Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem kell, van elég lyuk, szerintem tökéletes volt a trade ennek a franchisenak 😊tenorx
Csak Decastro maradjon bent 14-re. 😀
Mondjuk ha Fisher tényleg DL mániás, akkor arra van a legnagyobb esély. Van ott egy rakat: Cox, Brockers, Poe... Kezdő DT-nk Langfordon kívül úgysincs, de szerintem az offense-t kéne erősíteni, mert az volt a borzalmasabb. Floyd talán eshet még addig.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nem kell, van elég lyuk, szerintem tökéletes volt a trade ennek a franchisenak 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én is örülök. Claiborne jöhetett volna, de CB annyira nem kellett nekünk. Jobb az a +2. kör, és így már van 3 is.
1/14 még érdekes lesz, illetve, hogy a sok 2. körös pickek kötül beáldozzuk-e valamelyiket, hogy feljöjjünk az elsőbe.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Kurva jó trade, ez kell 😊
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Kurva jó trade, ez kell 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ESPN's Adam Schefter reporting Jags at No. 7 want to trade up for Justin Blackmon, says they'd "love to find a way to get him.''

Nem lesz itt Blackmon... Csússzon csak szépen le Kalil... :rolleyes:
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
WR szempontból annyiból nyugodt vagyok, hogy az összes top prospect volt nálunk private work-outon, így merem valószínűsíteni, hogy a legmegfelelőbbet hozzuk majd el.
Egyre több oldal és szakértő foglalkozik azzal is, hogy le fogunk trade-elni, és így az utolsó napokban a Kalil csúszás is egyre népszerűbb jelenség. Én neki örülnék a legjobban, mert akkor legalább Pace után lenne egy franchise tackle-ünk, Saffold meg betölthetné a tök üres LG posztot is. Utána a 2. körben még mindig találhatunk jó elkapót és pass-rushra képes védőt. 😐

Egyébként ha Fisher DL-t akar 1/6-ra behúzhatja Coxt is. Viszont szerintem Snead felelős a megfelelő emberek kiválasztásában, Fisher max egy hosszabb listát ad neki, minthogy ő választana. :/
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
a hírek szerint az alap Luck és RG3 után bármi lehet..Kiszivárgott,miszerint a Viks Claiborne-t akarja, a barnák pedig T-Richet...
A Bucs-nak nem kell WR,így Blacky benn maradhat..De lehet h. Kalilt sem hozzák el..és akkor ő jön..már várom a hajnalt 😀Carmeloman
Kiváncsi vagyok ha Blackmon és Kalil is bent van,akkor kit választunkRamsfan
szerintem Fisherre gondolva a védekezőbb típusút,vagyis Kalilt..Kezdődhetne már 😀
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
a hírek szerint az alap Luck és RG3 után bármi lehet..Kiszivárgott,miszerint a Viks Claiborne-t akarja, a barnák pedig T-Richet...
A Bucs-nak nem kell WR,így Blacky benn maradhat..De lehet h. Kalilt sem hozzák el..és akkor ő jön..már várom a hajnalt 😀Carmeloman
Kiváncsi vagyok ha Blackmon és Kalil is bent van,akkor kit választunk

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
viszont ha TE-t draftolunk, akkor nagyon morcos leszek :rolleyes:DiamondsHead44
Pedig nagyon benne van 2/1 Coby Fleener, TE 😀

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
a hírek szerint az alap Luck és RG3 után bármi lehet..Kiszivárgott,miszerint a Viks Claiborne-t akarja, a barnák pedig T-Richet...
A Bucs-nak nem kell WR,így Blacky benn maradhat..De lehet h. Kalilt sem hozzák el..és akkor ő jön..már várom a hajnalt 😀
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
viszont ha TE-t draftolunk, akkor nagyon morcos leszek :rolleyes:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Fisher előéletét elemezve DL lenne a legvalószínűbb húzás, de 1/6-ra a Richardson, Blackmon, Claiborne hármasból a maradék lesz a miénk.
viszont Snead-del a kormányrúdnál a letrédre is látok esélyt.
mindenesetre a WR, a CB és a DT class is elég hosszú, hogy az első 3 pickre megtaláljuk a nekünk valót

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Trade-eljünk le és húzzuk be DeCastrót, majd trade-eljünk fel egy WR-ért. 😛
Legyen már végre nekünk is egy izgalmas draftunk. :rolleyes:
Blackmont meg úgyis elviszi Shurmur mester ha nem trade-elnek. 😐
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Jah igaz 😊 , bar ha csak Fisher dontene sztem Richardson jonne.

BlackmonStez

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Blackmon

több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Ez is jo hir, en nagyon szeretem Danny jatekat.

holnap reggel mar okosabbak leszunk, Rich v C.born? 😊

Amendola legkevesebb egy évet még biztos nálunk marad.süti

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Amendola legkevesebb egy évet még biztos nálunk marad.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
http://www.nfl.com/draft/2012/media-mock-drafts?module=HP11_cp#pick=6
Ilyet viszont még nem láttam mockban. Faulk Barront választotta hozzánk.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Na, örülök, hogy kacsának bizonyultak a híresztelések. Épp ezért értetlenkedtem azon, hogy miért pont most jönne elő SJ egy ilyen kérdéssel/problémával. Nem rá vallana, hogy pont draft előtt borítsa a bilit. Megnyugodtam, hogy még legalább 2évig azért láthatjuk őt Rams mezben. A pletykaterjesztők meg kaptyák beee 😛
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
:cool: halistennek 😊
En sem bannam, ha jonne Richardson, jol mukodne es szep lassan ket harom szezon alatt atvenne S.J helyet, mint Faulk eseteben...


A végére megint kiderült, hogy ez is kacsa volt: http://www.stltoday.com/sports/football/professional/rams-dismiss-rumors-of-jackson-trade/article_b684bf02-1b8e-59b6-adb9-0a8a00d73265.html
Jackson azt mondta, hogy nincs problémája a szerződésével, csak hosszabbítás után érdeklődik, mert szeretne kosként visszavonulni.
Mindemellett igen kiemelkedő játékosnak tartják Richardsont és ha esetleg sikerülne olcsón felmenni érte, akkor valószínűleg megteszik, de erre kevés az esély. Viszont SJ elvileg akkor sincs bajban, hasznosítani tudunk majd két ilyen running backet is.süti

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A végére megint kiderült, hogy ez is kacsa volt: http://www.stltoday.com/sports/football/professional/rams-dismiss-rumors-of-jackson-trade/article_b684bf02-1b8e-59b6-adb9-0a8a00d73265.html
Jackson azt mondta, hogy nincs problémája a szerződésével, csak hosszabbítás után érdeklődik, mert szeretne kosként visszavonulni.
Mindemellett igen kiemelkedő játékosnak tartják Richardsont és ha esetleg sikerülne olcsón felmenni érte, akkor valószínűleg megteszik, de erre kevés az esély. Viszont SJ elvileg akkor sincs bajban, hasznosítani tudunk majd két ilyen running backet is.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Te mondtad. Ezek szerint félreértettem. Elnézést.
ulpianus
Jaaaah. 😀
Én úgy azt, hogy nem lesz bent már a mi 1/6-unkra értettem. 😊
Szarul tagolok mondatot. 😀

Ezt is jól megmondtam... :/
Arról s van szó, hogy feltrade-elünk a Viks helyére Richardsonért. Ha meg nem lesz bent 1/6-ra, akkor még mindig letrade-elhetünk, vagy behúzhatünk egy elite játékost.
süti
Na, így akartam. 😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Ki mondta, hogy nem lesz bent ? 😐
süti
Te mondtad. Ezek szerint félreértettem. Elnézést.

Arról s van szó, hogy feltrade-elünk a Viks helyére Richardsonért. Ha meg nem lesz bent, akkor még mindig letrade-elhetünk, vagy behúzhatünk egy elite játékost.
süti


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azért az meglepne, ha nem lenne bent Richardson a Vikes pickjén. Ugyanis az az 1/3.
És 1/1 hivatalosan Luck.
1/2 pedig az 1/6ról komoly áráért felmozgó, RG3ra nyíltan vadászó Skins. Akik kizárt, hogy elviszik helyette Richardsont ezek után.
Akkor nem kellett volna eladni a picket, ha ennyire visszamennének.ulpianus
Ki mondta, hogy nem lesz bent ? 😐
Utolsó mondat jogos. Bár mikor cseréltünk még nem mondta SJ, hogy új szerződést akar. Mindazonáltal már régóta van szó a Brownsszal egy esetleges cseréről, de még senki nem tudja, hogy az 1/4-ükről vagy a későbbi körükről volt-e szó. Egyre viccesebb így a dolog.
Az mondjuk biztos, hogy élve megnyúzzák az új rezsimet is ha elkúrják a draftot és még SJ is távozni fog.
De jó, hogy már csak kettőt kell aludni. :rolleyes: