NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Na Quick... legalább gyors. 😐
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"As Day 2 of the draft approaches two names to keep in mind for Rams at wide receiver: Brian Quick, Appalachian State and Rueben Randle, LSU."
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Kis videó Brockers-ről:

http://youtu.be/jaVsAvJDXqQ
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Glenn-el és Hill-el kiegyeznék, RB-t viszont nem biztos, hogy húznék.

állítólag J. Jenkinst(CB) hozzuk el 45. helyen(vagy Millert,aki SJ cseréje lenne..)..
a tippek az nfl.com mockjáról:
33. helyen: Glenn
39. helyen: HillCarmeloman
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Adam Schefter szerint megtartjuk a 33. picket, amivel elvileg AJ Jenkins lett volna a választottunk, de őt ugye már elvitte a Friscó.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Valószinüleg nagyon bíznak Smithben.Fisher egyébként is azt mondta hogy a csapat épités nem csak a drafról szól.
Bár szerintem legkésöbb a 4. körbe jön egy Guard.Ramsfan
Smith tackle, aki a büdös életben nem fog tudni szerepelni guard poszton, de már LT-nek se lesz visszarakva sose. Bal oldalon meg ott egy kibaszott lyuk Saffold és Wells között. Azt nemár egy 4. körös hobbittal töltsük fel... Mi engedtük a legtöbb sacket, nem igaz, hogy ennyire ne lenne szükségünk OL-re.


állítólag J. Jenkinst(CB) hozzuk el 45. helyen(vagy Millert,aki SJ cseréje lenne..)..
a tippek az nfl.com mockjáról:
33. helyen: Glenn
39. helyen: HillCarmeloman
Én is azt olvastam, hogy Jenkins lesz valószínűsíthető. Én nagyon nem vagyok oda érte. Elfogadom, hogy Top15-ös kaliber lehetne, ha nem füvezné szét az agyát, de mégis szétfüvezi... (Csak halkan, hogy olyan prospect akiért érdemes feltrade-elni és miután felmerült, hogy megint szeretnénk lemenni lehet parasztvakítás is 😐 )
Hillről meg most láttam egy videót amiben Hendrixes pólóban kapja el a labdákat, úgyhogy most már tényleg őt szeretném. 😀

szerk.: Most látom 45. helyet írtál Jenkinsnek. Az hogy jön ki ? 😀
Vagy ezt csak az nfl.comos mockra alapozva mondtad ?
TST-n van fent, hogy BPA alapon el lehetne hozni, de az nem a 45. pick lesz: http://www.turfshowtimes.com/2012/4/27/2981189/nfl-draft-2012-will-the-rams-draft-janoris-jenkins
több mint 12 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
állítólag J. Jenkinst(CB) hozzuk el 45. helyen(vagy Millert,aki SJ cseréje lenne..)..
a tippek az nfl.com mockjáról:
33. helyen: Glenn
39. helyen: Hill
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Elvileg igen égnek a telefonvonalaink, lehet, hogy megint letrade-elünk ? 😀

Csak azt nem értem, hogy a mockok körülbelül fele még 3.-4. körben se húzna hozzánk OL játékost.
Ki a f*sz védené meg Samut ? Ember, nincsen LG-nk... Vagy majd Ojinnaka lesz Dahl párja ?süti
Valószinüleg nagyon bíznak Smithben.Fisher egyébként is azt mondta hogy a csapat épités nem csak a drafról szól.
Bár szerintem legkésöbb a 4. körbe jön egy Guard.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Elvileg igen égnek a telefonvonalaink, lehet, hogy megint letrade-elünk ? 😀

Csak azt nem értem, hogy a mockok körülbelül fele még 3.-4. körben se húzna hozzánk OL játékost.
Ki a f*sz védené meg Samut ? Ember, nincsen LG-nk... Vagy majd Ojinnaka lesz Dahl párja ?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egyperces interjú Fisherrel: http://www.youtube.com/watch?v=FqbElUnH06k
és Sneaddel: http://www.youtube.com/watch?v=vyf95AII8GI&feature=relmfu
a Brockers pickről.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
2. körre jósolt WR prospect-ek közül ti kit vinnétek?
Mit szóltok pl. M. Sanu-hoz? :/Pizsama
Hill, Jeffery vagy 45-re Randle-t is elfogadnám, de benne nagy a bust veszély.
Sanut nem szeretném. Akkor inkább Brian Quick, de már neki se örülnék.
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
2. körre jósolt WR prospect-ek közül ti kit vinnétek?
Mit szóltok pl. M. Sanu-hoz? :/
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Az tuti(bar ehhez kellett hogy a Redskins szerelembe essen) 😊 , csak tudjunk elni vele...

Ilyen luxust, amiben ti vagytok a 2. kör előtt, ritkán élhet meg csapat drafton. 😊Beki

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ilyen luxust, amiben ti vagytok a 2. kör előtt, ritkán élhet meg csapat drafton. 😊
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Általában azért, mert szerintük Bradford elé kellett volna falembert draftolni... Amiben van is igazság, de ezt még mindig meg tudjuk tenni...süti
Ha behúzzátok 2/1-re Martint vagy Glennt, akkor ez is meg fog oldódni...balu10
Inkább Glenn-t! 😊
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Brockers kamiont tologat: http://www.youtube.com/watch?v=BT9UWga2hx0 😀 (1:30-tól)
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Általában azért, mert szerintük Bradford elé kellett volna falembert draftolni... Amiben van is igazság, de ezt még mindig meg tudjuk tenni...süti
Ha behúzzátok 2/1-re Martint vagy Glennt, akkor ez is meg fog oldódni...

több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
igen, eloszor en is arra gondoltam, hogy jobb lett volna ha Decastro vagy Reiff jon, aztan ha hozzaveszzuk hogy a D szinte minden mutatoban a legszarabb volt es needre jottek emberek az offseasonben, akkor abszolut vallalhato pick.
rendben lesz ez.
Nyugalmat erzek az eroben...😀

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
valahogy most(evek ota eloszor) ugy erzem nem lesz elba**va az offseason, a FO is jol dolgozott eddig, sztem a draft is jol fog elsulni.FBKrisz
A próféta szóljon belőled. 😀

Itt van egy kis interjú Brockersszel: http://www.stltoday.com/sports/football/professional/rams-pick-explosive-dt-brockers/article_2ace3b6e-2145-5176-9255-08ab4b76dbb7.html
Szimpatikus srác.
Viszont eddig ahogy néztem eléggé lehúzták a pickünket, ilyen C körüli értékelésekkel. Általában azért, mert szerintük Bradford elé kellett volna falembert draftolni... Amiben van is igazság, de ezt még mindig meg tudjuk tenni, Brockers meg ráadásul needre jött, és ráadásul igen kis hajszál választja el, hogy ő vagy Cox a legjobb DT.
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
sexy pick? masodik korben: TE, K, DE??? 😀FBKrisz
Félek, hogy a csoport ellenfeleinkhez hasonlóan mi is behúzunk valami ordas nagy faszságot. Mondjuk akár Spence-t, mert Fisher szereti és inkább behúzza körökkel előre... :/süti
valahogy most(evek ota eloszor) ugy erzem nem lesz elba**va az offseason, a FO is jol dolgozott eddig, sztem a draft is jol fog elsulni.

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
sexy pick? masodik korben: TE, K, DE??? 😀FBKrisz
Félek, hogy a csoport ellenfeleinkhez hasonlóan mi is behúzunk valami ordas nagy faszságot. Mondjuk akár Spence-t, mert Fisher szereti és inkább behúzza körökkel előre... :/
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Miután Fisher és Snead megköszönte a kiváló 1. körös elemzésemet, a következő körre az alábbiakat tanácsoltam nekik: no trade és menjünk rá a need-ekre WR (Hill) , G (Glenn) és OLB (David)
FIsher jelezte, hogy ő Spence-t preferálja, így a CB pick-et is elfogadom a 2. körben (Jenkins)
:cool:DiamondsHead44
Rohadtul én is pont őket látnám szívesen. 😀 Nagyon bízok benne, hogy Fisherék is szeretnék megspórolni Samu kórházi költségeit...
Viszont a füves Jenkinsnek nem örülnék. Akkor már inkább Trumaine Johnson, ő elvileg bevethető seaftyként is, amit meg már úgy is lehetetlenség találni...

Amúgy tuti lesz valami sexy pick ami miatt a szezonkezdésik biztos, hogy anyázni fogunk... 😀süti
Jo a szo teso 😀

Samunak celpont kell es az elete 😊 utanna johet egy vadallat Lau es Dunbar melle 😀
sexy pick? masodik korben: TE, K, DE??? 😀

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Miután Fisher és Snead megköszönte a kiváló 1. körös elemzésemet, a következő körre az alábbiakat tanácsoltam nekik: no trade és menjünk rá a need-ekre WR (Hill) , G (Glenn) és OLB (David)
FIsher jelezte, hogy ő Spence-t preferálja, így a CB pick-et is elfogadom a 2. körben (Jenkins)
:cool:DiamondsHead44
Rohadtul én is pont őket látnám szívesen. 😀 Nagyon bízok benne, hogy Fisherék is szeretnék megspórolni Samu kórházi költségeit...
Viszont a füves Jenkinsnek nem örülnék. Akkor már inkább Trumaine Johnson, ő elvileg bevethető seaftyként is, amit meg már úgy is lehetetlenség találni...

Amúgy tuti lesz valami sexy pick ami miatt a szezonkezdésik biztos, hogy anyázni fogunk... 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Még jobban beleszerettem a Ramsbe 😊 Két kedvencemet is behúztátok az utóbbi két drafton, tavaly az abszolút kedvenc prospectem, Quinn, most meg Brockers 😀
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Miután Fisher és Snead megköszönte a kiváló 1. körös elemzésemet, a következő körre az alábbiakat tanácsoltam nekik: no trade és menjünk rá a need-ekre WR (Hill) , G (Glenn) és OLB (David)
FIsher jelezte, hogy ő Spence-t preferálja, így a CB pick-et is elfogadom a 2. körben (Jenkins)
:cool:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)