Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Megint nyertünk! Megint alig! Megint pocsék volt Cassel! Megint mitommén, de a lényeg, hogy senki ne keressen bandwagont mert lerobbant, amint elindult.

Viszont most a ST sem volt parádés. Nem volt rossz, de Arenas ragaszkodott hozzá, hogy régi ismerőse Haden szerelje őt, és méghozzá jó hamar. Ez taktikailag nem szerencsés, de legalább nem ejtette el ,vagy mit mondjak jót róla? A return teakről ennyit, a többi ST végül is elment, semmi extra.

Offenseben a szokásos, ha a futás megy, megy a szekér, ha nem akkor megy a Cassel szenvedni. Barry Richardson jobban blokkol passzhoz, mint O'Callaghan, de azért egyszer csúnyán végignézte, ahogy Casselt sackelik. Megvolt a blokk, sé Casselnek már el kellett volna dobni, de nem tette (ki tudja miért) és már nem blokkolta tovább, mert eddigre Cassel háta mögött is eltáncoltak, így sackelt az LDE (szte ő volt) a weak sideról. Cserébe Matt dobott két olyan ostoba picket, hogy nocsakmég! Ez az ember a liga egyik legjobban fizetett irányítója. Szerencsés Dániel.

A védelem nem volt rossz, DJ megint villant párat, Flowers szerzett pick sixet, de egyébként is. Van bennük fantázia, de Tyson hiánya miatt az NT-k sem bírták olyan jól, mert Shaun Smith volt az LDE, ez látszott. A run stop megvolt, csak a pass rush, a fránya pass rush annyira nem. Wallace menekült párat, amikor mégis. Igazából ebben szerencséje is volt néha, de ez a mi hibánk, el kell érni,ha már megverjük az OL-t.

A lényeg, hogy vezetjük a csoportot, mert naná! És ennyi, ennek kell most örülni. Bár ma AFC WEST uralom volt (nagy dolog ám), tehát arányában ugyanott vagyunk mint tegnap.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Mike Cox sem játszik (FB), nem baj ott van Castille, pont olyan jó. És nem játszik McGraw sem, ő érte kár, kezdő safety akkor az újonc Kendrick Lewis lesz, ő is mélyvízbe kerül ,de bízom benne, viszont McGraw a ST vezére is, onnan fog hiányozni, remélem azért ez nem lesz meghatározó. A frissen igazolt LB Anderson sem játszik.

Nem minket tartanak az esélyesnek. De ez egyelőre nem zavarja a csapatot sztem. Ha nem húznak el a barnák ez elején, akkor bármi lehet a vége. Ez a meccs nincs lefutva.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
DJ egyébként lehet tényleg, hogy bezsákolja a nagy római költőt , és ha nem is papírra, de gyepre veti. Mert a hétfői meccsen bár voltak nagy megmozdulásai, de azért coverben (m&z) voltak néha gyengébb megoldásai. Ami blitzlkrieg esetén fel sem merülhetnek. 😀 De igazából a blitzekből az alapanyagot ott Gates szigorú házi őrizete vitte el.

Lesz belső blitz tehát, de persze nem egy ILBnek kell ezt megoldani, mert 2006bn DJ még SOLB volt, ott azért persze, hogy Jared Allen mögött blitzelt párat és ment is.

Shaun Smithért csak azért kár, mert Ronnal NT poszton rotálódtak, és az nagyon jól működött. Persze ez az OL más lenne amúgy is.

Igazból ha a futás beindul (szóltak ám Haleynek amit Döme is mondott, hogy Jamaal fusson többet), akkor a bowl.hu padoztató cikkben (by Rajna) is említett "Cassel tündöklése" is meglehet, de ez nem ligaszinten értendő feltétlen, inkább Cassel szinten. Aztán persze nem vagyok orákulum, nem sértődök meg, ha liga szintű dicsfény ragyogja körül a buci fejét. Csak egyelőre nem adott rá alapot, hogy ezt higgyem.

Hétfőn nem voltunk ám jók sztem annyira jajdenagyon.

A ST háborút ha nyerni tudjuk, akkor jók lehetünk megint ezt tudom mondani. Nekik kel egy kis segítség a többi csapatrésztől, de kapják a jó Field pozíciókat, meg esetleg pontokat is. MCCluster nagy PRTDje elhomályosította, hogy igazából nem ő volt ám jó returner. Csodás volt, amit csinált, blokkoltak neki végig. Arenasnak nem mindig, de hülyét csinált a rá támadókból nagyon durván. Legalább két TD esélyes returnje volt, de inkább 3. Épp hogy el tudta kapni a bokáját (asszem) Scifres egyszer, már lefutotta őt is, és onnantól a nagy üres préri. De az utolsó emberek előtt 2-3 embert egyedül fektetett meg, nem blokkba vitte csak, bár ahhoz is jó érzéke van, és az sem megy mindenkinek. Sproles például ezt részét kihagyta a "Hogyan legyünk jó returnerek" c. könyvnek. Ő mindenáron egy az egyben akarja megoldani. Dexter meg pont ezzel a tudományos módszerrel vitte végig például.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Tyson J. és O'Callaghan sem lép a gyepre ma este. TJ nélkül nehezebb lesz ,de nem váratlan a hír.
Viszont ami fontosabb ,hogy a 3rd downok meglegyenek, amihez az kellene, hogy ne 3&sok legyen, ahol passzolni kell egyértelműen. Futás eleve jobban megy, de inkább így tényleg lehetne Casselnek is passzolni párat, ami felhozná őt. Mert azt látom, hogy ő is kritikus magával szemben, és ez még inkább visszafogja.

Ami meg engem érdekel, hogy mennyit lesz a Dexter fegyver kihasználva? Mert az akkor megy igazán, ha tényleg rámegyünk a posztokban és a felállásban rejlő (HB vagy WR), és az ebből adódó taktikai előnyre.
Amihez Jamaal és Dexter felállás már volt, meg Dexter+empty backfield, most lehetne Jones-McCluster is akár. Biztos lesz, csak persze nem lehet állandóan. Bár nekem tetszik. Főleg ha majd néha jól be is jön. 😛 De be fog, efelől nincs kétségem.ulpianus
shaun smith játszik majd a helyén, elég nehéz lesz pótolnia, tyson jackson nagyon jól játszott.
én még arra is kiváncsi vagyok, hogy mennyit blitz lesz, a chargers ellen 10 százalék körül mozgott az aránya, )pre meccseken ez a szám 25 volt)
amúgy seneca wallace ellen már játszottunk 2006ban(és győztünk), remélem derrick johnson emlékezteti erre (2 sack)
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
És itt is egy múltidéző Chiefs-Browns meccs 2002ből:
http://www.youtube.com/watch?v=1O7-wMjy2uI&feature=player_embeddedulpianus
az a véghajrá
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Tyson J. és O'Callaghan sem lép a gyepre ma este. TJ nélkül nehezebb lesz ,de nem váratlan a hír.
Viszont ami fontosabb ,hogy a 3rd downok meglegyenek, amihez az kellene, hogy ne 3&sok legyen, ahol passzolni kell egyértelműen. Futás eleve jobban megy, de inkább így tényleg lehetne Casselnek is passzolni párat, ami felhozná őt. Mert azt látom, hogy ő is kritikus magával szemben, és ez még inkább visszafogja.

Ami meg engem érdekel, hogy mennyit lesz a Dexter fegyver kihasználva? Mert az akkor megy igazán, ha tényleg rámegyünk a posztokban és a felállásban rejlő (HB vagy WR), és az ebből adódó taktikai előnyre.
Amihez Jamaal és Dexter felállás már volt, meg Dexter+empty backfield, most lehetne Jones-McCluster is akár. Biztos lesz, csak persze nem lehet állandóan. Bár nekem tetszik. Főleg ha majd néha jól be is jön. 😛 De be fog, efelől nincs kétségem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Tyson Jackson játéka kérdéses, Gilberry fog játszani, úgy néz ki, de valószínű limitáltan. Gilberry eleve limitáltan szokott játszani (Nickel felállásoknál és egyértelmű passz szituációkban, nagyjából ennyi), de most ilyenkor sem mindig lesz fent. Persze h TJ nem játszik akkro sztem ez nem biztos, tehát a két hír összefügg. De igazából jól állunk továbbra is sérülések terén.
Weigmann 198. nfl meccsére készül, csak meglesz neki a 200, az már azért rutin. Watersnek az előző volt a 150. Az se rossz, és ebből jó sokat egymás mellett toltak végig.

És itt is egy múltidéző Chiefs-Browns meccs 2002ből:
http://www.youtube.com/watch?v=1O7-wMjy2uI&feature=player_embedded


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A Front7 elemzés aktuális fejezete.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Vrabel már lassú állandó nyomáshoz, Studebaker fiatal is, nem is ez a fő profilja, a többiben jó, azért van itt. ulpianus
remélem észreveszik ott is, hogy a raiders és a broncos jobb oldala lassú és lomha, studebakert azokon a meccseken illene kezdetni, mert a gyorsaságával nagyon megverné őket

amúgy vrabel futás ellen még mindig jó, ha már a pass rush nem megy annyira neki
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
McCluster lett az AFC ST player of the week. a 94 yardos PR TD okán. (Utoljára chiefs játékos Jamaal Charles kapta a címet (talán 2 yarddal rövidebb) (KR) TD-t bemutatva a publikumnak a Steelers elleni találkozón).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Rivers menekült, helyes! 😛😀 De igazából megmondom miért, már ahogy én meg tudom ítélni. A DLben Dorsey nagy napot fogott ki, és duplázni kellett sokat, de még így is elszabadult. az NT-k most többet voltak cserélgetve, főleg Edwards (ha megvan a meccs akkor ő a #95) és Shaun Smith (#90). Sokkal jobb volt így, mint tavaly Edwards pusztulásig és Lokey volt a cseréje. Edwards egyébként szintén sokkal jobb volt, mint eddig valaha. Remélem ez marad, csak nem tudok benne hinni.
Tyson Jackson másodéves, ami DLben az első "igazi" év, jó is volt már tavaly év végén, de most lesz nagy éve. Ha felépül, mert lesérült, bár nem vészes.

És a Bolts OLben nem volt összhang. Nemtom a holdout miatt, vagy mi miatt, de nem volt. Közrejátszott, hogy az Arrowheadben mindig baromi nagy a hangzavar, és Rivers legalább háromszor hiába jelezte a snap-et nem kapta, és delay lett. Ettől volt ám ideges leginkább, bele is rúgott a már általa földhöz vágott labdába egyszer. Szal a center is erre figyelt ,és ő is frusztrált volt. És amikor középen horpad a fal, lehet bent is blitzelni. És akkor kint is. Ez volt.

De normális OL ellen, normális időben, nem az Arrowheadben alapból én azt várom, amit tavaly, kicsi jobbat. A 3-4 már kezd beleégni az agyakba, mindenki nálunk fiatal, egy év sokat számít. Főleg defenseben. A blitz sémáink mások, más az edző, de ez sem lesz újdonság a 4ik meccsen. Szóval Hali van, és ennyi. Vrabel már lassú állandó nyomáshoz, Studebaker fiatal is, nem is ez a fő profilja, a többiben jó, azért van itt. Sheffield sérült. Most jött Charlie Anderson, őt meglátjuk, én persze bízom benne. És az ILB-k közül Derrick Johnson mindenben jó, blitzben is (eredetileg 4-3-as pass rusher SOLB). Ő még fog nyomulni kívül belül blitz rohamokon. Aztán esetleg Williams ,de Belcher és főleg Mays nem annyira fognak siettetni, bár Belcher egyre jobb és jobb, nagy steal lehet belőle.

De igazából Hali az etalon mifelénk, viszont értsd úgy, hogy például Doomhoz képest azért ő sem sztár, szal ha volna két Hali úgy már okés de nincs az se.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A védelem rossz. passz ellen nincs pass rush. Van egy átlag alatti pass rush, meg fejlôdik, de egy igazi klasszis pass rusher van a most sérült Hali. ÉS Sheffield lehetne de ô ma ment IR-re.

A futás elleni védelem tavaly rossz volt, nagyon. Fôleg az NT hiány miatt. most rotáció volt hétfô hajnalban, az jobban festett, de a Bolts OL ellen ami nem épp run blocker. Tehát ez nem kunszt. És ott is voltak huibák, de tavalyhoz képest jó volt, fôleg az ILBk miatt javultunk és fôleg Belcher ezen belül. DJ mindig isd jó volt csak back up volt tavaly, amit mai napig nem értek.ulpianus
A Chargers elleni meccsből leszűrtek alapján írtam. Amúgy a secondary-tek nem néz ki rosszul, csak a passrush hiány miatt (ahogy mondtad) elég sok ideje van az ellenfél WR-einek leszakadni.
Amúgy meg a Steelers-szel kéne bizniszelnetek, nálunk mindig van OLB depth. Mondjuk Flowers-t elfogadnám. 😛CarioN
Pass-rush hiány? Rivers úgy menekült, hogy már néha írták a nevét az IR-re. Ocsmány volt a protection, főleg jobb oldalról. Más kérdés, hogy jól kerülte a blitzeket.szaba
Ellenetek jól ment, de nem mindig lesz ez így.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A védelem rossz. passz ellen nincs pass rush. Van egy átlag alatti pass rush, meg fejlôdik, de egy igazi klasszis pass rusher van a most sérült Hali. ÉS Sheffield lehetne de ô ma ment IR-re.

A futás elleni védelem tavaly rossz volt, nagyon. Fôleg az NT hiány miatt. most rotáció volt hétfô hajnalban, az jobban festett, de a Bolts OL ellen ami nem épp run blocker. Tehát ez nem kunszt. És ott is voltak huibák, de tavalyhoz képest jó volt, fôleg az ILBk miatt javultunk és fôleg Belcher ezen belül. DJ mindig isd jó volt csak back up volt tavaly, amit mai napig nem értek.ulpianus
A Chargers elleni meccsből leszűrtek alapján írtam. Amúgy a secondary-tek nem néz ki rosszul, csak a passrush hiány miatt (ahogy mondtad) elég sok ideje van az ellenfél WR-einek leszakadni.
Amúgy meg a Steelers-szel kéne bizniszelnetek, nálunk mindig van OLB depth. Mondjuk Flowers-t elfogadnám. 😛CarioN
Pass-rush hiány? Rivers úgy menekült, hogy már néha írták a nevét az IR-re. Ocsmány volt a protection, főleg jobb oldalról. Más kérdés, hogy jól kerülte a blitzeket.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A védelem rossz. passz ellen nincs pass rush. Van egy átlag alatti pass rush, meg fejlôdik, de egy igazi klasszis pass rusher van a most sérült Hali. ÉS Sheffield lehetne de ô ma ment IR-re.

A futás elleni védelem tavaly rossz volt, nagyon. Fôleg az NT hiány miatt. most rotáció volt hétfô hajnalban, az jobban festett, de a Bolts OL ellen ami nem épp run blocker. Tehát ez nem kunszt. És ott is voltak huibák, de tavalyhoz képest jó volt, fôleg az ILBk miatt javultunk és fôleg Belcher ezen belül. DJ mindig isd jó volt csak back up volt tavaly, amit mai napig nem értek.ulpianus
A Chargers elleni meccsből leszűrtek alapján írtam. Amúgy a secondary-tek nem néz ki rosszul, csak a passrush hiány miatt (ahogy mondtad) elég sok ideje van az ellenfél WR-einek leszakadni.
Amúgy meg a Steelers-szel kéne bizniszelnetek, nálunk mindig van OLB depth. Mondjuk Flowers-t elfogadnám. 😛
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A védelem rossz. passz ellen nincs pass rush. Van egy átlag alatti pass rush, meg fejlôdik, de egy igazi klasszis pass rusher van a most sérült Hali. ÉS Sheffield lehetne de ô ma ment IR-re.

A futás elleni védelem tavaly rossz volt, nagyon. Fôleg az NT hiány miatt. most rotáció volt hétfô hajnalban, az jobban festett, de a Bolts OL ellen ami nem épp run blocker. Tehát ez nem kunszt. És ott is voltak huibák, de tavalyhoz képest jó volt, fôleg az ILBk miatt javultunk és fôleg Belcher ezen belül. DJ mindig isd jó volt csak back up volt tavaly, amit mai napig nem értek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pont így értettem ezt a berobbanást az elitbe részt, hogy szerintem nem sokan sorolnák őt a liga 10 legjobb elkapója közé, pedig ha kihasználná végre rendesen a Chiefs és Cassel Bowe adottságait szerintem simán hozhatna egy 1200 yardos 10 TD-s szezont.
Összesen 3 passz ment felé az egész Chargers elleni meccsen, ebből egyet elkapott (azt is elég ratyin dobta felé Cassel) egyet Weddle a meccs elején szépen levédekezett, ha jól emlékszem, és ugye volt egy dropja.
Ennél azért illene többet foglalkoztatni egy ilyen receivert...CarioN
De viszont Moeakit is illene foglalkoztatni, vagy Chambers is képes meccseket eldönteni. Jamaal is tud elkapni ,de nálunk (érdemes megnézni meccsen is) a FBjeink sem tológépek hanem elkapásban is kiválóak, de csak ha foglalkoztatjuk ôket. McCluster is kiváló elkapó, és az ô taktikai szinten is kihasználható elônye nagy fegyver, de csak ha kap passzt HB illetve WR poszton is. Pont ez a lényeg nála. Nem akarok belemenni, a védôk felállásával van összefüggésben, de most hosszú. Mindegy, de kell neki labdát dobni.

Mi akkor a gond? Ennyi passz nincs! Mert futás megy= futni kell. Cassel rossz, nincs csak 3&out 10x a meccsen, azt oszd be futásra és passzra ennyi elkapóra. Tudom mindent az offenseben Casselre vezetek le, de ez az igazság, ô és a fal némely tagjának pass protection borzalma teszi tönkrea chiefs esélyeit. Egyébként ez egy kiváló csapat is lehetne. Lehet ezen röhögni, de ez van. Elég régóta draftolunk elöl, összejött a normális fiatal csapat.

QB kell Bowe.nak, ez van, ezt tudom ismételgetni. Elejti ,de nem mindegy ,hogy hogyan jön a labda. Én láttam az összes dropját, és javarészt pöcsön dobta Cassel meg most is a bal vállát találta el oldalról, ott pattant le annyi idôd van. Bal kéz ekkor eleve nem játszik ,de próbálj odanyúlni jobb kézzel, és rájössz, hogy ez rossz passz.ulpianus
Hasonlóan látom a helyzeteteket egyébként, ide csak egy jó irányító kéne.
A Special team nagyon rendben van, a védelmetek se rossz, a futójáték ugyancsak fasza, de ez utóbbi két csapatrész azért annyira nem erős, mint mondjuk a Vikings-nál, ahol passzjáték nélkül is sikerült sokszor playoffba jutni...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
behúztátok charlie anderson LB-tbriareos
És Cameron Sheffield (SOLB back up) ment IR-re a múltkori nyaksérülése miatt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
behúztátok charlie anderson LB-t

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Pont így értettem ezt a berobbanást az elitbe részt, hogy szerintem nem sokan sorolnák őt a liga 10 legjobb elkapója közé, pedig ha kihasználná végre rendesen a Chiefs és Cassel Bowe adottságait szerintem simán hozhatna egy 1200 yardos 10 TD-s szezont.
Összesen 3 passz ment felé az egész Chargers elleni meccsen, ebből egyet elkapott (azt is elég ratyin dobta felé Cassel) egyet Weddle a meccs elején szépen levédekezett, ha jól emlékszem, és ugye volt egy dropja.
Ennél azért illene többet foglalkoztatni egy ilyen receivert...CarioN
De viszont Moeakit is illene foglalkoztatni, vagy Chambers is képes meccseket eldönteni. Jamaal is tud elkapni ,de nálunk (érdemes megnézni meccsen is) a FBjeink sem tológépek hanem elkapásban is kiválóak, de csak ha foglalkoztatjuk ôket. McCluster is kiváló elkapó, és az ô taktikai szinten is kihasználható elônye nagy fegyver, de csak ha kap passzt HB illetve WR poszton is. Pont ez a lényeg nála. Nem akarok belemenni, a védôk felállásával van összefüggésben, de most hosszú. Mindegy, de kell neki labdát dobni.

Mi akkor a gond? Ennyi passz nincs! Mert futás megy= futni kell. Cassel rossz, nincs csak 3&out 10x a meccsen, azt oszd be futásra és passzra ennyi elkapóra. Tudom mindent az offenseben Casselre vezetek le, de ez az igazság, ô és a fal némely tagjának pass protection borzalma teszi tönkrea chiefs esélyeit. Egyébként ez egy kiváló csapat is lehetne. Lehet ezen röhögni, de ez van. Elég régóta draftolunk elöl, összejött a normális fiatal csapat.

QB kell Bowe.nak, ez van, ezt tudom ismételgetni. Elejti ,de nem mindegy ,hogy hogyan jön a labda. Én láttam az összes dropját, és javarészt pöcsön dobta Cassel meg most is a bal vállát találta el oldalról, ott pattant le annyi idôd van. Bal kéz ekkor eleve nem játszik ,de próbálj odanyúlni jobb kézzel, és rájössz, hogy ez rossz passz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon bírom Bowe-ot, de itt lenne az ideje már berobbannia az elitbe a tehetsége alapján és az első meccsen mutatott játéka alapján Cassel nem tudom mennyire fog tudni segíteni neki idén ebben...CarioN
ahogy tavaly sem kifejezetten rá mentek a playek (bár kihagyott 4 meccset az eltiltása miatt)
amúgy az első két szezonjával semmi gond nem volt(sőt!)
a tavalyi szezonja meg...lehet cassel...lehet az új edzői gárda...passz, kiváncsi vagyok(leszek) erre az évéreehh
Bowe tolt ugye két 1000 yardos szezont kezdésnek. Egyet szoktak rookiek néha, vagy második évben aki elsô kettôt hozza ,azért az utána rendre jó játékos is lesz. Aztán votl a 600 yardos szezon, ahol 5 meccsen nem játszott. Akkor arányában az is ugyanaz. És fos volt az OL vágig passz alig jutott ki, aztán Cassel is szar. És Chambers több passzti is kap miúta itt van, most lesz Moeaki is, stb. De sztem 800 yardra minimum jó lesz megint.
Mindenki döntse el, hogy Cassel elôtt ez rossz vagy jó WR-t takar, és berobbanni kell-e neki még bárhova is vagy nem. Én azt mondom, Bowe jó nagyon is, QB kéne neki és kész, így hiába hoz 1000 yardokat, ha senki nem emlékszik rá. Szóval ez nem egydimenziós történet.ulpianus
Pont így értettem ezt a berobbanást az elitbe részt, hogy szerintem nem sokan sorolnák őt a liga 10 legjobb elkapója közé, pedig ha kihasználná végre rendesen a Chiefs és Cassel Bowe adottságait szerintem simán hozhatna egy 1200 yardos 10 TD-s szezont.
Összesen 3 passz ment felé az egész Chargers elleni meccsen, ebből egyet elkapott (azt is elég ratyin dobta felé Cassel) egyet Weddle a meccs elején szépen levédekezett, ha jól emlékszem, és ugye volt egy dropja.
Ennél azért illene többet foglalkoztatni egy ilyen receivert...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nagyon bírom Bowe-ot, de itt lenne az ideje már berobbannia az elitbe a tehetsége alapján és az első meccsen mutatott játéka alapján Cassel nem tudom mennyire fog tudni segíteni neki idén ebben...CarioN
ahogy tavaly sem kifejezetten rá mentek a playek (bár kihagyott 4 meccset az eltiltása miatt)
amúgy az első két szezonjával semmi gond nem volt(sőt!)
a tavalyi szezonja meg...lehet cassel...lehet az új edzői gárda...passz, kiváncsi vagyok(leszek) erre az évéreehh
Bowe tolt ugye két 1000 yardos szezont kezdésnek. Egyet szoktak rookiek néha, vagy második évben aki elsô kettôt hozza ,azért az utána rendre jó játékos is lesz. Aztán votl a 600 yardos szezon, ahol 5 meccsen nem játszott. Akkor arányában az is ugyanaz. És fos volt az OL vágig passz alig jutott ki, aztán Cassel is szar. És Chambers több passzti is kap miúta itt van, most lesz Moeaki is, stb. De sztem 800 yardra minimum jó lesz megint.
Mindenki döntse el, hogy Cassel elôtt ez rossz vagy jó WR-t takar, és berobbanni kell-e neki még bárhova is vagy nem. Én azt mondom, Bowe jó nagyon is, QB kéne neki és kész, így hiába hoz 1000 yardokat, ha senki nem emlékszik rá. Szóval ez nem egydimenziós történet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Megnéztem a második Bolts TD-t. Nem tudom. Sztem Berry is hibás és a playcall is. Berry és Flowers fogják Gates-t. De Berry mögött így marad egy űr. Ezért Carr siet hátra, de középen. Amíg Berry előre mozogva fel nem veszi Gatest, addig Flowers egyedül is tudja tartani. Csak hogy Berry túl gyorsan beindul a snap után, szem nem kéne úgy sietni, bár Gates se alvajáró és Berry megy gyors. Carr esélytelenül nézi Naanee szélső routeját, az ő zónájának határán. Próbál odaérni, de csak a Goal line mögött sikerül, Naanee nem is siet.
Igazából azért tűnik tripla emberfogásnak ,mert egy zónázó LB (DJ) is ott van. Ő nem mozog Gates felé.
Szval ha már ott van az LB, akkor Berry is zónán kellett volna legyen mögötte és kész. Nem kell duplázni Gates-t, mert úgyis egyik zónából a másikba lép, és Flowers őt követi. Ennél a playnél ,csak pont erre nem számítottunk. Hanem arra, hogy túl lesz töltve a strong side, és Nanne meg Gates valamiyen formában keverednek ott, és Gates kapja vagy blokkol egy védőt Naanee meg a célpont ,vagy igazából csinálnak amit akarnak nem lesz jó.

Ez pech, de persze látványos, pont olyan, mint a mi Moeaki féle TD passzunk, ami egy fake belső futás volt, és a komplett Chargers def megette. Csak az tudatos volt, ez meg mák. Mert itt sok jó play nem volt, de ez pont az, és persze pont ezt hívták. Ilyet látni ám bármilyen csapatnál, ez pech. Ha Berry kicsit vár, akkor talán talán, de akkor is az nagy play, nehéz felismerni és megjátszani totál mást, mint amit begyakorolsz és amit az edző kért. Utólag persze még én is látom, de akkor és ott annyit láttam (ismétlésben!), hogy a zónázás és az emberfogás összetömörül Naanee meg értetlenül áll üresen, Rivers nagyjából eltatlőája ,de elég az is. A kutya nincs ott.

Egyébként az is benne volt ,hogy futásra számítottunk ott, mert előtte sérül le Tyson J. Aki ugye LDE, odaállt Gates is, szal Berry is jó ha ott van futásnál, ezért lett ez a play hívva sztem.ulpianus
berry futás ellen már most is nagyon jó (ahogy elvárt volt tőle), coverben kell javulnia, de van rá ideje, a browns ellen megmutathatja ballhawk képességeit, ha elég nagy nyomás alá tudjuk helyezni delhomme-ot akkor ő képes meggondolatlan dolgokra, a secondaryk legnagyobb örömére.

moeaki az elkapásai mellett elég jól blokkolt is

itt a szokásos offensive line elemzés:

http://www.arrowheadpride.com/2010/9/14/1671010/chiefs-vs-chargers-breaking-down
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Nagyon bírom Bowe-ot, de itt lenne az ideje már berobbannia az elitbe a tehetsége alapján és az első meccsen mutatott játéka alapján Cassel nem tudom mennyire fog tudni segíteni neki idén ebben...CarioN
ahogy tavaly sem kifejezetten rá mentek a playek (bár kihagyott 4 meccset az eltiltása miatt)
amúgy az első két szezonjával semmi gond nem volt(sőt!)
a tavalyi szezonja meg...lehet cassel...lehet az új edzői gárda...passz, kiváncsi vagyok(leszek) erre az évére
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
tyson jackson kihagy 1-2 hetet mcl húzódás miatt
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Megnéztem a második Bolts TD-t. Nem tudom. Sztem Berry is hibás és a playcall is. Berry és Flowers fogják Gates-t. De Berry mögött így marad egy űr. Ezért Carr siet hátra, de középen. Amíg Berry előre mozogva fel nem veszi Gatest, addig Flowers egyedül is tudja tartani. Csak hogy Berry túl gyorsan beindul a snap után, szem nem kéne úgy sietni, bár Gates se alvajáró és Berry megy gyors. Carr esélytelenül nézi Naanee szélső routeját, az ő zónájának határán. Próbál odaérni, de csak a Goal line mögött sikerül, Naanee nem is siet.
Igazából azért tűnik tripla emberfogásnak ,mert egy zónázó LB (DJ) is ott van. Ő nem mozog Gates felé.
Szval ha már ott van az LB, akkor Berry is zónán kellett volna legyen mögötte és kész. Nem kell duplázni Gates-t, mert úgyis egyik zónából a másikba lép, és Flowers őt követi. Ennél a playnél ,csak pont erre nem számítottunk. Hanem arra, hogy túl lesz töltve a strong side, és Nanne meg Gates valamiyen formában keverednek ott, és Gates kapja vagy blokkol egy védőt Naanee meg a célpont ,vagy igazából csinálnak amit akarnak nem lesz jó.

Ez pech, de persze látványos, pont olyan, mint a mi Moeaki féle TD passzunk, ami egy fake belső futás volt, és a komplett Chargers def megette. Csak az tudatos volt, ez meg mák. Mert itt sok jó play nem volt, de ez pont az, és persze pont ezt hívták. Ilyet látni ám bármilyen csapatnál, ez pech. Ha Berry kicsit vár, akkor talán talán, de akkor is az nagy play, nehéz felismerni és megjátszani totál mást, mint amit begyakorolsz és amit az edző kért. Utólag persze még én is látom, de akkor és ott annyit láttam (ismétlésben!), hogy a zónázás és az emberfogás összetömörül Naanee meg értetlenül áll üresen, Rivers nagyjából eltatlőája ,de elég az is. A kutya nincs ott.

Egyébként az is benne volt ,hogy futásra számítottunk ott, mert előtte sérül le Tyson J. Aki ugye LDE, odaállt Gates is, szal Berry is jó ha ott van futásnál, ezért lett ez a play hívva sztem.


Állat vagyok, ami enni kér...