NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Calhoun is megkapta az ERFA tenderét.

Newhouse távozása sem meglepetés... ez a cap takarítás biztos, hogy egy-két komolyabb szerződés előszele, remélem Mack mellett valami értelmes játékost sikerül behúzni.

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Újházi cut

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ahogy várható volt Tavecchio aláírt 1 év /550K
Cubehead
ERFA tender sza nem volt választása 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Ahogy várható volt Tavecchio aláírt 1 év /550K



több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
The #Raiders, who are in the market for a CB, release a former big-ticket free agent CB Sean Smith, source said.
Rolni
kell a pénz lóvéra, semmi meglepi.
Ez is segítette a döntést:

Raiders cornerback Sean Smith will plead guilty Tuesday to a felony count of assault with great bodily injury related to an altercation in Pasadena last year, per a person familiar with the matter.

Smith, who the Raiders will reportedly release, will be sentenced to one year in jail and three years of probation as part of his plea agreement.
Rolni
ja, hogy....

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ez is segítette a döntést:

Raiders cornerback Sean Smith will plead guilty Tuesday to a felony count of assault with great bodily injury related to an altercation in Pasadena last year, per a person familiar with the matter.

Smith, who the Raiders will reportedly release, will be sentenced to one year in jail and three years of probation as part of his plea agreement.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
The #Raiders, who are in the market for a CB, release a former big-ticket free agent CB Sean Smith, source said.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha minden igaz Carrie, Autry és Bowman fa lett
Levi
Ettől még visszatérhetnek miután körbe néztek a piacon...meglássuk

Mindegyiket szívesen viszontlátnám, de mindegyiknél van kérdőjel is bőven...

Carrie egész jó kis játékos, de igazi szélső kezdő CB-nek elég? Pénzben gondolom annyit szeretne, mint egy rendes kezdő...

Autry tök jó rotációs DL embernek, de kezdő posztra szintén kérdőjeles és gondolom kezdő posztot, pénzt szeretne Ő is...

Bowman jól tolta tavaly, de azért a kora és a sérülései ott ülnek a mérleg nyelvén erősen...
Rolni
Zselé visszahozatalával szerintem Autry megy és majd jön valami késői körös srác, ellenben Bowman és Carrie simán visszajöhet. Persze, ha Tru Johnson (esetleg Malcolm Butler) jönne, akkor Carrie sem valószínű, hogy visszatér, mert a drafton biztos, hogy érkezik valaki. Persze az is kérdéses, hogy Bowman képben van-e az új stábnál, egyáltalán veteránban gondolkodnak, vagy draftban? Ha veteránban, akkor vajon képbe kerül-e idén is Zach "Moneybag" Brown? Esetleg egy régi Bengalsos arc, mondván, hogy ismeri a rendszert?

Egyenlőre úgy tűnik, hogy akiket eddig elengedtünk, nem nagyon bizonyították, hogy ez rossz döntés lett volna... eddig RM jól választott a megtartandó/elküldendő játékosokat illetően, így marad a bizalom, hogy ez idén sem fog változni.

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ha minden igaz Carrie, Autry és Bowman fa lett
Levi
Ettől még visszatérhetnek miután körbe néztek a piacon...meglássuk

Mindegyiket szívesen viszontlátnám, de mindegyiknél van kérdőjel is bőven...

Carrie egész jó kis játékos, de igazi szélső kezdő CB-nek elég? Pénzben gondolom annyit szeretne, mint egy rendes kezdő...

Autry tök jó rotációs DL embernek, de kezdő posztra szintén kérdőjeles és gondolom kezdő posztot, pénzt szeretne Ő is...

Bowman jól tolta tavaly, de azért a kora és a sérülései ott ülnek a mérleg nyelvén erősen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Ha minden igaz Carrie, Autry és Bowman fa lett

Szerkesztette: Levi
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Hát én nem hiszek ebben az Obi CB dologban, de persze ettől lehet belőle vmi...

Obi helye szerintem S poszton van, mint elsődleges TE őrző. Felőlem mondhatjuk erre, hogy DB vagy akár CB, de a lényeg, hogy nem hiszem, hogy jó ötlet lenne kitenni a szélre őt, mert akármennyire freak athlete sztem szétégetnék a fürge-kicsi-gyors elkapókkal, mint Sean Smith-t is pl.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Őt ha jól rémlik, már kipróbáltátok ott. Utána rúgták ki a védelmi koordinátort.

 www.youtube.com/watch?v=3iZTiSEvHcc
Wyatt
azé' most normális DC van a csapatnál

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Őt ha jól rémlik, már kipróbáltátok ott. Utána rúgták ki a védelmi koordinátort.

 www.youtube.com/watch?v=3iZTiSEvHcc

több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Az érthető lenne, hogy nem teljes a bizalom, mert Obi eddig nem volt sokat a pályán és mivel Nelson már nincs, kell egy rutinos arc a Safety "sorba".

Illetve az nem lehet, hogy Obi-t kipróbálják CB-ként? A draft előtt is mondogatták, hogy egy press CB szerepre el tudnák képzelni és PG rendszerében lehet jól érezné magát a szélen.

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Joe Arrigo@joearrigo
A name that I heard from NFL sources that is linked to the #Raiders is Packers safety Morgan Burnett

Ez a srác a Gruden és utána a stáb témában elég pontos infókkal rendelkezett. Lehet érdemes most is figyelni rá. Burnett jó safety, de érdekes lenne, mert Ő kezdőnek érkezne...mondjuk minden szezonban kiesik egy pár meccsre és lassan 30 éves, lehet ilyen stop gap, átmeneti megoldás, de akkor azért a Karl-Obi duo felé nem 100% a bizalom...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Mo Wilkerson jöhet vizitre. Nagyon adtam volna ezt pár éve.
Amadeus
a kérdés:

 twitter.com/Jerrymcd/status/972638565669548032
deyell
Abszolút.
Amadeus
ez a tavalyi szezonjából nem tükröződött.

choose life
több mint 6 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 370 — Dolphins fan
Sziasztok! Van egy Raiders New Era sapim a XV. és XVIII. Super Bowl győzes csapatotok egyik játékosa által dedikálva #56 Jeff Barnes
 en.wikipedia.org/wiki/Jeff_Barnes
Ha valakit érdekel privátban keressen, tudok képeket is mellékelni.

Szerkesztette: DM13

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Mo Wilkerson jöhet vizitre. Nagyon adtam volna ezt pár éve.
Amadeus
a kérdés:

 twitter.com/Jerrymcd/status/972638565669548032
deyell
Abszolút.

Más: Sörmen elvitelével TruJo-ra nöhet az esélyünk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Mo Wilkerson jöhet vizitre. Nagyon adtam volna ezt pár éve.
Amadeus
a kérdés:

 twitter.com/Jerrymcd/status/972638565669548032

choose life
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
És mit tudtok Elijah Hoodról?
Mi a helyzet vele?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Mo Wilkerson jöhet vizitre. Nagyon adtam volna ezt pár éve.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ez inkább bold prediction szerintem peter egyenlőre...
Rolni
Mindenképpen!

Nagyjából egyet értek azzal amit írsz és csak azért nem várok ilyen korán draftot, mert Maurice Hurst-nél komoly kérdőjel jött elő. Én őt szívesen láttam volna.
peterbadbone
Igen Ő sajna komoly kérdőjel lett...letrade után vagy a 2. kör elején lehet azért pár potens DT elérhető lesz...meglássuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ez inkább bold prediction szerintem peter egyenlőre...
Rolni
Mindenképpen!

Nagyjából egyet értek azzal amit írsz és csak azért nem várok ilyen korán draftot, mert Maurice Hurst-nél komoly kérdőjel jött elő. Én őt szívesen láttam volna.

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ez inkább bold prediction szerintem peter egyenlőre...

NT posztra van egy rutinos Justin Ellis-ünk, aki tavaly a D snappek 44,4%-án volt fenn a pályán. Futás ellen tud hatékony lenni, remélhetőleg a pénz nem teszi lustává, tartja a tavalyi súlyát és jó szintet hoz futás ellen. Pass rush tekintetében Jelly súlytalan a 330 fontja ellenére és ezen nem hiszem, h Trgovac vagy PG sokat tud segíteni. Ettől még a 2 down run stuffer NT poszt pipa.
Kéne ide még egy rotációs ember azért...Darius Latham, aki tavaly eléggé eltűnt lehet ide esetleg befutó, de simán lehet, hogy áldozunk ide egy késői kört vagy egy priority UDFA-t hozunk.

DT posztra leginkább sok fiatal kérdőjelünk van csak sajnos, így simán lehet korai draft pick, trade vagy FA igazolás is még erre a posztra, főleg ha Eddie lassabban gyógyul, Edwards a szélen kap lehetőséget. Persze az is benne van, amit Te írsz és kap a sok fiatal egy évet az új sémában, új edzőkkel. Edwards, Ward végülis 2. körös, Eddie 3. körös pickek voltak, Hester pedig egész bíztatóan mozgott tavaly...

A gondom, hogy ez a 4 srác együtt hozott 4,5 sacket tavaly, Eddie ismét szétszakította a térdét, Ward eddig semmit nem mutatott 2 év alatt, Mario egy szezont se tolt végig és nem biztos, hogy alkalmas belülre a darálóba így, Hester pedig egy 7. körös depth emberke csak. Nem igazán hiszem el, hogy ők fogják akár rotációban megoldani a posztot olyan szinten, hogy Mack végre ne folyamatosan egyen duplázva és sokszor triplázva. Eddie éve jó eséllyel kuka ezzel az ACL-el amúgy is. Ward és Hester ideális esetben a rosterre kerülésért küzd majd nem kezdő posztért, így Edwards az egyetlen komolynak vehető opció szerintem. Benne megvan a fantázia, de rengeteg a kérdőjel.


Bedobok én is egy bold predictiont:
Geno Atkins szerződése 2018 végéig szól. A Bengals tulaja híresen szűkmarkú emberke, illetve a játékosai elvileg nagyon kedvelték PG-t. Azt mondom, hogy tradelünk G.Atkins-ért és hosszabbítunk vele, ezzel 3-5 évre megoldhatjuk az egyik legfontosabb DL posztunkat, felszabadítjuk Mack-et is kissé és hirtelen egy kimondottan jóképű védőfalat teszünk az LB-k elé.
Tegyük fel, hogy a második körös pickünket oda adjuk érte.
Visszaigazoljuk Bowman-t és Carriet.
Első körben elhozzuk R.Smith-t.
3. körben pedig hozunk még egy CB-t.

Base:

Edwards-Ellis-Atkins-Mack
Irvin-Bowman-Smith
Carrie-Obi-Karl-Conley

Nickel:

Mack-Edwards-Atkins-Irvin
Bowman/Nichlas-Smith
rookie-Carrie-Conley
Karl-Obi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én bírom Jelly-t és ez sztem korrekt deal. Remélhetőleg PG és Trgovac még kicsit javít is rajta...

Ezzel Vea kilőve 1\10-re?
Rolni
Szerintem igen... sőt az első 3 körben sem fog érkezni erre a posztra játékos. Itt van Ellis, Hester, Latham, Edwards, Ward és Vanderdoes, szerintem kapnak egy évet, hogy bizonyítsanak aztán meglátjuk...

Jelenleg nálam az első 3 körben CB, OT, LB a cél, a sorrend nem feltétlenül ez, meg persze az FA tevékenység bőven változtathat rajta (Trumaine Johnson).