Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nekem semmi bajom csak ez jut róla eszembe, nem azt mondtam hogy igaza van mert az denver drukkereknél max szökőévente
én örülök hogy nyertetek pláne hogy Arenasnak is volt jó megmozdulása
csak Casselel van gondom a chiefsből a többiek szimpatikusak
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
McClusterről nekem mindig tibi draftos értékelése jut eszembe 😀

McCLuster egy zseni lehetne. De az NFL-ben nincsenek 170 centis-70 kilós zsenik. Ők a kórházban vannak.haromt
Ork
Most mi van? Csak egy meccset vesztettetek (egyelőre 😛), a frusztráltságod vezeted le rajta? 😛

Egyébként mit mondjon egy Donkeys drukker? Hogy majd remélhetően Dexter király lesz, szerez 10 év alatt a Denver ellen 15 TD-t? Mivel levédekezni nem tudják (😀), akkor tuti lesérül, és ez persze így lesz, nincs más lehetőség. Ma volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
McClusterről nekem mindig tibi draftos értékelése jut eszembe 😀

McCLuster egy zseni lehetne. De az NFL-ben nincsenek 170 centis-70 kilós zsenik. Ők a kórházban vannak.haromt
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Dexter McCluster 94 yard punt return TD


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Nektek szurkoltam, de amikor elállt az eső akkor aztán megállt a tudomány.
Azért ez szép győzelem.
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 025 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Győzelem !!! 😀 😀 😀
bár csak egy hajszálon múlt
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Na, ki vezeti a csoportot? A Főnökök, a királyok a császármorzsik! 😀😀

De azért tartom, amit eredménykövetőbe írtam. AFC WEST=LOoOoserz

Mást is írtam, amit tartok. A Denver szurkolóknak csak fel kell kelni, és megnézni az eredményt, hogy jó napjuk legyen. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
én nem mondok százalékot, ez azért nem túl egzakt dolog lenne, maradjunk annyiban, hogy meglátjuk mi lesz 8 óra múlva
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Mathews elég tehetséges futó. És van olyan poszt ahol nem kell rutin, nem sok, meg többnyire kevés nfl ready ember jön. De a HB poszt kiemelkedôen ilyen pont. Itt kapásból lehetsz sztár elsô meccstôl. Hátránya, hogy nem sokan bírják 30 éves kor után a posztot, elit szinten meg senki. Nagyon gyorsan kopnak el a HB-k. Úgy lértem az all down Hb-k ,meg aki nem 8 snap/meccset játszik.
És Mathews sztem alapból 20 fölötti snapszámmal nyit ellenünk, és ha jó lesz (jó esélye van rá), akkor annyi, marad is,. meg annyi nekünk is a puhaselymes Nose Edwardsunkkal együtt.
Mondhatnék erre kábé ezer példát. De a lényeg, hogy a falat amilyen nehéz összerakni, mert össze is kel szokni, meg a DL trükkjeit is meg kell ismerni, a QB mozgását is, stb. A HBnek semmi ilyen nincs. Én vagy te is átlátjuk, hol a lyuk, oda kell futni, de elôre is megvan, csak nem mindig úgy alakul. De ez ösztön+tehetség+sebesség+intelligencia+keménység(bevállalósság) kérdése. Vagyis egyéni képességeké, nem rutin, meg csapattaktika (playbook) megtanulása a fô. Nem kell összeszokni max a full backkel, de igazából az sem annyira lényeges. Ha érzed a full backet, akkor érzed, ha nem akkor meg csak kicsit lehet javítani idôvel.

Tehát simán beindulhat elsô lépéstôl a snap után Mathews karrierje. Nem mondom, hogy így lesz, azt mondom, ha így lesz, akkor jaj nekünk.


Fólyok úr meg lehet megoldja a rendelkezésre álló WR sorral a melóját, és kitermel egy újabb Jacksont azt annyi. Mint pölö Manning bátyó, akitől ha elveszed Harrisont vagy Wayne-t vagy mindenkit, akkor a következô emberrel is megoldja. Peyton sokkal jobb mint Rivers véletlen sem mondok mást. De én errôl az összefüggésről szerettem volna beszélni eredetileg. Tehát ha tényleg nagy irányító, akkor teljesen mindegy neki kinek dob, ha nem fakezű, akkor jó lesz az és kész. És erre sajnos van sansz.
Remélem rávilágítottam a lényegre.

És szted akkor játék szintjén mennyi az a %? De én is beírom a frankót. Olyan 15-20% esélyünk van. Csak az a baj, hogy nekünk ehhez kéne javuljon, amiket írtam (NT, QB), és a boltosoknak meg nem szabad, hogy működjön, amiket írtam (passz és run, meg defense, csak utóbbit érzem reálisnak). Na ez így együtt túl sok "ha".

a ST meg ha és amennyiben össze is hoz egy Td-t vagy egy red zone közeli field positiont, akkor sem ér semmit a sok ha miatt. Akkor is csak együtt érnek valamit, vagy jó kombinációban. És így mentem le 4-5%-ra. De legyen 15-20% körül hogy mégiscsak, no. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Igazából szinte semmi nem múlik rajta. Mert ha két McClusterünk volna, akkor már lenne 5% esélyünk győzni, így meg van 4%. Szóval nagyjából teljesen mindegy. Már ha feltételezzük, hogy Mathews végre olyan futó, akire a Boltsnak szüksége van, Riversnek nem hiányzik a sztárénekes Jackson, és a védelem megtanult futás ellen védekezni alap szinten.
Valamint nálunk feltételezzük, hogy az offenseben OL+QB hibák sorát látjuk, a defense meg az NT dominó elv miatt továbbra is abból áll, hogy a boxban épp ki játszik két ember helyett, és hogyan hal bele.

ulpianus
na én pl. nem érzem ezt a chargers-t olyan nagyon jónak már, hogy 4-5% esélyeket említsünk velünk kapcsolatban, ráadásul szarul is szokták kezdeni az idényeket
😊
mathews meg ki tudja milyen lesz, neki is csak ez lesz az első éles meccse
gates-től azért félhetünk, ellenünk sajnos mindig nagyon jól tolja, de azért úgy néz ki, hogy most nem mays figyel majd rá...ez azért okot adhat a reménykedésre
másik meg a pass rush...dombrowskit azért halinak illene párszor megvernie
rivers-t nyomás alatt kell tartani
ebben egyetérthetünk
akkor nem lesz probléma az elkapókkal, de ha uzsonnázhat a zsebben akkor flowersnek és carrnak lehetnek nagyon meleg pillanatai
mi meg fussunk jó sokat hosszú drive-okkal
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
amúgy csendes derűlátással nézem csoportunkat
eddig minden szép és jó
(persze egy-egy meccsből azért ne vonjunk le túl sok konzekvenciát)

hajnalban meccs
mccluster már csak questionableehh
Én már eleve így írtam a hírt két napja, hogy korlátozottan játszik, bár akkor az volt, hogy nem valószínű. Bármi lehet, de nehezen tudom elképzelni, hogy első meccsén, amit nyilván jobban vár, mint mi, nem lép pályára, ha csak legalább járni tud. Az biztos, hogy nem lesz csúcsformában, finoman szólva.

Igazából szinte semmi nem múlik rajta. Mert ha két McClusterünk volna, akkor már lenne 5% esélyünk győzni, így meg van 4%. Szóval nagyjából teljesen mindegy. Már ha feltételezzük, hogy Mathews végre olyan futó, akire a Boltsnak szüksége van, Riversnek nem hiányzik a sztárénekes Jackson, és a védelem megtanult futás ellen védekezni alap szinten.
Valamint nálunk feltételezzük, hogy az offenseben OL+QB hibák sorát látjuk, a defense meg az NT dominó elv miatt továbbra is abból áll, hogy a boxban épp ki játszik két ember helyett, és hogyan hal bele.

Ha ezek nem standard részei a meccsnek, akkor lehet keresnivalónk, de különben nem egy WRB fogja eldönteni a dolgok menetét. Csak a media szereti a kisnagy embert, ahogy én is. 😊
__________________________________________________


A ligaelit AFC WEST csoportban valóban jó volt látni, hogy a Gayders (sztem nem meglepő módon) beégett, legalább tudjuk, hogy az ezüst mellett, miért a fekete az egyik alapszín. 😊
Ezt nem rosszindulatból mondom, ez tapasztalat+én eleve nem dőltem be a Raiders hypenak, ezt írtam is az Oakland topicba. (a meccs előtt volt egy tippelde Strahan és mások mondtak tippeket mindenre. Egyik szaki a várt megleptéscsapatnak az Oaklandet mondta, akkora röhögés lett egyből, tehát nem csak én csodálkoztam a nagy elvárásokon.)
Alapvetően az OL sztem rossz, és Campbell is olyan mint sokan (Cassel is) nem bír szabadulni a lasztitól, csak lassan, és ez így gyenge elegyet alkot. Futásban Fargas volt aki elvitte a legkeményebb futásokat, a többi sérülékeny futó (sztem főleg Bush) alig hiszem, hogy túléli a szezon felét. Megint csak az OL miatt is. Egyébként a QBk esetén is várok komolyabb hullást, (és akkor rájöttem mi az ezüst szín a fekete mellett. A szurkolók hajszíne). A védelem talán jó lesz, én legalábbis ezt várom. Csak pontokat is kell szerezni, anélkül nem megy. A védők segítenek ebben, meg a ST is. De azért az offense nélkül ez bukott ügy.

Mi is pont ezen vérzünk el pár éve egyfolytában. Jól játszunk néha, meg ügyik vagyunk, csak a 3rd down nem megy, a red zone támadás nem megy, a TD nem megy. És akkor a többi hiába megy, már amikor megy. Mondjuk a 3-4 defscheme óta runstop problémáink is vannak, ami nagyszerű, de ez egy normális NTvel megoldható most már.

A Denver nem volt ám rossz. Mármint a játékosok. Doom hiányzott, meg nekik is kéne egy elit QB, de egyébként a Jax is jobb volt, mint sokan várták, meg első meccs a rookie emberek miatt, meg úgy általában is döcögősebb. Annyi van, hogy a szakvezetés művelt ostoba dolgokat, már amennyit én a meccsből láttam paralel. Sztem a Donkeys működhet, bár nagy összegben nem fogadnék rájuk sem. De ebből az összecsapásból nehéz bármit mondani. SEm a Jax, sem a Donkeys erejét nem tudjuk ,szóval ezzel én várnék. Egy TD-al nyertek a Jaguár harcosok, ez nekem nem meggyőzőm ez lehetett volna fordítva is, de tényleg nem 100%ig azt a meccset néztem.

Ahogy néztem ám külön a ST esetleg meg tudja viccelni a Denver és az Oakland gárdáját is. Valahogy nekem ez jött le. Tehát hajrá Arenas! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
amúgy csendes derűlátással nézem csoportunkat
eddig minden szép és jó
(persze egy-egy meccsből azért ne vonjunk le túl sok konzekvenciát)

hajnalban meccs
mccluster már csak questionable
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Cassel kap most minden irányból támadást. Volt aki (ex KC irányító) Len Dawsonhoz hasonlítja, akit szintén sokáig osztottak, aztán nyert egy SB-t. De az ő számai is mennyivel jobbak Casselhez képest. (Jó nagy hülyeségeket össze tudnak hordani, ez a véleményem erről pölö.)

Ezért azt nyilatkozta nem azokra koncentrál akik hátráltatják, hanem azoknak játszik, akik bíznak benne. Egyébként sem a médiából informálódik. Ha igaz ez utóbbi, akkor rendben, örökké válasznyilatkozatokat tehetne minden egyes nfl QB, ha felvenné a sok baromságot, ami napvilágot lát. Azonban nem tudom elképzelni, hogy valaki manapság ki tudja zárni a médiát, mint sztárolt sportoló, az életéből. Ugyanis elvárják, hogy nyilatkozzon szinte naponta, stb.

A lényeg, hogy nyomás van rajta, nem kell ahhoz front7.ulpianus
ez van
túl sok pénzt kap
ha kevesebbet kapna nyilván nem mennének neki ennyire, de ennyi pénzért jobb játék az elvárt
tartom magam ahhoz ha nem javul akkor szezon végén (akkor jönne neki a nagy bónusz) repül
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Cassel kap most minden irányból támadást. Volt aki (ex KC irányító) Len Dawsonhoz hasonlítja, akit szintén sokáig osztottak, aztán nyert egy SB-t. De az ő számai is mennyivel jobbak Casselhez képest. (Jó nagy hülyeségeket össze tudnak hordani, ez a véleményem erről pölö.)

Ezért azt nyilatkozta nem azokra koncentrál akik hátráltatják, hanem azoknak játszik, akik bíznak benne. Egyébként sem a médiából informálódik. Ha igaz ez utóbbi, akkor rendben, örökké válasznyilatkozatokat tehetne minden egyes nfl QB, ha felvenné a sok baromságot, ami napvilágot lát. Azonban nem tudom elképzelni, hogy valaki manapság ki tudja zárni a médiát, mint sztárolt sportoló, az életéből. Ugyanis elvárják, hogy nyilatkozzon szinte naponta, stb.

A lényeg, hogy nyomás van rajta, nem kell ahhoz front7.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csoportelőzetes:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1208Döme
Szokás szerint jó lett. Köszönjük szépen! :cool:ulpianus
Köszi Döme!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Csoportelőzetes:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1208Döme
Szokás szerint jó lett. Köszönjük szépen! :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
McCluster lehet az első meccsen korlátozottan játszik, de nem sérülés, hanem betegség miatt. Valószínűbb, hogy teljesen rendben lesz, de ha nem villog, akkor az ennek is betudható.

Cameron Sheffield az ominózus nyaksérülés miatt pár hétig valószínű nem lép a gyepre.

O'Callaghan (ROT) és Hali (WOLB) visszafogottan edzettek a héten, de játszani fognak.

Ez nem vésze lista egyáltalán, még Sheffield esetében sem, mert őt amikor levitték a pályáról, sokkal rosszabbtól lehetett tartani. Sheffiled egyébiránt pass rusher, DE is volt egyetemen, de meglepő módon annyira belerázódott nagyon hamar a zónázásba is, hogy most ő a csapaton belül sztem a legjobb téren (az LB közt, nem a safetykkel összehasonlítva). Ő maga is azt nyilatkozta egyszer a draft előtt, hogy nagyon megszerette a cover játékot, és úgy érzi megy is neki a téma. Igaza volt.
___________________________________________________


A MNF összecsapáson alig van esélyünk. Az NT poszton ha képesek vagyunk közepes teljesítményre, akkor nem lesz gáz az ILB posztokon sem, sztem ez a lényeg és pont. Én anno egy játékban Mathewst (HB) írtam ROY esélyesnek, és azóta is szinte mindenhol ebbe a tippbe lehet futni. De lehet ez nem is számít hétfőn. Ha lenne pass rush, akkor talán a sec jó annyira, hogy ne nyeljünk 10 percenként pontot, de egyébként azon múlik, Riversék hány pont előnnyel lesznek nyugodtak? És a többi mind elmélet marad.

Ellenben tavaly a Chiefs futójátéka eredményes volt, főleg a szezon előrehaladtával egyre inkább, köszönhetően Jamaal és a feljavult run block teljesítményének. A San Diego run defense pedig liga szinten gyenguska volt.
Na, ez az az esély, amiről beszélni szeretnék. Nagyon szeretnék. Főleg utólag. Casselben én továbbra sem bízom, egyre több minőségi célpontja van, de sztem hiába. A fal sem meggyőző pass protectben, bár jobb, mint volt. Ám ez inkább azért van, mert rosszabb már nem tudott lenni, csak jobb.

Viszont megint ugyanaz a kérdés odaát is. Passrush? Persze erre minden ezzel küzdő csapat minden rajongójának van egy olyan válasza, ami úgy kezdődik "ha ő robbant, feljavul, blabla, meg ő így meg úgy, akkor már ő is ...." De aztán leginkább semmi. Nálunk is ezt várom, szal fogadkozni könnyebb.
A sec jól néz ki a Boltsban, és így nem a légitámadásban bízok.
Egyedül az én kis vesszőparipám hozhat meglepő fordulatot esetleg. Ami abban áll, hogy Moeaki+Bowe+Chambers+McCluster+J. Charles egyszerre a pályára lép, és mind jó elkapók, ennyi jó m2m cover védője nincs a Boltsnak, zónázni szintén ezt nehéz, mert túl gyors és intelligens támadókról van szó, megtalálják az üres területet. Továbbá Haley fantasztikusan ért a passzjátékhoz, amiben hőseink egyre otthonosabban mozognak.
De ez még a szokásos Ha-val kezdődő mondatoknál is nagyobb idézőjelben értendő. Én magam sem hiszek benne, csak el tudom képzelni, mint lehetséges opciót.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Csoportelőzetes:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1208
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
úgy néz ki, hogy merriman sem játszik ellenünk
fene se tudja
lehet jobban jártunk volna egy szar merriman-el, mint egy motiváltabb english-el
😊ehh
Lehet, hogy motivált English, de eddig sajnos nem mutatott valami sokat...

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Arenas lecserélte a számát #30ról #21-re. Aki Bama rajongó vagy érdekli, így keresse visszahordásnál vagy nickelben leginkább.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
úgy néz ki, hogy merriman sem játszik ellenünk
fene se tudja
lehet jobban jártunk volna egy szar merriman-el, mint egy motiváltabb english-el
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
quentin lawrence újra nálunk a PS-ben, garrett brown-t vágtuk ki onnan ezért
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
na nézzünk egy aktuális depth chartot akkor:
OFFENSE

WR: Chris Chambers, Terrance Copper, Jeremy Horne

LT: Branden Albert, Barry Richardson

LG: Brian Waters, Jon Asamoah

C: Casey Wiegmann, Rudy Niswanger

RG: Ryan Lilja, Jon Asamoah

RT: Ryan O'Callaghan, Barry Richardson

TE: Leonard Pope, Tony Moeaki, Jake O'Connell

WR: Dwayne Bowe, Dexter McCluster

QB: Matt Cassel, Brodie Croyle

FB: Tim Castille, Mike Cox

RB: Thomas Jones, Jamaal Charles, Jackie Battle

DEFENSE

LDE: Tyson Jackson, Shaun Smith, Alex Magee

NT: Ron Edwards, Anthony Toribio

RDE: Glenn Dorsey, Wallace Gilberry

LOLB: Mike Vrabel, Andy Studebaker

LILB: Jovan Belcher, Corey Mays, Justin Cole

RILB: Derrick Johnson, Demorrio Williams, Cory Greenwood

ROLB: Tamba Hali, Cameron Sheffield

LCB: Brandon Flowers, Travis Daniels, Jackie Bates

RCB: Brandon Carr, Javier Arenas

SS: Eric Berry, Donald Washington, Reshard Langford

FS: Jon McGraw, Kendrick Lewis

SPECIAL TEAMS

P: Dustin Colquitt, Ryan Succop

K: Ryan Succop, Dustin Colquitt

KO: Ryan Succop, Dustin Colquitt

PC: Thomas Gafford, Andy Studebaker, Cory Greenwood

KC: Thomas Gafford, Andy Studebaker, Cory Greenwood

H: Dustin Colquitt, Brodie Croyle

PR: Javier Arenas, Dexter McCluster

KR: Javier Arenas, Dexter McCluster, Jeremy Horne
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
nos
egyelőre a DJ/belcher kettős van az első csapatba írva
és wiegmann is kezdőehh
Nekem az a meglátásom, (lehet már írtam, nem mai ropogós gondolat) hogy ez az ILB sor jól is elsülhet. Aki nem tudja (miért is tudná) arról van nagybaszó, hogy két (mondjuk) azonos képességű ILB páros van rosteren. A rajongók szerint erősebb Derrick Johnson-Belcher duó, ahol alacsony súlya ellenére futás ellen Belcher jobb, mint a többiek, de másban még zöldfülű kicsit, viszont ígéretes, És párja DJ meg futás ellen hasznos, de nem sztár, viszont minden másban Istencsászár.
És van a B plan, a tavaly kezdő Corey Mays-Demorrio Williams kettős. Mays fizikálisan a legkeményebb arc, de nevében is dupla Y kromoszómás, tehát scaka akkor hatékony, ha fel bírja fogni, mi történik a pályán. ÉS főleg, hogy időben lássa át a playt. Ez nem túl gyakori esemény sajnos. De rajta YAC nem sokszor van, ha talál egy célpontot. ÉS zónázásban csak sírni lehet, ha bekerül. Párja Williams az ellentéte. Rutinos, és kényelmesen mozog zónában is, passz ellen használható, de nem olyan jó, mint DJ, fáradhatatlan viszont, azonban futás ellen súlytalan. Kicsit leegyszerűsítettem a képességeket, de a lényeg nagyjából ennyi.

Szóval egyik duó sem tökéletes, viszont sztem jó is lehet ez így. A lényeg a gyakori rotáció. És így talán egy folyamatos szinten tartható a LB sor közepe, nem gyengül, bár nem is lesz soha erős. De ha rá tudjuk hangolni a srácokat a gyors futamokra, gyakori cserével, és senki nem aggódik a playszámon, akkor ez működhet. Talán.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
nos
egyelőre a DJ/belcher kettős van az első csapatba írva
és wiegmann is kezdő