Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
5/9 Sanders, Zebrie OT GRADE 82.7

5/15 Watkins, Rokevious OT GRADE 56.5

Egyszerüen nem értem ,hogy az nfl oldalon akik ezeket a játékos sorrendet össze állitják,azok mind hülyék?
Vagy mi ennyivel okosabbak vagyunk??
Van egy két érdekesség amit én nem nagyon értek.Ramsfan
sokat jelent h. vannak akiket valamilyen ok miatt nem húznak ki ott ahová a tehetségük predesztinálná őket..Jenkins is TOP 15 tehetsége alapján,de idióta.. 😀
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
5/9 Sanders, Zebrie OT GRADE 82.7

5/15 Watkins, Rokevious OT GRADE 56.5

Egyszerüen nem értem ,hogy az nfl oldalon akik ezeket a játékos sorrendet össze állitják,azok mind hülyék?
Vagy mi ennyivel okosabbak vagyunk??
Van egy két érdekesség amit én nem nagyon értek.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
sirok, komolyan...inkabb leturok meg egy szilvapalinkat, gyakorolva a szezonra...azt ugyis csak csuri reszegen lehet viselni, mint az elozo 4 szezonbol 3at...
nem nagyon jon be a Fisherek draftja..😕
Samy boynak nyugodtan agyat berelhetnek a St.Louis memorialban, mert gyakori vendeg lesz...😕
A linebacker sorunk mondjuk ki Lau-bol all.😕
falunk nincs,%. korben huzunk OT-t???mevaaaa???? :mad: hogy a linebacker sorral mi a terv vajon??ahhh...nem ertem komolyan.....

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Brown benn van még..6/1-ben el lehetne hozni..15 pick van még elöttünk..
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Az én draftom így nézett volna ki.

1/14 DT M.Brockers .Igy hogy Floyd elment evvel a pickel én is eggyet értek.

2/1 OT C.Glenn. Nagyon kellet volna Samynek.

2/7 WR S.Hill.Szerintem jobb játékos Queick.

2/18 OLB Z.Brown. Hiányzik egy starter OLB.

3/2 CB J.Turmaine. Evvel a pickel is eggyet értek.

4/1 RB L.Miller Nem hiszem hogy rosszabb lenne mint Pead.

5/15 OG J Brown.

Persze én nem vagyok egy olyan nagy nfl szakértö mint Fisher és társai,de nekem ez jobban tetszett volna.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
5/15(150.) elhoztuk: Rokevious Watkins South Carolina OT
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
mindjárt jövünk..Brown még benn van ha jól láttam..kit hozunk? 😀
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
OT Z.Sandersel vagy OG J. Brownal még megmenthetjük az idei draftot!Ramsfan
Sanderst vitte most a Bills :S
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
OT Z.Sandersel vagy OG J. Brownal még megmenthetjük az idei draftot!

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
A rosteren van 7 WR + a draftról 2 .
Szerintem a FA-ról jöhetne még egy kettö 😉

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Jim Thomas @jthom
Rams still have only 4 LBs on roster! James-Michael Johnson, Nevada, is still on the board.
😀 És tényleg. 😀 Laun kívül pedig a maradék esetleg ST-be való...

Viszont van 14 DB, 11 DL, 9 WR és 6 TE. 😂
Mondjuk azok után, hogy nincs kezdő guardunk... Jó szezon lesz ez... az ellenfeleinknek.
Jövőre 1/1 ? :rolleyes:süti
lehet egy kis fű és az egész csapat bivaly lesz..díler van bőven 😀
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
4/1 C.Givens.WR
Jól van,idén is lesz vagy 10 elkapónk.Az hogy Sami babát nincs ki megvédje ez ugylátszik stlouisban senkit sem érdekel. 😐
Nem tudom hogy pl: OT B.Massie mit tett,hogy még mindig nem húzták ki.Ramsfan
nah ezt nem értem..és Messey 17.-ben ment el.lehet valami gáz van vele h. idáig csúszott..
lehet vmelyik WR lesz a védőfalban 😀
a bajszos vagy nagyon tud valamit és bejönnek ezek,vagy elb@ssza az egész csapatot évekre..
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jim Thomas @jthom
Rams still have only 4 LBs on roster! James-Michael Johnson, Nevada, is still on the board.
😀 És tényleg. 😀 Laun kívül pedig a maradék esetleg ST-be való...

Viszont van 14 DB, 11 DL, 9 WR és 6 TE. 😂
Mondjuk azok után, hogy nincs kezdő guardunk... Jó szezon lesz ez... az ellenfeleinknek.
Jövőre 1/1 ? :rolleyes:
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szarunk itt mindenbe bele. Kell a francnak falember, mikor lehet 20 WR-ed is. Új fajta focit fejlesztünk ki. 😉

Elmennek százan, jönnek ezrek,
A rams elkapói egyre többen lesznek.
Állj közénk te is, harcolj velünk,
Csak is mi győzhetünk.
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
4/1 C.Givens.WR
Jól van,idén is lesz vagy 10 elkapónk.Az hogy Sami babát nincs ki megvédje ez ugylátszik stlouisban senkit sem érdekel. 😐
Nem tudom hogy pl: OT B.Massie mit tett,hogy még mindig nem húzták ki.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
4/1 jön.remélem több hülyeséget nem csinálunk 😊

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
OT B.Massiet még bent van.Remélem 4/1re elhozzuk.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Erre kell felkelnem?! :mad:
Se Hill, se Glenn. 😕
Pedig kellett volna egy guard, és CB helyett is inkább OLB-t húztam volna. Ehhh... Pizsama
Én szóltam. Szerintem faszság az egész draftunk. Quickra mondja mindenki, hogy hjaj TO vagy Rice is kis suliból jött... Jah persze, ebből már egyből következik, hogy ő lesz a következő TO. Mint Anno Avery is nagyon bevált, mint elsőnek húzott WR.
Jenkins meg Johnson kurva balhés játékosok, és Fisherben egyáltalán nem látok semmit, amivel majd pont ő fogja megtéríteni. Mondjuk Williams biztos örült volna két ilyen új szerzeménynek...
Pead meg... Ha legalább előtte jöttek volna needre is még örülnék is.

Ha minden jól alakul és sikerül mindegyikből kihozni azt, ami bennük van, még nagyon jól is elsülhet, csak rohadtul nem a tehetség gondozásunkról vagyunk híresek. Hány általunk draftolt játékos is van még a keretben ? 😛

Vajon Massie, Sander vagy Brown lehet még jó kezdő játékos ha ennyit csúsztak ? Egyáltalán tervezünk-e OL-t húzni ?süti
ha Tannehill lehet,akkor ők is 😀
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
azt hallottam,hogy nem fogunk safetyt draftolni,mert FA-ról érkezhet Atogwe vagy Leonhard..
Illetve egy kérdés: Brownt újraigazoljuk? vagy már megtörtént? Előre is köszi a választ!
megnéztem 2 meccsét,ez a Pead nem rossz 😀
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Nem is értem hogy hol találjuk meg némelyik játékost az utolsó napokban?

1/14 DT M.Brockers
Még egy elég jó pick lehet,bár valószinü kell még neki 1-2 év.Szerintem itt Floydra vártunk, de lekéstünk.

2/1 WR B-Quick.Mindenki Hillre,Jeffery,Randlera vár mi meg húzunk egy WRt,aki nincs bent a Top 50-ben :/ Avery is igy jött,és nem is lett belöle semmi.Remélem most nem igy lesz.Utána néztem ,az Nfl top 100-ba a 94.helyen volt. 😕

2/7 CB J.Jenkins.Elég rizikos húzás,de egy óriási tehetség.A srácot le kell szoktatni a zöld cuccról,és akkor lehet hogy sok örömünk lesz még benne.

2/18 RB J.Pead.Az Nfl oldalon nincs bent a top 100-ban 😕 .A legtöbb Mockdraftban az 5. kör körül várták.Nem is értem hogy a mi `szakértöink`mi alapján választanak.Hónapok óta a 2. körbe L.Millert,C.Polkt,L.Jamest várják, mi meg behúzunk valakit akire itt nagyon kevesen számitottak. :/

3/2 CB T.Johnson. Ezn is nagyon jó pick lehet .Föleg hogy esetleg saftyt is tud játszani.Csak a kérdés hogy ,bíztos hogy kell még egy DB.
Nekem is az a legnagyobb bajom,hogy se egy OLB se OL.pedig meg volt rá a lehetöség.Persze a késöbbi körökben biztos hogy hozunk játékosokat ezekre a posztokra,csak kérdés hogy mennyire lesznek jók?

Remélem hogy Rözse bajszu tudja hogy mit csinál 😊

Viszont a tradjeink szerintem nagyin jók voltak .Hogy egy 1/2-böl mennyit ki lehet hozni.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"'By the way, Jeff Fisher says third-round cornerback Trumaine Johnson of Montana will be just that _ a cornerback _ for the Rams."

Így meg pláne...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Erre kell felkelnem?! :mad:
Se Hill, se Glenn. 😕
Pedig kellett volna egy guard, és CB helyett is inkább OLB-t húztam volna. Ehhh... Pizsama
Én szóltam. Szerintem faszság az egész draftunk. Quickra mondja mindenki, hogy hjaj TO vagy Rice is kis suliból jött... Jah persze, ebből már egyből következik, hogy ő lesz a következő TO. Mint Anno Avery is nagyon bevált, mint elsőnek húzott WR.
Jenkins meg Johnson kurva balhés játékosok, és Fisherben egyáltalán nem látok semmit, amivel majd pont ő fogja megtéríteni. Mondjuk Williams biztos örült volna két ilyen új szerzeménynek...
Pead meg... Ha legalább előtte jöttek volna needre is még örülnék is.

Ha minden jól alakul és sikerül mindegyikből kihozni azt, ami bennük van, még nagyon jól is elsülhet, csak rohadtul nem a tehetség gondozásunkról vagyunk híresek. Hány általunk draftolt játékos is van még a keretben ? 😛

Vajon Massie, Sander vagy Brown lehet még jó kezdő játékos ha ennyit csúsztak ? Egyáltalán tervezünk-e OL-t húzni ?
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Erre kell felkelnem?! :mad:
Se Hill, se Glenn. 😕
Pedig kellett volna egy guard, és CB helyett is inkább OLB-t húztam volna. Ehhh...

Nagyszerű... Reggel kezdem a bajusz takarodj gyakorlását...

DiamondsHead, Pizsama, FBKrisz remélem jól alszotok és kiélvezitek az időt mielőtt felnéznétek a fórumra.süti
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Most olvastam h. Quick volt nálunk a múlt héten,valamit tudhat,ha meggyőzte a stábot..
Kis iskolából jött,vagyis NCAA szinten nem elitből,de elmondták anno J. Rice,Moss,Colston és TO is kisebb egyetemről jött..
az amcsik sem nagyon értékelték ezt a draftot..nem nagyon láttam pozitív hsz-t 😀
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Valószinüleg nagyon bíznak Smithben.Fisher egyébként is azt mondta hogy a csapat épités nem csak a drafról szól.
Bár szerintem legkésöbb a 4. körbe jön egy Guard.Ramsfan
Smith tackle, aki a büdös életben nem fog tudni szerepelni guard poszton, de már LT-nek se lesz visszarakva sose. Bal oldalon meg ott egy kibaszott lyuk Saffold és Wells között. Azt nemár egy 4. körös hobbittal töltsük fel... Mi engedtük a legtöbb sacket, nem igaz, hogy ennyire ne lenne szükségünk OL-re.


állítólag J. Jenkinst(CB) hozzuk el 45. helyen(vagy Millert,aki SJ cseréje lenne..)..
a tippek az nfl.com mockjáról:
33. helyen: Glenn
39. helyen: HillCarmeloman
Én is azt olvastam, hogy Jenkins lesz valószínűsíthető. Én nagyon nem vagyok oda érte. Elfogadom, hogy Top15-ös kaliber lehetne, ha nem füvezné szét az agyát, de mégis szétfüvezi... (Csak halkan, hogy olyan prospect akiért érdemes feltrade-elni és miután felmerült, hogy megint szeretnénk lemenni lehet parasztvakítás is 😐 )
Hillről meg most láttam egy videót amiben Hendrixes pólóban kapja el a labdákat, úgyhogy most már tényleg őt szeretném. 😀

szerk.: Most látom 45. helyet írtál Jenkinsnek. Az hogy jön ki ? 😀
Vagy ezt csak az nfl.comos mockra alapozva mondtad ?
TST-n van fent, hogy BPA alapon el lehetne hozni, de az nem a 45. pick lesz: http://www.turfshowtimes.com/2012/4/27/2981189/nfl-draft-2012-will-the-rams-draft-janoris-jenkinssüti
nfl.com-ra..nehéz estém volt,nem mindent tudok/tudtam olvasni,és a draftig aludni is kell 😀