Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
a védekezéshez nem értek,de nem lehet,hogy a védekezési szisztéma a rossz védekezés titka? mert ennyire nem rosszak a védőink..Sokat hibáztunk,megnéztem még egyszer a meccset, és eléggé könnyen szerezték a pontokat.. Pead viszont jó lesz 1-2 év múlva 😊
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
remélem nem kiabálom el...

a korábbi évekhez - és sok más csapathoz képest - az idén elkerül bennünket a nagyobb sérülés hullám. senkinek sem ért véget a szezonja, nem marad ki hónapokra.
a kisebb sérülésekkel bajlódók száma sem sok. jelenlegi sérültlista: Danario Alexander, Bradley Fletcher, Brandon Gibson, Darian Stewart, Scott Wells, Trevor Laws és Trumain Johnson
közülük csak Wells (mondjuk ez nagy baj) és Laws esetében nem tudni mennyire lesz hosszú a pihi, a többiek esetében legkésőbb a hétvégére ígérik a visszatérést. (DX más kategória, szerintem már ő is tudja, hogy ebben a szezonban nem kesz tagja az 53-as keretnek)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
biztos megutálják őket,ha egy meccset nem otthon játszanak.. 😛Carmeloman
Ment rajta sokáig a vita, hogy ezek után még el is költöztetik a csapatot stb. Nagyon nem örültek a Szent Lajosiak, hogy 3 éven keresztül elvesznek tőlük egy meccset.

Egyébként a Colts elleni meccs után egy hellyel feljebb léptünk Power Rankingsben. 😛
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000050045/article/nfl-power-rankings-atlanta-falcons-rise-chicago-bears-fall?module=HP11_hot_topicssüti
Mi lett volna, ha nem 3–38 az eredmény? 😀

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
biztos megutálják őket,ha egy meccset nem otthon játszanak.. 😛Carmeloman
Ment rajta sokáig a vita, hogy ezek után még el is költöztetik a csapatot stb. Nagyon nem örültek a Szent Lajosiak, hogy 3 éven keresztül elvesznek tőlük egy meccset.

Egyébként a Colts elleni meccs után egy hellyel feljebb léptünk Power Rankingsben. 😛
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wpvjo76c8otbesyw6orp
NFL Power Rankings: Atlanta Falcons rise, Chicago Bears fall
Julio Jones put on a show in the preseason opener and could be on the verge of a monster season. Elliot Harrison gives the Atlanta Falcons a major bump in a fresh installment of the Power Rankings.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
"A Kosok vezetősége azzal indokolta a döntést, hogy bár törekszik az együttes globális népszerűsítésére, de előbb azt szeretné, ha St. Louisban válna a helyi lakosok kedvencévé a gárda."

ez így mindent visz.Amadeus91
mi ebben a meglepő?Fucu
biztos megutálják őket,ha egy meccset nem otthon játszanak.. 😛
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
"A Kosok vezetősége azzal indokolta a döntést, hogy bár törekszik az együttes globális népszerűsítésére, de előbb azt szeretné, ha St. Louisban válna a helyi lakosok kedvencévé a gárda."

ez így mindent visz.Amadeus91
mi ebben a meglepő?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
"A Kosok vezetősége azzal indokolta a döntést, hogy bár törekszik az együttes globális népszerűsítésére, de előbb azt szeretné, ha St. Louisban válna a helyi lakosok kedvencévé a gárda."

ez így mindent visz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
kapják be..ki akartam menni a 30. szülinapomon.. Havernál lett volna szállás, repcsi olcsó lett volna ha időben veszem,erre megszívattak.. :S
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
A csapat visszamondta a 2013-as és 2014-es londoni szereplést.vassadi
3 perccel voltál gyorsabb 😉

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
A csapat visszamondta a 2013-as és 2014-es londoni szereplést.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
tavaly 4-0 volt a preseason rekordunk
az utolsó 7 preseason meccset megnyerték Spags-ék
a rendes bajnokság eredményeivel meg mindenki tisztában van, ugye?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az első két drive (vagyis a kezdők -Scott Wells és Gibson) egész szépen haladtak. Nem lesz itt gond. A védelem még gyakorlásra szorul (álá Cards D#).Fucu
colts D ellen ez elég szép volt?! nem leszz itt gond?!
omg...braxa88
első preseason meccs! omgFucu
A Coltsnak is...!
Helmut Zimmer
Luck for SB MVP, Rams for 1/1
akkor léphetünk is a következő idényreFucu
Ezt a poént Hőri tavaly a galaktikus Eaglesre használta, és akkor jogos volt. Szerintem most ez erősen kevés, mert közülünk senki sem mondta, hogy Luck for SB MVP.
Annyit viszont az 1. preseason mecceset követően is lehet látni, hogy a Ramsre még nagyon nagyon sok munka vár a szezon kezdetéig. Szerintem Braxa is erre célzott, és egyet is értek ezzel.

Üdv. H.Helmut Zimmer
Én pedig erre írtam, hogy ez csak az első előszezon meccs volt. Van még három vissza. Amúgy jól haladtak előre, nem nagy dolgokat csináltak, csak first downt. Azért az látható volt, hogy amikor Jackson futott nehezen állították meg.
Mindegy nem fogom védeni a Ramst.
Nem mellesleg amit én írtam, hogy "egész" szép volt, braxa pedig, hogy "elég" szép, kicsit különbözik a kettő.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Az első két drive (vagyis a kezdők -Scott Wells és Gibson) egész szépen haladtak. Nem lesz itt gond. A védelem még gyakorlásra szorul (álá Cards D#).Fucu
colts D ellen ez elég szép volt?! nem leszz itt gond?!
omg...braxa88
első preseason meccs! omgFucu
A Coltsnak is...!
Helmut Zimmer
Luck for SB MVP, Rams for 1/1
akkor léphetünk is a következő idényreFucu
Ezt a poént Hőri tavaly a galaktikus Eaglesre használta, és akkor jogos volt. Szerintem most ez erősen kevés, mert közülünk senki sem mondta, hogy Luck for SB MVP.
Annyit viszont az 1. preseason mecceset követően is lehet látni, hogy a Ramsre még nagyon nagyon sok munka vár a szezon kezdetéig. Szerintem Braxa is erre célzott, és egyet is értek ezzel.

Üdv. H.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az első két drive (vagyis a kezdők -Scott Wells és Gibson) egész szépen haladtak. Nem lesz itt gond. A védelem még gyakorlásra szorul (álá Cards D#).Fucu
colts D ellen ez elég szép volt?! nem leszz itt gond?!
omg...braxa88
első preseason meccs! omgFucu
A Coltsnak is...!
Helmut Zimmer
Luck for SB MVP, Rams for 1/1
akkor léphetünk is a következő idényre



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Az első két drive (vagyis a kezdők -Scott Wells és Gibson) egész szépen haladtak. Nem lesz itt gond. A védelem még gyakorlásra szorul (álá Cards D#).Fucu
colts D ellen ez elég szép volt?! nem leszz itt gond?!
omg...braxa88
első preseason meccs! omgFucu
A Coltsnak is...!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az első két drive (vagyis a kezdők -Scott Wells és Gibson) egész szépen haladtak. Nem lesz itt gond. A védelem még gyakorlásra szorul (álá Cards D#).Fucu
colts D ellen ez elég szép volt?! nem leszz itt gond?!
omg...braxa88
első preseason meccs! omg



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szeretem mikor egy (!) pre-season meccs után már azon megy a fikahajigálás, hogy ki milyen szezont fog zárni...
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az első két drive (vagyis a kezdők -Scott Wells és Gibson) egész szépen haladtak. Nem lesz itt gond. A védelem még gyakorlásra szorul (álá Cards D#).Fucu
colts D ellen ez elég szép volt?! nem leszz itt gond?!
omg...
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A D-ből a line több, mint biztató volt...különösen Quinn...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Austin Davis elég biztatóan mozog

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az első két drive (vagyis a kezdők -Scott Wells és Gibson) egész szépen haladtak. Nem lesz itt gond. A védelem még gyakorlásra szorul (álá Cards D#).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
én akitől kevesebb pesszimista van azt mondom nyugi.
ismét új rendszer az offense-nél, új rendszer a defense-nél, ezek nem fognak összeállni 2-3 hónap alatt.
én azt várom, hogy a szezon közepén már látunk olyan dolgokat, amiket most szeretnénk. versenyképes O és versenyképes D.
az újoncok - akik eddig játszottak - jók. a következő 2 évben van 2-2 első körös draft pick-ünk, lesz itt csapat.
DiamondsHead44
Amen 😊

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan

😀süti
egy checkdown passz, egy missed tackle és Luck az isten.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
én akitől kevesebb pesszimista van azt mondom nyugi.
ismét új rendszer az offense-nél, új rendszer a defense-nél, ezek nem fognak összeállni 2-3 hónap alatt.
én azt várom, hogy a szezon közepén már látunk olyan dolgokat, amiket most szeretnénk. versenyképes O és versenyképes D.
az újoncok - akik eddig játszottak - jók. a következő 2 évben van 2-2 első körös draft pick-ünk, lesz itt csapat.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem is értem hogyan volt ez a J.Smith annak idelyén 1/2??
Bár nem csak ö hanem az egész támadófal egy nagy kalap szar.Ramsfan
Vannak még pár kalapra valóan... 😀
Mondjuk inkább pre-seasonba szopjunk, mint tavaly behúztuk mind a 4 meccset...