NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az a jó az egészben, hogy a héten boka sérülés miatt nem tudott teljes mértékű edzésmunkát végezni.
Szóval ha ő is kiesik - besírsz- Ty Nsekhe lesz az LT.

Egyébként szerintem ugyanolyan izgalmas lesz, hogy a Bears O-line, hogy birkózik meg a long-Quinn párossal. Meg ugye most, hogy már van secondarynk is, a Finnegan-Marshall se lesz rossz.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hunter mint LT? 😮Wyatt
mindkét meccsen ő volt az LT Saffold sérülései utánDiamondsHead44
És még él Bradford? 😮
Nofene, megtáltosodott?
0 sack, 1 holding, lehet, hogy csak környezetváltásra volt szüksége 😀

több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Hunter mint LT? 😮Wyatt
mindkét meccsen ő volt az LT Saffold sérülései után

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hunter mint LT? 😮

több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Lehet, hogy Jackson kihagyja a Bears meccset, ma sem edzett..
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
tessék Johnny Hekker-re szavaszni a hét újonca választáson! valaki rekordbúvár tudja mikor volt punter utoljára a hét újonca?
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/kg6suzi3ht9gitquaeqv.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


és ha már annyit szidtam Sadford-ot, akkor eljárom a kanosszát azzal, hogy szavazzatok rá is mint a hét kúbéjára:
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/kg6suzi3ht9gitquaeqv.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Bar ahhoz kepest vasarnap nem volt olyan rossz ez a szedetvedett OLine.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Saffold helyett ki lesz az LT? Remélem Richardsont fogjátok áttenni 😀. Peppers örülne neki. tüsi91
valszeg marad Hunter az LT. a várható OL: Hunter-Ojinnaka-Turner-Dahl-Richardson
backup: a takarító néni, a szertáros és aki beesik az öltözőbe

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Peppersnek sajnos tok mindegy ki lesz a LT, Saffoldot is megeszi...

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Saffold helyett ki lesz az LT? Remélem Richardsont fogjátok áttenni 😀. Peppers örülne neki.
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
S.J ugy kellene a macik ellen mint egy falat kenyer...teny,hogy Rich jo volt a hetvegen, de nem lennek nyugodt S.J nelkul a poszton.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
1-2 nap és eldől, hogy Jackson játszhat-e Vasárnap..ha nem,akkor Terrance Ganaway lép a helyére a rosterben, és Richardson fog kezdeni..
róla azt kell tudni, hogy RG3 csapattársa volt, és a múlt héten ellene gyakoroltuk a Griffin elleni játékot..
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
#Rams have made roster move to create space for WR Austin Pettis. G Rokevious Watkins (ankle) has been placed on injured reserve.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Saffoldnak középső térdszalag sérülése van. Kb. 1 hónapot kell kihagynia..
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"RB @sj39 had a strained groin. That's why he did not return to game. He said in locker room that it's not too bad and should heal quickly."
Mégse bünti volt.
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Nagy gratuláció, igazán szép W, bár kellett hozzá a Josh Morgan provokáció is 😛
W az Wpetey
Jó kis parázs meccs volt. Igen, a győzelemhez kellett a provokáció is, meg jó lett volna a 2 meg nem adott TD is. Ugye az elsőnél Fischer nem kért challenge-t, a 2. meg az SJ által begyömöszölt volt.
Fő, hogy meg van a győzelem, s még Samu játéka is tetszett ma (meg Richardson-é és Quinn-é).
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
https://static.www.nfl.com/image/private/t_person_squared_mobile/t_lazy/f_auto/league/z6dxib9sientn4m9cljh
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Amendola a 3.
😊
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Quinn egy vadállat.....
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Pont egy győztes meccsről maradok le? Wááá...no, nem baj, este bepótolom.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 905 — Csodabogár
Nagy gratuláció, igazán szép W, bár kellett hozzá a Josh Morgan provokáció is 😛
W az W

több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
jó ez a kis smash mouth foci némi dirty fílenggel a tetején

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 en.wikipedia.org/wiki/Denard_Robinson
szerintetek nem érné meg elhozni jövőre cserének? mondjuk a 3. körben.. RB-nek is használható, nekem tetszik a játéka 😀Carmeloman
Robinson szerintem egy 5-6. körös prospect. Főleg, mert NFL-ben inkább lesz RB vagy WR, mint QB. Esetleg ha Wild-catet is játszanánk lenne hasznos, ahhoz meg Fisher túl konzervatív.

Én továbbra is kitartok Samu mellett, addig, amíg nincs előtte egy jó fal, és legalább egy elit elkapója. Alex Smith is rendesen kikupálódott, szerintem Samut se kell még leírni. süti
nem is Samura hoznám, hanem cserének, és ha kell így tud pihenni SJ.. ha Peadnek nem megy..plusz trükkös játékokat is lehetne vele nyomni..
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Garcon out ma..tudom bunkóság, de nem bánom..utána felépülhet..
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 en.wikipedia.org/wiki/Denard_Robinson
szerintetek nem érné meg elhozni jövőre cserének? mondjuk a 3. körben.. RB-nek is használható, nekem tetszik a játéka 😀Carmeloman
Robinson szerintem egy 5-6. körös prospect. Főleg, mert NFL-ben inkább lesz RB vagy WR, mint QB. Esetleg ha Wild-catet is játszanánk lenne hasznos, ahhoz meg Fisher túl konzervatív.

Én továbbra is kitartok Samu mellett, addig, amíg nincs előtte egy jó fal, és legalább egy elit elkapója. Alex Smith is rendesen kikupálódott, szerintem Samut se kell még leírni.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 en.wikipedia.org/wiki/Denard_Robinson
szerintetek nem érné meg elhozni jövőre cserének? mondjuk a 3. körben.. RB-nek is használható, nekem tetszik a játéka 😀