Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Mindenesetre nekem 8. Nem volt ő nagy szám. Bár sztem van rosszabb is. Niswangerrel van Ndukwe egy szinten nálam, nem ő. Hanem Barry Richardson, ő botrány rossz sztem. El nem tudom képzelni, hogy azon kívűl, hogy nagy, mi előnye van? De O'Callaghan a másik, akiben meg csalódtam idén, tavaly már egész jó volt, de most pass protect néven amit művelt, az borzalom.ulpianus
a packers elleni meccset nem néztem, de utána csak jókat olvastam richardson-ról aki ugye 3 negyedet játszott, mert o'callaghan sérült és ráadásul richardson mellé nem kell minden passz játék esetén egy tight end a pass protection-hoz
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Akkor passz, elnézést! Egyébként ott is volt olyan hsz a cikkhez, ami ezt írta, mint te, erre emlékszem. (Nagyon érdekel Ndukwe PS lesz vagy nem mondjuk ez tény. 😀) Én most meg nem keresem, hol volt, az tuti. De elsőre ezt meg az Arrowhead addictot olvasom ,azért gondoltam. 😛

Mindenesetre nekem 8. Nem volt ő nagy szám. Bár sztem van rosszabb is. Niswangerrel van Ndukwe egy szinten nálam, nem ő. Hanem Barry Richardson, ő botrány rossz sztem. El nem tudom képzelni, hogy azon kívűl, hogy nagy, mi előnye van? De O'Callaghan a másik, akiben meg csalódtam idén, tavaly már egész jó volt, de most pass protect néven amit művelt, az borzalom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Ndukwe PS miatt lett kivágva. Mert PSre (53as keret után) lehet hozni embert. Ehhez meg ki kell rúgni előtte. Szal lennyi tartalék lesz. Nem hiszem, hogy ezzel 1000%ra megnyugtattalak, de ez van, nem lehet falat építeni ilyen gyorsan. Az utolsó ere alkalmas kőműves Sztahanov elvtárs már meghót.ulpianus
ndukwe már nem kerülhet PS-be
ha jól tudom
😊ehh
Lehet, nem tom, nem néztem utána, meg nem is érdekel, mert nem szeretem őkelmét.. Csak egyik fórumon ezt írták (talán Arrowhead pride), de akkor passzolok, hogy honnan vették.ulpianus
megnéztem
ott is azt rták, hogy nem lehet PS-be rakni (not eligible)
szerencsénkre már túl sokat játszott
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
amúgy a sérült darryl harris-on kivül (sérülése valószinűleg nem lehet túl súlyos ha kivágtuk nduwke-t) maradt 3 guard, az öreg waters, a sérülékeny lilja és a rookie asamoah...biztató
😊
oké, elvileg niswanger is beugorhat...de akkor isehh
Ndukwe PS miatt lett kivágva. Mert PSre (53as keret után) lehet hozni embert. Ehhez meg ki kell rúgni előtte. Szal lennyi tartalék lesz. Nem hiszem, hogy ezzel 1000%ra megnyugtattalak, de ez van, nem lehet falat építeni ilyen gyorsan. Az utolsó ere alkalmas kőműves Sztahanov elvtárs már meghót.ulpianus
ndukwe már nem kerülhet PS-be
ha jól tudom
😊ehh
Lehet, nem tom, nem néztem utána, meg nem is érdekel, mert nem szeretem őkelmét.. Csak egyik fórumon ezt írták (talán Arrowhead pride), de akkor passzolok, hogy honnan vették.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
amúgy a sérült darryl harris-on kivül (sérülése valószinűleg nem lehet túl súlyos ha kivágtuk nduwke-t) maradt 3 guard, az öreg waters, a sérülékeny lilja és a rookie asamoah...biztató
😊
oké, elvileg niswanger is beugorhat...de akkor isehh
Ndukwe PS miatt lett kivágva. Mert PSre (53as keret után) lehet hozni embert. Ehhez meg ki kell rúgni előtte. Szal lennyi tartalék lesz. Nem hiszem, hogy ezzel 1000%ra megnyugtattalak, de ez van, nem lehet falat építeni ilyen gyorsan. Az utolsó ere alkalmas kőműves Sztahanov elvtárs már meghót.ulpianus
ndukwe már nem kerülhet PS-be
ha jól tudom
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
amúgy a sérült darryl harris-on kivül (sérülése valószinűleg nem lehet túl súlyos ha kivágtuk nduwke-t) maradt 3 guard, az öreg waters, a sérülékeny lilja és a rookie asamoah...biztató
😊
oké, elvileg niswanger is beugorhat...de akkor isehh
Ndukwe PS miatt lett kivágva. Mert PSre (53as keret után) lehet hozni embert. Ehhez meg ki kell rúgni előtte. Szal lennyi tartalék lesz. Nem hiszem, hogy ezzel 1000%ra megnyugtattalak, de ez van, nem lehet falat építeni ilyen gyorsan. Az utolsó ere alkalmas kőműves Sztahanov elvtárs már meghót.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
nah a tegnapi meccset nem néztem, mert a cserék cseréire még én sem voltam kiváncsi meg mindenféle buli is volt
ahogy elnézem savage bejátszotta magát a 3. számú rb-nek és arenas megint jól toltaehh
Harmadik RB meg lehet, hogy Battle lesz, ha már. de sztem ő sem. Inkább a Jones-Charles-McClusterre nagybritty vezeték nevű trióra szavazok, annyi megszorítással, hogy Dexter szituációs HB.ulpianus
oké
de mccluster ugye wr-ként szerepel a rosteren, még ha ugye multifunkciós is, ezért irtam battle-t harmadik számúnakehh
Igen, ez tény. Akkor igazad van.
Igazából sztem Dexterrel a van ,hogy csak kipróbálták HBként, eleve nem ara hozták. És aztán "túl jól" bevált, és most akkor hülyeség lenne nem kihasználni, hogy multifunkicós svájcibicska whataweapon a srác. Mert beküldték első soros védelmek ellen is belső futásra, és futott 4-6 yardokat. Tehát mégiscsak jó, ha HBként fut.

De én remélem, hogy ez korlátozódik speciális szitukra, viszont azt is gondolom, hogy ha Charles (ne ad'j Isten) lesérül, akkor ő a HB 2, nem Savage. És akkor meg most ő a HB 3. Aztán lehet nem. Meg azt is gondolom, hogy nem savage, hanem Battle is lehet a HB 3, amennyiben majd év végén megnézzük a futott yardokat, carry számokat. Aztán lehet persze cut lesz Battle, meg bármi lehet, de most ezt mondom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
amúgy a sérült darryl harris-on kivül (sérülése valószinűleg nem lehet túl súlyos ha kivágtuk nduwke-t) maradt 3 guard, az öreg waters, a sérülékeny lilja és a rookie asamoah...biztató
😊
oké, elvileg niswanger is beugorhat...de akkor is
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
nah a tegnapi meccset nem néztem, mert a cserék cseréire még én sem voltam kiváncsi meg mindenféle buli is volt
ahogy elnézem savage bejátszotta magát a 3. számú rb-nek és arenas megint jól toltaehh
Harmadik RB meg lehet, hogy Battle lesz, ha már. de sztem ő sem. Inkább a Jones-Charles-McClusterre nagybritty vezeték nevű trióra szavazok, annyi megszorítással, hogy Dexter szituációs HB.ulpianus
oké
de mccluster ugye wr-ként szerepel a rosteren, még ha ugye multifunkciós is, ezért irtam battle-t harmadik számúnak
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Page végre felfogta, hogy nem kap több pénzt, végre lapozhatunk Page ügyben.
Akiket viszont elküldtek még, a hét mesterlövész:
TE Leroy Banks, WR Rich Gunnell, G/C Lemuel Jeanpierre, T/G Ikechuku Ndukwe, CB Mike Richardson, LB John Russell, G Dan Santucci.
Ndukwe még ismerős név, ő PS miatt lett kirúgva, de meglepetés nincs sztem. Bulvárosabban szólva: senki nem tudott robbantani a nevenincs emberek közül.

Még 15 híja van rosternek, hogy kezdhessük a szezontot, ott már lehetnek érdekesebb nevek talán. Nem sokat kell várni erre.ulpianus
jó mondjuk page már nem tudom mit akar a teljes kihagyott offseason után, persze ig már legalább lehet tradelni
huhh...ndukwe-től végre megszabadultunk
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Page végre felfogta, hogy nem kap több pénzt, végre lapozhatunk Page ügyben.
Akiket viszont elküldtek még, a hét mesterlövész:
TE Leroy Banks, WR Rich Gunnell, G/C Lemuel Jeanpierre, T/G Ikechuku Ndukwe, CB Mike Richardson, LB John Russell, G Dan Santucci.
Ndukwe még ismerős név, ő PS miatt lett kirúgva, de meglepetés nincs sztem. Bulvárosabban szólva: senki nem tudott robbantani a nevenincs emberek közül.

Még 15 híja van rosternek, hogy kezdhessük a szezontot, ott már lehetnek érdekesebb nevek talán. Nem sokat kell várni erre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Page aláírt.

"The Chiefs have announced that safety Jarrad Page, a restricted free agent who boycotted all of the offseason, training camp, and preseason, has signed his restricted free agent tender."

http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/03/chiefs-announce-signing-of-page-cut-seven/
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
nah a tegnapi meccset nem néztem, mert a cserék cseréire még én sem voltam kiváncsi meg mindenféle buli is volt
ahogy elnézem savage bejátszotta magát a 3. számú rb-nek és arenas megint jól toltaehh
Amíg az első csapat volt fent (én is felvételről mondom ám), addig simán jobbak voltunk igazából. Érdekes, de persze a sajtszagúak, ha tétmeccs lett volna, gondolom jobban játszanak. Viszont ez persze nem magyarázza teljes egészében, hogy ellenünk semmit nem voltak képesek nyújtani, mert mi sem szakadtunk meg. A második ,de inkább a harmadik negyedik sor ellen már az ő cseréik partiban voltak. Ahhoz képest, hogy ők most az egyik giga meg a mega, alfa meg omega ulrtahype "A team", ahhoz képest azért ez sztem kevés volt a zöldülő sajt öbölből. De persze megértem, ha náluk minden poszt tiszta, akkor csak arra vártak ,hogy fújják le, és mi meg hadd örüljünk, azt mindenki jól járt, ha nincs sérült.

Harmadik RB meg lehet, hogy Battle lesz, ha már. de sztem ő sem. Inkább a Jones-Charles-McClusterre nagybritty vezeték nevű trióra szavazok, annyi megszorítással, hogy Dexter szituációs HB.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
nah a tegnapi meccset nem néztem, mert a cserék cseréire még én sem voltam kiváncsi meg mindenféle buli is volt
ahogy elnézem savage bejátszotta magát a 3. számú rb-nek és arenas megint jól tolta
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Longnak sztem lesz csapata. Nem rossz gyerek az, csak a hasonlókból 12 egy tucat. Szóval rá támadást nem lehet építeni, de azért ha elég ritkán dobsz felé, és nem fogják jól (missmatch LBvel, vagy zónában rá írt play van, vagy deeeep egy hasonló nevenincs embernek, stb.) akkor elkapja, de ennyi. nem kiemelkedő, sem méretben (5'11 magas) sem fizikálisan, sem sebességben, sem semmiben. Azért nem rossz, olcsón megéri, ha kell egy csere slot WR+ST teamer, ahhoz elég gyors. Még vész esetén kezdő slot Wide-nak is elmegy. Ha lenne 6'2 magas, akkor fix back up lehetne bárhol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
hmm
lance long kivágva
így megvan a 75 főehh
Miért dobtátok ki longot? A Cards topikban (főleg Fucu) nagy reménységnek tartotta és sajnálta, amikor tavaly Haley-t követve elment hozzátok. Pár megmozdulását láttam tavaly, de nem tűnt rossznak.Spory
az fucu volt
😊
az az igazság, hogy a long féle kb. azonos szintű csere wr-ekből elég sok van nálunk és ő lett az első fecske
amúgy inkább ST-ben játszott, aki marad helyette valószínűleg nem fog rosszabb teljesitményt nyújtani, ráadásul a slot helyre is elég sokan lettek hirtelen
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hmm
lance long kivágva
így megvan a 75 főehh
Miért dobtátok ki longot? A Cards topikban (főleg Fucu) nagy reménységnek tartotta és sajnálta, amikor tavaly Haley-t követve elment hozzátok. Pár megmozdulását láttam tavaly, de nem tűnt rossznak.Spory
valószínűleg McCluster miatt. Long ügyes slot WR, de visszahordani nem tud és a Cards is ezért küldte el.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
hmm
lance long kivágva
így megvan a 75 főehh
Miért dobtátok ki longot? A Cards topikban (főleg Fucu) nagy reménységnek tartotta és sajnálta, amikor tavaly Haley-t követve elment hozzátok. Pár megmozdulását láttam tavaly, de nem tűnt rossznak.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
hmm
lance long kivágva
így megvan a 75 fő
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Page azt gondolja nem kér sokat, mint tapasztalt starer FS. Csakhogy ô jobb híján volt starter, nem mert ô az lenne bárhol. ÉS ilyen szintľ emberünk van, jól mondod kettô is. Akik olcsóbbak, szal minek fizetnének ki nagyobb összeget egy harmadiknak, aki sérült volt tavaly fél szezonban? Szal ô ezt nem akarja átlátni.

Sérülés valóban nem volt komoly, csak kisebbek a fontosabb embereknél. De súlyos sem jellemzô, vagyis Cottam már eleve sérült volt, de igazából jól állunk e-téren egyelôre. ami nem jelenti ,hogy elsô meccsen nem sérül le 5 ember, mert a kisebb sérülések is átválthatnak season endingre, ha erôltetjük.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Elküldünk 4 embert. nem nagy nevek, sztem a csapat (vagy NCAA) rajongóin kívül kábé senki nem is halott róluk, max a drafton volt egy név a lista végén egyikük.
T/G Tyler Eastman, RB Kesthan Moore, TE Cody Slate, QB Bill Stull.
Igazából Eastmen és Stull pre meccsen sem kapott lehetőséget, annyira nem hittek bennük, Moore és Slate játszottak párat, de valóban semmi meggyőzőt nem tudtak felmutatni.

Szóval elkezdődött. Page továbbra sem írta alá a papírokat, de továbbra is azt mondom, ezzel öngólt gurít magának szép lassú tempóban. Tényleg nincs rá szükség, semmiképp nem kapja meg amit kér. Vagy lejjebb adj az igényeit, vagy kereshet munkaadót. Amire van esélye, de jó pénzt már nem fog tudni kialkudni sztem. Ő tudja, az ő élete.ulpianus
ez van
lewis/mcgraw min. tudja azt hozni amit page
kérdés miért nem áll tovább már?azért van pár olyan csapat ahol simán kezdő is lehetne

amúgy egész jól megúsztuk eddig a preseasont sérülések terén
ugyan volt 2 súlyosnak tűnő, de azért finoman fogalmazva sem alapjátékosokkal történt meg
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Elküldünk 4 embert. nem nagy nevek, sztem a csapat (vagy NCAA) rajongóin kívül kábé senki nem is halott róluk, max a drafton volt egy név a lista végén egyikük.
T/G Tyler Eastman, RB Kesthan Moore, TE Cody Slate, QB Bill Stull.
Igazából Eastmen és Stull pre meccsen sem kapott lehetőséget, annyira nem hittek bennük, Moore és Slate játszottak párat, de valóban semmi meggyőzőt nem tudtak felmutatni.

Szóval elkezdődött. Page továbbra sem írta alá a papírokat, de továbbra is azt mondom, ezzel öngólt gurít magának szép lassú tempóban. Tényleg nincs rá szükség, semmiképp nem kapja meg amit kér. Vagy lejjebb adj az igényeit, vagy kereshet munkaadót. Amire van esélye, de jó pénzt már nem fog tudni kialkudni sztem. Ő tudja, az ő élete.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
A meccsen a szokásos emberek voltak jók és rosszak. Sztem páran élhettek volna a rosterre kerülés esélyével. Sok változás nem lesz, az előre saccolt 53as kerethez képest, ha valaki képben volt ezt illetően, és lemaradt a pre seasonről, nem fog meglepődni túlzottan.

Ami viszont érdekes volt, hogy nyíltabb lapokkal játszottunk. Dexter is ment KRnek (egyszer PRbe is). De már sokat volt HB is, zömmel erre is lehet akkor számítani. Jöttek a mindenféle trükkös playek. A két FB helyett most többször is két HB lépett a pályára, és mindenféle fake utakat futottak keresztbe hosszába, G pullinggal, snap előtti move variációkkal. Érdekes volt ,hatásos nem. Viszont ami működött az ifjonc Filantróp védelem ellen, az a no huddle offense, abból is a leggyorsabb hurry hurry fajta. Eég tudatosnak tűnt, erre bízvást lehet számítani a regularban. PO meg úgyse lesz.

A védelemben több jó blitz variáció is feltűnt, volt is 5 sack (Dem. Williams (WILB) 2x, Studebaker (SOLB) 2x, és a csere cseréje Dion Gales (DL manus) egyszer.) Egyébként a secondarynek még össze kell csiszolódni. Ez évek kérdése, de hónapról hónapra ez eleinte sokat fog javulni sztem. Egyébként nem rosszak egyénenként. Carr aki kicsit többet bakizik, mint vártam, bár most hajnalban pont jó volt. Arenast tudtam ,hogy nem lesz elég jó, ő returner, de azért ne reménytelen amit csinál.ulpianus
na igen
végre volt egy meccs amelyikkel többé-kevésbé elégedettek lehettünk, 4. negyed meg nem sokat szorzott/osztott
charles fumble és cassel int után tudott csak az eagles pontot szerezni, a védelem jó volt, végre jöttek a blitzek is, a sackeken kivül is elég nagy volt a nyomás kolb-on( pl. DJ egy harmadik kisérletnél mészott az arcába és amikro az intet dobta akkor arenas ért oda hozzá és ezért dobta el kétségbeesetten),amúgy shaun smith is játszott pár snap erejéig NT-t

az offensive line-hoz pedig a szokásos remek kis elemzés:

http://www.arrowheadpride.com/2010/8/29/1651795/chiefs-preseason-breaking-down-the
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
a következőket vágtuk ki: T/G Tyler Eastman, RB Kesthan Moore, TE Cody Slate and QB Bill Stull
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Jó látni h Dexter egyre nagyobb szerephez jut, csak ne zúzzák majd le 😊briareos
azért lehet, hogy kicsi de egyelőre elég strapabiró, persze ennek a tartóssága kérdéses
a meccsen akkorát kapott sámueltől, hogy csak na, de meg se kottyant neki
😊