Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
hmm
lance long kivágva
így megvan a 75 főehh
Miért dobtátok ki longot? A Cards topikban (főleg Fucu) nagy reménységnek tartotta és sajnálta, amikor tavaly Haley-t követve elment hozzátok. Pár megmozdulását láttam tavaly, de nem tűnt rossznak.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
hmm
lance long kivágva
így megvan a 75 fő
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Page azt gondolja nem kér sokat, mint tapasztalt starer FS. Csakhogy ô jobb híján volt starter, nem mert ô az lenne bárhol. ÉS ilyen szintľ emberünk van, jól mondod kettô is. Akik olcsóbbak, szal minek fizetnének ki nagyobb összeget egy harmadiknak, aki sérült volt tavaly fél szezonban? Szal ô ezt nem akarja átlátni.

Sérülés valóban nem volt komoly, csak kisebbek a fontosabb embereknél. De súlyos sem jellemzô, vagyis Cottam már eleve sérült volt, de igazából jól állunk e-téren egyelôre. ami nem jelenti ,hogy elsô meccsen nem sérül le 5 ember, mert a kisebb sérülések is átválthatnak season endingre, ha erôltetjük.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Elküldünk 4 embert. nem nagy nevek, sztem a csapat (vagy NCAA) rajongóin kívül kábé senki nem is halott róluk, max a drafton volt egy név a lista végén egyikük.
T/G Tyler Eastman, RB Kesthan Moore, TE Cody Slate, QB Bill Stull.
Igazából Eastmen és Stull pre meccsen sem kapott lehetőséget, annyira nem hittek bennük, Moore és Slate játszottak párat, de valóban semmi meggyőzőt nem tudtak felmutatni.

Szóval elkezdődött. Page továbbra sem írta alá a papírokat, de továbbra is azt mondom, ezzel öngólt gurít magának szép lassú tempóban. Tényleg nincs rá szükség, semmiképp nem kapja meg amit kér. Vagy lejjebb adj az igényeit, vagy kereshet munkaadót. Amire van esélye, de jó pénzt már nem fog tudni kialkudni sztem. Ő tudja, az ő élete.ulpianus
ez van
lewis/mcgraw min. tudja azt hozni amit page
kérdés miért nem áll tovább már?azért van pár olyan csapat ahol simán kezdő is lehetne

amúgy egész jól megúsztuk eddig a preseasont sérülések terén
ugyan volt 2 súlyosnak tűnő, de azért finoman fogalmazva sem alapjátékosokkal történt meg
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Elküldünk 4 embert. nem nagy nevek, sztem a csapat (vagy NCAA) rajongóin kívül kábé senki nem is halott róluk, max a drafton volt egy név a lista végén egyikük.
T/G Tyler Eastman, RB Kesthan Moore, TE Cody Slate, QB Bill Stull.
Igazából Eastmen és Stull pre meccsen sem kapott lehetőséget, annyira nem hittek bennük, Moore és Slate játszottak párat, de valóban semmi meggyőzőt nem tudtak felmutatni.

Szóval elkezdődött. Page továbbra sem írta alá a papírokat, de továbbra is azt mondom, ezzel öngólt gurít magának szép lassú tempóban. Tényleg nincs rá szükség, semmiképp nem kapja meg amit kér. Vagy lejjebb adj az igényeit, vagy kereshet munkaadót. Amire van esélye, de jó pénzt már nem fog tudni kialkudni sztem. Ő tudja, az ő élete.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
A meccsen a szokásos emberek voltak jók és rosszak. Sztem páran élhettek volna a rosterre kerülés esélyével. Sok változás nem lesz, az előre saccolt 53as kerethez képest, ha valaki képben volt ezt illetően, és lemaradt a pre seasonről, nem fog meglepődni túlzottan.

Ami viszont érdekes volt, hogy nyíltabb lapokkal játszottunk. Dexter is ment KRnek (egyszer PRbe is). De már sokat volt HB is, zömmel erre is lehet akkor számítani. Jöttek a mindenféle trükkös playek. A két FB helyett most többször is két HB lépett a pályára, és mindenféle fake utakat futottak keresztbe hosszába, G pullinggal, snap előtti move variációkkal. Érdekes volt ,hatásos nem. Viszont ami működött az ifjonc Filantróp védelem ellen, az a no huddle offense, abból is a leggyorsabb hurry hurry fajta. Eég tudatosnak tűnt, erre bízvást lehet számítani a regularban. PO meg úgyse lesz.

A védelemben több jó blitz variáció is feltűnt, volt is 5 sack (Dem. Williams (WILB) 2x, Studebaker (SOLB) 2x, és a csere cseréje Dion Gales (DL manus) egyszer.) Egyébként a secondarynek még össze kell csiszolódni. Ez évek kérdése, de hónapról hónapra ez eleinte sokat fog javulni sztem. Egyébként nem rosszak egyénenként. Carr aki kicsit többet bakizik, mint vártam, bár most hajnalban pont jó volt. Arenast tudtam ,hogy nem lesz elég jó, ő returner, de azért ne reménytelen amit csinál.ulpianus
na igen
végre volt egy meccs amelyikkel többé-kevésbé elégedettek lehettünk, 4. negyed meg nem sokat szorzott/osztott
charles fumble és cassel int után tudott csak az eagles pontot szerezni, a védelem jó volt, végre jöttek a blitzek is, a sackeken kivül is elég nagy volt a nyomás kolb-on( pl. DJ egy harmadik kisérletnél mészott az arcába és amikro az intet dobta akkor arenas ért oda hozzá és ezért dobta el kétségbeesetten),amúgy shaun smith is játszott pár snap erejéig NT-t

az offensive line-hoz pedig a szokásos remek kis elemzés:

http://www.arrowheadpride.com/2010/8/29/1651795/chiefs-preseason-breaking-down-the
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
a következőket vágtuk ki: T/G Tyler Eastman, RB Kesthan Moore, TE Cody Slate and QB Bill Stull
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Jó látni h Dexter egyre nagyobb szerephez jut, csak ne zúzzák majd le 😊briareos
azért lehet, hogy kicsi de egyelőre elég strapabiró, persze ennek a tartóssága kérdéses
a meccsen akkorát kapott sámueltől, hogy csak na, de meg se kottyant neki
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Egy kérdésem lenne, hogy Studebakernek mennyi esélye van, hogy az 53-as rosterre kerül?
Nagyon bírtam mikor az Eagles draftolta.kzol
Olyan 99%. Nagyon sokat fejlődött a draft óta. Sztem ha mondanom kéne valamit meidahype-os stílusban, akkor ő a legjobban zónázó OLB nálunk. De talán ez az összes LB szintjén igaz, csak Derrick Johnson hasonlóan jó. Keményen ütközik, hajtós gyerek, és van esze a focihoz. Nem is lassú ,de azért OLBként nem is kiemelkedő a sebessége, ennyi kell és kész. Vrabelnek is köszönhető a fejlődés, meg tényleg jó az LB edzőnk most. igazából nevenincs LBkből farag embert. Nem sztárokat, de használható jómunkásemberket. Studinak annyi a gondja, hogy a pass rusht kellene még megtanulnia, mert OLBként 3-4ben ez a fő céok egyike, különben örökké back up lesz. De annak már most is nagyon jó. És mivel STben is hasznos, így csak komoly sérülés vagy balhé esetén nem kerül rosterre.

Jó látni h Dexter egyre nagyobb szerephez jut, csak ne zúzzák majd le 😊 bria
Vele nagyjából ez az összes hátrány. Sokan írták, hogy itt kevés a súlya, nem tud majd futni stb. Simán tud, nem is megyek bele ebbe hülyeségbe, érthető, hogy nem lesz itt gond, mert egy 5 éve profi az NCAA hoz képest már nem 240 font, mint volt, hanem 242.
Viszont kapni fog nagyokat, és ő sem lesz fiatalabb, hamar elhasználódik, ez szinte garantálható, sajnos.
Viszont ér remélem ,hogy nem fog futni azért sokat, csak Jamaal sérülése után muszáj lesz bevetni. Thomas Jones mást tud. ÉS screen stbre meg tuti be fog jönni, még Jamaal-al párban is akár.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
Jó látni h Dexter egyre nagyobb szerephez jut, csak ne zúzzák majd le 😊

több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Egy kérdésem lenne, hogy Studebakernek mennyi esélye van, hogy az 53-as rosterre kerül?
Nagyon bírtam mikor az Eagles draftolta.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Szerencsére úgy tűnik, hogy Sheffield sérülése nem annyira súlyos.

Though details remain sketchy and the team is taking a guarded approach to drawing conclusions or supplying information regarding the condition of Chiefs linebacker Cameron Sheffield, we're hearing that Sheffield's condition has improved dramatically following a scary incident on Friday night that left him motionless on the field.

Early indications weren't good at all, with Sheffield showing all the signs of someone who had suffered a potentially severe spinal cord injury.

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 867 — !SuPeR6BoWL!
Eric Berry-ről első benyomás?ThundersNFL
berry-ről beszéljen ez a gif:

http://cdn1.sbnation.com/imported_assets/530067/2viqvte_jpg.gif

a fullbacket és a halfbacket is eltakaritotta
😊ehh
:cool: Zsír az ürge!!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A meccsen a szokásos emberek voltak jók és rosszak. Sztem páran élhettek volna a rosterre kerülés esélyével. Sok változás nem lesz, az előre saccolt 53as kerethez képest, ha valaki képben volt ezt illetően, és lemaradt a pre seasonről, nem fog meglepődni túlzottan.

Ami viszont érdekes volt, hogy nyíltabb lapokkal játszottunk. Dexter is ment KRnek (egyszer PRbe is). De már sokat volt HB is, zömmel erre is lehet akkor számítani. Jöttek a mindenféle trükkös playek. A két FB helyett most többször is két HB lépett a pályára, és mindenféle fake utakat futottak keresztbe hosszába, G pullinggal, snap előtti move variációkkal. Érdekes volt ,hatásos nem. Viszont ami működött az ifjonc Filantróp védelem ellen, az a no huddle offense, abból is a leggyorsabb hurry hurry fajta. Eég tudatosnak tűnt, erre bízvást lehet számítani a regularban. PO meg úgyse lesz.

A védelemben több jó blitz variáció is feltűnt, volt is 5 sack (Dem. Williams (WILB) 2x, Studebaker (SOLB) 2x, és a csere cseréje Dion Gales (DL manus) egyszer.) Egyébként a secondarynek még össze kell csiszolódni. Ez évek kérdése, de hónapról hónapra ez eleinte sokat fog javulni sztem. Egyébként nem rosszak egyénenként. Carr aki kicsit többet bakizik, mint vártam, bár most hajnalban pont jó volt. Arenast tudtam ,hogy nem lesz elég jó, ő returner, de azért ne reménytelen amit csinál.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Cameron Sheffieldről továbbra sincs pontos infó, hogy mennyire súlyos a nyaksérülése, de a meccsen túszul ejtette a hordágy szegényt, mozdulni nem tudott, úgy rákötötték. Valószínű, hogy idén őt már nem látjuk a pályán, ahogy eredménykövetőben (asszem ehh) be lett írva azonnal. Tényleg csúnya egy eset, a nyaka reccsent nagyot egy helmet to helmet ütközés után, ami nem jó hír. Az eszméletét is elvesztette egy kis időre. 😕


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Eric Berry-ről első benyomás?ThundersNFL
berry-ről beszéljen ez a gif:

http://cdn1.sbnation.com/imported_assets/530067/2viqvte_jpg.gif

a fullbacket és a halfbacket is eltakaritotta
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Eric Berry-ről első benyomás?ThundersNFL
Attól függ, mit nevezünk első benyomásnak. Mert amikor én elsőre benyomtam, kezdtem egy fél .. Izéé, szal Én láttam Berryt a Tenesseeben is, meg két pre meccs is volt ,de éles meccs még nem. De az is van, hogy őt nem játszatják, csak keveset, akkor nagyon jó, de épp ez a lényeg. Mármint nem őt akarják most tesztelni. Futás ellen is, passz ellen is szuper. De hogy mennyire bíznak benne az edzők és a csapat, arról annyit, hogy első pre meccsen is feltűnt, hogy ő hívhatja csak át a játékot. Ami azért egy rookieról lévén szó, nem kis dolog! Nagyon nem. De ezt is jól csinálja. Nekem egyébként még mindig felfoghatatlan róla egy adat a NCAA nem gyenge statjairól, és róla szóló cikkek halmazából, hogy ilyen magas playszám lett, meg rá írt stratégia fényében volt egész colege karrierje során 1 azaz egy szabálytalanság dobva ellene. Ez nagyon durva, ha mindent figyelembe veszünk. Tehát valóban nem forrófejű pusztító, rá lehet bízni egy védelmet.
De a társai szeretik, az edzők imádják, meglátjuk két év múlva. Első évben sztme, ha nem bakizik nagyokat, nem szedi szét a sajtó és a szurkolói tábor, mert ő Berry, és ez elég. De második szezonra ez sztem nem tart ki, ha nem fog dominálni, akkor fogják savazni, tőle a közepes nem lesz elég.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 867 — !SuPeR6BoWL!
Eric Berry-ről első benyomás?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Most olvastam egy cikket a pozíciós harcokról, de sztem ezek túlnyomórészben már eldőltek.

Niswanger Weigmann elé ért, főleg mert utóbbi se nem egészséges, se nem fiatal.

Az ILBknél egyedi módon nálunk komplett duók harca folyt, és a DJ+Belcher páros letáncolta a tavalyi kedvezményezett Mays+Williams kettőst. Talán érdekes, de sztem főleg a legkisebb név Belcher (tavaly is jó, de tovább javuló futás elleni játéka) tolta át a célvonalon magukat.

FS poszton a rookie Lewis fog kezdeni, de ha McGraw egészséges, akkor még ő a kezdő. Itt két (sztem) érdekesség, hogy (numero uno érdekesség) csak a "két zöldfülű nem kezdhet" a fő ellenérv, de úgy tűnik a Safety páros évekre megoldott lehet. Második, hogy McGraw a párharccal mit sem törődik, és rohamléptékben fejleszti az ifjoncokat. Lewis és Berry is ódákat zengenek arról , hogy már most mennyt tanultak tőle, és folyamatosan adja a (működő) tippeket, tanácsokat. Továbbá bármikor elérhető, mindenre szívesen és részletesen válaszol. Azért el kell vennie tőle a posztot Lewisnak, nem adja ingyen, Berrynél ez nem is lehet kérdés. Egyébként McGraw a ST playáknak is osztja az észt, hiszen ott is van tapasztalata (nagyon jó ST ember, aki nem ismerné). Még Haley is elismerte McGraw ilyetén társadalmi munkáját, amellett, hogy jómunkás ember (kemény srác stb. de az is, sztem futás ellen oly' jó, hogy én SSnek is betenném). Szal olyan ő, mint Vrabel az LBknek.

Thomas Jones kontra Jamaal Charles harc mg sztem soha nem is volt. Teljesen világos, hogy ki melyik szituációban lép pályára. Ha már homár, akkor sztem inkább Jamaal majd Dexterrel fog egy idő után harcolni a screen és tsai playekért.

NT poszton sincs harc. Edwards kezd, aki rossz, és van két rossz cseréje, teljesen mindegy. Aki bármi értelmeset fel tud mutatni, az azonnal kezdő lehet. Ez nem harc, maximum túszejtés.

TE poszton is csak Moeaki épsége a válasz. Ha egészséges, akkor Pope nem veszélyes rá nézve.

Azt is olvasom, hogy Tyson Jackson kihívója Gilberry. Erről nemrég elmélkedtünk ehh-el. Szal Gilberry jó DE, csak egyoldalú pass rusher. Annak jó, de 3-4-ben ez kevés, ha nem tisztán pass play esély van. ÉS nálunk nem sok ilyen, mert nem elég erős a def ehhez. Most mit mondjak, szal pass play esély legyen az, amikor a firsthöz szükséges yardátlag 4.5 fölött van. Tehát 1&15, 2&9, 3&5, 4&5. Mnodjuk, bár edzője, stb. válógatya. De mindenestre, ahez ugye az kell(ene), hogy legyen run stop, ami miatt nem mernek futással nekimenni (pass rusher DE esetén sem 😛), és eleve kell(ene) ilyen szitu. Csakhogy nálunk inkább a 4.5 az 1.5, szal ennyit arról, hogy Gilberry kiszorítja-e a futsá ellen sokkal hasznosabb TJacksont avagy-e nem-e?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
arenas jó lesz nagyon KR/PR-ben
nem kifejezettem gyors és robbanékony, de jól töri át magát a tackle-kon
kérdés cb-ként mennyire válik be
apropó
cb
leggett nagyon csúnya sérülést szenvedett ugye, nem tudom mi van vele, de ahogy levitték nagyon úgy tünik, hogy nem lép mostanában pályára, kérdés ki lesz a nickel?

a védelemmel nem voltak nagy gondok
dline rendben volt, belcher/DJ páros jobb mint a másik (a most kiadott depth charton is ők vannak az első csapattal), érekes DJ-nek nem volt tackle-ja, egy kisebb misstackle-ja volt (lelassította azzal is az embert, és kb. 1 yarddal később szerelték is), coverben jó volt, szokás szerint, belcher meg nagyon jó volt futás ellen, ami zavart: a pass rush finoman szólva sem túl hatékony, persze ilyenkor azért ne várjon az ember változatos playhívást def. oldalon (sem)

secondary is rendben volt, flowers-ről igaz kaptunk egy 53 yardos td-t, de lehetett látni, hogy flowers egyértelműen a labdára ment és int-et akart csinálni (juteszembe..eddig egy turnovert se produkált a csapat, lehet ez is benne volt) azonban pár centivel elment a keze előtt a labda és mivel előre mozgott az ember úgy már valami félistennek kellett volna lenni, hogy megcsinálja a megforduló wr-en a szerelést, élesben nem hiszem, hogy elrontotta volna.

és a támadók is rendben voltak.fal oké volt, amúgy elég sokat blitzel a bucs az első félidőben, ezeket rendre jól vették fel az emberek, talán charles hibázott egyszer és abból lett a sack, belefér, amúgy rájöttek az illetékes helyen o'callaghan lassúságával kapcsolatosan és rendre pope ment ki neki segíteni pass blockban (sőt...valamikor pope egy az egyben vette fel az endet), meg is lett a hatása a dolognak, egy sack nem jött onnan (pope amúgy kellemes csalódás volt...pass blockban és run blockban is ment neki), jól mentek a húzások és az erős oldali futások. jones fumble-ja előfordul, éppen akarta áthelyezni a labdát kijutva a sokaságból amikor jött az ütés, charles hozza magabiztosan az elvártat (persze azért a tampa futás elleni védelme khm...nem a legjobb).cassel ha nem is hasított, de hozott egy elvárható formát,bowe/chambers párost sikerült párszor eltalánia.

jó lesz ez, nekem néha még tetszett is a dolog
😊ehh
Arenas a nickel, és sajnos azt kell mondjam, hogy sajnos. Leggett csak az én mániám, de sérülés nélkül is Arenas a nickel back. Pedig Leggett már zónázni is egyre jobban tud, nem csak man coverben gyors. Igazából a posztja is CB/S (DBnek is írják néhol u.a. de nála külön így is ki szok lenni írva, míg mások DBk és kész Nemtom ennek mi értelme egyébiránt?).
Nekem Arenas nem meggyőző sem m2m sem zóna esetén, bár ha tisztán pass zóna (mondjuk deep middle 1/3 féle), akkor jó végül is. Főleg emberezésben facepalm a csávó. (pre)Eddig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Vége az első félidőnek, a többi már nem lényegi esemény. Vések egy vitaindító véleményt a találkozóról.

Arenastól első negyedben volt egy jó KR (misstakli megint sikerült) Q. Lawrence (WR) is próbálkozott visszahordással, de kisebb sikerrel. Viszont sztem ez azt jelenti, hogy billeg alatta a pad, ezért kell bizonyítania.
Ellenünk továbbra sem habostorta visszahordani, ez teccik.

Kendrick Lewis kezdett, egyértelmű, hogy ő a kezdő FS (a FREE is lényeges itt). És DJ+Belcher az első számú ILB páros. Sztem is ez a legjobb, amit most választhat a vezetőség.

Thomas Jonest (HB) is végre láthattuk futni, és tette a mit ilyenkor tenni kell. Tetszett, ahogy harcolt. A második (?) drive szép kis TD is lett épp ezért, aztán már csak mutatóba jött fel. Charles is futott pár kűrt, jó volt, mint mindig, és ennyi. Dexternek (McCluster) volt még pár igen furi route-al megáldott hejjdekrejatívos play-e, de azok felemás sikerre vezettek.

Shaun Smith is játszott, és amiét írom, nem LDE, hanem NT poszton. Hanyatt nem esett, de ennyi a legnagyobb jóindulattal is.

Bowe kapott passzt végre (pár újságíró kifogásolta előző meccsen ezt Haleynél), és nem is volt gond, hozta a posztot.

Igazából 10-10 volt a félidő, az jó (Falcons ellen 3-3 volt). A Tampa TD nagyjából egy jó hosszú play volt, ilyen van. Mi viszont végigmentünk rajtuk tudatosan, a TD passznál konkrétan azt sem tudta a Tampa védelem, hogy hol a labda. Horn kapta el asszem fejből, de senki nem volt rajta, állva is várhatta volna. Ehhez ért Haley, nem véletlen persze (Cowboysban is pass play koordinátor volt asszem meg WR edző, és a Cardsban meg OC, de ott sem a futással ragyogták be a ligát). Itt meg van futójáték is, de van OC is külön, szal Haley rajzolgathatja a csudi kis passzterveit.
Mindenesetre 15-20 a vége, van itt cseresor is. A csapat a liga egyik (ha nem A) legfiatalabbja, ezt sokan elfelejtik, mikor a Chiefsről van szó. Jó ez, mi még nem a POra hajtunk elsősorban, hanem egy működő csapatvázra. És kezd kialakulni. Vagyis sztem már meg is van.ulpianus
arenas jó lesz nagyon KR/PR-ben
nem kifejezettem gyors és robbanékony, de jól töri át magát a tackle-kon
kérdés cb-ként mennyire válik be
apropó
cb
leggett nagyon csúnya sérülést szenvedett ugye, nem tudom mi van vele, de ahogy levitték nagyon úgy tünik, hogy nem lép mostanában pályára, kérdés ki lesz a nickel?

a védelemmel nem voltak nagy gondok
dline rendben volt, belcher/DJ páros jobb mint a másik (a most kiadott depth charton is ők vannak az első csapattal), érekes DJ-nek nem volt tackle-ja, egy kisebb misstackle-ja volt (lelassította azzal is az embert, és kb. 1 yarddal később szerelték is), coverben jó volt, szokás szerint, belcher meg nagyon jó volt futás ellen, ami zavart: a pass rush finoman szólva sem túl hatékony, persze ilyenkor azért ne várjon az ember változatos playhívást def. oldalon (sem)

secondary is rendben volt, flowers-ről igaz kaptunk egy 53 yardos td-t, de lehetett látni, hogy flowers egyértelműen a labdára ment és int-et akart csinálni (juteszembe..eddig egy turnovert se produkált a csapat, lehet ez is benne volt) azonban pár centivel elment a keze előtt a labda és mivel előre mozgott az ember úgy már valami félistennek kellett volna lenni, hogy megcsinálja a megforduló wr-en a szerelést, élesben nem hiszem, hogy elrontotta volna.

és a támadók is rendben voltak.fal oké volt, amúgy elég sokat blitzel a bucs az első félidőben, ezeket rendre jól vették fel az emberek, talán charles hibázott egyszer és abból lett a sack, belefér, amúgy rájöttek az illetékes helyen o'callaghan lassúságával kapcsolatosan és rendre pope ment ki neki segíteni pass blockban (sőt...valamikor pope egy az egyben vette fel az endet), meg is lett a hatása a dolognak, egy sack nem jött onnan (pope amúgy kellemes csalódás volt...pass blockban és run blockban is ment neki), jól mentek a húzások és az erős oldali futások. jones fumble-ja előfordul, éppen akarta áthelyezni a labdát kijutva a sokaságból amikor jött az ütés, charles hozza magabiztosan az elvártat (persze azért a tampa futás elleni védelme khm...nem a legjobb).cassel ha nem is hasított, de hozott egy elvárható formát,bowe/chambers párost sikerült párszor eltalánia.

jó lesz ez, nekem néha még tetszett is a dolog
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Vége az első félidőnek, a többi már nem lényegi esemény. Vések egy vitaindító véleményt a találkozóról.

Arenastól első negyedben volt egy jó KR (misstakli megint sikerült) Q. Lawrence (WR) is próbálkozott visszahordással, de kisebb sikerrel. Viszont sztem ez azt jelenti, hogy billeg alatta a pad, ezért kell bizonyítania.
Ellenünk továbbra sem habostorta visszahordani, ez teccik.

Kendrick Lewis kezdett, egyértelmű, hogy ő a kezdő FS (a FREE is lényeges itt). És DJ+Belcher az első számú ILB páros. Sztem is ez a legjobb, amit most választhat a vezetőség.

Thomas Jonest (HB) is végre láthattuk futni, és tette a mit ilyenkor tenni kell. Tetszett, ahogy harcolt. A második (?) drive szép kis TD is lett épp ezért, aztán már csak mutatóba jött fel. Charles is futott pár kűrt, jó volt, mint mindig, és ennyi. Dexternek (McCluster) volt még pár igen furi route-al megáldott hejjdekrejatívos play-e, de azok felemás sikerre vezettek.

Shaun Smith is játszott, és amiét írom, nem LDE, hanem NT poszton. Hanyatt nem esett, de ennyi a legnagyobb jóindulattal is.

Bowe kapott passzt végre (pár újságíró kifogásolta előző meccsen ezt Haleynél), és nem is volt gond, hozta a posztot.

Igazából 10-10 volt a félidő, az jó (Falcons ellen 3-3 volt). A Tampa TD nagyjából egy jó hosszú play volt, ilyen van. Mi viszont végigmentünk rajtuk tudatosan, a TD passznál konkrétan azt sem tudta a Tampa védelem, hogy hol a labda. Horn kapta el asszem fejből, de senki nem volt rajta, állva is várhatta volna. Ehhez ért Haley, nem véletlen persze (Cowboysban is pass play koordinátor volt asszem meg WR edző, és a Cardsban meg OC, de ott sem a futással ragyogták be a ligát). Itt meg van futójáték is, de van OC is külön, szal Haley rajzolgathatja a csudi kis passzterveit.
Mindenesetre 15-20 a vége, van itt cseresor is. A csapat a liga egyik (ha nem A) legfiatalabbja, ezt sokan elfelejtik, mikor a Chiefsről van szó. Jó ez, mi még nem a POra hajtunk elsősorban, hanem egy működő csapatvázra. És kezd kialakulni. Vagyis sztem már meg is van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Beírhatok valamit éppenséggel.
Szóval az nfl networkön 19:00 órától ismétlik a meccset újfent (aki valahogy eléri). Bár tegnap én megnéztem a végét (első ism), meg élőben az elejét, de belenézek. TYétén nincs fent, vagyis én nem láttam, de gondolom lesz majd. De pre meccs, akkora nagy dolog nincs, ha nem látja vki akárki bárki. Csak az évenkénti egy jó Cassel játékról maradsz le.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Chiefs topik maradt legtovább üres. látszik Faragó Ricsi nem fórumozik

(mi lenne akkor jó ég 😊 )
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
-