NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
D.J. Hayden a Jaxhez igazolt, 3 évre, 19 millióért, Robey-Coleman kapott 3 évre 15 milliót, kb ennyiért Carrie-t is megtarthatnánk.

több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
nem látom az elképzelést az építkezésben...
Fiatalítani erre? Nelson-t nézegetjük Crabs ellenében? (félreértés ne essék szeretem Jordyt. kiváló sportember és a szívét kiteszi a pályára)
Impact playert igazolni need-re? (4. számú TE, és 4. számú RB (Doug Martin- pletyka) akiből 12 egy tucat?)
hát eddig F- a grade-ünk FA-ban (és nem tudom ez Reggie, vagy Gruden)
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
#Raiders TE Derek Carrier was used as a run blocker on 73.68% of his offensive snaps in Sean McVay's offense with the Los Angeles Rams in 2017. He ran routes just 21.58% of the time.

He's surely stepping into Lee Smith's shoes as OAK's primary blocking TE in 2018.
Rolni
Ránéztem a PFF-re...nem mintha impact igazolás lenne, de jelenleg nincs más 😊

Név Overall Receiving Run block Pass block
Cook 52,8 70,2 43,2 68,4
Clive 48,2 63,1 42,2 61,8
Lee 59,5 60,1 69,8 63,6
DC 61,1 60,4 55,1 62

Snap számok tekintetében amúgy Walfordnál többet töltött pályán DC...még így is kevés a 190 persze.

Első blikkre tényleg arról lehet szó, hogy spórolni és fiatalítani akarnak kicsit a blokkoló TE poszton.
Ettől még továbbra is J.Cook a kezdő TE-nk és Walford is marad szerintem utolsó évére mögötte depthnek.
Ha a drafton kínálkozik vmi remek opció, akkor persze borulhat a dolog...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Tudnék örülni Jordy Nelsonnak megfelelő áron, de úgy lenne ez igazán jó, ha Crabs is maradna. Így lenne Coop és Jordy személyében 2 WR, aki tud kívül és slotban is játszani és lenne egy erős triónk...bár kicsit öreg és kérdőjeles 😊
Persze lehet nem fér be Nelson a sapi alá Crabs cut nélkül...paycut márpedig nem lesz ezek az FA számok után sztem...
Roberts cut és vagy CP cut segíthet még esetleg itt...


A CB piac alakulását figyelve jó lenne Carrie-t megtartani...ha már érkezett egy Carrier nehogy ne legyen már Carrie is mellé 😀
Nickell Robey-Coleman pénzét kéne nézegettetni vele...


Felröppent ez a Suh dolog...hát nem hiszem, hogy meg tudjuk fizetni Őt...nem hiszem, hogy ilyen 8M-ért aláírna, mint Mo...

Bowman vagy Bradham se ártana még...


Gyere péntek, gyere!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
#Raiders TE Derek Carrier was used as a run blocker on 73.68% of his offensive snaps in Sean McVay's offense with the Los Angeles Rams in 2017. He ran routes just 21.58% of the time.

He's surely stepping into Lee Smith's shoes as OAK's primary blocking TE in 2018.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Jordy Nelson érkezik egy látogatóba... kicsit veszített a sebességéből, de még mindíg remek elkapó, szívesen látnám ezüst-feketében.

Azt írják, hogy ha aláír akkor Crabtree mehet is azzal a lendülettel, meglátjuk.

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Csak Suh-t ússzuk meg

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
TruJo évi 15-ért ment a Jetsbe

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Derek Carr to Derek Carrier 😊

Inkább depth semmint Cook helyettes első blikkre...
Rolni
Hehe, ez jobb, mint amikor nálunk Brady passzolt Bradynek 😊
Mondjuk egy ügyes átcsoportosítással megoldhatták volna a Justin Tuck to Justin Tuckert is anno :d

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Raiders signing former Rams TE Derek Carrier to a 3-year, $15 million deal
[/b]

jó isten gyere le.
deyell
MI A FASZ?!
Amadeus
reméljük a $15 millió kamu, a fickó aki kirakta (Dov Kleiman) törölte ezt a tweetjét.
deyell
Sztem a Jelly dealből maradt benn neki 😊
Garantáltja se lesz a srácnak nemhogy 15Mja 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Hazatért a srác! McKenzie első évében, 2012-ben UDFA-ként nálunk kezdte a pályafutását, mint WR, de a keretszűkítést nem "élte túl".

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Raiders signing former Rams TE Derek Carrier to a 3-year, $15 million deal
[/b]

jó isten gyere le.
deyell
MI A FASZ?!
Amadeus
reméljük a $15 millió kamu, a fickó aki kirakta (Dov Kleiman) törölte ezt a tweetjét.

choose life
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Raiders signing former Rams TE Derek Carrier to a 3-year, $15 million deal
[/b]

jó isten gyere le.
deyell
MI A FASZ?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Raiders signing former Rams TE Derek Carrier to a 3-year, $15 million deal
[/b]

jó isten gyere le.

choose life
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Derek Carr to Derek Carrier 😊

Inkább depth semmint Cook helyettes első blikkre...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
TE Derek Carrier and the Oakland #Raiders agree to a 3yr deal, source said. From Jay Gruden to Jon Gruden in 12 months. #Gruden

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Állítólag Tom Johnson (DT, Vikings) érdeklődünk. A rendszer nem lenne új neki, rotációba jó is lehetne.

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
La Canfora szerint Carrie-t a Broncos kerülgeti... ha elmegy jobban örülnék, ha csoporton kívül találna csapatot, de hát ez ebben a csoportban (is) megszokott dolog.
peterbadbone
piaci árat nem nagyon tudnak neki fizetni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
La Canfora szerint Carrie-t a Broncos kerülgeti... ha elmegy jobban örülnék, ha csoporton kívül találna csapatot, de hát ez ebben a csoportban (is) megszokott dolog.

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
A Chiefs behúzta Anthony Hitchens-t is, én benne gondolkodtam, mint veterán LB. Komoly átalakulás van ott, kíváncsi leszek, hogy ez teljesítményben, hogy fog megmutatkozni.
peterbadbone
Eddig én erősödést látok, de majd kiderül, sok van még szeptemberig...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A Chiefs behúzta Anthony Hitchens-t is, én benne gondolkodtam, mint veterán LB. Komoly átalakulás van ott, kíváncsi leszek, hogy ez teljesítményben, hogy fog megmutatkozni.

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Para nincs, mert továbbra is igaz, hogy magunkkal kell foglalkozni nem másokkal, de szerintem igenis veszélyes lesz a Chiefs O.
Mahomes elég jól festett eddig persze csak limitáltan és komoly fegyverarzenálja lesz.
Watkins nem volt eddig meghatározó WR, de sebessége van és remekül fogja tudni Reid tologatni a pályán...nem Ő lesz a fókuszban, hanem Kelce és ott lesz Hill és Hunt is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Watkins egyelőre még soha nem volt jó sem

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Ian Rapoport@RapSheet
The top free agent receiver is off the market: The #Chiefs are planning to sign WR Sammy Watkins to a 3-year deal, sources say. KC’s offense lands a huge weapon.

Adam Schefter@AdamSchefter
Chiefs’ QB Patrick Mahomes’ toys: Sammy Watkins, Tyreek Hill, Kareem Hunt, Travis Kelce.


Kurvára nem vicces...
Rolni
dont fos. Mahomes nem bizonyított még pro szinten, Watkins lejtmenetben van, a védelmet most herélik ki, az öreg rozmár pedig még mindig szar time management terén. A szamarak is lenullázzák magukt a Joseph-Keenum tandemmel. Gruden time, fel kell nőni a hypehoz és nem lesz gond.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ian Rapoport@RapSheet
The top free agent receiver is off the market: The #Chiefs are planning to sign WR Sammy Watkins to a 3-year deal, sources say. KC’s offense lands a huge weapon.

Adam Schefter@AdamSchefter
Chiefs’ QB Patrick Mahomes’ toys: Sammy Watkins, Tyreek Hill, Kareem Hunt, Travis Kelce.


Kurvára nem vicces...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!