mások is látni fogják. 😉 )

De érdemes megnézni Cassel játékát. Igazából sem dobáserővel sem pontossággal nincs komoly gondja. Egyik sem húúú, de azért elég. Csak totojázik, egy időben a fal is rossz volt, és ráengedték a védőket, mint egy áttört gát, de akkor is Croyle például jobban tudott kicsit érvényesülni. Most már olyan jó közepes pass protect van, főleg idén a két OT sokat javult, és ez döntő. Nem szuper, még csak nem is jó, de közepes. Vannak ilyen fal mögött páran, és tudnak dobálni. Cassel rossz dobásait ha megnézed, akkor van ideje rá.

Célpontjai is vannak. Ez sem mindegy persze. Bowe sztem bárhol játszana 1000 yardot hozna, ahogy itt is megteszi. Chambers tavaly jött, de berobbant, megbízható célpont, ő futás blokkolásban nem erőlködik, de elkapni tud, és gyors. McCluster most jött, de fantasztikus kezei vannak, és ő még gyorsabb, továbbá hamar üresre játssza magát, csak alacsony, de nem kel olyan routera küldeni, meg igazából az ő posztján ez nem is hátrány, vannak alacsony de elit slot WR-ek. ÉS nála a YAC veszély is fennáll, hamar le kell állítani, mielőtt felgyorsul. Moeaki az egyik legjobb elkapó TE volt a drafton, ezt igazolja is, és blokkolásban is kiváló, így nem lehet egyértelműen fogni passz ellen ha fent van. A többiek nem nagy nevek, de ennyi bőven elég kellene legyen. Igazi ligaelit elkapó nincs köztük, az még kéne esetleg, egy WR1, de én azt mondom, ez bőven jobb, mint sok csapatban.

Állítom, hogy ha augusztusban betettünk volna egy normális irányítót, most akkor mindenki csodálkozna, hogy Chiefs milyen jó kis csapat. Most is volt egy szem TD, Flowers pick six. Pedig volt fumble, kezdhetett az offense majdnem a red zoneból, stb. A második félidő kétharmadában nálunk volt a labda. Ez akkor is igaz, hogy ha a két picket számolom. Amit ha nem dob Cassel, még nagyobb arányú a fölény labdabirtoklásban. És pér FG, ennyi. Abból is mint mondtam egyik instant FG táv volt, meg egy Jamaal futás, szal Cassel nem is értem hogy nem tudott bármit kihozni ebből a meccsből sem?? Érthetetlen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Lehet, hogy a döntésképtelenség Cassel fő hibája, na de azon lehet javítani. Gyakorlás, bizalom, pszihomókus... De mégsem javul.
Előkerestem a NE statját, valóban se jó, se rossz, sima közepes. Döntésképtelenségről sajnos nem ad információt. 😉
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem volt az rossz év anno a Patsnél, bár én nem voltam tőle elájulva. De akkoriban mindenkinek volt véleménye: Sokan hittek benne, még többen nem. Én nem. Eddig nem is vált be. Nem az a gond, hogy sok apró hiba van, hanem hogy nem hoz döntést Matt. Áll ott mint .. , és egyszerűen nem tesz semmit. Vár vár, hátha lesz tökéletes célpont, de ez ár az nfl, itt nem lesz. Néha néha igen, ha a védelem hibázik, de többnyire nem. Nincs tökéletes döntés, csak lehető legjobb döntés, és ő képtelen meghozni. Egy idő után sack vagy kidobja a pályáról. Vagy néha elengedi, de mivel fél a hibától inkább jó erősen túldobja a WR-t is, akkor nem lehet pick. Ez igaz, csak nem is lehet elkapni.
A 3rd down is ezért nem megy, mert ott ha 3&4 fölött van az passz, a sec behátrál, az LBk is, és nincs tiszta célpont, ami Casselnél a totális döntésképtelenséget idézi elő.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Pont ez a baj Cassellel: nem csinál óriási ökörségeket, csak folyamatosan egy kis hiba itt, egy kicsi ott, de a végeredmény ugyanaz lesz, képtelenség ráépíteni komoly játékot. Tavaly még ez elment, új csapatba beépülve előfordul az ilyesmi, de nincs fejlődés, vagy legalábbis a meccseken nem látszik semmi belőle. Nem tudom a Pats-nál hogy jött össze neki az az év. Vagy nem is volt az annyira jó év, csak a memóriám nem az igazi...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Megnéztem most a TD meg a picket. Elsőnél ugyanazt mondom, amit leírtam első ránézésre. Berryt bekarikázta a szakkommentátor, mert szte Berry FS és akkor az ő dolga hátul zónázni. De Berry SS egyrészt, másrészt 3&1 van ő futás ellen áll föl a box mögött mellett közvetlen, csak majdnem hátra ér menteni, mert látja, hogy a emberezésben weak sideról középre futó Carrt megveri az embere. De nem ér oda, túl mélyen vannak. Nagyon jó helyzetfelismerés, és nagy sebesség, majdnem oda is ér, ezért tűnik úgy, mintha az ő dolga lenne.

Az ominózus Cassel pick. Valóban Bowe üresebb, bár amikor Cassel eldönti, hogy dob, egyrészt a play Chambersre van kitalálva, őt nézi. Másrészt Bowe kicsit elszakad, de annyira nem, és későn.
A gond inkább az, hogy a dobás rövid (vagy magas vagy gyenge, kinek melyik tetszik jobban), és másik gond, hogy Chambers le sem tojja ezt, ha rövid hát rövid, ő ugyan nem próbálja zavarni a CB-t. Sztem ő is ludas, bár a dobás sem elég erős, az tény. Ilyen szép magas, kényelmes dobást még én is elkapok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Majd megnézem otthon azt a picket, az állókép is néha csal. Bár ahogy élőben melékszem, indkét pick ritka osotba volt, ezt írtam is eredménykövetőbe (Oakland meccshez is, amikor még rossz volt a kedv, nem volt ennyire egyértelmű, hogy milyen jól is feljavult láthatóan a csapat. 😛 mondom hadd örüljenek, hogy Cassel mekkora loooser).

Magee leveskocka most sem emlékszem, hogy túl sokat játszott volna, pedig ha most sem, akkor mikor? Gilbery legalább passz ellen jó. Bár igazából a pass rush, ahogy vártam, nem volt egy nagy alakítás. olyan kis vidéki hakni szinten bevillantottak valamit néha, és ennyi, taps, köszönik szépen. Van még itt lehetőség, bár jobb, mint tavaly. De tavaly szégyen volt, meg előtte is, majd meglátjuk, a SD ellen ment, emlékezzünk a szépre, az sem volt olyan mint egy főnyomócső a Blaha alatt, de nyomás volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
nah tegyük össze a két kezünket, hogy tyson jackson épüljön fel hétvégére a frisco ellen, mert ő nagyon kellene a futás ellen az erős oldalra.nélküle nem tudjuk edwards-ot és smith-t rotálni, anélkül pedig nem működik jól az NT helyzetünk, smith-en kívül nem tudunk senkit berakni erős oldali end-nek (opciósan ott van toribio...de azért ő erős kérdőjel), magee oda nagyon kevés. gore-t valahogy meg kell állítani
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
http://www.arrowheadpride.com/2010/9/20/1700688/chiefs-vs-browns-anatomy-of-an-int

cassel első int-je képekben, elemzéssel
mindenki eldöntheti, hogy kinek és miért kellett volna dobnia
lehet megkövezni de szerintem bowe felé kellett volna dobnia aki megverte az emberét és igaz, hogy ott volt a safety, de lehet látni, hogy nem mozgott és nem is bowe felé nézett
ha jó ütemben dobja bowe elé, hiába a közelség nem érheti el se a labdát, se bowe-t
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
köszi!kicsit drága lett a szerződés, főleg a garantált...Vian
amúgy maga a szerződés korrekt (ha már cassel teljesitménye nem az, én mondjuk már akkor sem vártam tőle sokat)
amikor idejött ugye vagy kifizetjük neki a franchise tag-et ami ha jól emlékszem olyan 16 millió körül volt vagy szerződést kap, szerződéssel kap elismerést és bizalmat is ami elvileg jót tesz az embernek mentálisan, számitanak rá, biznak benne, stb. és nem csak egy évig tesztelik (elvileg egy egész jó év után, ha voltak is gyermeteg hibái, de mégiscsak nem kezdett a középiskola óta), igy megkapta ezt...a garantált "csak" kb. 12 millióval több , mint a franchise tag és ha 2 év után sem mutat érdemlegeset akkor elköszönünk tőle, na az elköszönés remélhetőleg folyamataban van
😊ehh
Na az jó lenne. Mármint elköszönni Casseltől.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 846 — !SuPeR6BoWL!
2-0 szép kezdet! Csak így tovább!!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
köszi!kicsit drága lett a szerződés, főleg a garantált...Vian
amúgy maga a szerződés korrekt (ha már cassel teljesitménye nem az, én mondjuk már akkor sem vártam tőle sokat)
amikor idejött ugye vagy kifizetjük neki a franchise tag-et ami ha jól emlékszem olyan 16 millió körül volt vagy szerződést kap, szerződéssel kap elismerést és bizalmat is ami elvileg jót tesz az embernek mentálisan, számitanak rá, biznak benne, stb. és nem csak egy évig tesztelik (elvileg egy egész jó év után, ha voltak is gyermeteg hibái, de mégiscsak nem kezdett a középiskola óta), igy megkapta ezt...a garantált "csak" kb. 12 millióval több , mint a franchise tag és ha 2 év után sem mutat érdemlegeset akkor elköszönünk tőle, na az elköszönés remélhetőleg folyamataban van
😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
köszi!kicsit drága lett a szerződés, főleg a garantált...
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Casselnek hány évre szóló szerződése van?Vian
Matt Cassel Quarterback 7/14/2009: Signed a six-year, $63 million contract. The deal contains $28 million guaranteed, including a $10 million roster bonus in the first year. 2010: $11.75 million (+ $250,000 workout bonus), 2011: $4.75 million (+ $7.5 million option bonus), 2012: $5.25 million, 2013: $7.5 million, 2014: $9 million, 2015: Free Agent

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Casselnek hány évre szóló szerződése van?
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Viszont ha Richardson beválik, akkor lehet is hozni, nem hal meg. O'Callaghan cserének jó. Albertre egy rossz szavunk nem lehet. Lilja és Niswanger, meg néha Weigmann hibázik, oda Asamoah kell meg egy center. Waters és Lilja meg egyik javuljon kicsit. De igazából lehet itt dobálni, rosszabb falak mögött is lehet 300 yardokat hozni stabilan. És a futójátékt is a C+RG öli meg, nem az OT-k. Na mindegy, most ez lesz még 14x. Hacsak nem javul Lilja, nála érzem ,hogy a sérülés miatt gyenge. Az lehet elmúlik.
Jó volna, mert centert sem könnyű szerezni, de Guardot nem fogunk. És ha Waters is öregszik (most is vannak jelei már), Lilja ha nem javul, akkor Asamoah nem állhat két helyre egyszerre. És rookie C+G+egy másodéves eddig basck upG az bukovári még egy szezon, ha jön irányító ha nem. Sztem beáll a G poszt, és jó lesz ez. Croyle meg kezedni fog egy idő után, vagy legalábbis játszani, és meglátjuk mit tud.

ulpianus
amúgy wiegmann azért upgrade niswangerhez képest, de szerintem ez neki az utolsó éve, utána niswanger mögé (vayg elé) tényleg kell egy center

o'callaghan meg térjen csak egy meccsre vissza a kezdőbe
csak agyonütik mögötte cassel-t
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Croyle jobb, mint Cassel. Én is jobb vagyok mint Cassel. Viszont ettől még Croyle rossz. Értem amit mondasz, és én is szívesebben nézném Croylet. Hátha egy házi Gradkowski lenne belőle, bár az nekünk Thigpen volt, kettő nem jár. 😛 Mindegy, kell egy irányító ide hamarost.
Viszont ha Richardson beválik, akkor lehet is hozni, nem hal meg. O'Callaghan cserének jó. Albertre egy rossz szavunk nem lehet. Lilja és Niswanger, meg néha Weigmann hibázik, oda Asamoah kell meg egy center. Waters és Lilja meg egyik javuljon kicsit. De igazából lehet itt dobálni, rosszabb falak mögött is lehet 300 yardokat hozni stabilan. És a futójátékt is a C+RG öli meg, nem az OT-k. Na mindegy, most ez lesz még 14x. Hacsak nem javul Lilja, nála érzem ,hogy a sérülés miatt gyenge. Az lehet elmúlik.
Jó volna, mert centert sem könnyű szerezni, de Guardot nem fogunk. És ha Waters is öregszik (most is vannak jelei már), Lilja ha nem javul, akkor Asamoah nem állhat két helyre egyszerre. És rookie C+G+egy másodéves eddig basck upG az bukovári még egy szezon, ha jön irányító ha nem. Sztem beáll a G poszt, és jó lesz ez. Croyle meg kezedni fog egy idő után, vagy legalábbis játszani, és meglátjuk mit tud.

Thomas Jones aktáról annyit, hogy belső futás van 1&10re. Ez a nagy ötlet. Charles és Dexter is 1&10re inner run. Nagy ötlet. Kell ezt csinálni, mert csak így tarthatók bent a DT-k. Különben kimennek szélre és passrush+külső futás is halott ügy. Ezért csinájjja mindenki, meg másért is, de ez fontos.
És akkor már Thomas Jonsért kevésbé kár, emg jobban is bírja a darálót, mint a Dexter+Jamaal duó.
Ha menne a drive, és lenne több 2&akármi meg több 1&10 akkor jönne Jamaal is többet. Csak 3&ut mesterek lettünk. Előző meccsen konkrétan 11 3rd downból 1 sikerült. Most jobb volt, de nem sokkal, főleg eleinte.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Berrynek sztem az emberfogásban vannak hibái, de ő a SS (meg FS is néha) használjuk zónázásra és kész. Másrészt nem nagy hibák ezek sem, zöldfülű bohóckodás, elmúlik.

Én nem értem ám, hogy Thomas Jones-al kinek mi baja van? Jó Charles, de azért nem oldja meg a támadást, amit Cassel kiherél. Jones sem rosszabb, mint ő. Persze Jones sem tud futni, amíg a fal perforált. De ezért elég jól fut, ha Charles futna, akkor sem lett volna jobb sztem.

Croyle meg, mondtam már párszor mi a gondom vele. Cassel nem dob el semmit (a két IT után írásban kért visszaigazolást a WRtől, mielőtt dobott volna). Croyle meg eldob mindent. Ha nincs célpont az sem zavarja. Eleinte nem, de amint egy normális drive-ot végigtol, máris a bab is hús. Tehát két másképp de két rossz irányító a választék. Úgyse mi döntjük el, és mindenkii tudja ki fog játszani. Has másként lenne Croyle dobált volna a negyedi negyedben legalább.ulpianus
berry-től én sem félek
bele fog jönni

thomas jonas-al semmi bajom
egyszerűen csak túl sok carry-t érzek nála charles rovására
jones hozza azt amiért idehoztuk, biztosan rombol és halad előre, ez remek dolog előnynél
hátránynál már nem annyira
azért a jets domináns futásblokkoló fala mögül még az ő megkopott gyorsaságával is lehetett nagyokat futni
charles-nak meg néha elég egy jó blokk és begyújtja a rakétákat
inkább a playhívásokkal volt bajom
charles megjelenése a backfielden egy második kisérletnél a félhülyék számára is valószínűsítheti a szélső futást
😊
kicsit variálni kellene
ötletesebb játékhívásokkal

croyle inkább dobáljon, mint ezt az impotens cassel féle checkdown passzokat lássam
meg a töketlen int-eket
ráadásul croyle keze erősebb és TC-ben pontosabb is volt (megint)
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Annál a nagy pasznál eredménykövetőbe írta TTT is hogy Berry hibája volt, meg a kommentátor is mondta. Vissza is lassították, hogy nem ér oda. De igazából nem is neki kellett. Az egy 3&1 volt, amikor Berrynek előre kellett jönni futás ellen, jött is. Csak Carr lemaradt. Ő volt a weak side CB és egyszerűen lefutották. A lebda elindult, Berry erre elkezdett pánikszerűen hátrafutni, és nem ért oda. A vicces rész utána volt sztem, mert Carr elesett, és Bery keresztül esett rajta, de még akkor is utánanyúlt a WRnek, csak esélye sem volt. Amolyan szimbolikusan jelezve, hogy ezt bizony elbattuk, erről lemaradtunk.
Berrynek sztem az emberfogásban vannak hibái, de ő a SS (meg FS is néha) használjuk zónázásra és kész. Másrészt nem nagy hibák ezek sem, zöldfülű bohóckodás, elmúlik.

Én nem értem ám, hogy Thomas Jones-al kinek mi baja van? Jó Charles, de azért nem oldja meg a támadást, amit Cassel kiherél. Jones sem rosszabb, mint ő. Persze Jones sem tud futni, amíg a fal perforált. De ezért elég jól fut, ha Charles futna, akkor sem lett volna jobb sztem.

Croyle meg, mondtam már párszor mi a gondom vele. Cassel nem dob el semmit (a két IT után írásban kért visszaigazolást a WRtől, mielőtt dobott volna). Croyle meg eldob mindent. Ha nincs célpont az sem zavarja. Eleinte nem, de amint egy normális drive-ot végigtol, máris a bab is hús. Tehát két másképp de két rossz irányító a választék. Úgyse mi döntjük el, és mindenkii tudja ki fog játszani. Has másként lenne Croyle dobált volna a negyedi negyedben legalább.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Megint nyertünk! Megint alig! Megint pocsék volt Cassel! Megint mitommén, de a lényeg, hogy senki ne keressen bandwagont mert lerobbant, amint elindult.

Viszont most a ST sem volt parádés. Nem volt rossz, de Arenas ragaszkodott hozzá, hogy régi ismerőse Haden szerelje őt, és méghozzá jó hamar. Ez taktikailag nem szerencsés, de legalább nem ejtette el ,vagy mit mondjak jót róla? A return teakről ennyit, a többi ST végül is elment, semmi extra.

Offenseben a szokásos, ha a futás megy, megy a szekér, ha nem akkor megy a Cassel szenvedni. Barry Richardson jobban blokkol passzhoz, mint O'Callaghan, de azért egyszer csúnyán végignézte, ahogy Casselt sackelik. Megvolt a blokk, sé Casselnek már el kellett volna dobni, de nem tette (ki tudja miért) és már nem blokkolta tovább, mert eddigre Cassel háta mögött is eltáncoltak, így sackelt az LDE (szte ő volt) a weak sideról. Cserébe Matt dobott két olyan ostoba picket, hogy nocsakmég! Ez az ember a liga egyik legjobban fizetett irányítója. Szerencsés Dániel.

A védelem nem volt rossz, DJ megint villant párat, Flowers szerzett pick sixet, de egyébként is. Van bennük fantázia, de Tyson hiánya miatt az NT-k sem bírták olyan jól, mert Shaun Smith volt az LDE, ez látszott. A run stop megvolt, csak a pass rush, a fránya pass rush annyira nem. Wallace menekült párat, amikor mégis. Igazából ebben szerencséje is volt néha, de ez a mi hibánk, el kell érni,ha már megverjük az OL-t.

A lényeg, hogy vezetjük a csoportot, mert naná! És ennyi, ennek kell most örülni. Bár ma AFC WEST uralom volt (nagy dolog ám), tehát arányában ugyanott vagyunk mint tegnap.ulpianus
nah a győzelem az győzelem
legalább
😊

Az ST-től a meccs előtt kb. ennyit vártam, a browns ST csapata nem a chargers féle, mi is féltünk tőlük rendesen colquit rúgdosta is ki a labdákat inkább a pályáról nehogy cribbs tudjon vele visszafutni
haden meg valahogy mindig odateleportált arenas elé
😊

cassel borzasztó
szóval a szokásos
pedig sokszor volt elég ideje a zsebben, egyszerűen nem lát a pályán, nem olvassa rendesen a védelmet, döntésképtelen vagy rossz döntéseket hoz, ragaszkodik a labdához, túldobja az elkapókat stb., az a pár jó passz meg ne tévesszen meg senkit, azért még egy félvaknak is illik telibe találnia egy üresen álló nagydarab tight endet
amúgy albert megint jó meccset hozott passz blokkban, richardson-ról kaptuk azt a sacket, de elég sokáig tartotta el richardson a védőt, ráadásul vak oldal sem volt, örökké nem tarthatja távol...cassel-nak illett volna észrevennie
hja a play action is felesleges nálunk nagyobb játékokra, simán megeszi a védelem, de ő képtelen eldobni a lasztit
croyle-t akarom
ő legalább bevállalos inteket dob
😊

a védelem tetszett
futást megfogtuk
dorsey továbbra is állatkodott, volt egy negyedik kisérlet ahol egyszerűen kifektette a guardot
a sackeket meg nem elsődlegesen a dline-tól kellene számon kérni
hali sérült is, joe thomas is, meg sokszor szerencséje sem volt
vrabel meg már öreg ahhoz, hogy pass rush-ban domináljon, a FF persze jól jött tőle
studebaker is játszhatna
remélem tyson jackson rendbe jön a frisco ellen, ő nagyon kellene
a 2 meccs után eddig a dline a kellemes meglepetés

a belső LB-ek is hozták szolidan a meccset, főleg DJ

secondary...hát....berry oké futás ellen, de az a két benézett nagy passzjáték, brrr (a kapott yardok felét ezekből kaptuk)
flowers picksix...no comment

ui.: charles kapjon több carry-t!
😊