Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet ünnepelni- ti vagytok az utolsó még veretlen csapat a ligában!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Na akkor utoljára, amiben egyetértünk:
- Shaun Smith és Anthony Davis nem azt vitte a pályára amit szabad(fogás-ütés)
Amit én mondok:
- Nem tartom buzerantnak, csak a dolog maga elég érdekes
- Nem kiáltottam csalót, elismertem hogy sokkal jobb volt a KC
- Nem vagyok álszent hogy magunkat erkölcsi héróknak állítom be miért is tenném?
- Kicsinyes bosszú? hát lol 😀

/téma végepetey
Ez e téma vége, ezt most mondod másodszor szintén. 😀 Hány vége lesz még? Én remélem most igazat szóltál.

De akkor már csak egye tudok gondolni. Amikor te leírsz valamit nem fogalmazol pontosan, mert totál mást írsz le később,hogy miként is kell érteni ami igen, az igazából nem, csak úgy hogy talán. Ezzel tényleg nehéz vitázni.
Csak nem értem mire jó neked ez az egész? Most jól megmondtad vagy mi?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Na akkor utoljára, amiben egyetértünk:
- Shaun Smith és Anthony Davis nem azt vitte a pályára amit szabad(fogás-ütés)
Amit én mondok:
- Nem tartom buzerantnak, csak a dolog maga elég érdekes
- Nem kiáltottam csalót, elismertem hogy sokkal jobb volt a KC
- Nem vagyok álszent hogy magunkat erkölcsi héróknak állítom be miért is tenném?
- Kicsinyes bosszú? hát lol 😀

/téma vége

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Hát ne adj olyat a számba amit nem mondtam. Nem hiszem hogy homi lenne, de mégis milyen már hogy ilyet csinál 😀petey
Ezt mondtad "kérdés neki megérte-e a 10.000 dollár bünti. Azért ez buziság volt. Szó szerint is
Csak mondom, de nekem 8, akkor ez mást jelent.

Részemről lezárom, de vicces hogy ettől lett hős és tényleg így kell játszani? Szerintem te sem gondolod ezt.
Sok sikert a szezonra 😉petey
Én nem mondtam, hogy hős. Semmi ilyesmit nem mondtam. Azt mondtam ,hogy szabálytalan volt, de attól még lehet megéri neki a 10.000 dolcsis büntetés, amit szintén beírtál vele kapcsolatban.

De vitázhatunk, én szeretek. Akár buzizhatsz vagy ami teszik. Én is szoktam, nem ez zavar. De itt arról van szó, hogy szabálytalan volt, és aljas módszert használt. Aztán ellene is elkövetek szabálytalanságot. Én ere mondtam, hogy a másik fél sem volt szent. Nem kéne úgy tenni, mintha egy erkölcsi magaslatokat ostromló ligában egyszer csak megérkezne a homokos sátán. Túl van ez lihegve. Te asszem harmadszor írtad be ezt a témát egymás után, sztem ez volt felesleges, erre reagáltam.

(De egyébként figyeld csak meg, minden vesztes meccs után van aki csalót kiált.)

Most épp ez a kicsinyes bosszú maradt. Legyen, csak egyszer elég sztem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Valakinek a tokeit elkapni nem homi dolog ?
Ket meccsen is?

En tuti nem forditanek neki hatat...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
simán megéri
már a második meccsen bassza fel az ellen egyik Oline tagjának az agyát
aki pedig ideges, az könnyen hibázik is
😊ehh
Lehet én nem értem a tréfát de sztem nem vicces ha mindenkit megmogyoróz. Persze nektek az :cool:petey
Az álszenteskedés nálam nem jön be. Tehetünk úgy, mintha ez elképesztő különös dolog volna. És senki nem szabálytalankodik, senki nem doppingol, stb. Csak ez baromság. Az meg, hogy neked ez azt jeleni ,hogy ez homosexuális indíttatásból történt az gigalol. 😂 😂

Ne tegyél már úgy, mintha a Frisco játékosok nem szabálytalankodnának. Mert az eset után hősünket is vesén ütötték kapásból. Lett is 15 yard penalty. Neki meg lett 10k$ penalty.
Nem volt fair egyik játékos sem ,ennyiben maradjunk. Bár felőlem idejárhatsz beírogatni, ha jól esik. Csak nem értem, ez mire jó, vagy mi értelme, de te tudod. Ettől még simán lazánfaszán levertük a 9'erst, nem ezen múlott, mindenben jobbak voltunk. Meg kel nézni a meccset. De ha neked ez jól esik, akkor beszéljünk még erről napokig, és akkor annyi.ulpianus
Hát ne adj olyat a számba amit nem mondtam. Nem hiszem hogy homi lenne, de mégis milyen már hogy ilyet csinál 😀
Azt sem mondtam hogy szarok voltatok. Davis sem viselkedett érett módon, bár az én tökeimet nem kapták el meccs közben még szerencsére 😛

Részemről lezárom, de vicces hogy ettől lett hős és tényleg így kell játszani? Szerintem te sem gondolod ezt.
Sok sikert a szezonra 😉

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Megérte sztem. Nem domináns, de azért tartja a fal közepét, és megvillan néha futás és passz ellen is. Így fizetésemelést kaphat, és 10.000$-nál nagyobb összeg is felmerülhet. A két NT így igazából akár meg is oldja a posztot, ami nekem eddig a legnagyobb pozitívum.

Az pedig, hogy ez szted bármilyen értelemben szó szerinti homoszexualitás? Nem ismerem a szexuális beállítottságát, de mernék rá fogadni, hogy tévedsz. 😊ulpianus
simán megéri
már a második meccsen bassza fel az ellen egyik Oline tagjának az agyát
aki pedig ideges, az könnyen hibázik is
😊ehh
Lehet én nem értem a tréfát de sztem nem vicces ha mindenkit megmogyoróz. Persze nektek az :cool:petey
Az álszenteskedés nálam nem jön be. Tehetünk úgy, mintha ez elképesztő különös dolog volna. És senki nem szabálytalankodik, senki nem doppingol, stb. Csak ez baromság. Az meg, hogy neked ez azt jeleni ,hogy ez homosexuális indíttatásból történt az gigalol. 😂 😂

Ne tegyél már úgy, mintha a Frisco játékosok nem szabálytalankodnának. Mert az eset után hősünket is vesén ütötték kapásból. Lett is 15 yard penalty. Neki meg lett 10k$ penalty.
Nem volt fair egyik játékos sem ,ennyiben maradjunk. Bár felőlem idejárhatsz beírogatni, ha jól esik. Csak nem értem, ez mire jó, vagy mi értelme, de te tudod. Ettől még simán lazánfaszán levertük a 9'erst, nem ezen múlott, mindenben jobbak voltunk. Meg kel nézni a meccset. De ha neked ez jól esik, akkor beszéljünk még erről napokig, és akkor annyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
kérdés neki megérte-e a 10.000 dollár bünti. Azért ez buziság volt. Szó szerint is..petey
Megérte sztem. Nem domináns, de azért tartja a fal közepét, és megvillan néha futás és passz ellen is. Így fizetésemelést kaphat, és 10.000$-nál nagyobb összeg is felmerülhet. A két NT így igazából akár meg is oldja a posztot, ami nekem eddig a legnagyobb pozitívum.

Az pedig, hogy ez szted bármilyen értelemben szó szerinti homoszexualitás? Nem ismerem a szexuális beállítottságát, de mernék rá fogadni, hogy tévedsz. 😊ulpianus
simán megéri
már a második meccsen bassza fel az ellen egyik Oline tagjának az agyát
aki pedig ideges, az könnyen hibázik is
😊ehh
Lehet én nem értem a tréfát de sztem nem vicces ha mindenkit megmogyoróz. Persze nektek az :cool:

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
na megvan mr. bananagrabber videója
azért davis ahogy lenéz...ha látnánk az arcát, 15 yardért meg egy ideges tackle-ért pláne megérte
😊
http://www.youtube.com/watch?v=pjlkoHVC1F8&feature=player_embedded#!ehh
kérdés neki megérte-e a 10.000 dollár bünti. Azért ez buziság volt. Szó szerint is..petey
Megérte sztem. Nem domináns, de azért tartja a fal közepét, és megvillan néha futás és passz ellen is. Így fizetésemelést kaphat, és 10.000$-nál nagyobb összeg is felmerülhet. A két NT így igazából akár meg is oldja a posztot, ami nekem eddig a legnagyobb pozitívum.

Az pedig, hogy ez szted bármilyen értelemben szó szerinti homoszexualitás? Nem ismerem a szexuális beállítottságát, de mernék rá fogadni, hogy tévedsz. 😊ulpianus
simán megéri
már a második meccsen bassza fel az ellen egyik Oline tagjának az agyát
aki pedig ideges, az könnyen hibázik is
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Moeaki csudálatos egykezes elkapása okán Rookie of the week elismerést vívott ki magának.
Dejevu, hogy a Tony névre keresztelt TE-k beválnak Kansas Cityben.

Én mondtam, hogy az elkapósor nagyon jó lesz, csak Cassel is ráérezne már könyörgöm. Akkor komolyan hinni tudnék akár a POban is. De így... Inkább most örüljünk. Gratulálok Tony TE!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
na megvan mr. bananagrabber videója
azért davis ahogy lenéz...ha látnánk az arcát, 15 yardért meg egy ideges tackle-ért pláne megérte
😊
http://www.youtube.com/watch?v=pjlkoHVC1F8&feature=player_embedded#!ehh
kérdés neki megérte-e a 10.000 dollár bünti. Azért ez buziság volt. Szó szerint is..petey
Megérte sztem. Nem domináns, de azért tartja a fal közepét, és megvillan néha futás és passz ellen is. Így fizetésemelést kaphat, és 10.000$-nál nagyobb összeg is felmerülhet. A két NT így igazából akár meg is oldja a posztot, ami nekem eddig a legnagyobb pozitívum.

Az pedig, hogy ez szted bármilyen értelemben szó szerinti homoszexualitás? Nem ismerem a szexuális beállítottságát, de mernék rá fogadni, hogy tévedsz. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
na megvan mr. bananagrabber videója
azért davis ahogy lenéz...ha látnánk az arcát, 15 yardért meg egy ideges tackle-ért pláne megérte
😊
http://www.youtube.com/watch?v=pjlkoHVC1F8&feature=player_embedded#!ehh
kérdés neki megérte-e a 10.000 dollár bünti. Azért ez buziság volt. Szó szerint is..

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Amugy megint egyetertek, kezdtek idegesiteni.... 😊Delonso_
semmi gond, mi is megértjük ha megtérsz
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
na megvan mr. bananagrabber videója
azért davis ahogy lenéz...ha látnánk az arcát, 15 yardért meg egy ideges tackle-ért pláne megérte
😊
http://www.youtube.com/watch?v=pjlkoHVC1F8&feature=player_embedded#!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
hali lett a hét védőjátékosa az afc-benehh
3 sack az magáért beszél. Egy meccsen az sok. De egyébként is dominált. Például volt egy akkora holding, ami sack lett volna, meg is adták a holdingot, senki nem vitázoztt rajta. 😀. De talán egy ötödik ilyen is volt, meg ez meg az.
Haliról nekem legnagyobb adat, hogy a 2007-es fos def évben volt 10 azaz tíz sackünk, (miután Jared elment) és Hali akkor (most sem öreg, így tessék ezt elképzelni) a 10bôl 7.5-öt hozott. Az nem rossz, mert kábé a második meccsen kiderült az OCknek, hogy KC pass rush=Hali. Most, hogy vannak társai, sztem nem kell jósnak lenni, hogy lássuk, elsz még itt nyomás az ellenfél irányítóin. Az az oldal, ami weak side, nálunk erôsebb. 😛 Dorsey Hali, Derrick Johnson a pass rusher trió variációnk. MÉg DJ is aki nem ismerné, mindenre jó LB, de eredetileg 4-3-as pass rusher, és nem véletlen volt elsô körös ilyetén poszton. 😉 ILBkehez mérten életveszélyes kívül belül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Miert kene vitazni?

Neha van akivel egyeterkek...

Hermet mikor elkuldtetek azt utaltam.
A zsirpacnival remek paros lett volna o is.

De ugy tunik van ut az alagut vegen.Delonso_
melyik zsírpacninkkal?
😊
amúgy szerintem romeo-val nem ment volna az együttmunka, mindketten védekezőkoordinátorok, csak más szisztémákból és azért herm ezt nem nézte volna jó szemmel
(szerintem)

hermet én is kedveltem
egyszerűen csak vele csináltattak meg egy generációváltást és nem jöttek az eredmények (ami várható is volt)
bár annyit mindenképpen lehetne a szemére vetni, hogy egyszerre túl sok fiatalt(mit fiatalt..rookiet) dobott be a mélyvízbe
2008ban emlékszem a kommentátorokra amikor sorolták ki a rookie a csapatból, majd az egyik felkiáltott, hogy mindenki az.
bár úgy gondolom ez jól sülhet (vagy jól sül el...ez a szezon pl. eldöntheti), hogy elég sokan elég hamar nfl tapasztalatot szereztek és közben az elveszített meccsek miatt nem járt negatív hatással a játékosokra.
már aki még itt van, de itt elsődlegesen mondjuk a flowers,carr,albert,bowe négyesre gondolok.ehh
A masikra. Romeot nagzon nagzon sokra tartom, de Herm tul dominans hozza.
Viszont az ex ND mester nagz O guru, Hermmel nagy paros lehettek volna.
Az meg hogy egy full fiatal csapattal nem volt eredmeny, en emlexem az elejen azt mondtak azert hivtak mert meg kell ujulni es o tud csapatot epiteni.

Amugy megint egyetertek, kezdtek idegesiteni.... 😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
hali lett a hét védőjátékosa az afc-ben
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
http://www.nfl.com/partner?partnerType=rookies
alap
😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sztem Herm nagyon nagy arc. És jó scout. Meg jó defense szakértô. És emocionális vezér, mindenkivel kijön, de mégis welég kemény, nem lehet nála lazsálni. De mivel érezni nála, hogy komolyan veszi a focit, hiteles is, hogy megköveteli másoktól is a megfelelô hozzáállást. De nem kiabál egyfolytában, scak amikor oka is van rá, akkor viszont kemény. Ezt pedig legtöbben elfogadják.

De ô a 4-3-as védelemben hisz, a nem turnover, vagy blitz központú, hanem a tradicionális drive stop defense híve.
Támadásban pedig a futáscentrikus, óralepörgetôs, lassú idôhúzós, low score meccsek embere. Nála ki kell szenvedni a 3 pontos gyôzelmet, végig uralni a labdát. Semmiféle adok kapok, nem fér bele, meg Hail mary és egyéb bohócságok. Egy Flea fucker már speckó játék az ô könyvében.

Na most. Jött Pioli ugye, és neki egy Kansas City Patriots kellett. Tehát 3-4 defense, több blitz, turn over központúság, stb.
És támadásban egy passz centrikus, kevesebb I form, több 3WR-es felállás, Kreatív légitámadások. Sok pont, nagyobb kockázat, meg ami ezzel jár.

Ez nem Hermann Edwards asztala. Ez Haley. Ezzel nics gond, fôleg, emrt úgy néz ki, hogy mľködik. Amihez kellenek Herm emberei is, de a sok tehetséges fiatal annak köszönhetô, hogy sok elôkelô pickünk volt. 😛
Másrészt Herm olyan csapatot vett át, hogy csak az OL volt jó elôtte, de az pont széthullott. A fzutás meghalét, passz is, def eleve fos volt, ST is Hall után nulla volt. Szal a sok jó pick garantálható ilyenkor évekig. Jól használtuk föl sztem. Volt pár kapufa, de nagyjából ezt lehet kihozni, ez is szuper, többet nem. Néhány rossz választás mindig lesz.ulpianus
egyetértek teljes mértékben, szvsz jó lenne Herminatort megint egy pad mellett látni! :cool:
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Sztem Herm nagyon nagy arc. És jó scout. Meg jó defense szakértô. És emocionális vezér, mindenkivel kijön, de mégis welég kemény, nem lehet nála lazsálni. De mivel érezni nála, hogy komolyan veszi a focit, hiteles is, hogy megköveteli másoktól is a megfelelô hozzáállást. De nem kiabál egyfolytában, scak amikor oka is van rá, akkor viszont kemény. Ezt pedig legtöbben elfogadják.

De ô a 4-3-as védelemben hisz, a nem turnover, vagy blitz központú, hanem a tradicionális drive stop defense híve.
Támadásban pedig a futáscentrikus, óralepörgetôs, lassú idôhúzós, low score meccsek embere. Nála ki kell szenvedni a 3 pontos gyôzelmet, végig uralni a labdát. Semmiféle adok kapok, nem fér bele, meg Hail mary és egyéb bohócságok. Egy Flea fucker már speckó játék az ô könyvében.

Na most. Jött Pioli ugye, és neki egy Kansas City Patriots kellett. Tehát 3-4 defense, több blitz, turn over központúság, stb.
És támadásban egy passz centrikus, kevesebb I form, több 3WR-es felállás, Kreatív légitámadások. Sok pont, nagyobb kockázat, meg ami ezzel jár.

Ez nem Hermann Edwards asztala. Ez Haley. Ezzel nics gond, fôleg, emrt úgy néz ki, hogy mľködik. Amihez kellenek Herm emberei is, de a sok tehetséges fiatal annak köszönhetô, hogy sok elôkelô pickünk volt. 😛
Másrészt Herm olyan csapatot vett át, hogy csak az OL volt jó elôtte, de az pont széthullott. A fzutás meghalét, passz is, def eleve fos volt, ST is Hall után nulla volt. Szal a sok jó pick garantálható ilyenkor évekig. Jól használtuk föl sztem. Volt pár kapufa, de nagyjából ezt lehet kihozni, ez is szuper, többet nem. Néhány rossz választás mindig lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Miert kene vitazni?

Neha van akivel egyeterkek...

Hermet mikor elkuldtetek azt utaltam.
A zsirpacnival remek paros lett volna o is.

De ugy tunik van ut az alagut vegen.Delonso_
melyik zsírpacninkkal?
😊
amúgy szerintem romeo-val nem ment volna az együttmunka, mindketten védekezőkoordinátorok, csak más szisztémákból és azért herm ezt nem nézte volna jó szemmel
(szerintem)

hermet én is kedveltem
egyszerűen csak vele csináltattak meg egy generációváltást és nem jöttek az eredmények (ami várható is volt)
bár annyit mindenképpen lehetne a szemére vetni, hogy egyszerre túl sok fiatalt(mit fiatalt..rookiet) dobott be a mélyvízbe
2008ban emlékszem a kommentátorokra amikor sorolták ki a rookie a csapatból, majd az egyik felkiáltott, hogy mindenki az.
bár úgy gondolom ez jól sülhet (vagy jól sül el...ez a szezon pl. eldöntheti), hogy elég sokan elég hamar nfl tapasztalatot szereztek és közben az elveszített meccsek miatt nem járt negatív hatással a játékosokra.
már aki még itt van, de itt elsődlegesen mondjuk a flowers,carr,albert,bowe négyesre gondolok.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Miert kene vitazni?

Neha van akivel egyeterkek...

Hermet mikor elkuldtetek azt utaltam.
A zsirpacnival remek paros lett volna o is.

De ugy tunik van ut az alagut vegen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amúgy Little Jarry ki a túró van az aláírásodban?😊kishaszi
Brianna Frost 😉
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk én pont ezért nem gratulálgatok ulpianus, mert ugyebár a csapat...😊

Amúgy Little Jarry ki a túró van az aláírásodban?😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Itt folytatom inkabb.

Herm kiveteles edzo szerintem. A csapattagok imadtak, a jatekosokban jol latta meg a tehetseget es remek csapatot rakott es rakott volna ossze. Aminek most orultok az legalabb fele reszben az o munkaja is.
A csoportbol a kedvencemen kivul egyedul titeket nem fujollak, Herminator es Vermeil miatt.
Es mostmar Berry is itt van.Delonso_
Ezt írtam én:
De Herm nekem is kedvencem. Az aláírásomban is ôt idézem. Nagy arc, de edzônek inkább a defenseben értékes. Védôjátékos volt )nem is rossz. Aztán fejbôl azt mondom, hogy Chiefs védelmében segédedzô meg draftban is kikérték a véleményét talán hivatalosan nem volt scout. Jetsnél volt DC még sztem, és utána jôtt vissza HCnak a Chiefsbe. A tehetségeket felismeri jó eséllyel. Abban is nagy. Meg morális vezetô, kôvetik a srácok a pokolba is. És a hülye zoknijaival együtt szerethetô manus.

De HCnek akkor jó, ha van mellette egy Gailey féle fazon, aki ônjáró offenseben.én
Erre most akkor nem értem, miért válasz az, hogy ugyanaz. Most meg akarsz győzni, hogy igazam van?

Vagy szerinted offenseben is jó? Gailey volt jó. Meg most Weis és Haley. De Herm ahhoz nem ért annyira ,bár nem hülye hozzá, de igazából konzervatív, semmi extrát nem tud felhozni, és a kis kedvence Croyle sem volt jobb, mint Cassel. ehh szerint igen, sztem egykutya, csak Croyle másképp rossz. De támadójátékunk vele is nagyon gyenge volt. De nagyon. És ötlettelen. LJ fut középen, ez volt az ötlet.

De ezt sem írtad, csak amiket én. Szóval erre tudok még gondolni esetleg. Az meg, hogy kiket hozott ő az más kérdés. Ezt én elismertem. Tény, hogy hozott pár jó játékost, de azokból mér el is mentek páran, a Pollard, Page páros például.


Állat vagyok, ami enni kér...