Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Tippek ma estére? Én szoros Rams győzelmet jósolok. Mondjuk 23-20-ra nyerünk. 😊
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
basszus, ilyen rúgók mellett szinte mindegy (csak vicceltem)
viszont már csak nekünk nincs futott tédénk az idén 😕
viszont a 7végén szüretelek :hukk:DiamondsHead44
mazlista 😀 (szuret)
holnapi MIA elorejelzes?

egy 61 yardos FG-al behuzzuk 😊

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
basszus, ilyen rúgók mellett szinte mindegy (csak vicceltem)
viszont már csak nekünk nincs futott tédénk az idén 😕
viszont a 7végén szüretelek :hukk:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hekker jelölt a hét rukija címre
 www.nfl.com/voting/rookies/2012/REG/5
ismét van Ram a jelöltek között és már mindkét rúgónk volt jelölt az idénDiamondsHead44
Ráadásul 12. (!) helyen vagyunk az NFL.com-os power rankingsben. 😀 Remélem Amendola nélkül is boldogulunk majd, bár nem mintha az offense miatt tartanánk ott ahol...süti
Amendola nélkül szerintem nehéz lesz a dolgotok. Nagyon jó és ügyes elkapó.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
attol fuggetlenul, hogy mar most tulszarnyaltak az idei elkepzelesemet 😀

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Danny nelkul nagyon kemeny lesz..eddig is egy fos volt az O, de nelkule hig lesz 😕

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hekker jelölt a hét rukija címre
 www.nfl.com/voting/rookies/2012/REG/5
ismét van Ram a jelöltek között és már mindkét rúgónk volt jelölt az idénDiamondsHead44
Ráadásul 12. (!) helyen vagyunk az NFL.com-os power rankingsben. 😀 Remélem Amendola nélkül is boldogulunk majd, bár nem mintha az offense miatt tartanánk ott ahol...
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Hekker jelölt a hét rukija címre
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/phpzecq1fbybj8dbrrqs.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


ismét van Ram a jelöltek között és már mindkét rúgónk volt jelölt az idén

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Amendola vállsérülése elég komolynak tűnik. Jay Galzer nemrég azt mondta, hogy nem egyszerűen kiugrott a válla, amit visszaraknak. (Normally with a dislocation, the clavicle pops outward but in this instance it popped inward toward the aorta and trachea. They put him to sleep and popped the clavicle back in place and then pushed it to see if it would pop out again.) A Rams orvosai körbetelefonálták az összes csapat orvosát, de még ők sem láttak hasonló sérülést az NFL-ben csak nagyon súlyos autóbalesetnél. Fucu
nekem elsőre is csúnya volt.. felrémlett bennem a tavalyi év.. sajnos ilyen sérülékenységgel nem veti meg a lábát az NFL-ben.. :S
rá lehetne menni a holtszezonban Jenningsre..
és draftról jöhet Manti Te'o és Taylor Lewan..A 'skins és mi is jobbak leszünk mint tavaly, nem lesz esély jó WR-re(Allen,Woods,Hunter) a drafton.. 😀
őket csípem.. 😊
kivéve ha megint sok Qb megy el az elején..
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Tudom 5 meccs után baromság amit kérdezek, de hány Hall of Famer rúgó van ? 😊))Al
Janikowski esélyes rá azért szerintem. (hogy majd bekerül)Amadeus91
meg a "sok idény egy klubnál" miatt Hanson..
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Amendola vállsérülése elég komolynak tűnik. Jay Galzer nemrég azt mondta, hogy nem egyszerűen kiugrott a válla, amit visszaraknak. (Normally with a dislocation, the clavicle pops outward but in this instance it popped inward toward the aorta and trachea. They put him to sleep and popped the clavicle back in place and then pushed it to see if it would pop out again.) A Rams orvosai körbetelefonálták az összes csapat orvosát, de még ők sem láttak hasonló sérülést az NFL-ben csak nagyon súlyos autóbalesetnél.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Srácok melyik safety nyomta a cardinals rb-nek azt a hihetetlen hit-et,Mikell?korodiati
Nem, Darian Stewart(20)!Pizsama
Philly-fan vagyok nem nézem a meccseitek, de ez egy állat ez az ember! Futót így szétcsapni...
Passz ellen milyen Stewart?korodiati
korábban pont a futás elleni védekezését tartották gyengének.
DiamondsHead44
Akkor Eagelsbe bármikor jöhet, örömmel látnám. Ez a hit Dawkins-t idézte.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Srácok melyik safety nyomta a cardinals rb-nek azt a hihetetlen hit-et,Mikell?korodiati
Nem, Darian Stewart(20)!Pizsama
Philly-fan vagyok nem nézem a meccseitek, de ez egy állat ez az ember! Futót így szétcsapni...
Passz ellen milyen Stewart?korodiati
korábban pont a futás elleni védekezését tartották gyengének.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Egy kérdésem volna:
Hogy a D ennyire hasít, az mennyiben köthető Spagnulóhoz?
Vagy ez már egy másik D, mint amit ő kezdett építgetni?
Sobri Jóska
teljesen más.
mások a felállások, mások a staunt-ok, más a mentalitás.
ez egy agresszív, fizikális, néha dirty defense.
ez a D Fisher és Gregg Williams defense-e.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Srácok melyik safety nyomta a cardinals rb-nek azt a hihetetlen hit-et,Mikell?korodiati
Nem, Darian Stewart(20)!Pizsama
Philly-fan vagyok nem nézem a meccseitek, de ez egy állat ez az ember! Futót így szétcsapni...
Passz ellen milyen Stewart?
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Egy kérdésem volna:
Hogy a D ennyire hasít, az mennyiben köthető Spagnulóhoz?
Vagy ez már egy másik D, mint amit ő kezdett építgetni?
Sobri Jóska
hala a Joistennek semmi koze a mai D-nek Spanglihoz.Bevallaos draft(Jenkins,Johnson,Brockers) es jo FA kellett hozza(Fin,Dunbar,Rocky)a potencial benne volt a vedelemben eddig is, csak kellett egy olyan coach mint Fisher, aki tuzeli a jatekosokat es nem a vonal mellett gugol es imadkozik.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Srácok melyik safety nyomta a cardinals rb-nek azt a hihetetlen hit-et,Mikell?korodiati
Nem, Darian Stewart(20)!
több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Srácok melyik safety nyomta a cardinals rb-nek azt a hihetetlen hit-et,Mikell?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Egy kérdésem volna:
Hogy a D ennyire hasít, az mennyiben köthető Spagnulóhoz?
Vagy ez már egy másik D, mint amit ő kezdett építgetni?

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Amendola kulcscsontja nem tört el, de így is nagyjából 6 hetes kihagyás várhat rá.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Tudom 5 meccs után baromság amit kérdezek, de hány Hall of Famer rúgó van ? 😊))Al
Janikowski esélyes rá azért szerintem. (hogy majd bekerül)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Tudom 5 meccs után baromság amit kérdezek, de hány Hall of Famer rúgó van ? 😊))Al
Egy se (akinek csak ez lett volna a posztja).
Idén Morten Andersen "elsőbálozóként" bent van az első rostában, de kétlem hogy megélné a februárt.

több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 589
Tudom 5 meccs után baromság amit kérdezek, de hány Hall of Famer rúgó van ? 😊))
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Cuki, fel kéne vennünk Payton lányát OC-nek atapapa
próba cseresznye 😀
DiamondsHead44
Nem benneteket akarlak bántani, semmi közötök hozzá, csak nem tartom frankónak, hogy az egész ügyben legnagyobb felelősséggel rendelkező alak vélhetően sokkal kevésbé van elzárva a szakmai munkától, mint a D-t kilométerekről leszaró Payton.

több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Cuki, fel kéne vennünk Payton lányát OC-nek atapapa
próba cseresznye 😀

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)