Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Jó kis meccs volt, bár a Ravens erősen tartalékosan állt ki.

Ezúttal tetszett Pead játéka is. Quinn pedig igazán ott volt a szeren. Zuerlein is remekelt, bár kihagyott egy 62 yardos FG-t 😀.
Gondoltam, a végén lehúzom a keresztvizet Jenkinsről, de aztán az INT RET TD-vel jóvátett mindent.

Soha rosszabb meccset. Ezúttal Samy is jól muzsikált.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Na beindult a keretszűkítés.
Rams released DE Vernon Gholston. Ez azért meglepett.Greengo
lehet h. nem illett a csapatba emberileg,vagy sérülékeny..valamiért nem volt csapata év sokáig..oka van..Carmeloman
Egyszerűen sz@r játékos, ez az oka.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Na beindult a keretszűkítés.
Rams released DE Vernon Gholston. Ez azért meglepett.Greengo
lehet h. nem illett a csapatba emberileg,vagy sérülékeny..valamiért nem volt csapata év sokáig..oka van..
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Na beindult a keretszűkítés.
Rams released DE Vernon Gholston. Ez azért meglepett.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Hát én veszek egy Zuerlein mezt. 😀 Janikowski who ?

Amúgy a túl szép eredményekből jól sejtem, hogy a ravens már az elején is a B csapattal állt fel ?süti
igen..de nem érdekel engem pl. a lényeg h. belejöjjön a csapat..
Pointer jó volt, szerintem maradni fog 😀
Greg the leg tényleg jó 😊
és Bradford is egyre jobb..ha megvédik,jó lehet 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hát én veszek egy Zuerlein mezt. 😀 Janikowski who ?

Amúgy a túl szép eredményekből jól sejtem, hogy a ravens már az elején is a B csapattal állt fel ?
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Brockers was helped off the field by two trainers, but was able to put weight on the leg, then was carted off the field.

X-rays were negative and an MRI was scheduled for Friday for Brockers, who was in a walking boot but didn't think it was a serious injury.

de nem tűnt szépnek az összefoglalós lssításnál...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
megusztuk serules nelkul?

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ez azért kemény..
The Rams now have the worst player on the 2007 Jets (Clemens), 2008 Jets (Gholston), 2011 Jets (Mulligan), and 2012 Jets so far (Hunter)Carmeloman
Legalább egyből szart igazolunk, és nem elite játékosokat selejtezünk le. 😀 Vagy csak Schottynak nincsenek barátai St. Louisban. 😐
Miután elcseréltük Jason Smitht, Barry Richardson lesz a kezdő RT. A vicc csak az, hogy arról szóltak a hírek, hogy Smith jobban teljesít...süti
Richardsonnál? Az mondjuk nem egy nagy kihívás 😀
Azért ezt a három liga szinten bottom 5 RT-t így váltogatni itt, parádés 😀
(Mondjuk Smithben még legalább volt potenciál, csak nem akart előjönni 😊)

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ez azért kemény..
The Rams now have the worst player on the 2007 Jets (Clemens), 2008 Jets (Gholston), 2011 Jets (Mulligan), and 2012 Jets so far (Hunter)Carmeloman
Legalább egyből szart igazolunk, és nem elite játékosokat selejtezünk le. 😀 Vagy csak Schottynak nincsenek barátai St. Louisban. 😐
Miután elcseréltük Jason Smitht, Barry Richardson lesz a kezdő RT. A vicc csak az, hogy arról szóltak a hírek, hogy Smith jobban teljesít...
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Draga szep istenem........
Habar vegulis mindegy melyik kezemet harapom meg.😊

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
ez azért kemény..
The Rams now have the worst player on the 2007 Jets (Clemens), 2008 Jets (Gholston), 2011 Jets (Mulligan), and 2012 Jets so far (Hunter)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
trade a JEts-cel: Jason Smith ment, Wayne Hunter jött
cseberből vederbe?DiamondsHead44
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
de az is fontos, hogy egy évvel rövidebb a szerződése..ami Smithnél 12 misi lenne jövőre..Carmeloman
Jaja, egyértelműen ez volt itt a cél, ha szerencsétek van, pályára se lép

több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
de az is fontos, hogy egy évvel rövidebb a szerződése..ami Smithnél 12 misi lenne jövőre..
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért az valahol parádés, ha egy Richardson által (...) kiszorított Smith helyére még egy náluk is rosszabbat sikerül szerezni 😀

több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
trade a JEts-cel: Jason Smith ment, Wayne Hunter jött
cseberből vederbe?

mindenesetre nyertünk1,55 misit a cap space-ben ezzel az üzlettel

a 2013-as drafton az egyik első kör így OT lehet

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
akkor a 15-ös team:
cut: FB Todd Anderson, TE Brody Eldridge, WR Charles Gilbert, DT John Gill, WR Brandyn Harvey, LB Alex Hoffman-Ellis, T Kevin Hughes, LB Noah Keller, K Garrett Lindholm, T Ryan McKee, RB Calvin Middleton, RB Nick Schwieger and LS Travis Tripucka.
IR: DT Trevor Laws
waiver: DX

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
felmerült, hogy Alexandert is kirakjuk a szűkítésnél, aztán idény közepén, ha felépül visszaigazoljuk. Túl sokat sérült.. 😕
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
én sem láttam sok jót,de alakul a csapat..nem alakul ki csak úgy.. Jenkins sokat hibázott, és sajnos Finni is. Ha ő szar, esélyünk sincs..Greg megint magabiztos volt, csak így tovább.. Pead szerintem jobb lenne KR-nek,az jobban megy neki..Ricsike pedig szerintem jobb futó..
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
elég érdekes cikk Bernie-től Bardford-dal és a körülötte lévő dolgokkal kapcsolatban
 www.stltoday.com/sports/columns/bernie-miklasz/bernie-bytes-concern-over-bradford/article_f9542d44-f058-11e1-9e8b-001a4bcf6878.html

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ma kell 75 fősre csökkenteni a kereteket. eddig 10 emberkét vágtunk ki:
John Gill (DL)
Nicholas Schweiger (RB)
Garrett Lindholm 💋‍
Noah Keller (LB)
Todd Anderson (FB)
Charles Gilbert (WR)
Brandon Harvey (WR)
Kevin Hughes (OL)
Alex Hoffman-Ellis (LB)
Calvin Middleton (RB)
még 5 fő kap kellemetlen hírt a HC-től

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan

NFLShop fail. 😀 Pedig a legjobb játékosunk...
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Még hogy nincs pozitívum? Épül a csapatunk. Rúgónk már van, már "csak" köré kell építeni egy csapatot 😀

Félre a tréfával, mert ebben semmi mulatságos nincs. Egyedül a speciális egység teljesített jól, a védelem és a támadóink egymást múlták felül a "kiaszarabb" versenyben.
Pead újra bizonyította, hogy nem egy SJ. Ha neki engedjük a falnak, akkor abból semmit nem tud kihozni (jó eséllyel mínuszban zárja). Ellenben ha van helye, akkor elég jól mozgott, lásd a kick returnök, amik élmény számba mentek tőle. Nem értem miért is nem ilyesmivel próbálkoznak nála (screen passzok vagy egy pitch).
A végén, hogy nem mentünk neki a 2 pontosnak, helyette a 2. rúgónk rúghatott újra 1 pontost (hátha most belövi) arra volt jó, hogy még jobban fájhatott neki a kimaradt 1 pontos. Nem biztos, hogy jó ötlet volt Bajuszéktól.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
probaltam keresni pozitivumokat...nem ment.FBKrisz
Robert QuinnDelonso_
Greg Zuerlein