Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 en.wikipedia.org/wiki/Denard_Robinson
szerintetek nem érné meg elhozni jövőre cserének? mondjuk a 3. körben.. RB-nek is használható, nekem tetszik a játéka 😀Carmeloman
Robinson szerintem egy 5-6. körös prospect. Főleg, mert NFL-ben inkább lesz RB vagy WR, mint QB. Esetleg ha Wild-catet is játszanánk lenne hasznos, ahhoz meg Fisher túl konzervatív.

Én továbbra is kitartok Samu mellett, addig, amíg nincs előtte egy jó fal, és legalább egy elit elkapója. Alex Smith is rendesen kikupálódott, szerintem Samut se kell még leírni.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 en.wikipedia.org/wiki/Denard_Robinson
szerintetek nem érné meg elhozni jövőre cserének? mondjuk a 3. körben.. RB-nek is használható, nekem tetszik a játéka 😀
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
visszaigazoltuk Kellen Clemens-t.
biztos minden rendben van Sadford-dal
Darell Scott lett elküldve a hely miattDiamondsHead44
én azt olvastam valahol h. a háta szarakodik..
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
szerencsére Saffold rendben van, tegnap és ma is teljes edzésmunkát végzett. játéka ennek ellenére kérdéses a 7végén.
az OL várhatóan így áll fel (b-j): Hunter/Saffold-Ojinnaka-Turner-Dahl-RichrdsonDiamondsHead44
lehet érdemesebb lenne ha pihenne még egy meccset..
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
szerencsére Saffold rendben van, tegnap és ma is teljes edzésmunkát végzett. játéka ennek ellenére kérdéses a 7végén.
az OL várhatóan így áll fel (b-j): Hunter/Saffold-Ojinnaka-Turner-Dahl-Richrdson

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
visszaigazoltuk Kellen Clemens-t.
biztos minden rendben van Sadford-dal
Darell Scott lett elküldve a hely miatt

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
azt szeretném kérdezni, hogy wide9t játszotok-e vagy sem?😊
sapka
teljesen vegyessé vált a defense. az alap 4-3 mellett nickel felállás esetén 3-4-re váltottunk.
4-3-ban a DT hiány miatt többnyire 3 DE-vel álltunk fel (Sims volt az 5 technikán) és hol Quinn, hol Long állt fel szélesen.
de nem mondanám, hogy a wide9 meghatározó volt a D felállásaiban

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
azt szeretném kérdezni, hogy wide9t játszotok-e vagy sem?😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
El kellett volna tradelnünk már rég...Pizsama
sajnos ezzel a szerződéssel és teljesítménnyel nem fogják elvinni. még 1 évet fog kapni, de ha ez az éve nem lesz legalább közepes, akkor szerintem Fisher-ék már jövőre draftolnak egy kúbét a 2-3. körben

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a lényeget értsétek meg: Sadford nyomás alatt eddig nem tudott teljesíteni. az nfl-ben meg folyamatosan nyomás alatt vannak a qúbék...
Sadford nem vesztes típus, de nem is győztes típus.

most néztem meg a Redskins meccset. RG3-n is volt nagy nyomás, Brees-en is, mégis meg tudták oldani a helyzetek nagy részét. Sadford-nak ez nem megy.
persze értem én, hogy 3 év, 3 OC, 3 rendszer. viszont mondjuk RG3-nak ez új rendszer, más a tempó és mégis megoldotta ős is és az edzők is. valszeg vele kapcsolatban nem az lesz a téma a 3. évében, hogy adjunk neki időt, majd fejlődik.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem bántásból de itt is tartom amit az irányítókról általában, hogy nem mindegy milyen rendszerbe és edzők közé kerülnek. Amennyire én látom itt most nem csak Bradford a hibás, hogy ott tart ahol mert látható lenne benne potenciál az első év nem véletlen volt, de nem biztos, hogy hozzáértők kezek közé és közegbe került. Talán ha most meglesz a türelem felé és a bizalom és Fischrnek lesz kedve komolyan foglalkozni vele, akkor még lehet belőle vmi. Szurkolok neki mert nekem szimpatikus srác már kezdetektől. S igen a Frisco tökéletes példa erre, látjuk nem is biztos, hogy Smithy volt mindenért a hibás ahogy addig alakultak a dolgai.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
sokat mondó számok arról, hogy Sadford miért nem lesz elit QB. amikor nincs nyomás alatt, akkor jól teljesít, viszont nyomás alatt meghal.
_26 olyan play volt a Lions ellen, ahol nem volt rajta nyomás, ekkor 23 passzából 17 sikeres volt, átlaga 8,6 yard/play volt, a QBR 89,7. A számok mindhárom esetben az átlag felett voltak.
_7 play-ben volt nyomás alatt, ekkor már csak 2 passzkísérlete volt - a többiben sack-elték, fumblizott, menekült - mindkét passzkísérlete sikertelen volt. Átlag: 0 yard/play, QBR 0,0.
_összességében Sadford jó, ha nincs rajta nyomás, viszont összeomlik nyomás alatt. ebből így sohasem lesz game-winning drive - mint ahogy nincs is neki - és győzelem a ki-ki meccseken.
a teljes cikk:  espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/74343/101espn-st-louis-audio-miklasz-show-33
DiamondsHead44
el kell cserélni Friscoba..ott megvédik 😀Carmeloman
El kellett volna tradelnünk már rég...
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Quinn Ojinnaka visszatér a keretbe a sérülések miatt..
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
sokat mondó számok arról, hogy Sadford miért nem lesz elit QB. amikor nincs nyomás alatt, akkor jól teljesít, viszont nyomás alatt meghal.
_26 olyan play volt a Lions ellen, ahol nem volt rajta nyomás, ekkor 23 passzából 17 sikeres volt, átlaga 8,6 yard/play volt, a QBR 89,7. A számok mindhárom esetben az átlag felett voltak.
_7 play-ben volt nyomás alatt, ekkor már csak 2 passzkísérlete volt - a többiben sack-elték, fumblizott, menekült - mindkét passzkísérlete sikertelen volt. Átlag: 0 yard/play, QBR 0,0.
_összességében Sadford jó, ha nincs rajta nyomás, viszont összeomlik nyomás alatt. ebből így sohasem lesz game-winning drive - mint ahogy nincs is neki - és győzelem a ki-ki meccseken.
a teljes cikk:  espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/74343/101espn-st-louis-audio-miklasz-show-33
DiamondsHead44
el kell cserélni Friscoba..ott megvédik 😀
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 www.pro-football-reference.com/leaders/pass_sacked_career.htm
Samu már most 185. 😛
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
sokat mondó számok arról, hogy Sadford miért nem lesz elit QB. amikor nincs nyomás alatt, akkor jól teljesít, viszont nyomás alatt meghal.
_26 olyan play volt a Lions ellen, ahol nem volt rajta nyomás, ekkor 23 passzából 17 sikeres volt, átlaga 8,6 yard/play volt, a QBR 89,7. A számok mindhárom esetben az átlag felett voltak.
_7 play-ben volt nyomás alatt, ekkor már csak 2 passzkísérlete volt - a többiben sack-elték, fumblizott, menekült - mindkét passzkísérlete sikertelen volt. Átlag: 0 yard/play, QBR 0,0.
_összességében Sadford jó, ha nincs rajta nyomás, viszont összeomlik nyomás alatt. ebből így sohasem lesz game-winning drive - mint ahogy nincs is neki - és győzelem a ki-ki meccseken.
a teljes cikk:  espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/74343/101espn-st-louis-audio-miklasz-show-33

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Rams coach Jeff Fisher revealed Monday that C Scott Wells will go on injured reserve with a fractured foot.

Saffold sérülése, aztán ez. durva.deyell
Wells esetében valszeg kihasználjuk az új szabályt, és Wells visszatér a szezonban
"The new injured reserve rules allow teams to designate a player to return during the season. Wells' injury could make him a candidate for that exclusion, Fisher said. Wells could return in six weeks with the new injured reserve rule. "

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Rams coach Jeff Fisher revealed Monday that C Scott Wells will go on injured reserve with a fractured foot.

Saffold sérülése, aztán ez. durva.deyell
Dehogy, mi az évek alatt már bőven hosszászoktunk az ilyesmikhez! 😊
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 495
Rams coach Jeff Fisher revealed Monday that C Scott Wells will go on injured reserve with a fractured foot.

Saffold sérülése, aztán ez. durva.

choose life
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ha jól olvastam Saffi jól van Kedden edzhet..Carmeloman
jól olvastad

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
ha jól olvastam Saffi jól van Kedden edzhet..
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem Dahl nem volt rossz. Volt több nagy mentése kulcsszituban. Ha az offense-etek is összeáll jó lehet ez a csapat. Bazzani
Majd inkább a következő héten. Most inkább ne. 😛
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem Dahl nem volt rossz. Volt több nagy mentése kulcsszituban. Ha az offense-etek is összeáll jó lehet ez a csapat.

több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Az ideg megevett este mert behuzhattuk volna, igy hideg fejjel kicsit atgondolva, ugy erzem hogy a zacsi ellenere pozitiv szezonkezdet, a secondary kiraly volt, bar Dahl mocskos lassu volt most..a linebackerek is jok voltak, a D-linetol vartam nagyobb nyomast, de Quinn es Long jo lesz iden.
Saffoldrol tudunk valamit?Remelem nem sulyos...
Wells vajon kezdeni fog a hetvegen?
Samu a kulcs most.Ha tud egy olyan szezont produkalni mint a 7-9-es nem lesz rossz ez az ev. 😊

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Egy dolog biztos: azt nem mondhatjuk, hogy a tegnapi vereség olyan volt, mint amiket az elmúlt években láttunk. Ez nem ugyanaz a Rams. Veszítettünk, bár nyerhettünk is volna. De van potenciál a csapatban (főleg a védelemben). Csak nem kéne ostoba hibákat véteni, és meg kéne tanulni megőrízni a vezetést a végéig! Bízom Fisher-ben.
Az egyetlen dolog, ami aggaszt, az Samuka... 😕