Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szerintetek realis lehet, hogy S.J-t eladjuk valahova meg a trade deadline elott?FBKrisz
Nem. Pickünk is van bőven draftra. Szóval ha elmenne, akkor kezdődhetne a Fisher takarodj induló... 😀
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
borzasztó volt nézni, de én bízom továbbra is. nem idén vártam veretes szezont..kell idő míg beérik a munka.látszik azért Fish munkája, de a sérülések és Samu idei megint szar játéka miatt sansztalan a playoff..
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Meg most nézem Clemensnek volt 2 passz kísérlete, ebből 1 interseption. Az mi volt ? 😀 Samu le lett padoztatva a végére, vagy valami trükkös play ? süti
kapott egy nagyot és nem tudták mi lesz vele, amíg leelenőrizták a vállát (a nem dobót amivel korábban is volt gond) bejött Clemens.Fucu
csak a végén jött be Clemens, amikor már a pats is backup-okkal játszott.
a sérülés után időt kértünk, hogy visszajöhessen Sadford

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Meg most nézem Clemensnek volt 2 passz kísérlete, ebből 1 interseption. Az mi volt ? 😀 Samu le lett padoztatva a végére, vagy valami trükkös play ? süti
kapott egy nagyot és nem tudták mi lesz vele, amíg leelenőrizták a vállát (a nem dobót amivel korábban is volt gond) bejött Clemens.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Szerintetek realis lehet, hogy S.J-t eladjuk valahova meg a trade deadline elott?

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
ja és mekkora mák, hogy van hova költeni a lóvét, így nem mentem ki erre a meccsre...DiamondsHead44
ja és mekkora mák, hogy van hova költeni a lóvét, így nem mentem ki erre a meccsre...DiamondsHead44
Hát én abban a "szerencsés" helyzetben voltam, hogy élőben láttam a meccset (maga a Wembley hangulata azért jó volt.. de csak ennyi). Praktikusan csak egy edzőmeccs volt a Pats-nek. A múltkor azt írtam, hogy a Green Bay ellen volt az első meccs a szezonban, amikor azt éreztem, hogy semmi esélyünk nincs. Nos, az a meccs ehhez képest fényévekre volt. Katasztrófa, gyakorlatilag csak biodíszletek voltunk.

Bernie egyik legtalálóbb mondata, amiben minden benne van:
"Apparently the Rams never heard of Rob Gronkowski."

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ahogy nézegettem még múltkor statokat, Steve Smith nálatok sem villog...Hányadik elkapó a DC-n? Csak az idei évre van szerződése?Asbee
Tőle szerintem csak már Quick szarabb, szóval sokadik.

Meg most nézem Clemensnek volt 2 passz kísérlete, ebből 1 interseption. Az mi volt ? 😀 Samu le lett padoztatva a végére, vagy valami trükkös play ?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ahogy nézegettem még múltkor statokat, Steve Smith nálatok sem villog...Hányadik elkapó a DC-n? Csak az idei évre van szerződése?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ha a jelenlegi állás szerint lenne a draft, 2 top8-as pick-ünk lenne: 1/6 és 1/8.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
ez a meccs legalább olyan szánalmas volt, mint az elmúlt 6 év bármelyik meccse
tényleg sajnálom SJ-t, hogy ide draftolták anno, sokkal jobbat érdemelt volna.
szeretném ha mint Ram vonulna vissza, de talán még van esélye, hogy playoff-os csapatban játszon, ezért kifejezetten drukkolok neki, hogy valamelyik kompetens csapat (GB) elvigyeDiamondsHead44
En anno S.J miatt lettem Rams drukker, de ez nagyon faj, csori zsinorban szallitja az 1000+ yardos szezonokat hosszu eveken keresztul,olyan falak mogott, hogy -2ben mar utik vagjak, minden edzesen, meccsen megdoglik 1 inchert es nem volt meg pozitiv szezonja.
csorikamnak van a legelba****abb karrierje az egesz NFL-ben....es pont emiatt mocskos mod underrated, hogy ebben a foshalmazban jatszik evek ota.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nincs mese meg kell szerezni Tibow-t! Samut meg majd eltrade-eljük Kansasbe, ott úgyis menő gyűjteni a hasonló szintű QB-kat. 😀 Ráadásul költöznie se kell messzire.
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Ez volt a fo bajunk, Vollmer leradirozta Quinn-t, momentuma nem volt(Long-nak sem).Brady-nek pedig nem lehet meg 2mp-et sem hagyni nemhogy 4-et 5-ot....
A futast Mayo-ek kinyirtak, Bradfordtol pedig nem vartam hogy hozza a passzokat... 😕

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Sajnos esélytelenek voltunk,pedig a N.Et gyülölöm már 2002-óta.Többek között Jenkis és Fletcher volt nagyon gyenge ( meg persze sokan mások).
Ramsfan
Én a D fal teljesítményén csodálkoztam, nem hittem hogy ilyen szinten képtelenek lesznek pass rusht generálni... s ha TB-n nincs nyomás, akkor mészárol, majdhogynem mindegy, hogy kik a CB-k.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ja és mekkora mák, hogy van hova költeni a lóvét, így nem mentem ki erre a meccsre...DiamondsHead44
Pedig nagyon izgultam, hogy nehogy egy szoros, izgalmas meccs legyen, én meg bánhatom, hogy itthon maradtam. Hál'isten legalább így nyugodt szívvel el tudom viselni, hogy csapatom ide vagy oda, hangulat ide vagy oda, de nem adtam ki 100 ezret a meccsért. Streamen egyébként még a félidőt se bírtam kivárni...

Esetleg WR Keean Allen,OT Lucke Joeckel,OG Barret Jones(;
Ramsfan
Rézbőrűek védelme is bőven kompenzálja Griffinék teljesítményét, úgyhogy igencsak kinéz egy ilyen draft. Legalább az off-season érdekes lesz.
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Sajnos esélytelenek voltunk,pedig a N.Et gyülölöm már 2002-óta.Többek között Jenkis és Fletcher volt nagyon gyenge ( meg persze sokan mások).
De ettöl fügetlenül a legnagyobb probléma az offens. Ha a drafton az elsö három pickel elhozznánk a legjobb WR OT OG valószinüleg ez sokat segitene a csapaton.
Esetleg WR Keean Allen,OT Lucke Joeckel,OG Barret Jones(;

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ja és mekkora mák, hogy van hova költeni a lóvét, így nem mentem ki erre a meccsre...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ez a meccs legalább olyan szánalmas volt, mint az elmúlt 6 év bármelyik meccse
tényleg sajnálom SJ-t, hogy ide draftolták anno, sokkal jobbat érdemelt volna.
szeretném ha mint Ram vonulna vissza, de talán még van esélye, hogy playoff-os csapatban játszon, ezért kifejezetten drukkolok neki, hogy valamelyik kompetens csapat (GB) elvigye

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Rich nagy zsuga volt eddig, Givens jo, JJ ott van bar nala sok a rookie mistake meg, de erettebb mint gondoltam...
De 40 kibeba..ott pont nincs a ket csapat kozott 😕

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
hát Quick és Pead, azaz a 2. körünk ezerrel nyomul a bust felé
ennyire inkompetens játékosokat rég láttam

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
"zsenialis" huzasaival egyik sem segiti ki a masikat...

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nem tudom eldöntetni melyik a sz@rabb: Sadford vagy a playcalling

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
amellett hogy szarok is vagyunk ma...

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
lassan a gurulós foci szintjére süllyed az nfl 😕DiamondsHead44
nevetseges....

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
lassan a gurulós foci szintjére süllyed az nfl 😕

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Megérkezett a csapat Londonba, le is foglalták a szállást. A csapattal utazott Bruce, Holt és Jackie Slater is.

Williams érkezett és Ojinnaka távozott.Fucu
a mostani formáját elnézve, nem meglepő..