Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ulpi. itt bőven elég lesz a 8-8, legjobb div mérleg a POhoz 😛
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Akkor nézd meg holnap mégy egyszer. 😊 Okés akkor nem csak meglökte hanm meglökte. Ha neked ez a lényeg, akkor legyen. Tehát meglökte Flowerst ezért véleményes, hogy Flowers ellen lehet-e DPI-t adni????
Hogy lehetne már? OPI-t lehet adni vagy semmit. Itt mi a véleményes? Ez egyértelmű téves ítélet, aminek semmi köze a valósághoz.

Az meg milyen érv, hogy te nem is láttál valamit, meg szted sem biztos, hogy egyáltalán lehet igazad, de az ugyanolyan, mint amiről beszélünk? És akkor 1-1. Ez hogy jön ki?ulpianus
a DPI valóban vicces, de erre nem is kellett volna zászló. Akkora óriási OPI nem volt, Flowers is inkább játszotta volna meg az emberét nem pedig egyből integetni.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Szóval AFCW nem jó betűkombináció volt ma.

Mindenesetre továbbra is érdekes lesz ez a csoport. a Boltsnak simán kén hoznia, de valahogy ragaszkodnak hozzá, hogy nem akarnak POba jutni. Ki érti ezt? 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Így van eaglesmcnabb. Sztem sincs semmi gond. Azért ahonnan indult ez a csapat tavaly, és ahogy most játszik, ahol most tart. Az ég és föld. A draft meg elképesztő jól sikerült. Sosem láttam ilyet.
Arenas is nagyon jó, Dexter is. Moeaki is elképesztő eredményes. Sheffield amikor lesérült róla is azt mondták hogy milyen jó. Berry is. Asamoah is szuper jó. Kendrick Lewis sérült de ő is kezdő S és jó. Pedig ő és Sheffield 5ik körösek voltak. ÉS nincs is több, ennyit húztunk.

Nagyon meghatározó játékosok, de a csapat is feljavult. Lilja jött még Shaun Smith meg Thomas Jones mint FA, nagyon jók.

Szóval idén ha lesz 6-8 győzelem már nagy dolog. De lehet 10 is. Ma már mondtam, de tessék ,hogy kikkel is játszunk még (H=Home):


Jacksonville Jaguars H
Buffalo Bills H
Oakland Raiders
Denver Broncos
Arizona Cardinals H
Seattle Seahawks
Denver Broncos H
San Diego Chargers
St. Louis Rams
Tennessee Titans H
Oakland Raiders

Na ebből mondom, hogy 5 meglehet még. És akkor már nagyot léptünk előre. A csoportban meg nem nagyon lesz 12 győzelem, szal ha esetleg összejön 10 nekünk (még 7) akkor van esély PO kábé. Sok minden lehet, de ha bejutunk, akkor is kábé kiesünk. De kit érdekelne? És ha nem jutunk "csak" csoport második hely, akkor is ki mondaná, hogy fail season? Az egy elképesztő nagy előrelépés.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Akkor nézd meg holnap mégy egyszer. 😊 Okés akkor nem csak meglökte hanm meglökte. Ha neked ez a lényeg, akkor legyen. Tehát meglökte Flowerst ezért véleményes, hogy Flowers ellen lehet-e DPI-t adni????
Hogy lehetne már? OPI-t lehet adni vagy semmit. Itt mi a véleményes? Ez egyértelmű téves ítélet, aminek semmi köze a valósághoz.

Az meg milyen érv, hogy te nem is láttál valamit, meg szted sem biztos, hogy egyáltalán lehet igazad, de az ugyanolyan, mint amiről beszélünk? És akkor 1-1. Ez hogy jön ki?ulpianus
kár ezen vitatkozni... 1értelmű OPI...
a PO sem áll távol a KC-től, egy meccsel sajnos kintebb vagytok... SAJNÁLOM

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Akkor nézd meg holnap mégy egyszer. 😊 Okés akkor nem csak meglökte hanm meglökte. Ha neked ez a lényeg, akkor legyen. Tehát meglökte Flowerst ezért véleményes, hogy Flowers ellen lehet-e DPI-t adni????
Hogy lehetne már? OPI-t lehet adni vagy semmit. Itt mi a véleményes? Ez egyértelmű téves ítélet, aminek semmi köze a valósághoz.

Az meg milyen érv, hogy te nem is láttál valamit, meg szted sem biztos, hogy egyáltalán lehet igazad, de az ugyanolyan, mint amiről beszélünk? És akkor 1-1. Ez hogy jön ki?ulpianus
hogy téged idézzelek: mental overload...😊DC
Ez az érved? LOL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Akkor nézd meg holnap mégy egyszer. 😊 Okés akkor nem csak meglökte hanm meglökte. Ha neked ez a lényeg, akkor legyen. Tehát meglökte Flowerst ezért véleményes, hogy Flowers ellen lehet-e DPI-t adni????
Hogy lehetne már? OPI-t lehet adni vagy semmit. Itt mi a véleményes? Ez egyértelmű téves ítélet, aminek semmi köze a valósághoz.

Az meg milyen érv, hogy te nem is láttál valamit, meg szted sem biztos, hogy egyáltalán lehet igazad, de az ugyanolyan, mint amiről beszélünk? És akkor 1-1. Ez hogy jön ki?ulpianus
hogy téged idézzelek: mental overload...😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Akkor nézd meg holnap mégy egyszer. 😊 Okés akkor nem csak meglökte hanm meglökte. Ha neked ez a lényeg, akkor legyen. Tehát meglökte Flowerst ezért véleményes, hogy Flowers ellen lehet-e DPI-t adni????
Hogy lehetne már? OPI-t lehet adni vagy semmit. Itt mi a véleményes? Ez egyértelmű téves ítélet, aminek semmi köze a valósághoz.

Az meg milyen érv, hogy te nem is láttál valamit, meg szted sem biztos, hogy egyáltalán lehet igazad, de az ugyanolyan, mint amiről beszélünk? És akkor 1-1. Ez hogy jön ki?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nana. Nem így van ám. Az hogy volt egy ítélet, amit visszanéztek, és látszott, hogy érvényes, az egy dolog. Megkaptuk mert érvényes elkapás volt. Ennek mi köze ahhez?

Az meg, hogy "csak meglökte könyökkel" az Giga LOL. Pont ez a szabálytalan. Nem lökheti meg könyökkel. És ha meglökte, akkor NEM Flowers lökte meg őt.

ÉS a másik eset is egyértelmű, ahogy elismerted. Nekünk amit mondasz az meg hülyeség. Ott meg lehet nézni ,hogy a challenge, amit dobtatok nem volt jogos. Ez nem ugyanaz.

És mi az hogy nem ezen ment el a meccs?? 31-28ra vezettünk. ÉS FG távom kívül voltatok. ÉS volt 2 perc. HA nem penalty akkor mienk a labda. És akkor 2 percig futkosunk vele és kész. Így meg kaptatok egy kiváló FG távot. Hogy TD lett vagy FG az más kérdés. De azért igenis ezen ment el a meccs.ulpianus
Csak annyi köze van, hogy egy meccsen rengeteg véleményes itélet van, én pl: a visszajátszásból sem tudtam megitélni, hogy leért e a labda a földre mielőtt az elkapótok megszerezte vagy nem, de megkaptátok és el tudom fogadni (bár nem örülök neki), és egy nfl meccsen rengeteg ilyen eset van.

Flowers PIjére pedig úgy emlékszem, hogy Flowers toszitott egy kicsit AJ vállán, majd tovább futottak és AJ pedig könnyékkel lökött (egy kicsit). A "csak meglökte könyökkel", pedig érdekes idézet tőlem, mikor nem is használtam a csak szót, és egyébként is arra reagáltam, hogy te azt irtad fellökte, ami túlzás

És nem lett volna tiétek a labda, ha AJ ellen be is fúják PIt, 2 nd down volt, kaptunk volna 15 yard büntetést (de nehéz helyzetbe lettünk volna az biztos).

De nem akarom folytatni, mert én is volt, hogy szidtam a birókat korábban, és tudom milyen rossz érzés, amikor úgy érzi az ember, hogy ellenük fújnak...de talán már azt megtanultam, hogy hibáztatni lehet őket, de (csak) rájuk fogni egy vereséget nem
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Azt persze elfelejtitek, hogy az első TDtek előtt pár yardra a red zoneunktól, 4 és 2 nél megkaptattok egy nagyon véleményes PIt (Kareem Jackson), aminél én semmit nem láttam, a második TDtek előtt meg egy 3 és hosszu szituációban egy nagyon véleményes elkapásotok volt (challangeltük is) és azt is megkaptátok.

Flowers PIjénék, meg az mondani, hogy AJ fellökte, az egyszerűen túlzás, meglökte könnyökkel, de előtte még Flowers is toszogatta, meglehetett volna adni mindkét részről, nem kaptátok meg, nem ezen ment el a meccsetek, és biztos vagyok, hogy a HCtek sem erre fogja fogni, aki egyébként nagyon szimpatikus

Egy eset volt amit biztos hibás bírói itélet volt, egy offsidetoknál,a mi játékosunk ( Antonio Smith ) egyértelműen hamarabb mozdult beDC
Nana. Nem így van ám. Az hogy volt egy ítélet, amit visszanéztek, és látszott, hogy érvényes, az egy dolog. Megkaptuk mert érvényes elkapás volt. Ennek mi köze ahhez?

Az meg, hogy "csak meglökte könyökkel" az Giga LOL. Pont ez a szabálytalan. Nem lökheti meg könyökkel. És ha meglökte, akkor NEM Flowers lökte meg őt.

ÉS a másik eset is egyértelmű, ahogy elismerted. Nekünk amit mondasz az meg hülyeség. Ott meg lehet nézni ,hogy a challenge, amit dobtatok nem volt jogos. Ez nem ugyanaz.

És mi az hogy nem ezen ment el a meccs?? 31-28ra vezettünk. ÉS FG távom kívül voltatok. ÉS volt 2 perc. HA nem penalty akkor mienk a labda. És akkor 2 percig futkosunk vele és kész. Így meg kaptatok egy kiváló FG távot. Hogy TD lett vagy FG az más kérdés. De azért igenis ezen ment el a meccs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Az ilyen meccsektől lehet a falnak menni csalódottságból 😕ender1112
Nem kell. Jól állunk. Nézd meg a Schedlue-t. Hozhatunk még pár győzelmet. És most is 3-2, szóval nincs gond. A Bolts kikapott, talán a Denver is ki fog a Jetstől. Az Oakland-SF totál megjósolhatatlan. De attól még jobban állunk. Ez a két meccs nem győzelemnek volt megadava a legbátrabb Chiefs szurkoló naptárában sem. ÉS alig vesztetünk. EZ nem baj, A csalás a gond, én utálom ezt. Meg nemcsak én. Ezért nem nézek már soccert például.

Mindenesetre jó a csapat, most már latjuk. A védelem nem tudta megfogni a Houston passzait, de ez egy nagyon jó passzgépezet. A rutintalanság néha kijött. De nem sokan dobálnak így.

És az látszott ,hogy a csapat minden játékosa 110%ot ad bele végig. Amikor DJ átugrotta az OL-t ,az fantasztikus volt például.

Bowe nagyot játszott ,de végén megint elejtett egyet, bár nem volt pontos a labda. Ő ilyen. Óriási elkapások, volt ma is egy terminator CB lepattintós futása. DE aztán meg elejti. Ez van, nem lehet mit tenni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Azt persze elfelejtitek, hogy az első TDtek előtt pár yardra az endzoneunktól, 4 és 2 nél megkaptattok egy nagyon véleményes PIt (Kareem Jackson), aminél én semmit nem láttam, a második TDtek előtt meg egy 3 és hosszu szituációban egy nagyon véleményes elkapásotok volt (challangeltük is) és azt is megkaptátok.

Flowers PIjénék, meg az mondani, hogy AJ fellökte, az egyszerűen túlzás, meglökte könnyökkel, de előtte még Flowers is toszogatta, meglehetett volna adni mindkét részről, nem kaptátok meg, nem ezen ment el a meccsetek, és biztos vagyok, hogy a HCtek sem erre fogja fogni, aki egyébként nagyon szimpatikus

Egy eset volt amit biztos hibás bírói itélet volt, egy offsidetoknál,a mi játékosunk ( Antonio Smith ) egyértelműen hamarabb mozdult be
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Az ilyen meccsektől lehet a falnak menni csalódottságból 😕
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Szerencsétlen Flowers nagyot játszott egész este, eléggé kiakadt a bíróra. Ott szidta utána percekig egy méterről. És a bíró nem szólt semmit, mert tudta, hogy igaza van. Pedig elég keményen osztotta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Így van. Én sem szoktam csalózni, nem is szeretem. De amikor a bíró előtt Flowers fellökik, és aztán ő ellene dobja be a zászlót, hogy jó sok yardot haladjon a Texans. És a drive stop helyett a végén lesz egy kiváló Field pozíció. Szal az azért 2 minute wben 3 pontos hátrányál messze nem tolerálható. Pontosan tudta a bíró, hogy ha ez nem elkapás, akkor vége a Texansak. Ezért dobott valami nagy kamut és kész.
De meccs elején egy hasonló eset szintén volt a Chiefs ellen. Ez undorító. Ilyen bírókat el kell tiltani a ligából, ezzel mindenki csak veszít hosszútávon. A nézők, a csapatok, mindenki.

Nincs gond, mert nyerhetünk még elég meccset. Akár POba is juthatunk. Meg mindegy, mert nekünk nem a PO volt a cél. De szánalmas, amikor ennyire küzd egy fiatal csapat, és mert nincs nagy nevük, hazai pálya előny "szabály" alatt ennyire elszáll egy játékvezető gárda.

Megérdemelte volna a győzelmet mindkét csapat. De nem így.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
na nem szoktam birózni
de egyértelműen belenyúltak a meccsbe
a végén a flowers DPI undoritó volt
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Chiefs Indzsúri jelentés:

Chambers, Chris WR Finger - - FP questionable
Colquitt, Dustin P Illness DNP FP - -
Jackson, Tyson DE Knee FP FP FP questionable
Langford, Reshard S Ankle DNP DNP DNP Out
Lewis, Kendrick DB Hamstring - - FP questionable
O'Callaghan, Ryan T Groin FP FP FP questionable

Bár a meccsen Vrabel is megsérült, de úgy tűnik nem komoly. Kemény gyerek az. TJ remélem játszik. Bár ha sérült akkor ne játsszon, annyira nem életbevágó. Igazából ennyi sérült elosztva ezeken posztokon egyáltalán nem vészes. Lewisnál (FS) gond, hogy eddig sok playt játszott, és McGraw sérülésből jött vissza, de reméljük nem komoly, mert egyből Q-t kapott, lehet ennyit kap még egy két meccsre és játszik attól.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Az aktuális F7 rovat. Week 5.
Erről annyit még, hogy itt egy kis Tamba Hali show a meccsről. Jó szórakozást!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
a másik oldalon viszont nem ilyen jó a helyzet,vrabel jó futás ellen és coverben sem rossz és uge a védelem egyik vezére, de a pass rush már nem megy neki, studebakert többet játszatnám passz szituációkban leglább, bár ha jól láttam már elkezdték ezt
amúgy...merrimen?

azért smith nagyon jót tett ennek a d-line-nak és tyson jackson is játszani fog hétvégén
ami elég fontos lesz
a texans elég jól futott (amiben sokat köszönhetnek egy bizonyos wade smith-nek..hehe)
és ugye a passzjátéka is elég komoly (finoman fogalmazva)
kiváncsi vagyok hogyan játszatják majd berry-tehh
Wade Smith, ja, én mindig bírtam Smitht. elképesztő sokoldalú figura. igazi Jolly Joker, akire nagy szükség van ,mert megspórol egy helyet, és nem kapsz a szívedhez ha kiesik például egy kezdő LOT. 😛

De inkább Pollard. Nem írom le mennyire jó. Inkább azt írom, hogy Derrick Johnsont megkérdezték erről a Pollard esetről, meg Haleyt is. Haley jó játékosnak tartotta, de el kellett engedni, mert más volt az elképzelés (Berry). DJ meg kiváló játékosnak és óriási ütközőnek, meg csapatembernek tartja Pollardot, és fogalma nincs, miért kellett elengedni. Ebben maradjunk.
Jut eszembe DJ nagyon sokat fejlődött idén futás ellen. Eddig ebben volt átlagos, rossz sose volt. De most már pöpec run stopper, hogy van playszáma belül. Ráérzett vagy nemtom, lehet Belchert (SILB) kell fogni, vagy ki tudja, de Addai nem köszöni meg, hogy párszor kőkeményen leszedte, és nem egyszer TFL volt (nem csak Addai).
____________________________________________________


Merriman meg a sérülése óta mintha kifogyott volna a kokszból. Teljesen súlytalan. Valaki azt írta egyik topicban, hogy középszerű lett (Talán Gyulus a pats topicban? Így rémlik de nem 100%). Sztem ez még istenes megfogalmazás, és hízelgő. Kérdezd meg szabát, de nem fog ilyen "szépeket" mondani sztem, hogy középszerű. 😀
Persze ahol Vrabel kezdő, vagy egy Studebaker, ott lehet ő megoldás. De én azt gondolom, hogy nagy pénzt akar, amíg kérhet bármit is. És azt olyan csapat adja meg (a nem extra de normális pénzt), akinek ez sürgős, az OLB poszt betömése, mint egy fogfájás esetén. Nekünk nem az. Vrabel is ellátja, mint írtad, cak nem pass rusher de még inkább jövőre kiöregszik. Studi egyre jobb. ÉS felgyógyul a TCben király formát mutató Sheffield. Tehát mire Vrabel helyett kell ember már lesz valaki.
És legvégül ott az én kis kedvenc LB-m aki ILB de marha gyors, Cory Greenwood, ha minden ACL szakad. Bár ő csak 235 fontos, ami határeset OLBnek, de Hali át tud állni oda és SOLBnek már elég. És Cory tényleg tehetséges, meg piszok gyors.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Úgy néz ki, hogy Tyson Jackson (LDE) és O'Callaghan (ROT) teljes edzésmunkát végeznek, tehát játszani fognak 7végén. Ez két remek hír! Mert amikor Albert (LOT) kicsit megsérült a meccsen, az nem volt vicces, mivel nem volt cseréje. Így azért sokkal nyugodtabb az ember. Bár a tavalyi sérülése óta O'Callaghan nem olyan jó, és már a kezdő posztot is talán véglegesen lenyerte tőle Richardson (ROT), de csak kell ő ide, legalább egy tartalék legyen már.

TJ meg szintén. Mert ő kezdőember, akit az NT csere Shaun Smith vált RDEben, de ha nincs TJ, akkor Smith csak DE, és akkor Edwardsnak (NT) többet kell a pályán lenni, meg nincs igazi cseréje, ami rosszabb konstrukció, mint ha TJ van és kész. Meg azért egy másodéves 1/3 játsszon már. 😊ulpianus
amúgy egész jó volt waters LT-nek
😊
TJ mindenképpen kell, az első meccsen nagyon jó volt és azóta az edzéseken állítólag mégjobb
azért ez a TJ - Smith/Edwards - Dorsey line elég jó teljesitményt hoz eddig az évben
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
amúgy flowers eddig all pro szinten tolja
31-szer dobtak rá, ebből összesen 81 yard jött össze az ellenfélnek, 2,6YPA, 2 int (ebből egy visszahordva TD-re), 11,4-es QB rating és futás ellen is jó
hétvégén a texans ellen újabb kihívás elé nézhetehh



De ami durva igazán, hogy Carr sem rosszabb sokkal. Nemtom emlékszel-e rá ,de érdemes megnézni újra. Amikor Wayne kapja a red zoneban először a lasztit, és Carr elüti előle nagyon tisztán. Carr messze van tőle a dobás pillanatában, és Manning a mi 3 yardosunkról dobja. Persze ott is kap hurryt Manning (valahogy ezt nem látták a Colts szurkerek, hogy Peyton mekkora nyomás alatt játszott, és ezért volt gyengébb, meg a kiváló sec miatt). És egyébként is volt még egy nagy egykezes mentése Carrnek, és végig jól játszott, hiába tették rá Wayne-t.

De nagy dicséret a két CBnek, hogy állandóan 8 ember van a boxban, ezzel öljük a futást, mert egyszerűen ők megoldják a dolgukat. És Lewis vagy McGraw zónázik egyedül középen oszt' ennyi. Tiszta passz szituban még Berry zónázik vele párban. Ez azért nagy könnyebbség a DCnek, hogy elöl variálhat egy extra védővel, mert bízhat a corner tandemben. Minden meccsen figyeld meg, hogy a kommentátor végig tolja, hogy milyen király páros ez, milyen meglepő módon. Pedig tavaly óta ez sztem nem meglepő, meg aki látott pár KC meccset idén, annak sem. Nagyon jó lesz ez, főleg, mert Arenas is kiváló nickelback lett. Tőle tartottam, hogy egy két év, mire ő is beépül, de kapásból jó lett. Nagyon kéne még egy OLB pass rusher Hali mellé, akkor lenne még nagyobb nyomás, és akkor már nem sok jó taktika lenne a Chiefs védelem ellen. (Bár a futásoktól mindig félek, nem tudom elhinni, hogy meg tudjuk állítani. 😀 )ulpianus
nah hja
a nem érdemeltük meg hülyeségen kívül a másik kedvencem a most éppen kivételesen extra szar xy dolog
ugye az ki hogyan játszik éppen xy ellen már más kérdés
😊
hali a meccsen folyamatos nyomás gyakorolt manning-ra
a másik oldalon viszont nem ilyen jó a helyzet,vrabel jó futás ellen és coverben sem rossz és uge a védelem egyik vezére, de a pass rush már nem megy neki, studebakert többet játszatnám passz szituációkban leglább, bár ha jól láttam már elkezdték ezt
amúgy...merrimen?
😊
hja carr, tavaly sem volt rossz, azért rá így jóval többet dobálnak, de vannak szép passzleütései is és ha megvan mellette az elkapás, legalább egyből megcsinálja a tackle-t
amúgy a colts elleni futásvédekezésünkön meglátszott, hogy berry-t hátratolták mélyre a passzok ellen, addai tudott virgonckodni(amíg dorsey rá nem feküdt), mert berry azért ha coverben még nem is, de futás ellen már most kiemelkedően jó (ahogy vártuk)

azért smith nagyon jót tett ennek a d-line-nak és tyson jackson is játszani fog hétvégén
ami elég fontos lesz
a texans elég jól futott (amiben sokat köszönhetnek egy bizonyos wade smith-nek..hehe)
és ugye a passzjátéka is elég komoly (finoman fogalmazva)
kiváncsi vagyok hogyan játszatják majd berry-t
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Úgy néz ki, hogy Tyson Jackson (LDE) és O'Callaghan (ROT) teljes edzésmunkát végeznek, tehát játszani fognak 7végén. Ez két remek hír! Mert amikor Albert (LOT) kicsit megsérült a meccsen, az nem volt vicces, mivel nem volt cseréje. Így azért sokkal nyugodtabb az ember. Bár a tavalyi sérülése óta O'Callaghan nem olyan jó, és már a kezdő posztot is talán véglegesen lenyerte tőle Richardson (ROT), de csak kell ő ide, legalább egy tartalék legyen már.

TJ meg szintén. Mert ő kezdőember, akit az NT csere Shaun Smith vált RDEben, de ha nincs TJ, akkor Smith csak DE, és akkor Edwardsnak (NT) többet kell a pályán lenni, meg nincs igazi cseréje, ami rosszabb konstrukció, mint ha TJ van és kész. Meg azért egy másodéves 1/3 játsszon már. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
amúgy flowers eddig all pro szinten tolja
31-szer dobtak rá, ebből összesen 81 yard jött össze az ellenfélnek, 2,6YPA, 2 int (ebből egy visszahordva TD-re), 11,4-es QB rating és futás ellen is jó
hétvégén a texans ellen újabb kihívás elé nézhetehh



De ami durva igazán, hogy Carr sem rosszabb sokkal. Nemtom emlékszel-e rá ,de érdemes megnézni újra. Amikor Wayne kapja a red zoneban először a lasztit, és Carr elüti előle nagyon tisztán. Carr messze van tőle a dobás pillanatában, és Manning a mi 3 yardosunkról dobja. Persze ott is kap hurryt Manning (valahogy ezt nem látták a Colts szurkerek, hogy Peyton mekkora nyomás alatt játszott, és ezért volt gyengébb, meg a kiváló sec miatt). És egyébként is volt még egy nagy egykezes mentése Carrnek, és végig jól játszott, hiába tették rá Wayne-t.

De nagy dicséret a két CBnek, hogy állandóan 8 ember van a boxban, ezzel öljük a futást, mert egyszerűen ők megoldják a dolgukat. És Lewis vagy McGraw zónázik egyedül középen oszt' ennyi. Tiszta passz szituban még Berry zónázik vele párban. Ez azért nagy könnyebbség a DCnek, hogy elöl variálhat egy extra védővel, mert bízhat a corner tandemben. Minden meccsen figyeld meg, hogy a kommentátor végig tolja, hogy milyen király páros ez, milyen meglepő módon. Pedig tavaly óta ez sztem nem meglepő, meg aki látott pár KC meccset idén, annak sem. Nagyon jó lesz ez, főleg, mert Arenas is kiváló nickelback lett. Tőle tartottam, hogy egy két év, mire ő is beépül, de kapásból jó lett. Nagyon kéne még egy OLB pass rusher Hali mellé, akkor lenne még nagyobb nyomás, és akkor már nem sok jó taktika lenne a Chiefs védelem ellen. (Bár a futásoktól mindig félek, nem tudom elhinni, hogy meg tudjuk állítani. 😀 )


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Megnéztem most külön Bowe TD dropját. Az ő hibája. Én arra emlékeztem ,hogy befelé fordul, mert a vonal mellet fut az end zoneban, és a háta mögé jön a labda, úgy kell megfordulnia. Ez így is van, de nem ezért nem kapta el, ezt rosszul gondoltam tehát. Mert elkapta, csak el is ejtette. A védőt megverte, meg is fordult időben épp a gyengus dobásra, de elejtette. (Akkor volt ugye 6-9.)

Arra viszont nem is emlékeztem, hogy Bowe ezután közvetlen még egy (ez esetben tökéletes) passzt is elejtett. Az nagyon csúnya volt, sima labda, álló helyzetben szinte, kézbe jön, sehol a védő, és drop.

Ezen kéne dolgozni. Egy vörösben játszó csapat ennyire nem tudja megszelídíteni vörös zónát, az kellemetlen. Odáig szépen eljutottunk, és ott valahogy mindig volt vmi gond.ulpianus
hja
ezt már korábban mondtam, hogy itt nem cassel tehetett róla
bowe-ból előjött régi mumusa a dropmánia
😊
az a baj, hogy megáll a tudomány a red zone-ban, ott már futni nagyon nehéz, passzban meg valaki mindig elbénázza
utolsó esélyünk ha charles legkésőbb a 30-40esről befut
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
amúgy flowers eddig all pro szinten tolja
31-szer dobtak rá, ebből összesen 81 yard jött össze az ellenfélnek, 2,6YPA, 2 int (ebből egy visszahordva TD-re), 11,4-es QB rating és futás ellen is jó
hétvégén a texans ellen újabb kihívás elé nézhet