Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
szerintetek van esély h. elhozzuk a nagyon lecsúszott Messey-t? Jó OT,elférne..
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Safetyt fog játszani. Egyik kedvenc idei prospectem.tüsi91
Rohadtul kibírtuk volna nélküle... Se kezdő OLB, se kezdő OG...
Btw Bajusz fia Montanában tanul, lehet van valami fasza belső infója. Elvileg ő is lehett volna 1. körös prospect csak nem éppen egy ministráns kisfiú. Finnegan, Jenkins, Johnson... Ahhoz képest, hogy Pacman Jonest se tudta megtéríteni Fisher nagyon bevállalós...

SJ azért epic:
"Someone please tell Isaiah Pead I'm trying to call him"
"I will give him a tough time for this .. Smh"
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Safetyt fog játszani. Egyik kedvenc idei prospectem.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nagyszerű... Reggel kezdem a bajusz takarodj gyakorlását...

DiamondsHead, Pizsama, FBKrisz remélem jól alszotok és kiélvezitek az időt mielőtt felnéznétek a fórumra.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Trumaine Johnson CB..
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
éehet h. FA-ről akarják összeszedni? Vannak ők jó elérhetőek?Carmeloman
Hogy mi ? 😀süti
lehet..elírtam..éjjel van 😛
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
megint mi jövünk 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Na Sean SPence-t behúzza Bajusz ?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
éehet h. FA-ről akarják összeszedni? Vannak ők jó elérhetőek?Carmeloman
Hogy mi ? 😀
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Pead? Ő jó? Bevallom nem tudom,mivel semmi esélye nem volt jönni,nem is nézegettem..
Idén vagy k@rva nagy nyerő v. óriási bukó..Fisher ekkora pszichologus,h. ennyire bízik a balhésokban?Carmeloman
Pead... Végül is mobilis, gyors és jó elkapásokban és visszahordásokban is. Produktív is volt, senior bowl MVP. Amolyan szegény ember Sprolesa. Csak se OLB se OL nincs... minek addig RB ? :/

Szeretném üzenni Bajuszéknak, hogy NINCSEN FALUNK !!! Bradford ott fog megdögleni...

Pead twitteréről: "Choosin.. Ha" 😂süti
éehet h. FA-ről akarják összeszedni? Vannak ők jó elérhetőek?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Pead? Ő jó? Bevallom nem tudom,mivel semmi esélye nem volt jönni,nem is nézegettem..
Idén vagy k@rva nagy nyerő v. óriási bukó..Fisher ekkora pszichologus,h. ennyire bízik a balhésokban?Carmeloman
Pead... Végül is mobilis, gyors és jó elkapásokban és visszahordásokban is. Produktív is volt, senior bowl MVP. Amolyan szegény ember Sprolesa. Csak se OLB se OL nincs... minek addig RB ? :/

Szeretném üzenni Bajuszéknak, hogy NINCSEN FALUNK !!! Bradford ott fog megdögleni...

Pead twitteréről: "Choosin.. Ha" 😂
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Pead? Ő jó? Bevallom nem tudom,mivel semmi esélye nem volt jönni,nem is nézegettem..
Idén vagy k@rva nagy nyerő v. óriási bukó..Fisher ekkora pszichologus,h. ennyire bízik a balhésokban?
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Elvileg igen égnek a telefonvonalaink, lehet, hogy megint letrade-elünk ? 😀

Csak azt nem értem, hogy a mockok körülbelül fele még 3.-4. körben se húzna hozzánk OL játékost.
Ki a f*sz védené meg Samut ? Ember, nincsen LG-nk... Vagy majd Ojinnaka lesz Dahl párja ?süti
Valószinüleg nagyon bíznak Smithben.Fisher egyébként is azt mondta hogy a csapat épités nem csak a drafról szól.
Bár szerintem legkésöbb a 4. körbe jön egy Guard.Ramsfan
bejött a hír: Jenkins..Quick nagyon meredek pick..nem értem miért ő..
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"Not excited but I trust in the mustache" 😂
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
http://uppix.net/b/f/4/03a904ab0156c7c8bdbaec1cf37f6.gif
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jenkins, na ez jó. Ha Fisher gatyába tudja tenni akkor Finnegannel durva páros lesz.
Más kérdés, hogy van nagyobb needünk is...
Jenkins-Cortland páros..woao.Amadeus91
Lesznek jó bulik Szent Lajosban. 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Jenkins-Cortland páros..woao.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ez mondjuk nem tetszik.tenorx
Nekem se. Igaz 6'4'', gyors és kosarazott is, úgyhogy elég atletikus, end zone-ban tuti jó lesz. Viszont nem játszott elite corner ellen, NFL-ben nem tudom mi lesz vele...
Ami vigasztal, hogy ő is volt nálunk work-outon, és Fisherék hátha megláttak benne valamit emitől jobb lesz, mint Hill vagy Randle...
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ez mondjuk nem tetszik.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Na Quick... legalább gyors. 😐
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"As Day 2 of the draft approaches two names to keep in mind for Rams at wide receiver: Brian Quick, Appalachian State and Rueben Randle, LSU."
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Kis videó Brockers-ről:

http://youtu.be/jaVsAvJDXqQ
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Glenn-el és Hill-el kiegyeznék, RB-t viszont nem biztos, hogy húznék.

állítólag J. Jenkinst(CB) hozzuk el 45. helyen(vagy Millert,aki SJ cseréje lenne..)..
a tippek az nfl.com mockjáról:
33. helyen: Glenn
39. helyen: HillCarmeloman
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Adam Schefter szerint megtartjuk a 33. picket, amivel elvileg AJ Jenkins lett volna a választottunk, de őt ugye már elvitte a Friscó.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Valószinüleg nagyon bíznak Smithben.Fisher egyébként is azt mondta hogy a csapat épités nem csak a drafról szól.
Bár szerintem legkésöbb a 4. körbe jön egy Guard.Ramsfan
Smith tackle, aki a büdös életben nem fog tudni szerepelni guard poszton, de már LT-nek se lesz visszarakva sose. Bal oldalon meg ott egy kibaszott lyuk Saffold és Wells között. Azt nemár egy 4. körös hobbittal töltsük fel... Mi engedtük a legtöbb sacket, nem igaz, hogy ennyire ne lenne szükségünk OL-re.


állítólag J. Jenkinst(CB) hozzuk el 45. helyen(vagy Millert,aki SJ cseréje lenne..)..
a tippek az nfl.com mockjáról:
33. helyen: Glenn
39. helyen: HillCarmeloman
Én is azt olvastam, hogy Jenkins lesz valószínűsíthető. Én nagyon nem vagyok oda érte. Elfogadom, hogy Top15-ös kaliber lehetne, ha nem füvezné szét az agyát, de mégis szétfüvezi... (Csak halkan, hogy olyan prospect akiért érdemes feltrade-elni és miután felmerült, hogy megint szeretnénk lemenni lehet parasztvakítás is 😐 )
Hillről meg most láttam egy videót amiben Hendrixes pólóban kapja el a labdákat, úgyhogy most már tényleg őt szeretném. 😀

szerk.: Most látom 45. helyet írtál Jenkinsnek. Az hogy jön ki ? 😀
Vagy ezt csak az nfl.comos mockra alapozva mondtad ?
TST-n van fent, hogy BPA alapon el lehetne hozni, de az nem a 45. pick lesz: http://www.turfshowtimes.com/2012/4/27/2981189/nfl-draft-2012-will-the-rams-draft-janoris-jenkins