Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
mennyi az esélye Jackson mai játékának?lol
10% kb. két napja nem edzett..Carmeloman
akkor mehet Richardson a kezdőbe, köszi.

sok sikert mára.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
a Hawks passing offense 32. tök utolsó. ti 27. 😊 a védelmek fogják eldönteni, Bradford pedig azért pár szinttel feljebb van.

a futás ha SJax nem játszik a Hawks felé billenti a mérleget, abszolút kétesélyes meccs. bár a Hawks idegenben, korai kezdéssel játszik. nem merek tippelni.

több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
mennyi az esélye Jackson mai játékának?lol
10% kb. két napja nem edzett..
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
mennyi az esélye Jackson mai játékának?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Ti hogy látjátok? 😊
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/29/Gyozni_kell/krankovics
szerintem nyerünk..egy fg-val a legvégén..
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ti hogy látjátok? 😊
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/29/Gyozni_kell/krankovics
Kikapunk mint a szar.....fő az optimizmus, ugye?! 😀Pizsama
Szoros lesz szerintem. Mégis csak hazai pályán lesztek 😊

Két beatwriter beszélget:
 www.fieldgulls.com/2012/9/28/3424988/know-your-enemy-a-rams-scouting-report-from-turf-show-times
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Ti hogy látjátok? 😊
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/29/Gyozni_kell/krankovics
Kikapunk mint a szar.....fő az optimizmus, ugye?! 😀
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Ti hogy látjátok? 😊
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/29/Gyozni_kell/

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az O továbbra is tragédia. (tudom, tudom, nincs OL, de akkor is) ha a 2 FG-t az O javára írom (bár szerintem mindkettő inkább az ST - azon belül is Legatron-é) akkor is az O -1-ben volt ezen a meccsen.
a 6 sack-ből 3 simán Sadford-é, ennyi ideig nem lehet egy helyben állni, nem mozogni a zsebben/zsebből és nem megjátszani a checkdown-t.
sajnos úgy néz ki, hogy a Snead/Fisher páros 2 második körös pick-et nagyon benézett. Quick helyett Jeffrey vagy Hill sokkal egyértelműbb választás volt és lett volna, Pead helyett pedig gyakorlatilag bárkit draftolhattak volna.DiamondsHead44
Èn is abban bíztam,hogy Fisher ennyi év után jobban meglátja a tehetségeket.Hogy Hillt miért nem hozta el azt mai napig nem értem.
Bár azért lenne két dolog.
Egy,hogy még csak a 4.meccs jön.Lehet hogy ezeknek a játékosoknak egyszerüen több idö kell.
A másik meg,hogy nem minden 2. körben draftolt játékosból lesz `jó´ játékos.
De ez más csapatoknál sincsen másképp.
Ramsfan
azért is írtam ezt a 2 manust, mert őket a mieink után draftolták és tolják keményen. azt hiszem pont mi vagyunk az a csapat, akinek muszáj lett volna impact playakat draftolni, nem projekteket az első 2 körben. az ha valaki a 4+ körben projekt az oké.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
lehet h. Brockers játszik Vasárnap. Jackson viszont továbbra is kétséges..
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Köszi. Nem lehet hogy Long helyett rá figyeltek inkább?Delonso_
Triviális, mivel ő van vak oldalon. 😊
Mondjuk én hál'istennek inkább a NASCAR-ra figyeltem, de most túl sok blitzet se láttam.

Amúgy nem tudom miért fikázzátok most az O-t. Mikor 2 meccs alatt összejött 54 pont, ami a tavalyi szezonunkban majdnem a fél szezonban termelt teljesítmény.
Lehet boozni, de szerintem Bradford is egész szépen elkezd mozogni a zsebben és már kezdi látni a folyosókat. Bőven van mit fejleszteni még rajta, de szerintem korántsem olyan szar, mint amennyire itt lefestitek. Főleg ahhoz képest, hogy máshonnan kirugdalt játékosokból álló fal van előtte, akikből szintén sikerült mégis valami egység félét kovácsolni. szerintem akkor Samuból se lehetetlen.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Quinnel mi volt? Ilyen jól fogták vagy megsérült?Delonso_
jól fogták, vagy Cutler volt gyorsabbDiamondsHead44
Köszi. Nem lehet hogy Long helyett rá figyeltek inkább?
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
az O továbbra is tragédia. (tudom, tudom, nincs OL, de akkor is) ha a 2 FG-t az O javára írom (bár szerintem mindkettő inkább az ST - azon belül is Legatron-é) akkor is az O -1-ben volt ezen a meccsen.
a 6 sack-ből 3 simán Sadford-é, ennyi ideig nem lehet egy helyben állni, nem mozogni a zsebben/zsebből és nem megjátszani a checkdown-t.
sajnos úgy néz ki, hogy a Snead/Fisher páros 2 második körös pick-et nagyon benézett. Quick helyett Jeffrey vagy Hill sokkal egyértelműbb választás volt és lett volna, Pead helyett pedig gyakorlatilag bárkit draftolhattak volna.DiamondsHead44
Èn is abban bíztam,hogy Fisher ennyi év után jobban meglátja a tehetségeket.Hogy Hillt miért nem hozta el azt mai napig nem értem.
Bár azért lenne két dolog.
Egy,hogy még csak a 4.meccs jön.Lehet hogy ezeknek a játékosoknak egyszerüen több idö kell.
A másik meg,hogy nem minden 2. körben draftolt játékosból lesz `jó´ játékos.
De ez más csapatoknál sincsen másképp.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Seattle ellen viszont most megint nehéz meccsünk lesz, mert ha Finnegan (vagy akárki más) megint elcsen egy labdát, az 6 pont a szíhóksznak...süti
Látom megvan az év szlogenje... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
igen..én is örülök a bíróknak.eddig ez botrány volt..remélem nyerünk, mert akkor kemény lenne a csoport..egy jó támadójáték kell,mert a SEA védelme erős..és megfogni Lynchet..
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ó, visszatérnek a sporik akkor nyugodtan lehet rombolni a rookie ratingjét. 😉

Amúgy mióta itt van Finnegan egész jó arc. 😀
Megkérdezték mit szól Cutler teljesítményéhez és, azt válaszolja, hogy nem sokat. 180 yard, egy interseption... átlagos Cutler teljesítmény. 😀
Nem tudom miért nem bírtam eddig a fickót. 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Seattle ellen viszont most megint nehéz meccsünk lesz, mert ha Finnegan (vagy akárki más) megint elcsen egy labdát, az 6 pont a szíhóksznak...
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Quinnel mi volt? Ilyen jól fogták vagy megsérült?Delonso_
jól fogták, vagy Cutler volt gyorsabb

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Quinnel mi volt? Ilyen jól fogták vagy megsérült?
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
az O továbbra is tragédia. (tudom, tudom, nincs OL, de akkor is) ha a 2 FG-t az O javára írom (bár szerintem mindkettő inkább az ST - azon belül is Legatron-é) akkor is az O -1-ben volt ezen a meccsen.
a 6 sack-ből 3 simán Sadford-é, ennyi ideig nem lehet egy helyben állni, nem mozogni a zsebben/zsebből és nem megjátszani a checkdown-t.
sajnos úgy néz ki, hogy a Snead/Fisher páros 2 második körös pick-et nagyon benézett. Quick helyett Jeffrey vagy Hill sokkal egyértelműbb választás volt és lett volna, Pead helyett pedig gyakorlatilag bárkit draftolhattak volna.DiamondsHead44
Csak egyetérteni tudok. És bocs, hogy néztem a meccset. Bár ne néztem volna! 😀 😕
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az O továbbra is tragédia. (tudom, tudom, nincs OL, de akkor is) ha a 2 FG-t az O javára írom (bár szerintem mindkettő inkább az ST - azon belül is Legatron-é) akkor is az O -1-ben volt ezen a meccsen.
a 6 sack-ből 3 simán Sadford-é, ennyi ideig nem lehet egy helyben állni, nem mozogni a zsebben/zsebből és nem megjátszani a checkdown-t.
sajnos úgy néz ki, hogy a Snead/Fisher páros 2 második körös pick-et nagyon benézett. Quick helyett Jeffrey vagy Hill sokkal egyértelműbb választás volt és lett volna, Pead helyett pedig gyakorlatilag bárkit draftolhattak volna.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az OL (tackle és guard) és a safety pozícióhoz mellé felírhatjuk a TE-t is

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
csuszik a stream, ezert nem vagyok az eredmenykovetoben....a fal nem rossz megint, de Bradfordtol tobb kell a masodikban.
Csori S.J nem nez ki jol...😕

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
S-Jax kész a játékra! Játszhat!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az a jó az egészben, hogy a héten boka sérülés miatt nem tudott teljes mértékű edzésmunkát végezni.
Szóval ha ő is kiesik - besírsz- Ty Nsekhe lesz az LT.

Egyébként szerintem ugyanolyan izgalmas lesz, hogy a Bears O-line, hogy birkózik meg a long-Quinn párossal. Meg ugye most, hogy már van secondarynk is, a Finnegan-Marshall se lesz rossz.süti
Ha ott nem lesz bunyó akkor sehol.
Kíváncsi vagyok, hogy Cutlert is sikerül pickelni vagy az ellenünk nyújtott teljesítmény csak a mi faszságunk volt.
Redskins ellen szedtek INT-et?Bazzani
Igen, Finnegan fogott egyetFucu
Az szép. Kemény menet lesz a medvéknek, főleg ha Cutlernek kapkodva kell passzolnia.
Mondjuk én mindenhol maci győzelemre húztam.