Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Rams signed LB James Laurinaitis to a five-year, $41.5 million extension that runs through 2017 and includes $23.5 mil gtd.

Most már majd telik zoknira is. 😀süti
15 perccel a detroiti túra előtt. jó időzítés 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Rams signed LB James Laurinaitis to a five-year, $41.5 million extension that runs through 2017 and includes $23.5 mil gtd.

Most már majd telik zoknira is. 😀
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
 www.stltoday.com/sports/football/professional/rams-rookie-receivers-remain-a-mystery/article_0318ac45-ddc8-5350-87b0-7ca342e707cd.html
az stltoday.com sem ismeri a játékosainkat, Steve Smith képe alatt Chris Givens neve szerepel

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Most nézegettem, és Cukorka majdnem berúgta 62-ról, a rekord pedig 63..egy kis erősödés és még rekorder is lehet 😊
vagy ennyit már nem fog fejlődni?Carmeloman
Egy kis hátszél, s máris erősödik annyit. Persze nem hazai pályán. 😀
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Most nézegettem, és Cukorka majdnem berúgta 62-ról, a rekord pedig 63..egy kis erősödés és még rekorder is lehet 😊
vagy ennyit már nem fog fejlődni?
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Megelolegeztek az 1/2-t 😀

 bowl.hu/power_ranking_-_0_het

6-10et mondok 😊FBKrisz
az esp felhozott bennünket a 28. helyre :hullámzik:
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/73371/nfl-power-rankings-how-they-voted-18

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Megelolegeztek az 1/2-t 😀

https://bowl.hu/images/cache/uploads/2593ec5be643699cb6dd980acb714e4f.jpg
Power Ranking - 0. hét | Bowl.hu
Menten elkezdődik az idény, szóval éppen itt az ideje, hogy számba vegyük kit nyom az esélyesség terhe, és kik pályáznak a sereghajtó szerepkörre.


6-10et mondok 😊

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
elküldtük Illinois Mike-ot és Ojinnaka-t. Ho-ho sok sérülése és nem túl erős preseason-ja után ez talán már nem meglepetés.
helyettük leigazoltuk Ty Nsekhe-t (T - Colts) és Shelly Smith-t (G - Texans ).
Ojinnaka elküldése után várhatóan Rok Watkins lesz a kezdő LG.DiamondsHead44
Sajnálom Hoomanawanui-t! Mert mikor egészséges volt, azért voltak egész jó kis meccsei. Csak hát ez a rengeteg sérülés. Kár érte. 😕
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
MRI reveals only an ankle sprain for Rams pick Michael Brockers. 2-4 week injury. Could've been much, much worseempty taxi
Hál'Istennek..

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
MRI reveals only an ankle sprain for Rams pick Michael Brockers. 2-4 week injury. Could've been much, much worse


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
elküldtük Illinois Mike-ot és Ojinnaka-t. Ho-ho sok sérülése és nem túl erős preseason-ja után ez talán már nem meglepetés.
helyettük leigazoltuk Ty Nsekhe-t (T - Colts) és Shelly Smith-t (G - Texans ).
Ojinnaka elküldése után várhatóan Rok Watkins lesz a kezdő LG.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Fisherék teljesen más koncepció mentén haladnak, mint amerre Spangliék mentek. ehhez nekik más mentalitású és képességű emberkék kellenek.
Smith-t és Salas-t is cutolták volna előbb utóbb, így mentették a SC-t és két marék mogyorónál többet kaptak értük.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Salas-t JMD draftolta tavaly ugye. Fishnek nem kellett és gondolom JMD felhívta őket, hogy kéne a srác. 2015-ös hátsó körös picket kaptatok, jó ha egy 6. körös lesz.
Ezzel szerintem nem basz el semmit Fisher.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Érdekesen alakul a csapat..vagy nagyon tud valamit Fish,v. elbassza de nagyon.. Egy Pats draftjog mire lesz jó? állandó po..vagy arra spekulál, h. abbahagyja Brady és gyengék lesznek addigra? 😊
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
St. Louis traded wide receiver Greg Salas to the New England Patriots for a late-round 2013 draft pick, according to sources.süti
2015ös pick jött Salasért


JT Daniels fan
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
St. Louis traded wide receiver Greg Salas to the New England Patriots for a late-round 2013 draft pick, according to sources.


Rams Claim Former Bills DT Kellen Heard
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Cory Harkey TE is bekerült a PS-be.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Jackson játszott a pre meccseken? Lehet, hogy csak én siklottam el felette. Azt hittem sérült.
A wide9 védőformációnk tökéletes arra, hogy szétfussanak minket, sőt most passz ellen is gyengék leszünk a sok sérült CB miatt. Pontgazdag meccsen (természetesen) Lions győzelmet várok, de messze nem lesz olyan könnyű mint azt sokan gondolják. STben foghatóak vagyunk, leginkább az offense-ben bízhatunk. Sajnos elég döcögősen indulunk minden meccsen, ha a Rams megfogja az első negyedet akkor bajba is kerülhetünk.Bazzani
Játszott, de értelemszerűen sok labdát nem kapott. Az viszont biztos, hogy ő hozni fogja a tőle megszokott színvonalat.
A mi secondarynknek is jó teszt lesz a Stafford-CJ duo. 😊 Pre-season alatt én nem éreztem olyan acélosnak azt a Finnegan-Jenkins párost. :S
Zuerlein is remekelt, bár kihagyott egy 62 yardos FG-t 😀.
Al
Rövid volt, vagy mellé rúgta ?
süti
Rövid volt, de éppen hogy csak. Egyébként az összes FG-ja olyan gyönyörűen középre megy, mintha damillal húznák. Sok örömünk lesz még ebben az emberben, gyanítom.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
eltrédeltük Greg Salas-t a Peccel egy 2015. év sokadik körös pick-ért...
Ganaway után waiveltünk még egyet, Kellen Heard DT (ex-Bills)

a PS igazolások: Chase Reynolds RB, r Nick Johnson WR és Tim Barnes C/G. mindhárman nálunk voltak a TC alatt.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
lecsaptunk Terrance Ganaway-re. a Jets draftolta idén a 6. körben és waivelte tegnap. TG RB-t játszik és elég jó infok vannak róla. TB/FB hibrid, 6'1" magas, 240 font, alacsony súlyponttal. valakit el kell küldenünk miatta, valszig Miller megy majd.
 www.turfshowtimes.com/2012/9/1/3285527/st-louis-rams-roster-2012-terrance-ganaway#storyjump

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jackson játszott a pre meccseken? Lehet, hogy csak én siklottam el felette. Azt hittem sérült.
A wide9 védőformációnk tökéletes arra, hogy szétfussanak minket, sőt most passz ellen is gyengék leszünk a sok sérült CB miatt. Pontgazdag meccsen (természetesen) Lions győzelmet várok, de messze nem lesz olyan könnyű mint azt sokan gondolják. STben foghatóak vagyunk, leginkább az offense-ben bízhatunk. Sajnos elég döcögősen indulunk minden meccsen, ha a Rams megfogja az első negyedet akkor bajba is kerülhetünk.Bazzani
Játszott, de értelemszerűen sok labdát nem kapott. Az viszont biztos, hogy ő hozni fogja a tőle megszokott színvonalat.
A mi secondarynknek is jó teszt lesz a Stafford-CJ duo. 😊 Pre-season alatt én nem éreztem olyan acélosnak azt a Finnegan-Jenkins párost. :S
Zuerlein is remekelt, bár kihagyott egy 62 yardos FG-t 😀.
Al
Rövid volt, vagy mellé rúgta ?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát ha ellenük nem brillírozik a Lions DL akkor senki ellen.
Mit vártok amúgy a meccstől? ki lesz a kezdő RB? Mert ha valamivel meg lehet minket fogni akkor az a futójáték.Bazzani
SJ természetesen. 😊 Mögötte elvileg ott van a rookie Pead, akitől nagy csodákat várnak, de pre-seasonban nekem nagy csalódás volt. Visszahordásban mondjuk jó. A másik rookie Richardson viszont nagyon bíztató teljesítményt nyújtott, bár ő meg inkább csak a cserék ellen játszott. A gond az, hogy a futójátékhoz is kéne fal... Bár hiába a szar nevek, voltak azért jó pillanataik, de nem hiszem, hogy megússzuk zakó nélkül...
süti
Jackson játszott a pre meccseken? Lehet, hogy csak én siklottam el felette. Azt hittem sérült.
A wide9 védőformációnk tökéletes arra, hogy szétfussanak minket, sőt most passz ellen is gyengék leszünk a sok sérült CB miatt. Pontgazdag meccsen (természetesen) Lions győzelmet várok, de messze nem lesz olyan könnyű mint azt sokan gondolják. STben foghatóak vagyunk, leginkább az offense-ben bízhatunk. Sajnos elég döcögősen indulunk minden meccsen, ha a Rams megfogja az első negyedet akkor bajba is kerülhetünk.

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hát ha ellenük nem brillírozik a Lions DL akkor senki ellen.
Mit vártok amúgy a meccstől? ki lesz a kezdő RB? Mert ha valamivel meg lehet minket fogni akkor az a futójáték.Bazzani
SJ természetesen. 😊 Mögötte elvileg ott van a rookie Pead, akitől nagy csodákat várnak, de pre-seasonban nekem nagy csalódás volt. Visszahordásban mondjuk jó. A másik rookie Richardson viszont nagyon bíztató teljesítményt nyújtott, bár ő meg inkább csak a cserék ellen játszott. A gond az, hogy a futójátékhoz is kéne fal... Bár hiába a szar nevek, voltak azért jó pillanataik, de nem hiszem, hogy megússzuk zakó nélkül...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OL (8): Scott Wells, Harvey Dahl, Rodger Saffold, Barry Richardson, Quinn Ojinnaka, Robert Turner, Rokevious Watkins, Wayne Hunter

Ettől a névsortól bizony isten kiráz a hideg...
süti
Hát ha ellenük nem brillírozik a Lions DL akkor senki ellen.
Mit vártok amúgy a meccstől? ki lesz a kezdő RB? Mert ha valamivel meg lehet minket fogni akkor az a futójáték.

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
OL (8): Scott Wells, Harvey Dahl, Rodger Saffold, Barry Richardson, Quinn Ojinnaka, Robert Turner, Rokevious Watkins, Wayne Hunter

Ettől a névsortól bizony isten kiráz a hideg...

Itt meg a végleges keret:  www.turfshowtimes.com/2012/8/31/3284244/st-louis-rams-53-man-roster