NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Csoportelőzetes:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1208Döme
Szokás szerint jó lett. Köszönjük szépen! :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
McCluster lehet az első meccsen korlátozottan játszik, de nem sérülés, hanem betegség miatt. Valószínűbb, hogy teljesen rendben lesz, de ha nem villog, akkor az ennek is betudható.

Cameron Sheffield az ominózus nyaksérülés miatt pár hétig valószínű nem lép a gyepre.

O'Callaghan (ROT) és Hali (WOLB) visszafogottan edzettek a héten, de játszani fognak.

Ez nem vésze lista egyáltalán, még Sheffield esetében sem, mert őt amikor levitték a pályáról, sokkal rosszabbtól lehetett tartani. Sheffiled egyébiránt pass rusher, DE is volt egyetemen, de meglepő módon annyira belerázódott nagyon hamar a zónázásba is, hogy most ő a csapaton belül sztem a legjobb téren (az LB közt, nem a safetykkel összehasonlítva). Ő maga is azt nyilatkozta egyszer a draft előtt, hogy nagyon megszerette a cover játékot, és úgy érzi megy is neki a téma. Igaza volt.
___________________________________________________


A MNF összecsapáson alig van esélyünk. Az NT poszton ha képesek vagyunk közepes teljesítményre, akkor nem lesz gáz az ILB posztokon sem, sztem ez a lényeg és pont. Én anno egy játékban Mathewst (HB) írtam ROY esélyesnek, és azóta is szinte mindenhol ebbe a tippbe lehet futni. De lehet ez nem is számít hétfőn. Ha lenne pass rush, akkor talán a sec jó annyira, hogy ne nyeljünk 10 percenként pontot, de egyébként azon múlik, Riversék hány pont előnnyel lesznek nyugodtak? És a többi mind elmélet marad.

Ellenben tavaly a Chiefs futójátéka eredményes volt, főleg a szezon előrehaladtával egyre inkább, köszönhetően Jamaal és a feljavult run block teljesítményének. A San Diego run defense pedig liga szinten gyenguska volt.
Na, ez az az esély, amiről beszélni szeretnék. Nagyon szeretnék. Főleg utólag. Casselben én továbbra sem bízom, egyre több minőségi célpontja van, de sztem hiába. A fal sem meggyőző pass protectben, bár jobb, mint volt. Ám ez inkább azért van, mert rosszabb már nem tudott lenni, csak jobb.

Viszont megint ugyanaz a kérdés odaát is. Passrush? Persze erre minden ezzel küzdő csapat minden rajongójának van egy olyan válasza, ami úgy kezdődik "ha ő robbant, feljavul, blabla, meg ő így meg úgy, akkor már ő is ...." De aztán leginkább semmi. Nálunk is ezt várom, szal fogadkozni könnyebb.
A sec jól néz ki a Boltsban, és így nem a légitámadásban bízok.
Egyedül az én kis vesszőparipám hozhat meglepő fordulatot esetleg. Ami abban áll, hogy Moeaki+Bowe+Chambers+McCluster+J. Charles egyszerre a pályára lép, és mind jó elkapók, ennyi jó m2m cover védője nincs a Boltsnak, zónázni szintén ezt nehéz, mert túl gyors és intelligens támadókról van szó, megtalálják az üres területet. Továbbá Haley fantasztikusan ért a passzjátékhoz, amiben hőseink egyre otthonosabban mozognak.
De ez még a szokásos Ha-val kezdődő mondatoknál is nagyobb idézőjelben értendő. Én magam sem hiszek benne, csak el tudom képzelni, mint lehetséges opciót.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Csoportelőzetes:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1208
több mint 14 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
úgy néz ki, hogy merriman sem játszik ellenünk
fene se tudja
lehet jobban jártunk volna egy szar merriman-el, mint egy motiváltabb english-el
😊ehh
Lehet, hogy motivált English, de eddig sajnos nem mutatott valami sokat...

több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Arenas lecserélte a számát #30ról #21-re. Aki Bama rajongó vagy érdekli, így keresse visszahordásnál vagy nickelben leginkább.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
úgy néz ki, hogy merriman sem játszik ellenünk
fene se tudja
lehet jobban jártunk volna egy szar merriman-el, mint egy motiváltabb english-el
😊
több mint 14 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
quentin lawrence újra nálunk a PS-ben, garrett brown-t vágtuk ki onnan ezért
több mint 14 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
na nézzünk egy aktuális depth chartot akkor:
OFFENSE

WR: Chris Chambers, Terrance Copper, Jeremy Horne

LT: Branden Albert, Barry Richardson

LG: Brian Waters, Jon Asamoah

C: Casey Wiegmann, Rudy Niswanger

RG: Ryan Lilja, Jon Asamoah

RT: Ryan O'Callaghan, Barry Richardson

TE: Leonard Pope, Tony Moeaki, Jake O'Connell

WR: Dwayne Bowe, Dexter McCluster

QB: Matt Cassel, Brodie Croyle

FB: Tim Castille, Mike Cox

RB: Thomas Jones, Jamaal Charles, Jackie Battle

DEFENSE

LDE: Tyson Jackson, Shaun Smith, Alex Magee

NT: Ron Edwards, Anthony Toribio

RDE: Glenn Dorsey, Wallace Gilberry

LOLB: Mike Vrabel, Andy Studebaker

LILB: Jovan Belcher, Corey Mays, Justin Cole

RILB: Derrick Johnson, Demorrio Williams, Cory Greenwood

ROLB: Tamba Hali, Cameron Sheffield

LCB: Brandon Flowers, Travis Daniels, Jackie Bates

RCB: Brandon Carr, Javier Arenas

SS: Eric Berry, Donald Washington, Reshard Langford

FS: Jon McGraw, Kendrick Lewis

SPECIAL TEAMS

P: Dustin Colquitt, Ryan Succop

K: Ryan Succop, Dustin Colquitt

KO: Ryan Succop, Dustin Colquitt

PC: Thomas Gafford, Andy Studebaker, Cory Greenwood

KC: Thomas Gafford, Andy Studebaker, Cory Greenwood

H: Dustin Colquitt, Brodie Croyle

PR: Javier Arenas, Dexter McCluster

KR: Javier Arenas, Dexter McCluster, Jeremy Horne
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
nos
egyelőre a DJ/belcher kettős van az első csapatba írva
és wiegmann is kezdőehh
Nekem az a meglátásom, (lehet már írtam, nem mai ropogós gondolat) hogy ez az ILB sor jól is elsülhet. Aki nem tudja (miért is tudná) arról van nagybaszó, hogy két (mondjuk) azonos képességű ILB páros van rosteren. A rajongók szerint erősebb Derrick Johnson-Belcher duó, ahol alacsony súlya ellenére futás ellen Belcher jobb, mint a többiek, de másban még zöldfülű kicsit, viszont ígéretes, És párja DJ meg futás ellen hasznos, de nem sztár, viszont minden másban Istencsászár.
És van a B plan, a tavaly kezdő Corey Mays-Demorrio Williams kettős. Mays fizikálisan a legkeményebb arc, de nevében is dupla Y kromoszómás, tehát scaka akkor hatékony, ha fel bírja fogni, mi történik a pályán. ÉS főleg, hogy időben lássa át a playt. Ez nem túl gyakori esemény sajnos. De rajta YAC nem sokszor van, ha talál egy célpontot. ÉS zónázásban csak sírni lehet, ha bekerül. Párja Williams az ellentéte. Rutinos, és kényelmesen mozog zónában is, passz ellen használható, de nem olyan jó, mint DJ, fáradhatatlan viszont, azonban futás ellen súlytalan. Kicsit leegyszerűsítettem a képességeket, de a lényeg nagyjából ennyi.

Szóval egyik duó sem tökéletes, viszont sztem jó is lehet ez így. A lényeg a gyakori rotáció. És így talán egy folyamatos szinten tartható a LB sor közepe, nem gyengül, bár nem is lesz soha erős. De ha rá tudjuk hangolni a srácokat a gyors futamokra, gyakori cserével, és senki nem aggódik a playszámon, akkor ez működhet. Talán.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
nos
egyelőre a DJ/belcher kettős van az első csapatba írva
és wiegmann is kezdő
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Igen, elég értelmes döntések voltak. nem lehet pitty-putty évekig PO résztvevő esélyes csapatot építeni, de ahhoz képest, ami lehetőség volt, nem bohóckodták el. A drafton nekem is az NT kihagyása votl érthetetlen, amikor Cody ott volt, tökéletes 3-4-es Nose, vagy aztán Cam Thomas már más kategória, de őt asszem az ötödik körben is hozhattuk volna, és annyit kényelmesen megért volna. Mivel akkor sem, és azóta sem van NT.

De egyébként most már én is látom a koncepciót, mind offense, mind defense tekintetben. Valamint a ST tavaly is javult, mostanra meg odáig jutottunk (egy 5-6 éves siralomházból), hogy alig várom a hétvégét (elejét), hogy lássam őket (is) élesben. Itt igen komoly előrelépést tettünk mióta az új vezetés megérkezett, és ezt is meg kell becsülni, mert rebuildingben a ST lehetne egy kifogáshalmaz szintjén is akár.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
amúgy összehasonlítva a tavalyival
meglepően normális offseasont futottunk
innét szólva sem találok benne különösebben kivetnivalót, inkább pozitív a dolog
oké
mondjuk az NT dolog probléma
de azért nem nyeretlen kétévesek ülnek az FO-ban
nyilván tudják mit csinálnak és miért
hibázni meg mindenkinek lehet
😊
több mint 14 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
ok
mármint úgy értettem, hogy center nem lesz belőle
😊
wiegmann után pedig ott van niswanger centernek
amúgy ha lilja bevállik nálunk és nem is sérül le akkor oké lesz a helyzet kezdő guard posztokon (waters után), mert asamoah-val eddig semmi kifogásehh
Sztem ugyanaz mondjuk. Mert Niswanger ott van centernek és lehet nem is Weigmann mögött hanem előtt is lesz néhanapján, jobb napján. Ez rendben is van. De ha a feltételezésem igaz, és Weigman ugye lesérül, akkor egyedül marad, és ha egyik G beáll snapet adni, akkor is van most 3 G (Waters+Lilja+Asamoah) és lenne Niswnger a LG+RG+C posztra négy fő. Az meg akárki áll akárhova, kevés. És akkor nem egy OT-t fognak felhozni PSből, hanem egy G-t.

OT is lesérülhet, mert miért ne?
De azért Albert is fiatal, meg O'Callaghan felügyelő is, és Richardson is, továbbá Albert kisebb sérülés volt ,de elvileg az nem visszatérő, elmúlt, ahogy O'Callaghan is. Viszont Weigmann, Waters már minden évben sérültek kicsit vagy nagyon, és Lilja is sérült m,ost is, és a Colts eleve azért tette ki, és úgy néz ki igazuk volt. Szal ott a 3 kezdőből 3 sérülés esélyes, de sztem Weigmann az aki szinte tutira ki fog dőlni, csak question of time, ahogy a régi Depeche Mode nóta tartja. Ez elmélet, csak arra írtam, hogy előbb jön a PSből a G Darryl Harris sztem, mint az OT tartalék, aztán ettől még lehet a botrányszar LB P. Walters is, vagy bárki. Ez nem tudomány, csak szurkolói fikció.

Remélem érthetően sikerült leírnom.ulpianus
oké
így már értem mit akartál írni
szerintem rendesen elbeszéltünk egymás mellett
😊
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
ok
mármint úgy értettem, hogy center nem lesz belőle
😊
wiegmann után pedig ott van niswanger centernek
amúgy ha lilja bevállik nálunk és nem is sérül le akkor oké lesz a helyzet kezdő guard posztokon (waters után), mert asamoah-val eddig semmi kifogásehh
Sztem ugyanaz mondjuk. Mert Niswanger ott van centernek és lehet nem is Weigmann mögött hanem előtt is lesz néhanapján, jobb napján. Ez rendben is van. De ha a feltételezésem igaz, és Weigman ugye lesérül, akkor egyedül marad, és ha egyik G beáll snapet adni, akkor is van most 3 G (Waters+Lilja+Asamoah) és lenne Niswnger a LG+RG+C posztra négy fő. Az meg akárki áll akárhova, kevés. És akkor nem egy OT-t fognak felhozni PSből, hanem egy G-t.

OT is lesérülhet, mert miért ne?
De azért Albert is fiatal, meg O'Callaghan felügyelő is, és Richardson is, továbbá Albert kisebb sérülés volt ,de elvileg az nem visszatérő, elmúlt, ahogy O'Callaghan is. Viszont Weigmann, Waters már minden évben sérültek kicsit vagy nagyon, és Lilja is sérült m,ost is, és a Colts eleve azért tette ki, és úgy néz ki igazuk volt. Szal ott a 3 kezdőből 3 sérülés esélyes, de sztem Weigmann az aki szinte tutira ki fog dőlni, csak question of time, ahogy a régi Depeche Mode nóta tartja. Ez elmélet, csak arra írtam, hogy előbb jön a PSből a G Darryl Harris sztem, mint az OT tartalék, aztán ettől még lehet a botrányszar LB P. Walters is, vagy bárki. Ez nem tudomány, csak szurkolói fikció.

Remélem érthetően sikerült leírnom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
hja és változás a rosteren, amit már írtam: jött anthony toribio
kivágtuk miatta q. lawrence-t
nos...legalább szisztémát nem kell tanulnia így bármikor beugorhat
😊
több mint 14 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Bobby Greenwood helyett akkor már talán inkább éljen a Darryl Harris project, sztem Weigmann season endingje után őt fogjuk látni a gyepen.ulpianus
harris nálunk guard project, nem hinném, hogy centernek akarnák, illetve szerintem nem is játszott centerként sohaehh
Úgy értettem, hogy akkor ő áll be a falba. Mert ki más? Vki bemegy centernek snapet feladni, de akkor is kell egy ember, és az sztem ő lesz, mert egyik Guard megy centerezni, és az ő helyére áll be a lehető legkevesebb playre. Ha már a PSből ki kell hozni valakit, akkor ő lesz ilyen esetben.ulpianus
ok
mármint úgy értettem, hogy center nem lesz belőle
😊
wiegmann után pedig ott van niswanger centernek
amúgy ha lilja bevállik nálunk és nem is sérül le akkor oké lesz a helyzet kezdő guard posztokon (waters után), mert asamoah-val eddig semmi kifogás
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Bobby Greenwood helyett akkor már talán inkább éljen a Darryl Harris project, sztem Weigmann season endingje után őt fogjuk látni a gyepen.ulpianus
harris nálunk guard project, nem hinném, hogy centernek akarnák, illetve szerintem nem is játszott centerként sohaehh
Úgy értettem, hogy akkor ő áll be a falba. Mert ki más? Vki bemegy centernek snapet feladni, de akkor is kell egy ember, és az sztem ő lesz, mert egyik Guard megy centerezni, és az ő helyére áll be a lehető legkevesebb playre. Ha már a PSből ki kell hozni valakit, akkor ő lesz ilyen esetben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Bobby Greenwood helyett akkor már talán inkább éljen a Darryl Harris project, sztem Weigmann season endingje után őt fogjuk látni a gyepen.ulpianus
harris nálunk guard project, nem hinném, hogy centernek akarnák, illetve szerintem nem is játszott centerként soha
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Hú, mekkora nevek merülnek itt fel! 😀

Egyébként rendben van a PS posztok szempontjából, meg nem is kápráztató a választék az urakon kívül. De azért ha egy Verran Tuckerben kell majd bízni, az már régen savanyú. Nála azért sztem Rich Gunnel reményteljesebb Wideout lehetne, mondjuk 10es skálán Tucker 1, Gunnel 2, tehát dupla olyan jó! 😀 Igazából IR-en maradt Urban, sztem vele inkább lehet közös jövője a csapatnak.

Bobby Greenwood helyett akkor már talán inkább éljen a Darryl Harris project, sztem Weigmann season endingje után őt fogjuk látni a gyepen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
nah megvan a ps is:
•NT Garrett Brown
•DE Dion Gales
•RT Bobby Greenwood
•G Darryl Harris
•QB Tyler Palko
•DB Ricky Price
•WR Verran Tucker
•LB Pierre Walters

ezek szerint valósznűleg 2 QB-vel megyünk neki a szezonnak, palko meg figyel a PS-ben
és azt is kijelenthetjük, hogy a colin brown project meg elbukott,éljen a bobby greenwood project!
amilyen munkamorála van a srácnak
hiszek is benne
még
😊

aztán lehet gyors változás is lesz, mert álltólag érdeklődünk anthony toribio iránt
több mint 14 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
ez így remek
különösebben semmi meglepetés
morgan-t azért meglehetett volna próbálni hátsó körösért erősen strong safety hiányos csapathoz, mindegy
nem oszt, nem szoroz
szerintem felszedi valaki
jöhet a PS is majd
valószínűleg az sem lesz meglepetés
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Akiket aláhúztam, ők távoztak, a többi a rosteren maradt. És a két IR listás meg oda van írva.

OFFENSE

WR: Chris Chambers, Jerheme Urban (IR), Quinten Lawrence, Jeremy Horne, Verran Tucker

LT: Branden Albert

LG: Brian Waters, Ikechuku Ndukwe, Darryl Harris

C: Rudy Niswanger, Casey Wiegmann, Lemuel Jeanpierre

RG: Ryan Lilja, Jon Asamoah, Dan Santucci

RT: Barry Richardson, Colin Brown, Bobby Greenwood, Ryan O'Callaghan

TE: Leonard Pope, Tony Moeaki, Jake O'Connell, Leroy Banks

WR: Dwayne Bowe, Dexter McCluster, Terrance Copper, Rich Gunnell

QB: Matt Cassel, Brodie Croyle, Tyler Palko

FB: Tim Castille, Mike Cox

RB: Thomas Jones, Jamaal Charles, Jackie Battle, Javarris Williams


DEFENSE

LDE: Tyson Jackson, Shaun Smith, Alex Magee

NT: Ron Edwards, Derek Lokey, Garrett Brown

RDE: Glenn Dorsey, Wallace Gilberry, Dion Gales

LOLB: Mike Vrabel, Andy Studebaker, John Russell

LILB: Corey Mays, Jovan Belcher, Justin Cole

RILB: Demorrio Williams, Derrick Johnson, David Herron, Cory Greenwood

ROLB: Tamba Hali, Pierre Walters, Cameron Sheffield

LCB: Brandon Flowers, Mike Richardson, Jackie Bates, Maurice Leggett (IR)

RCB: Brandon Carr, Javier Arenas, Travis Daniels, Ricky Price

SS: Eric Berry, Reshard Langford, DaJaun Morgan

FS: Jon McGraw, Kendrick Lewis, Donald Washington

SPECIAL TEAMS

P: Dustin Colquitt, Ryan Succop

K: Ryan Succop, Dustin Colquitt

KO: Ryan Succop, Dustin Colquitt

PC: Thomas Gafford, Cory Greenwood

KC: Thomas Gafford, Cory Greenwood

H: Dustin Colquitt, Tyler Palko

PR: Javier Arenas, Dexter McCluster, Quinten Lawrence

KR: Javier Arenas, Dexter McCluster, Quinten Lawrence
_________________________________________________________________



Tehát akkor maradt két QB, akik tavaly együtt voltak sérültek.

Van három rookie FA (LB Justin Cole meglepetésre, WR Jeremy Horne, és az én egyik kis kedvencem LB Cory Greenwood)

Egy szem NT van papíron, Shaun Smith fog beállni középre, sztem ez fix.

OLben van akkor 3 G és 3 OT, meg a két C, szal itt várható sajnos megint sérülés, és utánpótlás. Cserébe van 3 TE például.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Most egyelőre így állunk egy megbízható forrás szerint (a KC amolyan sajtó szóvivője és reklámarca a srác), de ettől még nem 100%, csak 99.

Here are the 13 released:

T/G Colin Brown, NT Garrett Brown, DE Dion Gales, RT Bobby Greenwood, G Darryl Harris, LB David Herron, NT Derek Lokey, S DaJuan Morgan, QB Tyler Palko, S Ricky Price, WR VerranTucker, LB Pierre Walters and RB Javarris Williams.

They also announced DB Maurice Leggett and WR Jerheme Urban were placed on IR. Urban had no known injury.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Érdeklődünk Matt Leinart iránt, Palko helyére.ulpianus
😀😀 Haley magához édesgeti? 😊Fucu
Igen, lehet neki sikerül is. Mert Weisnek nem sikerült meggyőzni a többieket, hogy az ő kedvence jöjjön (második körben Clausen). 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Érdeklődünk Matt Leinart iránt, Palko helyére.ulpianus
😀😀 Haley magához édesgeti? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter