Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Ha igaz, amit Bernie ír, akkor statisztikailg (amivel ugye tudjuk mit érdemes csinálni) Bradford nem is teljesített rosszul a ligában az idén.

 www.stltoday.com/sports/columns/bernie-miklasz/bernie-bytes-rams-extra-points/article_d184d443-d223-5d54-9e85-4ff2f9da3bea.html

Csakhogy én nem a statisztikának hiszek, hanem a szememnek. PO-ban vagyunk? NOT! Akkor meg.
A többi dologgal egyetértek: kevés a pont, kocogunk a pályán, Bajusz jó, sok a szabálytalanság, stb.
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
a szezon elott volt egy pro football magazinos cikk, hogy Fisher sack rekordot szeretne ebben a szezonban, ha az nem is sikerult de a Denverrel holtversenyben 52sack-el elsok vagyunk. 😊 respect

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Lehet szavazni az MVP-re:  www.turfshowtimes.com/2012/12/31/3822464/turf-show-times-st-louis-rams-mvp-voting

Craig Dahl: Stats?

I vote Dahl, because without him, who would we have been able to blame for everything? Who would have brought the consistent comic relief with his play? Who would have been our scape goat? His value was unparalleled.

😂
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Lovie Smith vajon nem jönne vissza hozzánk DC-nek ? :/
több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
...A PO-ban pedig szoríthatunk 2 NFC West csapatnak is, mert én ezt teszem.Al
+1

BUÉK mindenkinek!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Hát a tegnapi meccset megint el-o-koskodtuk. Ám a szezon önmagában pozitív. Csak ezekről a bosszantó hibákról kéne leszokni. Seahawks-nak és 49ers-nek megy a szurkolás a PO-ban. Idén nem volt ok szégyenkezni az NFC West miatt!
BUÉK minden Rams és NFL rajongónak! 😀
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Jó kis meccs volt a tegnapi, bár a végén Samu gyerek csak nem bújt ki a bőréből.
Az nagyon szomorú lenne, ha ma ( hála neked TYT) láthattam volna utoljára játszani SJ-t.

Majd elfelejtettem, BÚÉK minden NFL rajongónak!

A PO-ban pedig szoríthatunk 2 NFC West csapatnak is, mert én ezt teszem.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
BÚÉK minden kos rajongónak 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Lau érte el a legtöbb solo tackle-t a ligában, de Dunbar se sokkal maradt le. Ráadásul mindkettő rendelkezik 2 interseptionnel, és 6 blokkolt passzal. Előbbi fél, míg utóbbi 4,5 sacket is magának mondhat.
Long holversenyben 9. sackekkel, míg Quinn 1-gyel marad le, de Hayes is karrier rekordot ért el.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Boldog Új Évet Mindenkinek! Jövőre ugyanitt! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Gratula nektek, tegnap remekül küzdöttek a Kosok.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Tudom. De most akkor ha AP megdönti, akkor SJ eredményei a kukában fognak landolni, vagy mi?! :/Pizsama
Semmi ilyet nem mondtam. 😊 Egyszerűen jobb így, hogy SJ újabb rekordot állított be, míg a másik volt játékosunk megőrizte a sajátját.
(Még a Redskins kikaphatott volna...)

Zárásként a Seahawks elleni meccs is jól sikerült. Draftról jöhet Mingo és Vaccaro, és liga elit védelmünk lehet.
Givens és Richardson igen üde színfolt a támadó alakulatban, és megnézve, hogy milyen nevek alkották a falunkat, az O-line edzőnk zseniális munkát végzet. Más kérdés, hogy Bradford így se tud magával mit kezdeni... Thaddeus Lewis jobban játszott a Brownsnál... Kíváncsi leszek mi lesz ha Schotty tényleg elmegy, és megint jön egy újabb OC...
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratulálok a szeonohoz, igenis tényezők lettetek. Remélem SJ marad (bár ez nekünk nehezíti a dolgot), mert hihetetlen nagy játékos és a franchiseotok arca.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
A magam részéről gratula a csapatnak. Nem volt ez rossz szezon, az NFL legfiatalabb csapatával és ha jól emlékszem a harmadik legnehezebb sorsolással együtt. Az év elején az expertek átlag 3 győzelmet jósoltak nekünk... Igen, egyértelműen látszik Fisher keze nyoma és jövőre még nagyobb fejtörést fogunk jelenteni az ellenfelek számára. Go Rams!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
grat, jó meccs volt, Fisher gatyába rázza a csapatot, látszik

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Remélem S-Jax marad még egy évig legalább, mert ez egy igen jó irány, amit Fisherék elkezdtek.
Ja és hatalmas respect a 8. 1000 yardos szezonhoz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Remélhetőleg ma meglesz a szükséges 10 yard, és talán egy győzelem is összejön, hogy tényleg legyen legalább egy győztes szezonja SJ-nek!Pizsama
És remélhetőleg AP 207 yard alatt marad. 😊süti
Peterson eredményei semmivel sem kisebbítik SJ érdemeit. Megnézném, mit ért volna el AP az elmúlt 6 évben Szentlajosban. Nem ugyanaz! AP óriási tehetség, de SJ is az! Különben nem is lenne itt.Pizsama
Dickerson rekordja miatt mondja gondolomFBKrisz
Tudom. De most akkor ha AP megdönti, akkor SJ eredményei a kukában fognak landolni, vagy mi?! :/
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Remélhetőleg ma meglesz a szükséges 10 yard, és talán egy győzelem is összejön, hogy tényleg legyen legalább egy győztes szezonja SJ-nek!Pizsama
És remélhetőleg AP 207 yard alatt marad. 😊süti
Peterson eredményei semmivel sem kisebbítik SJ érdemeit. Megnézném, mit ért volna el AP az elmúlt 6 évben Szentlajosban. Nem ugyanaz! AP óriási tehetség, de SJ is az! Különben nem is lenne itt.Pizsama
Dickerson rekordja miatt mondja gondolom

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Remélhetőleg ma meglesz a szükséges 10 yard, és talán egy győzelem is összejön, hogy tényleg legyen legalább egy győztes szezonja SJ-nek!Pizsama
És remélhetőleg AP 207 yard alatt marad. 😊süti
Peterson eredményei semmivel sem kisebbítik SJ érdemeit. Megnézném, mit ért volna el AP az elmúlt 6 évben Szentlajosban. Nem ugyanaz! AP óriási tehetség, de SJ is az! Különben nem is lenne itt.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Remélhetőleg ma meglesz a szükséges 10 yard, és talán egy győzelem is összejön, hogy tényleg legyen legalább egy győztes szezonja SJ-nek!Pizsama
És remélhetőleg AP 207 yard alatt marad. 😊
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
"Only emotion I'm thinking about is going undefeated [within the division] and secondly, my first possible winning season. Those are the only two things I'm thinking about, and those are team things, so that's what's most important." SJ39.com

Nem is tudom mi lesz velem ha SJ esetleg szögre akasztja a sisakot. Először elment Warner, aztán Faulk, Bruce, Holt és Pace. Így maradt nekünk SJ. Rajta kívül nincs is talán "arca" a franchise-nak, talán még Laurinaitis és Amendola tűnik ki egy kicsit a rosterből, de ennyi. Pedig amire nagy szüksége lenne ennek a csapatnak, az egy kiemelkedő játékos (Bajuszunk már van!), akivel "el lehet adni" a csapatot.
Megérteném és tiszteletben tartanám SJ döntését, de nagyon szomorú lennék miatta.
Remélhetőleg ma meglesz a szükséges 10 yard, és talán egy győzelem is összejön, hogy tényleg legyen legalább egy győztes szezonja SJ-nek!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Azt hiszem erre se számítottunk:
 www.turfshowtimes.com/2012/12/28/3811014/st-louis-rams-steven-jackson-retiresüti
Hàt meglehet érteni, bàr sajnàlnàm, jövõre ez a Rams PO esélyes lesz, kàr lenne, ha kihagynà...Medvepapa
Bár nem tudom megnyitni a cikket ezért nem tudom mi áll benne de ha Moss-nak nem derogál x-dik számú elkapónak lenni, akkor Jackson is elmehetne egy SB esélyes csapathoz cserének. Biztos lenne olyan csapat aki fantáziát lát benne.he7edik
A mondataiból úgy jön le, hogy a teste fáradt el, nem a motivációja fogyott. Sztem Ő Kosként fog visszavonulni, de talán még nem időszerű...😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Azt hiszem erre se számítottunk:
 www.turfshowtimes.com/2012/12/28/3811014/st-louis-rams-steven-jackson-retiresüti
Hàt meglehet érteni, bàr sajnàlnàm, jövõre ez a Rams PO esélyes lesz, kàr lenne, ha kihagynà...Medvepapa
Bár nem tudom megnyitni a cikket ezért nem tudom mi áll benne de ha Moss-nak nem derogál x-dik számú elkapónak lenni, akkor Jackson is elmehetne egy SB esélyes csapathoz cserének. Biztos lenne olyan csapat aki fantáziát lát benne.


több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Azt hiszem erre se számítottunk:
 www.turfshowtimes.com/2012/12/28/3811014/st-louis-rams-steven-jackson-retiresüti
Hàt meglehet érteni, bàr sajnàlnàm, jövõre ez a Rams PO esélyes lesz, kàr lenne, ha kihagynà...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"