Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Janoris Jenkins has more red flags than a Ferrari dealership. 😀
több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Nem barmok, csak feleslegesen vállalnak kockázatot. Egy-két választásnál akkora a bust esély, hogy az még az se feledteti, hogy az ügyes tradekkel mennyi extra picket be tudtak szerezni. Pár év múlva ezt vagy nagyon jó draftnak fogják tartani, vagy nagyon rossznak. Csak hát pont ez az, amit egy ennyi éve szenvedő csapat nem engedhetne meg magának, hogy kockáztasson. Biztosabb prospectekre kellett volna menni. Szerintem.Pizsama
+1

Bernie: "This is a boom or bust draft."

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Én igazából a 2. körre vagyok mérges. Hill-t vártam én is, és Glenn-t, mindkettő meglehetett volna, egyikőjüket se hoztuk el. :mad:
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Janoris jobb CB mint Clayborn.szaba
Csak elöbb lekell jönnie a "cuccról" 😀Ramsfan
Már lejött.
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Janoris jobb CB mint Clayborn.szaba
Csak elöbb lekell jönnie a "cuccról" 😀

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Janoris jobb CB mint Clayborn.
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
ìgy utólag ennek a cserének Dallasal se vol sok érteleme.Nen is tudom hogy hogy gondolták hogy Floyd még bent lesz?Mert állitolag rá vártunk.
De ha már ennyire akartunk egy CBt,akkor miért nem hoztuk el Claibornt?Legalább lett volna egy Probowlos játékosunk.
A második körbe még mindig jöhetett volna WR Hill,DT Worty a harmadikba meg még biztos bennt lett volna RB Peak.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Még abban bízhatunk,hogy Rözse bajusz már tudja hogy kit fog ide hozni ( OL,OLB).
Talán a Fa-ról vagy egy traddel.Lehet hogy tényleg van valami oka ,hogy nem jöttek ezekre a posztokra megfelelö emberek. 😐
Èn legalábbis ebben reménykedem.Mert ha nem igy van,akkor tényleg nagy barmok.Ramsfan
Miért egyszerűbb trade-del szerezni játékost draft után, minthogy a drafton húztunk volna needre ?
Meg ugyan még is kit szeretnének eltrade-elni ? Az egyik impact játékosunkat körülbelül amiből van 5 ?
Kinti fórumokon úgy örül mindenki, mintha Megan Foxszal tölthetett volna el egy éjszakát...
Jenkins és Johnson is 1. körös tehetség, óriási steal lehet, de Fisher meg sose volt híres arról, hogy megtudná fegyelmezni a játékosait, továbbá abban se vagyok biztos, hoy pont ilyen személyiségekre van szükség egy épülőben lévő csapatnak.

Itt van, hogy kik jöttek még és írták már is alá a szerződést: http://twitter.com/#!/jthom1
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Nem barmok, csak feleslegesen vállalnak kockázatot. Egy-két választásnál akkora a bust esély, hogy az még az se feledteti, hogy az ügyes tradekkel mennyi extra picket be tudtak szerezni. Pár év múlva ezt vagy nagyon jó draftnak fogják tartani, vagy nagyon rossznak. Csak hát pont ez az, amit egy ennyi éve szenvedő csapat nem engedhetne meg magának, hogy kockáztasson. Biztosabb prospectekre kellett volna menni. Szerintem.
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Még abban bízhatunk,hogy Rözse bajusz már tudja hogy kit fog ide hozni ( OL,OLB).
Talán a Fa-ról vagy egy traddel.Lehet hogy tényleg van valami oka ,hogy nem jöttek ezekre a posztokra megfelelö emberek. 😐
Èn legalábbis ebben reménykedem.Mert ha nem igy van,akkor tényleg nagy barmok.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kellett a kicker mert Jason Brown-t kiraktátok

és elméletileg ők az UDFA igazolásaitok:
Todd Anderson, FB, Michigan State
Jeremy Caldwell, CB, Eastern Kentucky
Matt Conrath, DL, Virginia
Matt Daniels, S, Duke
Cory Harkey, TE, UCLA
T-Bob Hebert, OT, LSU
Johnny Hekker, P, Oregon State
Derick Johnson, LB, Stephen F. Austin
Rodney McLeod, S, Virginia
Nick Schwieger, RB, Dartmouth



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Oké, odakünn van akinek teccik a Rams draft-ja, dehogy A-t nem érdemel az eccer hótziher. Cordy Glenn-t, aztán Bobby Massie-t is futni hagyni, pfff. A füves CB-ről és a szerintem abszolút felesleges kickerről nem is beszélve...
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
James Brown-t nem draftolta senki.több,mint érdekes..lehet mégsem olyan jó,mint a szakértők írták?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Daryl Richardson.
Hál'istennek vége...

Azért örülök, hogy Fisherék úgy látják nincs szükségünk kezdő OLB-re és Bradfordot egy zsák krumpli is jól megvédi majd. Legalább van egy rakat füves, verekedős és balhés játékosunk. Hátha ők fellendítik a csapatot.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Frencsájz LB on dö bórd !
FÁK JE !
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
http://uppix.net/a/c/1/2d92a2b51fc3cdac643cd10354b57.gif

Ez a Fisher olyan mint a hülye orbán. 😀 Szépen ki lehetne húzni a szarból egy csapatot és lehetne a megváltó, erre kinézi a saját embereit és odahúz ahol eddig is jól álltunk, ahol meg ember sincs az meg levan szarva. 😀 Jobb hasonlat hirtelen nem jutott eszembe. 😐

Bwinen nem lehet még fogadni, hogy kire cseréljük el Jacksont ? :rolleyes:

Hülye nfl.com is azért kihúzta az OL needet a Watkins pick után. 😂
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
most is elhoztak 2 guardot,egyik sem ő..ez már nem véletlen..
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Én Cordy Glenn miatt vagyok nagyon kiakadva, simán elhozhattuk volna! 😕
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Üdv köztünk! :/

Na jól van,most már nekem is tele van a tököm ezzekel a faszokkal.
6/1 Zuerlein, Greg Kicker
Pedig még bent lett volna OG J.Brown :mad:Ramsfan
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Na jól van,most már nekem is tele van a tököm ezzekel a faszokkal.
6/1 Zuerlein, Greg Kicker
Pedig még bent lett volna OG J.Brown :mad:Ramsfan
valami van Brownnal tuti..még mindig benn van,ennyien nem hagyják benn..pl. a Chargers és a Browns is gyengébb G-t hozott el..jóval előtte..furcsa..lehet direkt az utolsóban hozzuk el,mert nem viszi senki?
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Na jól van,most már nekem is tele van a tököm ezzekel a faszokkal.
6/1 Zuerlein, Greg Kicker
Pedig még bent lett volna OG J.Brown :mad:

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
mindjárt 6. kör és benn van még Brown..már csak a Colts van elöttünk..Carmeloman
Kicker kellett. 😀
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Greg Zuerlein Kicker? mi a fasz? nem értem..benn volt Brown, guard kellett volna,erre..nem értem.. 😕
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
mindjárt 6. kör és benn van még Brown..már csak a Colts van elöttünk..
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
sirok, komolyan...inkabb leturok meg egy szilvapalinkat, gyakorolva a szezonra...azt ugyis csak csuri reszegen lehet viselni, mint az elozo 4 szezonbol 3at...
nem nagyon jon be a Fisherek draftja..😕
Samy boynak nyugodtan agyat berelhetnek a St.Louis memorialban, mert gyakori vendeg lesz...😕
A linebacker sorunk mondjuk ki Lau-bol all.😕
falunk nincs,%. korben huzunk OT-t???mevaaaa???? :mad: hogy a linebacker sorral mi a terv vajon??ahhh...nem ertem komolyan.....FBKrisz
Nem vagy egyedül. Az 1. kört még úgy-ahogy elfogadom, de utána? Két CB, minek??? WR kellett egy jó, de miért pont Quick? Nem értem!!! Egy lehetőségük van még, eladják bajusz egyik veséjét egy jó OG-ért és OLB-ért, vagy emberrablókkal elraboltatják más csapatokért, mert hogy Sadford megint fülét-farkát behúzva fog kuporogni az összeomló zseb közepén ha nem védik meg, az eccer hótziher. Egy kibaszott OG-t tényleg olyan kurva nehéz lett volna behúzni az első 3. kör valamelyikében??? :mad: