Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Igen, elég értelmes döntések voltak. nem lehet pitty-putty évekig PO résztvevő esélyes csapatot építeni, de ahhoz képest, ami lehetőség volt, nem bohóckodták el. A drafton nekem is az NT kihagyása votl érthetetlen, amikor Cody ott volt, tökéletes 3-4-es Nose, vagy aztán Cam Thomas már más kategória, de őt asszem az ötödik körben is hozhattuk volna, és annyit kényelmesen megért volna. Mivel akkor sem, és azóta sem van NT.

De egyébként most már én is látom a koncepciót, mind offense, mind defense tekintetben. Valamint a ST tavaly is javult, mostanra meg odáig jutottunk (egy 5-6 éves siralomházból), hogy alig várom a hétvégét (elejét), hogy lássam őket (is) élesben. Itt igen komoly előrelépést tettünk mióta az új vezetés megérkezett, és ezt is meg kell becsülni, mert rebuildingben a ST lehetne egy kifogáshalmaz szintjén is akár.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
amúgy összehasonlítva a tavalyival
meglepően normális offseasont futottunk
innét szólva sem találok benne különösebben kivetnivalót, inkább pozitív a dolog
oké
mondjuk az NT dolog probléma
de azért nem nyeretlen kétévesek ülnek az FO-ban
nyilván tudják mit csinálnak és miért
hibázni meg mindenkinek lehet
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
ok
mármint úgy értettem, hogy center nem lesz belőle
😊
wiegmann után pedig ott van niswanger centernek
amúgy ha lilja bevállik nálunk és nem is sérül le akkor oké lesz a helyzet kezdő guard posztokon (waters után), mert asamoah-val eddig semmi kifogásehh
Sztem ugyanaz mondjuk. Mert Niswanger ott van centernek és lehet nem is Weigmann mögött hanem előtt is lesz néhanapján, jobb napján. Ez rendben is van. De ha a feltételezésem igaz, és Weigman ugye lesérül, akkor egyedül marad, és ha egyik G beáll snapet adni, akkor is van most 3 G (Waters+Lilja+Asamoah) és lenne Niswnger a LG+RG+C posztra négy fő. Az meg akárki áll akárhova, kevés. És akkor nem egy OT-t fognak felhozni PSből, hanem egy G-t.

OT is lesérülhet, mert miért ne?
De azért Albert is fiatal, meg O'Callaghan felügyelő is, és Richardson is, továbbá Albert kisebb sérülés volt ,de elvileg az nem visszatérő, elmúlt, ahogy O'Callaghan is. Viszont Weigmann, Waters már minden évben sérültek kicsit vagy nagyon, és Lilja is sérült m,ost is, és a Colts eleve azért tette ki, és úgy néz ki igazuk volt. Szal ott a 3 kezdőből 3 sérülés esélyes, de sztem Weigmann az aki szinte tutira ki fog dőlni, csak question of time, ahogy a régi Depeche Mode nóta tartja. Ez elmélet, csak arra írtam, hogy előbb jön a PSből a G Darryl Harris sztem, mint az OT tartalék, aztán ettől még lehet a botrányszar LB P. Walters is, vagy bárki. Ez nem tudomány, csak szurkolói fikció.

Remélem érthetően sikerült leírnom.ulpianus
oké
így már értem mit akartál írni
szerintem rendesen elbeszéltünk egymás mellett
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
ok
mármint úgy értettem, hogy center nem lesz belőle
😊
wiegmann után pedig ott van niswanger centernek
amúgy ha lilja bevállik nálunk és nem is sérül le akkor oké lesz a helyzet kezdő guard posztokon (waters után), mert asamoah-val eddig semmi kifogásehh
Sztem ugyanaz mondjuk. Mert Niswanger ott van centernek és lehet nem is Weigmann mögött hanem előtt is lesz néhanapján, jobb napján. Ez rendben is van. De ha a feltételezésem igaz, és Weigman ugye lesérül, akkor egyedül marad, és ha egyik G beáll snapet adni, akkor is van most 3 G (Waters+Lilja+Asamoah) és lenne Niswnger a LG+RG+C posztra négy fő. Az meg akárki áll akárhova, kevés. És akkor nem egy OT-t fognak felhozni PSből, hanem egy G-t.

OT is lesérülhet, mert miért ne?
De azért Albert is fiatal, meg O'Callaghan felügyelő is, és Richardson is, továbbá Albert kisebb sérülés volt ,de elvileg az nem visszatérő, elmúlt, ahogy O'Callaghan is. Viszont Weigmann, Waters már minden évben sérültek kicsit vagy nagyon, és Lilja is sérült m,ost is, és a Colts eleve azért tette ki, és úgy néz ki igazuk volt. Szal ott a 3 kezdőből 3 sérülés esélyes, de sztem Weigmann az aki szinte tutira ki fog dőlni, csak question of time, ahogy a régi Depeche Mode nóta tartja. Ez elmélet, csak arra írtam, hogy előbb jön a PSből a G Darryl Harris sztem, mint az OT tartalék, aztán ettől még lehet a botrányszar LB P. Walters is, vagy bárki. Ez nem tudomány, csak szurkolói fikció.

Remélem érthetően sikerült leírnom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
hja és változás a rosteren, amit már írtam: jött anthony toribio
kivágtuk miatta q. lawrence-t
nos...legalább szisztémát nem kell tanulnia így bármikor beugorhat
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Bobby Greenwood helyett akkor már talán inkább éljen a Darryl Harris project, sztem Weigmann season endingje után őt fogjuk látni a gyepen.ulpianus
harris nálunk guard project, nem hinném, hogy centernek akarnák, illetve szerintem nem is játszott centerként sohaehh
Úgy értettem, hogy akkor ő áll be a falba. Mert ki más? Vki bemegy centernek snapet feladni, de akkor is kell egy ember, és az sztem ő lesz, mert egyik Guard megy centerezni, és az ő helyére áll be a lehető legkevesebb playre. Ha már a PSből ki kell hozni valakit, akkor ő lesz ilyen esetben.ulpianus
ok
mármint úgy értettem, hogy center nem lesz belőle
😊
wiegmann után pedig ott van niswanger centernek
amúgy ha lilja bevállik nálunk és nem is sérül le akkor oké lesz a helyzet kezdő guard posztokon (waters után), mert asamoah-val eddig semmi kifogás
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Bobby Greenwood helyett akkor már talán inkább éljen a Darryl Harris project, sztem Weigmann season endingje után őt fogjuk látni a gyepen.ulpianus
harris nálunk guard project, nem hinném, hogy centernek akarnák, illetve szerintem nem is játszott centerként sohaehh
Úgy értettem, hogy akkor ő áll be a falba. Mert ki más? Vki bemegy centernek snapet feladni, de akkor is kell egy ember, és az sztem ő lesz, mert egyik Guard megy centerezni, és az ő helyére áll be a lehető legkevesebb playre. Ha már a PSből ki kell hozni valakit, akkor ő lesz ilyen esetben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Bobby Greenwood helyett akkor már talán inkább éljen a Darryl Harris project, sztem Weigmann season endingje után őt fogjuk látni a gyepen.ulpianus
harris nálunk guard project, nem hinném, hogy centernek akarnák, illetve szerintem nem is játszott centerként soha
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Hú, mekkora nevek merülnek itt fel! 😀

Egyébként rendben van a PS posztok szempontjából, meg nem is kápráztató a választék az urakon kívül. De azért ha egy Verran Tuckerben kell majd bízni, az már régen savanyú. Nála azért sztem Rich Gunnel reményteljesebb Wideout lehetne, mondjuk 10es skálán Tucker 1, Gunnel 2, tehát dupla olyan jó! 😀 Igazából IR-en maradt Urban, sztem vele inkább lehet közös jövője a csapatnak.

Bobby Greenwood helyett akkor már talán inkább éljen a Darryl Harris project, sztem Weigmann season endingje után őt fogjuk látni a gyepen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
nah megvan a ps is:
•NT Garrett Brown
•DE Dion Gales
•RT Bobby Greenwood
•G Darryl Harris
•QB Tyler Palko
•DB Ricky Price
•WR Verran Tucker
•LB Pierre Walters

ezek szerint valósznűleg 2 QB-vel megyünk neki a szezonnak, palko meg figyel a PS-ben
és azt is kijelenthetjük, hogy a colin brown project meg elbukott,éljen a bobby greenwood project!
amilyen munkamorála van a srácnak
hiszek is benne
még
😊

aztán lehet gyors változás is lesz, mert álltólag érdeklődünk anthony toribio iránt
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
ez így remek
különösebben semmi meglepetés
morgan-t azért meglehetett volna próbálni hátsó körösért erősen strong safety hiányos csapathoz, mindegy
nem oszt, nem szoroz
szerintem felszedi valaki
jöhet a PS is majd
valószínűleg az sem lesz meglepetés
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Akiket aláhúztam, ők távoztak, a többi a rosteren maradt. És a két IR listás meg oda van írva.

OFFENSE

WR: Chris Chambers, Jerheme Urban (IR), Quinten Lawrence, Jeremy Horne, Verran Tucker

LT: Branden Albert

LG: Brian Waters, Ikechuku Ndukwe, Darryl Harris

C: Rudy Niswanger, Casey Wiegmann, Lemuel Jeanpierre

RG: Ryan Lilja, Jon Asamoah, Dan Santucci

RT: Barry Richardson, Colin Brown, Bobby Greenwood, Ryan O'Callaghan

TE: Leonard Pope, Tony Moeaki, Jake O'Connell, Leroy Banks

WR: Dwayne Bowe, Dexter McCluster, Terrance Copper, Rich Gunnell

QB: Matt Cassel, Brodie Croyle, Tyler Palko

FB: Tim Castille, Mike Cox

RB: Thomas Jones, Jamaal Charles, Jackie Battle, Javarris Williams


DEFENSE

LDE: Tyson Jackson, Shaun Smith, Alex Magee

NT: Ron Edwards, Derek Lokey, Garrett Brown

RDE: Glenn Dorsey, Wallace Gilberry, Dion Gales

LOLB: Mike Vrabel, Andy Studebaker, John Russell

LILB: Corey Mays, Jovan Belcher, Justin Cole

RILB: Demorrio Williams, Derrick Johnson, David Herron, Cory Greenwood

ROLB: Tamba Hali, Pierre Walters, Cameron Sheffield

LCB: Brandon Flowers, Mike Richardson, Jackie Bates, Maurice Leggett (IR)

RCB: Brandon Carr, Javier Arenas, Travis Daniels, Ricky Price

SS: Eric Berry, Reshard Langford, DaJaun Morgan

FS: Jon McGraw, Kendrick Lewis, Donald Washington

SPECIAL TEAMS

P: Dustin Colquitt, Ryan Succop

K: Ryan Succop, Dustin Colquitt

KO: Ryan Succop, Dustin Colquitt

PC: Thomas Gafford, Cory Greenwood

KC: Thomas Gafford, Cory Greenwood

H: Dustin Colquitt, Tyler Palko

PR: Javier Arenas, Dexter McCluster, Quinten Lawrence

KR: Javier Arenas, Dexter McCluster, Quinten Lawrence
_________________________________________________________________



Tehát akkor maradt két QB, akik tavaly együtt voltak sérültek.

Van három rookie FA (LB Justin Cole meglepetésre, WR Jeremy Horne, és az én egyik kis kedvencem LB Cory Greenwood)

Egy szem NT van papíron, Shaun Smith fog beállni középre, sztem ez fix.

OLben van akkor 3 G és 3 OT, meg a két C, szal itt várható sajnos megint sérülés, és utánpótlás. Cserébe van 3 TE például.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Most egyelőre így állunk egy megbízható forrás szerint (a KC amolyan sajtó szóvivője és reklámarca a srác), de ettől még nem 100%, csak 99.

Here are the 13 released:

T/G Colin Brown, NT Garrett Brown, DE Dion Gales, RT Bobby Greenwood, G Darryl Harris, LB David Herron, NT Derek Lokey, S DaJuan Morgan, QB Tyler Palko, S Ricky Price, WR VerranTucker, LB Pierre Walters and RB Javarris Williams.

They also announced DB Maurice Leggett and WR Jerheme Urban were placed on IR. Urban had no known injury.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Érdeklődünk Matt Leinart iránt, Palko helyére.ulpianus
😀😀 Haley magához édesgeti? 😊Fucu
Igen, lehet neki sikerül is. Mert Weisnek nem sikerült meggyőzni a többieket, hogy az ő kedvence jöjjön (második körben Clausen). 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Érdeklődünk Matt Leinart iránt, Palko helyére.ulpianus
😀😀 Haley magához édesgeti? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Érdeklődünk Matt Leinart iránt, Palko helyére.ulpianus
palkonál még ő is fényévekkel jobb
jöjjön
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Chiefs traded S Jarrad Page, who signed his contract only on Friday, to New England for a conditional draft pick.tenorx
várható volt, hogy egyből trade lesz ahogy alirta a tendert
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Érdeklődünk Matt Leinart iránt, Palko helyére.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Chiefs traded S Jarrad Page, who signed his contract only on Friday, to New England for a conditional draft pick.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Igen, ezen nem is gondolkoztam így, hogy a fal csak futás esetén milyen jó lehet. De igen. Az az igazság, hogy nekem Haley még mindig a pass heavy elsősorban, és gondoltam a futás 1&10re lesz aztán rövidre esetleg de a többi passz, HB passz meg FB passz és midnenféle passz, de ha futunk is esetleg, mert nem Haley dönt (ő fog, ezt miádja), akkor végül is a fal talán erre használható lesz. Moeaki kiválóan blokkol. Ő ezért volt a drafton is nagy reménysé,g mrt a pár jó elkap TE közül még ő tudott legjobban blokkolni, ami nem azt jelenti, hogy kcsit azért tud, a többi enm. Hanem azt, hogy ő blokkoló Tight Endnek is eladható lenne önmagában, és elkapónak is.

Pope meg mint párszor írtam, sztem jó kis kiegészítő playa. Nem egy playmaker finoman szólva, de futásnál és red zoneban elkapni, meg 3rd&short esetén hasznos, nem lehet tudni ,hogy elkap, vagy futás lesz, vagy mi lesz, és ehhez képest olcsó. Kell elé egy Moeaki, vagy Gonzalez, de back upnak jó. Még akár 2 TE-s falállásokhoz is jó, bár nekünk ez nem lesz gyakori, ha egyáltalán lesz (ne a Goal line formációra tessék érteni).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
megelőztél
😊
a futás miatt nem félek, a falunk nem tud olyan rossz lenni, hogy ezeknek a futóknak ne tudjanak blokkolni
ráadásul a preseasonban (ami persze csak preseason) egész jól összeálltak futáshoz
albert nagyon jól fellép második vonalba blokkolni, a belső hármas is jó ezen a területen és az RT-kel sem futásblokkolás terén van baj
plusz üde sznfolt volt pope ezen a területen a tavalyi teljestményéhez képest
moeaki is jó lesz, battle packers elleni futásánál assszem ő adta a kulcsblokkot
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Srácok kezdő rb szerepkörről mit tudni? Charles gondolom a #1 de mennyire terveznek osztozni Jones-al a carryn?JayB
Igazából Charles és Jones nem előzik meg egymást. A mostanság is divatos Thunder&Lightning párost alkotják. Vagyis Jones az erőfutó, blső és offtackle futások, rövid yardos szituációk. És Jamaal meg külső futások, Guard pulling, screen pasok, toss, ilyesmik. És persze ettől még fut majd Jamaal is belül, meg Jones i kap passzt, de a hangsúly ezen van és nem azon, hogy egymással harcolnak a poszt elsőségért. Ez így mindenkinek jó.

És Jones mögött ott van Battle, de Jamaal mögött is ott van Dexter McCluster, hogy a rendszer ne boruljon egy ember esetleges sérülése miatt. És van még igazából Savage, aki szintén inkább scat back (elkapó back), de persze elsődlegesen fut. És ott van még Javarris Williams is, de ő még keresi a helyét, viszont lehet simán 4ik HB sztem akármikor, mert csak scat backekkel nem lehet futójátékot játszani. És elég jól futott sztem ,amikor beállt.

Bár nem mindenki elusive back igazából akiket oda soroltam, mert Jamaal simán jó volt tavaly all down backnek is, épp ez volt az egyik legnagyobb pozitív meglepetés tavaly. És Dexter is fut belül is szépen, szal hál Istennek a kép árnyaltabb, sok jó HB van, csak a faltól függ, hogy mire megyünk velük.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
Srácok kezdő rb szerepkörről mit tudni? Charles gondolom a #1 de mennyire terveznek osztozni Jones-al a carryn?
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Mindenesetre nekem 8. Nem volt ő nagy szám. Bár sztem van rosszabb is. Niswangerrel van Ndukwe egy szinten nálam, nem ő. Hanem Barry Richardson, ő botrány rossz sztem. El nem tudom képzelni, hogy azon kívűl, hogy nagy, mi előnye van? De O'Callaghan a másik, akiben meg csalódtam idén, tavaly már egész jó volt, de most pass protect néven amit művelt, az borzalom.ulpianus
a packers elleni meccset nem néztem, de utána csak jókat olvastam richardson-ról aki ugye 3 negyedet játszott, mert o'callaghan sérült és ráadásul richardson mellé nem kell minden passz játék esetén egy tight end a pass protection-hoz
😊ehh
Ha van nfl network elérhetőséged, akkor lesz, ha jól emlékszem most négykor ismétlés. De ezt csak fejből mondom megint, tegnapelőtt nézegettem a meccseket. Meg én most úgyis a College összefoglalót nézem, szal annyi. 😀

Richardson is olyan mit O'Callaghan, csak színe más. Elég jó, ügyes, gyors, erős, magas, csak ha jön egy jobb DE (OLB), akkor rossz nézni, ahogy minden harmadikra hurry. Más okból kicsit, de egyszerűen kevesek a legmagasabb szinten játszani. És ez néha egészen megdöbbentő és látványos formában figyelhető meg. 😕


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Mindenesetre nekem 8. Nem volt ő nagy szám. Bár sztem van rosszabb is. Niswangerrel van Ndukwe egy szinten nálam, nem ő. Hanem Barry Richardson, ő botrány rossz sztem. El nem tudom képzelni, hogy azon kívűl, hogy nagy, mi előnye van? De O'Callaghan a másik, akiben meg csalódtam idén, tavaly már egész jó volt, de most pass protect néven amit művelt, az borzalom.ulpianus
a packers elleni meccset nem néztem, de utána csak jókat olvastam richardson-ról aki ugye 3 negyedet játszott, mert o'callaghan sérült és ráadásul richardson mellé nem kell minden passz játék esetén egy tight end a pass protection-hoz
😊