Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Egy jó OG-t nem tudnánk hozni FA-ról? :/Pizsama
Rok Watkins jó lesz. tetszik a lábmunkája és a méretei sem rosszak
http://www.youtube.com/watch?v=IksyYj4lUnYDiamondsHead44
Az egyik kedvenc hátsó körös OL emberem volt az idei drafton. Szívesen láttam volna a Steelers-ben is. Az ő súlya mellett tényleg meglepően könnyedén mozog. Különben az SEC speed rusherei ellen nem lett volna esélye LT-ként. És a meccseken mutatott "nasty" hozzáállása is kifejezeten tetszetős, befejezi a blokkjait és szeret pancake-eket osztani (a lenti videón 20mp-nél 😂 ).
A Clemson elleni volt az egyik legjobb meccse szvsz, Andre Branch ellen: http://www.youtube.com/watch?v=6yw6m-HFeOo


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
Rok Watkins jó lesz. tetszik a lábmunkája és a méretei sem rosszak
http://www.youtube.com/watch?v=IksyYj4lUnYDiamondsHead44
Ezen videó alapján tetszik a lábmunkája?ulpianus
biztos a profootballweekly.com is hülye mint én
http://www.youtube.com/watch?v=RcPgPeZc__MDiamondsHead44
Én nem mondtam, hogy hülye vagy. És a téma ilyen irányba terelése egyáltalán nem is érdekel.

Csak amit betettél videot abból nekem egyáltalán nem derült ki, hogy milyen a lábmunkája. Gyakorlatilag alig volt pass protect benne. Azok is villanások. Az tény, hogy jó súlyban van, meg tol előre párat izomból szépen. Azonban az nem lábmunka kérdése szvsz. Ezért kérdeztem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Egy jó OG-t nem tudnánk hozni FA-ról? :/Pizsama
Rok Watkins jó lesz. tetszik a lábmunkája és a méretei sem rosszak
http://www.youtube.com/watch?v=IksyYj4lUnYDiamondsHead44
Ezen videó alapján tetszik a lábmunkája?ulpianus
biztos a profootballweekly.com is hülye mint én
http://www.youtube.com/watch?v=RcPgPeZc__M

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ezen videó alapján tetszik a lábmunkája?ulpianus
Most biztos volt még söre. 😀
Bocsi, de magas labda volt. No offense. 😐

Highlight videók meg azért nem érnek semmit, mert akárkiről össze lehet vágni pár playt amiben jól játszik.
Azon kívül, hogy jó kis "zsírdisznó", sokat nem látok benne. Elvileg tackle-ként is jegyzik, de ott tuti kicsinálnák. Guardként futásokban jó lehet, ha úgyis arra akarnak építeni. Mondjuk ezt mondta már Spangli is...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
Egy jó OG-t nem tudnánk hozni FA-ról? :/Pizsama
Rok Watkins jó lesz. tetszik a lábmunkája és a méretei sem rosszak
http://www.youtube.com/watch?v=IksyYj4lUnYDiamondsHead44
Ezen videó alapján tetszik a lábmunkája?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Bradyről sem tudták milyen,és tessék..majd kiderül idővel jó volt-e a draft v. sem.. 😀
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Egy jó OG-t nem tudnánk hozni FA-ról? :/Pizsama
Rok Watkins jó lesz. tetszik a lábmunkája és a méretei sem rosszak
http://www.youtube.com/watch?v=IksyYj4lUnY

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
azért annyiban nem változik a világ, hogy az nfl.com adta eddig a legrosszabb minősítést az idei draftunkra
de az is tény, annak örülnék a legjobban, ha uszkve 9 hónap múlva áttérnének a "mi már májusban megmondtuk, hogy milyen faszán draftolt a Rams" üzemmódbaDiamondsHead44
Én sose tartottam a draft értékeléseket olyan nagyra... Úgy is az idő dönti el. Mikor pár helyen múlik, akkor nem lehet egy előre felállított draft board alapján értékelni. Legfeljebb a team needeket lehetne szem előtt tartani, de azt meg senki nem tudja előre, hogy most egy üresen hagyott helyre nem jön-e egy trade keretén belül szerzett játékos.
Persze azért jó ideig mosolyt csalnak az arcunkra az ilyen Irvin pickek vagy tavagy Mouton. 😂
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Bazé: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828d9d6f/article/ram-tough-les-snead-leans-on-strengths-to-rebuild-st-louis-?module=HP11_cp
Egész tavalyi év során nem foglalkoztak velünk ennyit az nfl.com-on. 😀süti
azért annyiban nem változik a világ, hogy az nfl.com adta eddig a legrosszabb minősítést az idei draftunkra
de az is tény, annak örülnék a legjobban, ha uszkve 9 hónap múlva áttérnének a "mi már májusban megmondtuk, hogy milyen faszán draftolt a Rams" üzemmódba

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Bazé: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828d9d6f/article/ram-tough-les-snead-leans-on-strengths-to-rebuild-st-louis-?module=HP11_cp
Egész tavalyi év során nem foglalkoztak velünk ennyit az nfl.com-on. 😀
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
A rookiek számai: :cool:
R1: Michael Brockers, #96
R2: Brian Quick, #83
R2: Janoris Jenkins, #21
R2: Isaiah Pead, #24
R3: Trumain Johnson, #22
R4: Chris Givens, #13
R5: Rokevious Watkins, #73
R6: Greg Zuerlein, #4
R7: Aaron Brown, #50
R7: Daryl Richardson, #26
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az újonnan draftol játékosok mezszámai:
Michael Brockers, #96
Brian Quick, #83
Janoris Jenkins, #21
Isaiah Pead, #24
Trumain Johnson, #22
Chris Givens, #13
Rokevious Watkins, #73
Greg Zuerlein, #4
Aaron Brown, #50
Daryl Richardson, #26

Zuerlein nemcsak Josh Brown helyét, hanem mezszámát is megkapta, Givens pedig Kurt Warner-ét hordja majd

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Egy jó OG-t nem tudnánk hozni FA-ról? :/Pizsama
Minek ? Most draftoltuk... őőő... izé... ááá, már értem...
Carey jöhetne. Vagy Jake Scott Tennessee-ből, de őt valószínűleg elhozta volna már Bajusz.
Én már előre félek, hogy a rettenthetetlen Bruce Irvin kicsinálja Samut és nem lesz aki felvigye Frodót a Végzet-hegyéhez. 😕
Sztem nem nez ki szarul 😊FBKrisz
Csak Dahl, mint egy atombomba rombolja szét a többiek által felállított coverage-t. 😂süti
Mármint Vernon Carey a Miami-ből, miért is ne? :rolleyes:
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Johnson szerintem is inkább safety lesz, mint CB. maradjunk Fisher nagy játékos, ködösít rendesen + teljesen átformálják Snead-del a csapatotDiamondsHead44
Erről Virág elvtárs jut az eszembe: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=AVZ-BOfC5fI#t=24s
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Csak Dahl, mint egy atombomba rombolja szét a többiek által felállított coverage-t.

😀 ok, de utni tud 😊FBKrisz
Darrian Stewart meggyőzőbb volt. Igaz ő se egy életbiztosítás, de szerintem bőven fejlődőképes még most is. Idén is rotálva lesznek szerintem, de én még akkor is inkább Johnsont raknám seaftybe... Első körös tehetség, mi meg használjuk majd nickelnek, ha nem 4.-5. CB-nek... Legalábbis Bajusz azt mondta CB-ként számít rá.süti
Johnson szerintem is inkább safety lesz, mint CB. maradjunk Fisher nagy játékos, ködösít rendesen + teljesen átformálják Snead-del a csapatot

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Csak Dahl, mint egy atombomba rombolja szét a többiek által felállított coverage-t.

😀 ok, de utni tud 😊FBKrisz
Darrian Stewart meggyőzőbb volt. Igaz ő se egy életbiztosítás, de szerintem bőven fejlődőképes még most is. Idén is rotálva lesznek szerintem, de én még akkor is inkább Johnsont raknám seaftybe... Első körös tehetség, mi meg használjuk majd nickelnek, ha nem 4.-5. CB-nek... Legalábbis Bajusz azt mondta CB-ként számít rá.
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Csak Dahl, mint egy atombomba rombolja szét a többiek által felállított coverage-t.

😀 ok, de utni tud 😊

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egy jó OG-t nem tudnánk hozni FA-ról? :/Pizsama
Minek ? Most draftoltuk... őőő... izé... ááá, már értem...
Carey jöhetne. Vagy Jake Scott Tennessee-ből, de őt valószínűleg elhozta volna már Bajusz.
Én már előre félek, hogy a rettenthetetlen Bruce Irvin kicsinálja Samut és nem lesz aki felvigye Frodót a Végzet-hegyéhez. 😕
Sztem nem nez ki szarul 😊FBKrisz
Csak Dahl, mint egy atombomba rombolja szét a többiek által felállított coverage-t. 😂
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Rams Release Dominique Curry, Marquis Johnson
DiamondsHead most szomorú 😐

Elvileg még keressük az LB-eket FA-ról.
McIntosh, Haggan és Brandon Johnson lenne opció.
Rockynak nagyon tudnék örülni. 😐süti
Long-Langford-Brockers-Quinn

Dunbar - Lau - McIntosh

Finnegan Fletcher/Jenkins

Dahl Mikell

Sztem nem nez ki szarul 😊

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Egy jó OG-t nem tudnánk hozni FA-ról? :/
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Darth sütiulpianus
És így már duplán érvényes a "come to the dark side, we have cookies" szlogen. 😉
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
Honnan tudtad, hogy elfogyott a söröm? 😛DiamondsHead44
Megérzem az erőben ha bárkinek bárhol elfogy a söre. 😐
Nem olyan mókás, mint az elmetrükk meg tárgyak akarattal való mozgatása... de valahol el kell kezdeni. 😐süti
Darth süti


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Honnan tudtad, hogy elfogyott a söröm? 😛DiamondsHead44
Megérzem az erőben ha bárkinek bárhol elfogy a söre. 😐
Nem olyan mókás, mint az elmetrükk meg tárgyak akarattal való mozgatása... de valahol el kell kezdeni. 😐
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Rams Release Dominique Curry, Marquis Johnson
DiamondsHead most szomorú 😐

Elvileg még keressük az LB-eket FA-ról.
McIntosh, Haggan és Brandon Johnson lenne opció.
Rockynak nagyon tudnék örülni. 😐süti
Honnan tudtad, hogy elfogyott a söröm? 😛

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Rams Release Dominique Curry, Marquis Johnson
DiamondsHead most szomorú 😐

Elvileg még keressük az LB-eket FA-ról.
McIntosh, Haggan és Brandon Johnson lenne opció.
Rockynak nagyon tudnék örülni. 😐