Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Amendola is Londonban van, ennek örömére edzett egy kicsit
 www.turfshowtimes.com/2012/10/24/3547668/st-louis-rams-danny-amendola-injury

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Hali, a mai 'Canes-Wolves meccsen melyikotok volt Holt mezben es Rams sapiban? 😀FBKrisz
rajtam volt Rams kalpag, de nem volt Holt mezDiamondsHead44
Kar, hogy nem dumaztuk meg elore 😕
6000ember kozul kiszurtam azt az egy Rams mezt 😀

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Hali, a mai 'Canes-Wolves meccsen melyikotok volt Holt mezben es Rams sapiban? 😀FBKrisz
rajtam volt Rams kalpag, de nem volt Holt mez

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Megérkezett a csapat Londonba, le is foglalták a szállást. A csapattal utazott Bruce, Holt és Jackie Slater is.

Williams érkezett és Ojinnaka távozott.Fucu
Slater kinek szurkol?zinedine5
mivel a Rams-el ment gondolom nekik, de szurkol a fiának hogy minél többet és jól játszon.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 002 — Ajmo Vatreni
Megérkezett a csapat Londonba, le is foglalták a szállást. A csapattal utazott Bruce, Holt és Jackie Slater is.

Williams érkezett és Ojinnaka távozott.Fucu
Slater kinek szurkol?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Megérkezett a csapat Londonba, le is foglalták a szállást. A csapattal utazott Bruce, Holt és Jackie Slater is.

Williams érkezett és Ojinnaka távozott.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
#Rams signed OL Chris Williams, former 14th overall pick in 2008 NFL Draft.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Hali, a mai 'Canes-Wolves meccsen melyikotok volt Holt mezben es Rams sapiban? 😀

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 589
ez nagyon gyengusz előadás volt az OC-től és Sadford-tól, no meg az elkapók nagy részétől.
4&5-re 3 yardos out-ot hívni bazdmeg...DiamondsHead44
Egyetértek. Ráadásul a secondary is kész átjáróház volt.. A szezonban az első meccs volt, ahol végig azt éreztem, hogy semmi keresnivalónk nincs.dogbite
A secondary, alias JJ. A passzok java része Jenkins emberéhez ment, mintha direkt rájátszottak volna. S bizony JJ elég szar napot fogott ki, rendre alul maradt minden összecsapásnál. Ez egy ilyen meccs volt.
SJ végre futott egy TD-t méregből 😊 ,ennek örülök.
több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
ez nagyon gyengusz előadás volt az OC-től és Sadford-tól, no meg az elkapók nagy részétől.
4&5-re 3 yardos out-ot hívni bazdmeg...DiamondsHead44
Egyetértek. Ráadásul a secondary is kész átjáróház volt.. A szezonban az első meccs volt, ahol végig azt éreztem, hogy semmi keresnivalónk nincs.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ez nagyon gyengusz előadás volt az OC-től és Sadford-tól, no meg az elkapók nagy részétől.
4&5-re 3 yardos out-ot hívni bazdmeg...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
2001. óta most először szerepel a Rams D a top10-ben. a scoring defense az 5. a total defense a 7.
scoring defense: engedett pontok - 18,5 pont/meccs
total defense: engedett yardok - 311,5 y/meccs

mindezt úgy, hogy az első 6 fordulóban az 5. legnehezebb sorsolásunk volt.

valami alakul. főleg ha arra gondolunk, hogy az utolsó 2 alkalommal, amikor a Rams D a top10-ben volt SB-t játszottunk...
:kéz-a-biliben:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 589
Az elsőnél látszott hogy elfújta a szél. Ezt bele kell számolni.Fucu
A 2.-nál pedig az is látszott, hogy a rúgás pillanatában változott a szélirány 😕
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az elsőnél látszott hogy elfújta a szél. Ezt bele kell számolni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Ha jól emlékszem Fisherék anno azt is kiemelték GZ-vel kapcsolatban, hogy nem csak a lába baromi erős, hanem mentálisan is az. De nyilván mégiscsak más itt, mint az egyetemi fociban... Mindenestere maximálisan bízom a srácban.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
A meccsünk előtt a Dolphins-nak volt a legjobb futás elleni védelme. Az első 5 meccsen 4 alatt volt a futás átlag, mi 5,57-et futottunk:
Team Runs Yards YPR
HOU 31 85 2.74
OAK 12 16 1.33
NYJ 30 84 2.80
ARI 15 28 1.87
CIN 14 54 3.86
STL 23 128 5.57

A meccs előtt a Dolphins O erős futójátékát emelték ki, szemben a mi gyenge rush D-nkkel. Az első 5 meccsen a Dolphins legálább 2,66-os átlagot ért el, mi 1,42-n tartottuk őket:
Team Runs Yards YPR
HOU 17 80 4.71
OAK 36 237 6.58
NYJ 38 178 4.68
ARI 25 84 3.36
CIN 29 77 2.66
STL 12 17 1.42

Tanehill tegnap zéró alkalommal volt vette célba Hartline-t, miközben az első 5 meccsen 10,6-os átlaggal volt target:
Team Rec Yards Targets
HOU 3 50 8
OAK 9 111 12
NYJ 1 41 9
ARI 12 253 19
CIN 4 59 5
STL 0 0 0

Total net yards: 462 vs 192
Average Gain per Offensive Play 6,7 vs 3.9
Net Yards Rushing 162 vs 19
Average Gain per Rushing Play 6.0 vs 1.1
Net Yards Passing 300 vs 173
Time of Possession 33:23 vs 26:37

és bazz ilyen számok mellett sikerült kikapni. szerintem ez is közel van az nfl csúcshoz.

viszont évek óta ez az első szezon, hogy végig pariban vagyunk. fejben kell még elhinni, hogy képesek vagyunk idegenben is nyerni.

Legatron-t is mentálisan kell megerősíteni, a fizikummal nincs baj - az utolsó 66 yardos kísérlete is köbö + 10 yardot tartalékolt - viszont a szeles körülményekhez nem tudott teljesen alkalmazkodni. az első sikertelen kísérlete után látszott rajta a törés, ezt meg kell oldania mielőbb. érdekesség, hogy mindegyik széles rúgása balra ment, szakértők szerint ez keresztszélben, jobb lábas rúgóknál megfigyelhető, legalább a missed FG-k esetén is konzisztens volt.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Hát nem Bradfordon múlott. Buta egyéni hibák (pl. Jenkins) és az a rengeteg büntetés. Így utólag is baromi dühítő, hogy a számok alapján a meccs majd minden elemében jobbak voltunk mint a Phins, kivéve az eredményt... Pedig bíztam a 4-2 -ben. Ha nyerünk, most elsők vagyunk a csoportban (ha jól számolom).

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Hatalmas respect srácok, ez már nem az a kilátástalan csapat mint pár éve. A védelem überbrutál, richardson is jó lesz, legatron meg rossz napot fogott ki ennyi...

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szerintem remek csapatotok van és a drafton ha ügyesek vagytok meg tudtok oldani minden problémát.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ilyen ez. Láb nem rúg 5 field goalt egy meccsen már esélyünk sincs nyerni... (A D jó, de még nem képesek minden labdaszerzésből TD szerezni...)
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
otthagytam az eredménykövetőt, mert az arcoskodás idegesített.
bár még 3 pont bukóban vagyunk, a mai meccs alapján visszavontam sok mindent, amit Sadford-ról mondtam korábban. végre harcos volt.

kár a sok egyéni hibáért a mai meccsen, 14-0-ás kezdés után más lett volna ez az egész meccs.

viszont Fish hatása szerencsére már most érződik a csapaton és a hozzáálláson.DiamondsHead44
Egy kicsit nekem is sok lett ott.....
100yardot nem lehet adni buntetlenul.
Zucker hibazott, nem baj..en bizom benne...66-rol meglett volna erobol az nagyon durva.
Bradfordtol megvoltak a hibak, de tegnap tenyleg volt egy kis tuz benne... 😊
A vedelem jo,konzisztensen jo 😊

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
otthagytam az eredménykövetőt, mert az arcoskodás idegesített.
bár még 3 pont bukóban vagyunk, a mai meccs alapján visszavontam sok mindent, amit Sadford-ról mondtam korábban. végre harcos volt.

kár a sok egyéni hibáért a mai meccsen, 14-0-ás kezdés után más lett volna ez az egész meccs.

viszont Fish hatása szerencsére már most érződik a csapaton és a hozzáálláson.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
attol fuggetlenul, hogy mar most tulszarnyaltak az idei elkepzelesemet 😀FBKrisz
nekem is..
ma sajnos cukorka a szélben már kettőt is kihagyott.. :S
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
ez a Rams, nem az idei Rams.. ma nem megy :S
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tippek ma estére? Én szoros Rams győzelmet jósolok. Mondjuk 23-20-ra nyerünk. 😊Pizsama
Én is, csak a mi javunkra. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.