NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szar meccs volt, bár győztünk. Viszont Bradford egyre inkább az agyamra megy! 😕Pizsama
Én már komolyan fizikai fájdalmat éreztem az offense-ünk láttán. Megy a futás, de semmi play action, Richardson is csak 3 labdát kapott. Bradford meg egyre borzalmasabb. Pedig már nem erőltetjük bele a rizikós passzokba, csak 5-10 yardokat kéne dobálnia, ennek ellenére ez se megy neki. Szar célpontokat is választ, illetve szét se néz a pályán. Ha meg nyomás alatt van annyi esze sincs, hogy legalább kihajítaná oldalra a labdát...

Mindenesetre grat a GW drive-jához:
"Bradford leads Rams to victory over Bills"


u.i.: Mindenesetre a D egyre faszább, Fitz rendre kapta az ütésetek, a Spiller-Jackson párosnak meg esélye se volt brillírozni. Igaz elég gyenge O-fal volt Buffalóban.
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Szar meccs volt, bár győztünk. Viszont Bradford egyre inkább az agyamra megy! 😕Pizsama
Csak helyeselni tudok.
Azért abban sem vagyok biztos, hogy a rengeteg WR közül azok maradtak itt, akik a "legjobbak" voltak. Pettistől megőrülök. Utoljára Hakim visszahordásainál rettegtem minden returntől, most újra itt tartok. Mondjuk a győztes drive-ban volt egy szép elkapása, mikor Sam 1 méterrel mögé dobta a lasztit.
DX meg tovább tündököl a SD-ban 😕
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Szar meccs volt, bár győztünk. Viszont Bradford egyre inkább az agyamra megy! 😕
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Nem lesz jó idő Buffaloban:  www.nationalfootballpost.com/Two-games-where-weather-could-be-a-major-factor.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
a kov negybol kettot meg behuzunk 😊
Bills, es az uccso napon egy hosszabbitasban lott 64yardos rekord FG-al utjuk a vizicsirkeket, es kriptonitlab behuzza a special team playa of the month-t, mi pedig veretlenek maradunk a csoportban.Ezt kerem karacsonyra 😀

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
en sem tartom annyira kritikusnak ezt a szezont.
A liga legfiatalabb csapataval, egy valag 2013-as pick-el, egy harapos es egyre jobb Def-el en elvezem ezt a szezont, hosszu evek ota az elsot, meg ha mocskos ergya is az O, S.J hozza a jo jatekokat,no.1 elkapo nelkul,egy szedett-vedett off fallal es egy fostos Qb-val ennyi megy.Ha a FO jovore is olyan jo munkat nyujt mint iden, 1-2 ev es ujra playoff csapat leszunk.A kov szezont meg ki kell birni Bradforddal sajna.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 904 — Csodabogár
Kis összegzés még:
5-6-1-gyel állunk az NFC 10. helyén. A Friszkó elleni döntetlen meccs megnyerésével akár 6-6 is lehetne, és úgy már akár 7.-ek is lehetnénk (hogy a Jets elleni meccsről, vagy épp az évadnyitó Lions elleniről ne is beszéljünk - 8-4). Persze nincsen olyan, hogy mi lett volna ha, de látható, hogy van azért potenciál ebben a csapatban.
Az viszont szomorú, hogy a divizó-ellenfeleken túl csak a Redskins-t sikerült idén megverni.
Van még 4 meccs, 3 idegenben, nem nagyon látok esélyt újabb győzelemre, bár ki tudja.
Talán 6-9-1-gyel zárhatjuk a szezont. Ami hiába előrelépés a tavalyi idényhez képest, én mégis valahogy egy elvesztegetett évnek érzem a 2012-es idényt.Pizsama
jövőre egy rakat pick, 2 elsőkörössel, ha minden jól megy akkor ütőképes csapat lesz, pláne Brockers fog sok fejfájást okozni a Westben a következő években. félelmetes az ürge.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Ez vicces 😀
Rams WR Brandon Gibson played 69 snaps vs 49ers, most of any Rams WR. Wasn't targeted once.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Kis összegzés még:
5-6-1-gyel állunk az NFC 10. helyén. A Friszkó elleni döntetlen meccs megnyerésével akár 6-6 is lehetne, és úgy már akár 7.-ek is lehetnénk (hogy a Jets elleni meccsről, vagy épp az évadnyitó Lions elleniről ne is beszéljünk - 8-4). Persze nincsen olyan, hogy mi lett volna ha, de látható, hogy van azért potenciál ebben a csapatban.
Az viszont szomorú, hogy a divizó-ellenfeleken túl csak a Redskins-t sikerült idén megverni.
Van még 4 meccs, 3 idegenben, nem nagyon látok esélyt újabb győzelemre, bár ki tudja.
Talán 6-9-1-gyel zárhatjuk a szezont. Ami hiába előrelépés a tavalyi idényhez képest, én mégis valahogy egy elvesztegetett évnek érzem a 2012-es idényt.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Ne viccelj már, én végigröhögtem a meccset! Persze kínomban... 😀Pizsama
Amíg a rugótok Navarone-láb szindrómája nem múlik el csak ti fogtok röhögni a meccseiteken.12
Zuerlein tegnap végre ott volt a kritikus pillanatokban, és nem hibázott. De még mindig nem teljesen megbízható. A Defense néha meg tud villani, de legalábbis ki tudja használni az ellenfél hibáit. Az Offense viszont néhány fellángolást leszámítva impotens. Ha nincs Amendola és jól levédekezik Givenst és Kendricks-et, akkor szinte esélytelen a jó passzjáték. Jackson meg egyedül nem képes meccseket nyerni, pláne ha akkor sem futattjuk, mikor jól megy neki!
Összeségében sokkal többet ki lehetne hozni ebből a csapatból, pláne építeni belőle. Várom is már az offseason-t...
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Ne viccelj már, én végigröhögtem a meccset! Persze kínomban... 😀Pizsama
Amíg a rugótok Navarone-láb szindrómája nem múlik el csak ti fogtok röhögni a meccseiteken.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
akkor kukkantsatok rá a Cards box score-ra 😊
A lényeg, hogy még mindig veretlenek vagytok az NFC Westben és ez idén elég nagy dolog.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Ne viccelj már, én végigröhögtem a meccset! Persze kínomban... 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Komolyan néha kedvem lenne sírni elnézve a meccseinket...
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Amendola nem játszik..
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Janoris Jenkins a hét védekező játékosa lett az NFC-ben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
SJ bekerült a hét játékosa szavazásba az nfl.com-on. ez jó
JJ a 2 INT RET TD-vel nem került be. ez nem olyan jó

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 913 — What's Next?
Szerintem pedig nem volt ez annyira gyalázatos teljesítmény. Nyilván messze van a kívánatostól, de győztünk és ez a lényeg. Egyértelműen látszik, hogy mentálisan erősebb a csapat. Ha igaz a 2011-es Browns meccs óta az első idegenbeli győzelmünk. Go Rams!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
De szeretem én ezt az embert:
 www.nfl.com/videos/st-louis-rams/0ap2000000101213/RB-Jackson-46-yd-run
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nem akármi, hogy az nfl.com sem ismeri a játékosainkat. szerintük Harvey Dahl (OG) mint LB csinálta a 2. int-et. valójában Craig Dahl volt, aki safety-t játszik...
"Lindley threw right into the hands of linebacker Harvey Dahl, who returned it 38 yards to the Arizona 12. "

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Vasárnap kemény lesz, remélem tudtok még egy döntetlent hozni 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a győzelem, SJ játéka, JJ 2 intrettd-je értékelhető, a többi csak az elmúlt 5 év miatt tűnik nagyon f@szányosnak.
mindegy, aki a kicsinek nem tud örülni, annak biztos nagy van.
vasárnap azt hiszem elválik a sz@r a májtól.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
AZ a baj, hogy a győzelem ellenére is, ugyanazt a fos talicskát toltuk egész meccs alatt... Eredménykövetőben DiamondsHead írta is folyamatosan. Komolyan nem értem, hogy tőlünk, hogy van még ennyire lejjebb is... (Bocs kardinálok)süti
no problem. Big play-ek. Ennyi elég volt nektek. a két INT ret TD mellett volt az a 3 playes drive meg Givens is elemében volt vagyis a secondary nem akarta fogni. Kurva idegesítő, de legalább örüljetek a győzelemnek



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
AZ a baj, hogy a győzelem ellenére is, ugyanazt a fos talicskát toltuk egész meccs alatt... Eredménykövetőben DiamondsHead írta is folyamatosan. Komolyan nem értem, hogy tőlünk, hogy van még ennyire lejjebb is... (Bocs kardinálok)süti
mindentol fuggetlenul nekem pozitiv a szezon(tudod Te is Suti, hogy egyike vagyok a nagyon pesszimistaknak 😊 ) de valami megmozdult szent lajcsiban az elmult evek orbitalis szopasahoz kepest.
A liga legfiatalabb csapata vagyunk.

'I BELIEVE'