NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egy kinti fórum game mock:
Round 1 - Trent Richardson, RB, Alabama
Round 2a - Rueben Randle, WR, LSU
Round 2b - Mohamed Sanu, WR, Rutgers
Round 3 - Bobbie Massie, OL, Ole' Miss
Round 4 - Jayron Hosley, CB, Virginia Tech
Round 6 - Kyle Wilbur, OLB, Wake Forrest
Round 7a - Danny Trevathan, OLB, Kentucky
Round 7b - Ron Brooks, CB, LSU

Azért örülök, hogy én ennyire azért nem basztam el. 😀 Így se kezdő DT, se OLB, de még a fal is igen kétséges. Cserébe lesz megint 12 elkapónk és kornerünk. :/
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Újabb falemberek után érdeklődünk. Az egyik Ben Jones center, a másik pedig Julian Miller DE West Virginiáról. Továbbá Bobby Wagner LB volt nálunk viziten. Utóbbit szívesen látnám a keretben Lau mellet.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Pickek értékét itt meg tudod nézni: http://www.draftcountdown.com/features/Value-Chart.php
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Igazából még mindig nem értem miért kéne bárkiért is felmenni.Föleg nem 1/4re ahol Kalil már úgyse lesz bent. :/
Blackmon meg szerintem annyival nem jobb a többi WRnél hogy érdemes lennen + pickeket kiadni.
Egyébként kiváncsi lennék hogy egy ilyen csere mennyibe kerülne (pickek)?
Valószinü egy + 2. körös Pick kevés lenne.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem. 😀
Én azt mondom, hogy ha a Brownsszal tárgyalunk akkor az 1/22-es pickről és nem pedig az 1/4-esről. Már több csapattal is szóba hoztak minket, hogy lejjebb szeretnénk menni, és mivel az elite prospectek közül az egyik még úgyis elérhető lesz 1/6-ra, plusz ott van Tannehill is, erre igen jó esélyünk van.süti
Vagy mégsem: http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d8284e46f/article/eagles-rams-reportedly-eye-browns-top-pick-in-nfl-draft?module=HP11_headline_stack
Blackmonért én akkor se mennék fel, esetleg Kalilért ha bent marad. Akkor meg már cserélhetnénk a vikingekkel is, mert náluk is felmerült a letrade. Idén Kalil jövőre meg Matthews vagy Fulker szépen megoldaná az OT gondokat egy időre. :rolleyes:
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ne haragudj,de valahogy nem értem hogy mire gondolsz.
Arra gondolsz,hogy Bradfordot + 1/6 oda adjuk a Brownsnak,meg kapjuk a 4.+22 picket és behúzzuk Tannehilt???
Lehet hogy ez nem az én napom , de valahogy nem tudom össze rakni a képet 😉Ramsfan
Nem. 😀
Én azt mondom, hogy ha a Brownsszal tárgyalunk akkor az 1/22-es pickről és nem pedig az 1/4-esről. Már több csapattal is szóba hoztak minket, hogy lejjebb szeretnénk menni, és mivel az elite prospectek közül az egyik még úgyis elérhető lesz 1/6-ra, plusz ott van Tannehill is, erre igen jó esélyünk van.
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Na akkor rendet teszek.
A Brownsnak van 1/22-es pickje is, ami jól lesz nekünk ha le szeretnénk trade-elni. 😉
A Fisher várja az ajánlatokat Bradfordért hírre, meg már mondtam, akkor is, hogy kacsa. Egyrészt miattais jött ide Miami helyett, másrészt meg: "Jeff Fisher: Sam Bradford May Be 'The Best Quarterback In The League'".
Szóval nagyon valószínű, hogy inkább elcseréli és feltrade-el Tannehillért... :/süti
Ne haragudj,de valahogy nem értem hogy mire gondolsz.
Arra gondolsz,hogy Bradfordot + 1/6 oda adjuk a Brownsnak,meg kapjuk a 4.+22 picket és behúzzuk Tannehilt???
Lehet hogy ez nem az én napom , de valahogy nem tudom össze rakni a képet 😉

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Persze, ez nem is kérdés, csak milyen 4-3-at.
Langford játszott nálunk középen is, egyes felállásokban, de persze az 3-4, teljesen más. Erős és jól rombol.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Langfordot szeretni fogjátok. Ha motiválva van elég keményen odateszi magát és nem is fogalmatlan pali.
Első évében az első körös Merlinget lealázta, utána is jól játszott, sajnálom is hogy nem tartottuk meg, bár az utolsó éve pocsék volt. De ő nálatok egyértelműen DT, bár nem tudom Fisher milyen védelmet akar játszani, gondolom azt amit eddig.Delonso_
Én is ebben reménykedem. Futásokat elvileg szépen megfogta, remélem megy majd neki középről is.
Egyértelműen 4-3-nál maradunk, 3-4-es átálláshoz nem is lenne keret.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Langfordot szeretni fogjátok. Ha motiválva van elég keményen odateszi magát és nem is fogalmatlan pali.
Első évében az első körös Merlinget lealázta, utána is jól játszott, sajnálom is hogy nem tartottuk meg, bár az utolsó éve pocsék volt. De ő nálatok egyértelműen DT, bár nem tudom Fisher milyen védelmet akar játszani, gondolom azt amit eddig.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Okay, én ezekben örök szkeptikus vagyok, mert egyrészt draft előtt vagyunk, amikor kb az sem igaz amit kérdeznek, másrészt pedig pillanatok alatt változnak a vélemények.

Én sem cserélném el személy szerint az indiánt, hisz az első évében megmutatta ért a játékhoz, Fishert pedig nem szorítja még semmi, elsőéves HC itt, de készpénznek sem veszem amit nyilatkoznak, hozzak ezer példát arra miért nem?

Más.
A Quinnel kapcsolatos terveiről beszélt már Fisher? Mert látom szépen igazoltatok a D lineba.Delonso_
Én se vagyok egy nagy Samu fan (Oklahoma...), de az első évében bizonyított, hogyha nem hátráltatja sérülés és megvannak a megfelelő célpontjai akkor jól teljesít. Remélem innen tudja majd folytatni. Ezért pedig örülnék ha draftról OL és WR-ek jönnének az első körökben.

Quinnről nem hallottam beszélni, de szvsz nincs veszélyben a kezdő posztja. Langford jött egyedül nagyobb név, őt pedig valószínűleg a fal közepén szeretnénk hasznosítani.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Okay, én ezekben örök szkeptikus vagyok, mert egyrészt draft előtt vagyunk, amikor kb az sem igaz amit kérdeznek, másrészt pedig pillanatok alatt változnak a vélemények.

Én sem cserélném el személy szerint az indiánt, hisz az első évében megmutatta ért a játékhoz, Fishert pedig nem szorítja még semmi, elsőéves HC itt, de készpénznek sem veszem amit nyilatkoznak, hozzak ezer példát arra miért nem?

Más.
A Quinnel kapcsolatos terveiről beszélt már Fisher? Mert látom szépen igazoltatok a D lineba.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Pont ezt kérdeztem akkor én is.
Amire rávilágítottam vele, hogy egyszerűen nem lehet tudni mit akarnak, mert ezeket a kedves zsurnaliszták hozzák elő. Fisher meg vagy bízik Bradfordban vagy nem. Ha nem, akkor most el tudja passzolni, míg egy másik gyenge év után nem.
Ha bízik benne akkor pedig remek fegyvereket szerez a rahedli pickjükkel.

Amúgy azért választotta bajusz leginkább a Ramst, mert itt szabad keze van és mindenbe beleszólása, a Phinsnél ezt nem kapta volna meg, de lehet hogy Bradford is benne volt.Delonso_
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/04/13/jeff-fisher-thinks-sam-bradford-can-become-the-best-quarterback-in-the-nfl/
Itten válaszolgat szépen, és szó van a Washingtonnal kötött trade-ről is. Én inkább hiszik neki, mint újságíróknak. Nem hinném, hogy ezzel most nagyobb hírt akarna verni, hogy vigyék el Bradfordot.

Az is volt érve, amit te mondasz, de a franchise QB és a nagyobb cap férőhely is.
Egyébként mióta idekerült már nyilatkozta, hogy ő nem szeretne teljhatalmat, csak a saját dolgára koncentrálni és ütőképes csapatot összehozni, ezért jött Snead, akiben teljesen megbízik, hogy a megfelelő játékosállományt szerzi be neki hozzá.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pont ezt kérdeztem akkor én is.
Amire rávilágítottam vele, hogy egyszerűen nem lehet tudni mit akarnak, mert ezeket a kedves zsurnaliszták hozzák elő. Fisher meg vagy bízik Bradfordban vagy nem. Ha nem, akkor most el tudja passzolni, míg egy másik gyenge év után nem.
Ha bízik benne akkor pedig remek fegyvereket szerez a rahedli pickjükkel.

Amúgy azért választotta bajusz leginkább a Ramst, mert itt szabad keze van és mindenbe beleszólása, a Phinsnél ezt nem kapta volna meg, de lehet hogy Bradford is benne volt.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Na akkor rendet teszek.
A Brownsnak van 1/22-es pickje is, ami jól lesz nekünk ha le szeretnénk trade-elni. 😉
A Fisher várja az ajánlatokat Bradfordért hírre, meg már mondtam, akkor is, hogy kacsa. Egyrészt miattais jött ide Miami helyett, másrészt meg: "Jeff Fisher: Sam Bradford May Be 'The Best Quarterback In The League'".
Szóval nagyon valószínű, hogy inkább elcseréli és feltrade-el Tannehillért... :/
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
nocsak, nocsak! a végén még QB-t draftolunk az 1. körben?
Fisher said there’s a good chance the Rams will move up or move down from the sixth spot come draft day. He also said that the team fielded trade offers for Sam Bradford. It’s not known if the Browns were one of the bidders, although Pat Shurmur’s history with Bradford suggests that they might have thrown the idea in the Rams’ direction at some point.DiamondsHead44
Nos, ezeket ugye főleg a remek szakírók generálják, de ugye emlékeztek ezekre a hírekre?Delonso_
És emlékszünk ezekre is 😊 :
ESPN Cleveland's Tony Grossi reports that the Browns inquired about a trade for Sam Bradford before turning their attention to a failed attempt at the No. 2 overall pick early this month.
"Clubs inquired," acknowledged Rams coach Jeff Fisher. "But there was no consideration whatsoever on our part (to trade Bradford)." Browns president Mike Holmgren had already tried to trade up for Bradford just before the 2010 draft. Bradford went on to play his rookie season for current Browns coach Pat Shurmur, who remains fond of the 2010 No. 1 overall pick. The cost to acquire Bradford would have been extremely steep. Despite their public claims to the contrary, this is more proof that the Browns aren't sold on Colt McCoy as a starting NFL quarterback. Mar 28 - 9:40 AM
Coach Jeff Fisher confirmed that trading Sam Bradford is "not an option."
Cleveland reporters had wondered if the Rams might fall in love with Robert Griffin III, prompting them to keep the No. 2 pick and trade Bradford. The Rams have plenty of options, but that's not going to be one of them. They would take a crippling salary cap hit to move on from the former No. 1 pick in the draft. Feb 24 - 11:03 AM
Különben is, Bradford trade esetén miért jöttek volna ki a 2. helyről? RGIII-nál jobbnak tartják Tannehillt?
És Fisher a hírek szerint azért is választotta a Rams-t, mert itt van franchise QB. Erre most jönne Tannehill, a project QB prototípusa? Kétlem.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
nocsak, nocsak! a végén még QB-t draftolunk az 1. körben?
Fisher said there’s a good chance the Rams will move up or move down from the sixth spot come draft day. He also said that the team fielded trade offers for Sam Bradford. It’s not known if the Browns were one of the bidders, although Pat Shurmur’s history with Bradford suggests that they might have thrown the idea in the Rams’ direction at some point.DiamondsHead44
Nos, ezeket ugye főleg a remek szakírók generálják, de ugye emlékeztek ezekre a hírekre?
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Ott hogy vélhetően Tannehillért mennétek fel.Delonso_
Szerintem te itt összekeversz valamit .Nekünk semmi szükségünk nincs QB-re legalább is nem az elsö három körbe .Nem gondolod komolyan hogy felmegyünk 1/4 re és behúzzuk Tanehillt?
Ha valakiért fel mennénk ,az WR Blackmon lenne vagy esetleg Kalil

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ott hogy vélhetően Tannehillért mennétek fel.Delonso_
Ezt nem tudom, hogy hozták össze az újságírók.
Tegnapi hír:
Coach Jeff Fisher suggested Sam Bradford has the potential to become the best quarterback in the NFL.
Fisher came to the conclusion after speaking to his friends around the NFL, one of whom believes Bradford "may be one of the better quarterbacks -- or the best quarterback —- in the league, he just hasn't had a chance to prove it yet." Fisher never waffled on keeping Bradford over drafting Robert Griffin III because he believes the former is a "very, very impressive player" with "tremendous upside."
Sztem Kalilért menne fel a Rams, ha a Vikings elengedi. De a Tannehillért menő verseny (már ha van ilyen 😀 ) miatt ez túl sokba kerülne sztem. Megy a hírgyártás...


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ott hogy vélhetően Tannehillért mennétek fel.
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Az NFL oldalon már megint arról írnak,hogy többek között mi is nagyon érdeklödünk a Brownsnál,egy lehetséges cserére. :mad:
Egyszerüen nem is értem ,hogy mit akarnak.A plussz pickeket amit kaptunk a Redskinstöl,azt most oda adjuk a Brownsnak????
Minek kell igy beszarni hogy nem kapjuk meg Blackmondot.
Èn is nagyon örülnék neki de ha kimegy akkor még mindig bent marad egy valag nogyon jó játékos (Richardson,Claiborne).Inkább probálnánk meg lefelé menni 1-2 plussz pickért .Pl: csere Miamival egy 2. pickért.
1/10 OT R.Reiff
2/1 WR K.Wright
2/6 DT K. Reyes
2/10 CB J.Jenkins vagy OLB Z. Brown

Hol itt a probléma???? 😀

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
érdekel valakit? http://rams.blog.nepsport.hu/krankovics
Mostanában gondolkodtam, hogy újra kéne indítani a blogomat, mert hiányzik az írás...
Nem tudsz valami pontosabbat ?süti
Milyen pontosabb kellene? Mi vezetünk seahawks blogot, annak jót tesz a nemzeti sport és népsport támogatása.

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Fisherek rendesen ramentek a Dlinera az biztos. 😊 Igazabol egyre tobbet foglalkozom a Richardson draft gondolataval es lassan abszolut nem bannam.Jo kezu bivalyeros futo, aki abszolut tudna tehermentesiteni S.J-t, amire nem volt pelda a palyafutasa soran.Motivacioban sem lesz hiba egyikuk reszerol sem.S.J reszerol alapbol nem a mentalitasat ismerve, Richardsonnal pedig, hogy liga elit futoval dolgozhat egyutt.
Jo kis szezon lesz, zavart erzek az eroben 😀

Cotchery marad az acélvárosban, viszont hozzánk jött Trevor Laws Phillyből. Jó kis DL rotáció állt össze az offseason alatt, már csak egy kezdő DT kell a draftról.

További érdekesség, hogy egyre több oldalon arról szólnak a hírek, hogy Richardsont draftolná a rams.süti

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Cotchery marad az acélvárosban, viszont hozzánk jött Trevor Laws Phillyből. Jó kis DL rotáció állt össze az offseason alatt, már csak egy kezdő DT kell a draftról.

További érdekesség, hogy egyre több oldalon arról szólnak a hírek, hogy Richardsont draftolná a rams.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
érdekel valakit? http://rams.blog.nepsport.hu/krankovics
Mostanában gondolkodtam, hogy újra kéne indítani a blogomat, mert hiányzik az írás...
Nem tudsz valami pontosabbat ?