Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Jacksonnak 55-ös meccsátlagot kell futnia, és ismét megvan az 1000 yard..
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Felemás érzésem van a tegnapi győzelem után. A 4 INT nélkül szerintem esélyünk se lett volna a győzelemre (bár volt egy 3 play-es drive-unk - ok, annak a felét SJ futotta le). Sajnálom, de ki kell mondjam: kell egy új QB! Egész egyszerűen nem látok rá esélyt, hogy Bradford érdemben fejlődjön! Vannak ugyan néha egész jó pillanatai, de erre nem lehet csapatot építeni. Én bíztam benne sokáig, de olyan hiányosságai vannak, ami miatt szerintem sose lesz igazán jó NFL irányító belőle. Pizsama
es az a baj, hogy game mgr QB-nak sem jo, mert az alap playek sem mennek mindig, nem hogy amikor improvizalni kene.Sajnos ki kell mondjuk 1/1 - 50millio kidobva / bust. 😕

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Felemás érzésem van a tegnapi győzelem után. A 4 INT nélkül szerintem esélyünk se lett volna a győzelemre (bár volt egy 3 play-es drive-unk - ok, annak a felét SJ futotta le). Sajnálom, de ki kell mondjam: kell egy új QB! Egész egyszerűen nem látok rá esélyt, hogy Bradford érdemben fejlődjön! Vannak ugyan néha egész jó pillanatai, de erre nem lehet csapatot építeni. Én bíztam benne sokáig, de olyan hiányosságai vannak, ami miatt szerintem sose lesz igazán jó NFL irányító belőle.
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Vááááá, nem akartam hinni a szememnek 😀
4 meccs utan is veretlenek vagyunk a csoportban 😀 faxa.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
és Fisher tud valamit..Kik letek a legjobbak tegnap? a két renitens.. Jenkins és Givens..
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Jenkins az első újonc az NFL történetében, aki 2 INT utáni TD-t szerzett..
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a Washington meccs után megnéztem néhány statot.
karrierjük során Sadford-nak és RG3-nak pont ugyanannyi meccse van, ahol 100 fölött volt a rating-jük, 5-5. Sadfordnak már volt 2 olyan meccse, ahol 3-3 TD-passzt adott. RG3-nak is volt már 2 meccse, ahol 4-4 TD-passzt adott.
Sadford 2,5, RG3 0,5 éve van az nfl-ben.

jövőre biztos jobb lesz. (mint idehaza)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Így is a Jets lett benne a Shame riportban, és nem mi. 😂
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az is elgondolkoztató, hogy Sadford esetében állandó téma, hogy nincsenek jó elkapói. ehhez képest Avery és DX sztenderd kezdők lettek és még számokat is produkálnak. a kiválói 1/1-ünk nekik miért nem tudott dobálni?
arról már nem is beszélve, hogy a backup kúbé hétfő este simán szétdobálta a Bears védelmet, amelyik ellen Sadford még a sima szenvedés szintjét sem érte el.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
most meg az O-linera sem leeht fogni, mert ez a szedett-vedett fal is megvedte Brafordot, nagyon sokszor volt ideje, megis Amendolat huzta 2-3-5 yardert, az mar Danny nagysaga, hogy sokszor tud belole hozni plusz yardot.A Jets szar futas ellen, S.J-nek ment is a futi megsem hasznaljuk ki...WTF?Ennyit Clemens is lehoz 800K-ert..nem 60millioert...

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Sanchez completed 15 of 20 passes for 178 yards with one touchdown and a 118.3 NFL passer rating.
több mint nevetséges...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
szánalmasan szarok voltunk. sajnos Sadford még marad egy évet. azt valahogy ki kell bírni, aztán szerintem Fisher behúz egy jó QB-t. ennek megfelelően jövőre a D-t kell erősíteni. kell egy jó OLB és egy jó safety az első körben + depth a DL-hez.
a legfontosabb viszont egy király DC lenne.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
azt hiszem lehet dumcsizni a draftról. valszeg megint lesz top5 pickünk.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
SJ! Menekülj valami jó csapathoz, hogy életedben egyszer győztes szezonod legyen és playoff meccsen játsz!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Ha Quinn/Long jo napot fog ki Sancho-nak xar napja lesz.S.J-tol nagy meccset varok. Kicsivel de behuzzuk remelem.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nehéz értékelni melyik csapat az erősebb, sztem sokat fognak számítani a labdaszerzések. 😊
Nálatok létezik a futójáték, ami nálunk nem és a védelmünk gyengéje a futójáték. 😛

Érdekes meccs lesz, hajrá! 😊
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
a hírek szerint a menedzsment gondolkozik azon, hogy a jelenlegi kék-arany színezetet megváltoztassák és visszatérjenek a kék-fehér színekhez. nincs kizárva a kék-sárga kombó sem.
mivel az ilyen jellegű váltás sem egyszerű az nfl-ben, ezért leghamarabb 2014-ben lehet hivatalos a régi-új dizájn.

nekem a kék-fehér cucc jön be a legjobban.
Fearsome Foursome rulez!

 www.turfshowtimes.com/2012/11/16/3655084/st-louis-rams-new-uniforms-throwbacksDiamondsHead44
kiraly, nekem tetszik a kek-sarga is.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a hírek szerint a menedzsment gondolkozik azon, hogy a jelenlegi kék-arany színezetet megváltoztassák és visszatérjenek a kék-fehér színekhez. nincs kizárva a kék-sárga kombó sem.
mivel az ilyen jellegű váltás sem egyszerű az nfl-ben, ezért leghamarabb 2014-ben lehet hivatalos a régi-új dizájn.

nekem a kék-fehér cucc jön be a legjobban.
Fearsome Foursome rulez!

 www.turfshowtimes.com/2012/11/16/3655084/st-louis-rams-new-uniforms-throwbacks

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
eljutottunk odáig, hogy egy meccsnek mi vagyunk a favoritjai. a Jets ellen 4 pontos előnyben vagyunk a fogadóirodák szerint.
ettől ideges lettem.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Sziasztok srácok. Volt szerencsém élőben látni a londoni meccset,ahol elvileg a Rams volt otthon,ezért hoztam haza Ramses zászlót,amiből egyet szívesen felajánlok az első privátban jelentkezőnek. Remélem vki szívesen fogadja. Üdv. Szerk. Megvan a gazdája ,természetesen ingyen gondoltam,bocs ha félreérthető voltam.kolok1972
Elkestem...😕 shit ... 😊

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Sziasztok srácok. Volt szerencsém élőben látni a londoni meccset,ahol elvileg a Rams volt otthon,ezért hoztam haza Ramses zászlót,amiből egyet szívesen felajánlok az első privátban jelentkezőnek. Remélem vki szívesen fogadja. Üdv. Szerk. Megvan a gazdája ,természetesen ingyen gondoltam,bocs ha félreérthető voltam.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
jelenleg a mi Hekkerünk tagja a legjobb NFL ratinggel rendelkező nem-QB-ként passzoló játékosok csoportjának
3-ből 3 passza sikeres volt, szumma 42 yard, 1 TD, 0 INT, 158,3-as NFL rating
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/81494/hekker-rice-tate-make-trick-passes-pay-off
DiamondsHead44
Ez jó 😀

Lehet néha Samu gyerek helyére is be kellene hozni, hátha végig tudna csinálni egy győztes driveot.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
jelenleg a mi Hekkerünk tagja a legjobb NFL ratinggel rendelkező nem-QB-ként passzoló játékosok csoportjának
3-ből 3 passza sikeres volt, szumma 42 yard, 1 TD, 0 INT, 158,3-as NFL rating
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/81494/hekker-rice-tate-make-trick-passes-pay-off

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Rams executive VP Kevin Demoff recently said that the team plans to get a long-term deal done with Amendola.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Tudja valaki, hogy pontosan miért padoztatta Jenkist és Givenst Fisher?dogbite
ha minden igaz a keddi edzésre késve érkeztek meg

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)